وکلا

10 تا از بهترین وکیل لاهیجان ⚖️【سال1403】

بر کسی پوشیده نیست که در اختلافات پیش آمده می بایست از وجود یک وکیل معتبر و شاخص استفاده کرد؛ زیرا اکثر افراد دانش و تجربه لازم در رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری را در اختیار ندارند. از طرفی تعدد وکلا باعث می شود تا یافتن گزینه مناسب قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. از این رو، سعی دارم با معرفی بهترین وکیل لاهیجان دغدغه شما در این زمینه را تا حد زیادی التیام بخشیده و شما را در یافتن مقصود مورد نظرتان در حد توان یاری کنیم. پس تقاضا می کنیم تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل لاهیجان

بهترین وکیل لاهیجان کیست؟

افراد مختلف برای یافتن یک وکیل معتبر لازم است معیارهای زیادی را مد نظر خود قرار دهند تا با مرور آن ها بتوانند تحقیقات خود را به بهترین شکل جلو برده و در نهایت ملزم به انتخاب وکیل مورد نظر شوند. بهترین وکیل لاهیجان دارای خصوصیات ممتازی است که از آن جمله می توان به دانش حقوقی اشاره کرد. دانش حقوقی بالا به بهترین وکیل لاهیجان این امکان را می دهد تا با سبک و سنگین کردن قوانین بتواند بهترین راهکار ممکن جهت حل و فصل اختلافات پیش آمده را به موکل خود ارائه دهد.

بهترین وکیل گیلان تجربه بالایی در زمینه های مختلف حقوقی دارد. او در طی سال ها تلاش و دفاع در دادگاه های حقوقی و کیفری توانسته است راه حل هایی را بیابد که با استناد به آن ها می شود امید بیشتری به موفقیت پرونده داشت. از سوی دیگر بهترین وکیل لاهیجان همواره از شجاعت و جسارت خود در راه جنگندگی برای بردن یک پرونده بهره می برد. او می تواند با فن بیان خود تمامی حقایق را بازگو کرده و قاضی را متقاعد کند تا به نفع موکل خویش حکم صادر کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد معرفی بهترین وکیل لاهیجان را داریم. برای اطلاعات بیشتر درباره ی آدرس و شماره تماس وکلای متخصص در این مطلب همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل لاهیجان سال 1403!

علیرضا نجفی

علیرضا نجفی بهترین وکیل لاهیجان

علیرضا نجفی وکیل پایه یک دادگستری با مجوز رسمی کانون وکلای دادگستری، طی ۱۸ سال گذشته عنوان وکیل و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی به افراد مختلف مشاوره داده و در صدها پرونده در زمینه های حقوقی مربوط به املاک، امور قراردادها، خانواده و کیفری موفقیت بدست آورده است.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای علیرضا نجفی، با شماره زیر تماس بگیرید.(مشاوره روزهای زوج)

شماره تماس: 0911144119209120591641
آدرس دفتر:
لاهیجان، خیابان انقلاب، بن بست اسدی، ساختمان پور یوسفی، طبقه دوم، دفتر وکالت
مشاهده پروفایل وکیل

شریف زاده

محمد شریف زاده وکیل لاهیجان

آقای شریف زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در لاهیجان هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی و یکی از وکلای متخصص در پرونده های ملکی می باشند. از دیگر تخصص های ایشان می توانیم به دعاوی منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و امور قرارداد نویسی اشاره کنیم.

آدرس دفتر: گیلان، شهرستان لاهیجان، خیابان شهدا، مجتمع تجاری محمودی، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۴۱۴۴۵۸

محمد طهرانی

محمد طهرانی بهترین وکیل لاهیجان

آقای محمد طهرانی وکیل پایه یک دادگستری حوزه قضایی استان گیلان شهرستان لاهیجان می باشند.

برخی از تخصص آقای محمد طهرانی:

 • قبول دعاوی حقوقی، کیفری در استان گیلان خصوصا شرق گیلان (آستانه اشرفیه، کیاشهر، لنگرود، سیاهکل، رودبنه، رودسر و شهرهای غرب مازندران
 • دعاوی املاک و مستغلات اثبات مالکیت فسخ قرارداد تصرف عدوانی خلع ید تقسیم ترکه فسخ معامله
 • پرونده های کیفری قتل جنایت تجاوز آدم ربایی، رابطه نامشروع موادمخدر، کلاهبرداری، اثبات تخلف پزشکی
 • دیوان عدالت اداری، ماده ۱۰۰ شهرداری، ماده ۷۷ ماده ۵، دعاوی کارگر کارفرما
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • دعاوی خانواده

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد طهرانی، با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09214229397
آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان شهدا، بانک سرمایه، ساختمان پاستور، طبقه ۴، واحد ۱۲

فاطمه رمضان نژاد

فاطمه رمضان نژاد بهترین وکیل لاهیجان

خانم فاطمه رمضان نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری گیلان می باشند. ایشان متخصص در کلییه دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی، قراردادها هستند و انجام امور سازشی به صورت پیاپی و حل و فصل اختلافات بدون طرح دعوی توسط ایشان پذیرفته می شود.

برخی از سوابق ایشان:

 • عضو کمیسیون پارلمانی کانون وکلای گیلان
 • مدرس دانشگاه و موسسات آموزش عالی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حقوقی شرکت های تجاری بازرگانی
 • مدرس تخصصی و پیشرفته دروس اصول فقه – حقوق مدنی – حقوق تجارت ویژه داوطلبین آزمون های حقوقی و تخصصی و حوزوی
 • مدیر و مسول موسسه حقوقی و داوری دادخواهان صلح و عدالت ایرانیان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم فاطمه رمضان نژاد، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09115553700
تلفن دفتر: 01342343334
آدرس دفتر:
لاهیجان،خیابان امام، خیابان ملت، ساختمان ملت، طبقه اول

پوریا فرخ نیا

پوریا فرخ نیا بهترین وکیل لاهیجان

جناب آقای پوریا فرخ نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضاییه با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان در وکالت تخصصی و مشاوره حقوقی دعاوی و پرونده‌های املاک و اراضی(ملکی ثبتی) خانواده، تجاری و کیفری و آمار بالای پرونده‌های موفق و پیروزی در دعاوی تخصصی و احقاق حقوق موکلین خود موجبات رضایت خاطر تمامی موکلین و مراجعه کنندگان خود را فراهم آورده اند.

ایشان سالها به عنوان وکیل پایه یک متخصص، حرفه ای و با اخلاق و با تجربه دارای اعتبار بالا و سابقه درخشان در کسوت شریف وکالت می باشند. آقای وکیل پوریا فرخ نیا در سال‌های متمادی به جهت دفاع حرفه ای در دادگاه ها، صداقت، هوش و ذکاوت و تخصص بالا در امر وکالت، به عنوان یکی از بهترین وکلای استان گیلان به ویژه از بهترین های لنگرود، لاهیجان، رودسر و رشت شناخته می شوند.

سوابق کار:

 • دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه
 • مشاور حقوقی شرکت‌های تجاری و بازرگانی
 • دارای گواهی تخصصی در دعاوی ملکی و اراضی ملی تغییر کاربری اراضی با سالها سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی ملکی و منابع طبیعی (اراضی ملی و مستثنیات شمال کشور و تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها)
 • دارای مدرک مهارت و گواهینامه بین‌المللی در زمینه علوم کشاورزی مدرن و مطالعات تغییر کاربری اراضی زراعی
 • دارای چندین سال سابقه تدریس در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای
 • مشاور حقوقی اصحاب فرهنگ و رسانه بازیگران و ورزشکاران
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین‌المللی
 • مهارت در مذاکرات تجاری بین المللی

تحصیلات:

 • دارای مدرک حقوق قضایی از دانشگاه معتبر و پروانه وکالت پایه یک و مشاوره حقوقی و گواهی تخصصی دعاوی ملکی و اراضی و املاک شمال کشور ( Specialized real estate certificate )

تجارب:

 • سالها سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در انواع دعاوی ملکی و منابع طبیعی (اراضی ملی و مستثنیات شمال کشور) و دعاوی خانواده ، تجاری و کیفری
 • ارائه بیش از هزاران مشاوره حقوقی در واحد معاضدت مرکز وکلای قوه قضاییه
 • پژوهشگر حوزه دعاوی اراضی و املاک و منابع طبیعی شمال کشور

شماه تماس: 09114330455

سیدحسن جعفرنژاد

سیدحسن جعفرنژاد وکیل لاهیحان

آقای جعفرنژاد وکیل پایه یک دادگستری در گیلان و لاهیجان هستند. بیش از 12 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری را دارند. قبول کلیه دعاوی در زمینه های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی، قراردادی و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: لاهیجان، اول خیبان فیاض، نرسیده به فیاض۳، ساختمان ۳۰۲، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۲۵۴۰۵۴

صدیقه عبادتی دموچالی

صدیقه عبادتی دموچالی وکیل لاهیجان

خانم صدیقه عبادتی دموچالی وکیل پایه یک دادگستری در گیلان و لاهیجان هستند. ایشان فارغ التحصیل از داشنگاه گیلان، مشاور حقوقی در زمینه های مختلف و سابقه بالا در امر وکالت دارند. قبول کلیه دعاوی در زمینه های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی، قراردادی و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: لاهیجان، بخش رودبنه، خیابان امام خمینی،کوچه یاس، طبقه همکف، دفتر وکالت صدیقه عبادتی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۵۴۳۶۰


ضرورت استفاده از وکیل متخصص

 بهترین وکیل لاهیجان تحصیلات عالیه خود را در رشته حقوق به سرانجام رسانده است. او از تمامی قوانین و مقررات آگاهی کامل دارد؛ اما این نکته را همواره باید مد نظر قرار داد که مباحث حقوقی دارای تنوع و فراوانی بسیاری هستند. از این رو، لازم است برای کسب نتایج بهتر به بهترین وکیل لاهیجان در زمینه تخصص خودش اطمینان کنید. امروزه تعداد زیادی از وکلا در سطح شهر لاهیجان آماده خدمت رسانی به شما هستند. با کمی تحقیق و پرس و جو درخواهید یافت که بهترین گزینه برای قبول پرونده شما کیست.

دقت داشته باشید که دعاوی خانواده در فضایی کاملا متفاوت از دعاوی کیفری قابل پیگیری است. برای مثال فردی که قصد دارد به صورت توافقی از همسر خود طلاق بگیرد، لازم است به بهترین وکیل خانواده در لاهیجان مراجعه کند. قوانین مربوط به دعاوی خانواده کاملا متفاوت از دعاوی کیفری است که در آن فردی برای رفع اتهام قتل به وکیل مورد نظر مراجعه می کند. از این رو، لازم است موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و سپس به دنبال وکیل متخصص در همان حوزه باشید.

در بخش معرفی بهترین وکیل لاهیجان سعی کردیم علاوه بر نام و مشخصات وکیل مورد نظر به تخصص او نیز اشاره ای گذرا داشته باشیم. بهتر است به این بخش دقت کافی داشته باشید. همچنین لازم است پیش از انتخاب بهترین وکیل لاهیجان، تحقیقات لازم درباره تخصص او انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل گردد. اگر در دعاوی ملکی دچار اختلاف شده اید بهتر است به بهترین وکیل ملکی و اگر در زمینه قرارداد به مشکل خورده اید ملزم خواهید بود که بهترین وکیل ثبت قرارداد اطمینان کنید.

ضرورت استفاده از بهترین وکیل لاهیجان

شکایت از مزاحمت ملکی به کمک بهترین وکیل لاهیجان

دعاوی مزاحمت ملکی در صورتی اتفاق می افتد که فردی برای دسترسی شما به حق قانونی و عرفی تان مزاحمت ایجاد کند. با توسعه شهرها اکثر افراد در آپارتمان ها زندگی می کنند. فرض کنید شما در آپارتمان خود حق دسترسی به پارکینگ را در اختیار دارید. حال اگر رفتار فرد دیگری از اعضای آپارتمان به گونه ای باشد که مانع از دسترسی شما به پارکینگ ملک شخصی تان شود، در واقع او در حق شما دچار مزاحمت ملکی شده است. در این شرایط است که شما می توانید از نظر قانونی برای رفع مزاحمت فرد مقابل اقدام نمایید.

به طور کلی شما می توانید در دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی مسئله مزاحمت ملکی را مطرح کنید. هر گاه دعاوی در دادگاه های حقوقی رسیدگی شود، معنای آن چنین است که فرد خواهان تنها خواستار رفع مزاحمت و جبران خسارات ناشی از آن است. این در حالی است که در دعاوی کیفری علاوه بر رفع مزاحمت ملکی، فرد متخلف بر اساس قانون به تحمل مجازات نیز محکوم خواهد شد. دادگاه صالح برای رسیدگی به جرایم مزاحمت ملکی، دادگاه محل وقوع جرم است.

بنابراین افراد می توانند علیه مزاحم ملکی دادخواست یا شکایت تنظیم کنند. برای شروع شکایت و اقدام قانونی علیه فردی که مزاحم ملک شما شده است، می ‌بایست ابتدا به دفاتر خدمات قضایی مراجعه نمایید. در این دفاتر دعوای حقوقی طرح شده و محل بعدی برای رسیدگی به شکایت شما اعلام می ‌شود. در صورتی کهمزاحمت فرد متخلف از نوع حقوقی باشد، رسیدگی به آن در دادگاه عمومی حقوقی انجام می شود و در صورتی که مزاحمت از نوع کیفری باشد، در دادگاه کیفری به آن رسیدگی خواهد شد.

آیین دادرسی مدنی در ماده ۱۶۰ خود به صراحت درباره مزاحمت ملکی توضیح داده است و آن را به‌صورت دقیق تعریف کرده است. بر طبق تعریفات انجام شده، متصرف مال غیرمنقول درخواست جلوگیری از مزاحمت کسی را دارد که نسبت به متصرفات او مزاحمت ایجاد کرده است. قانون برای چنین شخصی مجازات در نظر گرفته است. اگر به هر صورتی دچار مزاحمت ملکی شده اید بهتر است شکایت و رسیدگی به پرونده را به بهترین وکیل لاهیجان بسپارید؛ زیرا در این صورت است که می توانید به کسب موفقیت امیدوار بوده و رفع مزاحمت کنید.

شکایت از مزاحمت ملکی توسط بهترین وکیل لاهیجان

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم نام، مشخصات و تخصص هر کدام از بهترین وکیل لاهیجان را مورد ارزیابی قرار دهیم تا شما بتوانید با مطالعه هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام وکیل مورد نظر بگیرید. همچنین به بررسی ضرورت سپردن پرونده به وکیل متخصص بحث به میان آمد و فهمیدیم مراجعه به وکیل خاص هر پرونده الزامی است. در پایان نیز مزاحمت ملکی به عنوان یکی از رایج ترین دعاوی حقوقی را کند و کاو کردیم و با چند و چون آن آشنا شدیم. حال از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص موارد ذکر شده دارید، آن را در بخش دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا