وکیل

10 تا از بهترین وکیل گیلان ⚖️【سال1402】

جستجوی وکیل از میان تعداد کثیر وکلای حاذق که در شهر گیلان فعالیت می کنند، کار زمان بر و دشواری به نظر می رسد. معمولا افرادی که درگیر مشکلات حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … می شوند به دنبال این هستند تا سریع تر با وکیلی خبره مشاوره داشته و وکالت پرونده را به ایشان واگذار نمایند. ما در این مقاله سعی کرده ایم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل گیلان بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل گیلان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل رشت

بهترین وکیل گیلان کیست؟

یک وکیل خوب باید اطلاعات کاملی از قوانین و شرایط رسیدگی به پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده را داشته باشد. آگاهی وکیل از مسائل و قوانینی که به تازگی وضع شده باعث می شود تا به درستی به مشکلات موکلین خود رسیدگی نماید. زمانی که به دنبال وکیلی برای حل پرونده خود هستید باید به چند نکته توجه کنید.

در ابتدا وکیل پایه یک دادگستری را انتخاب کنید تا اجازه حضور در تمامی دادگاه ها را داشته باشد و بعد وکیلی را انتخاب نمایید که در زمینه پرونده مورد نظر شما تجربه داشته و بتواند به راحتی از حق شما دفاع کند. از طرف دیگر عدالت، صداقت، امانت داری و اطلاعات به روز از قوانین جدید، از دیگر معیارهایی است که می توانید با در نظر گرفتن آن ها وکیلی را برای پرونده خود انتخاب کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد معرفی بهترین وکیل گیلان را داریم. همراه ما باشید:

محمد طهرانی

محمد طهرانی

آقای محمد طهرانی وکیل پایه یک دادگستری حوزه قضایی استان گیلان شهرستان لاهیجان می باشند.

برخی از تخصص آقای محمد طهرانی:

 • قبول دعاوی حقوقی، کیفری در استان گیلان خصوصا شرق گیلان (آستانه اشرفیه، کیاشهر، لنگرود، سیاهکل، رودبنه، رودسر و شهرهای غرب مازندران
 • دعاوی املاک و مستغلات اثبات مالکیت فسخ قرارداد تصرف عدوانی خلع ید تقسیم ترکه فسخ معامله
 • پرونده های کیفری قتل جنایت تجاوز آدم ربایی، رابطه نامشروع موادمخدر، کلاهبرداری، اثبات تخلف پزشکی
 • دیوان عدالت اداری، ماده ۱۰۰ شهرداری، ماده ۷۷ ماده ۵، دعاوی کارگر کارفرما
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • دعاوی خانواده

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد طهرانی، با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 0921422939709118289397
آدرس دفتر:
گیلان، لاهیجان، خیابان شهدا، بانک سرمایه، ساختمان پاستور، طبقه ۴، واحد ۱۲

دکتر سیدعلی حسین الحسینی

جناب آقای دکتر سیدعلی حسین الحسینی

آقای دکتر حسین الحسینی وکیل پایه یک دادگستری در گیلان و دارای سابقه ای بیش از 23 سال در زمینه وکالت می باشند. مدارک تحصیلی ایشان کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد زاهدان، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد تهران و دکترای حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد لاهیجان دارند. ایشان در زمینه پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی شهرداری، موجر و مستاجر و … .

آدرس دفتر: گیلان، لاهیجان، خیابان 22 آبان، مجتمع پزشکی آپادانا، طبقه 6، واحد 61

شماره تماس: 09121135925

غلامرضا احمدزاده

آقای احمدزاده وکیل پایه یک دادگستری گیلان و متخصص در پیگیری پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند. سایر خدمات آقای احمدزاده در به پرونده های مربوط به تملک آپارتمان ها، دعاوی قاچاق، تعزیرات حکومتی، اعسار و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: گیلان، رشت، بلوار حافظ غرب، نرسیده به میدان دفاع مقدس، ساختمان پیشرو، واحد۴

شماره تماس: 09112373647

مهدی فاضلی

جناب آقای مهدی فاضلی

آقای فاضلی وکیل پایه یک دادگستری گیلان و دارای بیش از 19 سال سابقه در حرفه وکالت می باشند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه گیلان دارند و در زمینه های حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری و … تخصص دارند. از سوابق کاری آقای فاضلی می توان به وکیل و مشاور حقوقی بانک سامان، بانک کارآفرین، گروه سرمایه گذاری مبینا، وکیل شرکت مالکین اسکان اشاره کرد.

آدرس دفتر: گیلان، لاهیجان، بهشتی 15، مجتمع آریانا، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 01342249002

سعادت احمدی منامن

آقای احمدی از وکلای پایه یک دادگستری گیلان، متخصص در امور حقوقی، خانواده و امور بیمه هستند. سابقه ای بیش از 12 سال در پیگیری انواع پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و ثبتی دارند. دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه تهران می باشند.

یکی از مهم ترین تلاش های ایشان در پیگیری پرونده های موکلین خود، اجرای عدالت و احقاق حقوق موکلین است. ایشان از وکلایی هستند که هر پرونده های را نمی پذیرند، در ابتدا بررسی های لازم را به عمل می آورند و درصورتی که حق با موکل اشد، وکالت او را می پذیرند.

آدرس دفتر: گیلان، رشت، بلوار لاکانی، بعد از بانک ملی، بن بست فرعی 2، بالای مغازه جمال، طبقه آخر

شماره تماس: 09113400989

سهیل کاظمیان حدادپور لنگرودی

جناب آقای سهیل کاظمیان حدادپور لنگرودی

آقای کاظمیان وکیل پایه یک دادگستری در گیلان و متخصص در زمینه های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، موجر و مستاجر، اسناد رسمی و تجاری، اعسار ، تملک آپارتمان ها، شهرداری و … هستند. سابقه آقای کاظمیان در حرفه وکالت بیش از 9 سال است و دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشند.

آدرس دفتر: گیلان، رشت، خیابان 17 شهریور، بعد از دادگستری چله خانه، جنب مبل مجید، همکف پلاک 87

شماره تماس: 09113425815

انسیه یوسف پور

سرکار خانم انسیه یوسف پور وکیل پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل دانشگاه استان گیلان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی ،عضو کانون وکلای داد گستری گیلان می باشد. عمده تخصص ایشان پرونده خانواده طلاق و مهریه و  پرونده های  کیفری و ملکی است. در سالهای اخیر با ورود ودفاع در پرونده های مهم  و مختلف، موفقیت های قابل توجه تحصیل که رضایتمندی موکلین را به همراه داشته است.

از تخصص های ایشان می توان به دعاوی ملکی از جمله اثبات مالکیت، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش مال مشاع، ارث، تنظیم سند و همچنین پرونده های کیفری، فروش مال غیر، سرقت، کلاهبرداری، جعل، تصرف عدوانی، روابط نا مشروع، جرایم سایبری و نیز پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، حضانت و سر پرستی، نفقه و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: گیلان، رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لا کانی، طبقه دوم، واحد شش

شماره تماس: 09112909434

وحید پایه پره

وکیل گیلان

جناب آقای وحید پایه پره وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان می باشند که وی با چندین سال سابقه وکالت خود در زمینه های مختلف و ارائه خدمات ویژه به ایرانیان خارج از کشور، پرونده های خانوادگی (طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه و…) کیفری (قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و…)، پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: رشت، گلسار، نبش خیابان ۹۳، مجتمع تجاری گلسار، طبقه ۴

شماره تماس: 09111362001

بهترین وکیل کیفری در رشت را بیشتر بشناسیم.

خصوصیات وکیل خوب در گیلان

زمانی که به دنبال بهترین وکیل گیلان هستیم باید به چند خصوصیات مهم آن ها توجه کنیم تا درصد موفقیت ما در دادگاه بالا رود. در ادامه این مطلب به چند مورد مهم اشاره می کنیم.

 • وکیل خوب در گیلان باید صلاحیت و تخصص های لازم در خصوص حل مشکل پرونده موکل را داشته باشد.
 • یک وکیل باید به دنبال حل مشکل موکل باشد و صرفا برای دریافت حق الوکاله، وکالت پرونده ای را نپذیرد، به این معنی که اگر نیاز بود زمینه صلح و سازش موکل و طرف مقابل را فراهم سازد.
 • وکیل باید موکل خود را به درستی راهنمایی کند و راه هایی که به نفع او است برای پیشبرد پرونده ارائه دهد.
 • وکیل خوب در گیلان باید در قبال موکل خود مسئول و پاسخگو باشد و تمام کارهایی که برای پرونده انجام می دهد را به موکل اطلاع دهد.
 • یک وکیل باید توانایی های لازم برای بحث در دادگاه و دفاع از موکل خود را داشته باشد، در واقع با اعتماد به نفس و دانش بالا در دادگاه حاضر شده و دفاعیات خود را ارائه دهد.
 • وکیل باید موکل را از حقیقت پرونده آگاه سازد، اگر احتمال می دهد که او پیروز دادگاه نخواهد بود، باید این موضوع را به موکل انتقال دهد و به دروغ وعده های پیروزی و موفقیت ندهد.
معرفی 10 تا بهترین از وکیل گیلان

این ها بخشی از خصوصیاتی بود که یک وکیل کارکشته در گیلان باید آن را دارا باشد. علاوه بر این ها می توانیم به صبوری در شنیدن توضیحات موکل هم اشاره کنیم. یک وکیل باید با شکیبایی به پای حرف های موکل خود بنشیند و راه حل های درست را به او پیشنهاد دهد.

مراجعه به وکیل در گیلان چه ضرورتی دارد؟

مشاوره و سپردن وکالت پرونده به وکیل گیلان، اهمیت های بسیاری دارد، اکثرا در مورد قانون و مقررات و مراحل رسیدگی به پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و … اطلاعاتی نداریم و نمی دانیم چه زمانی برای ارائه دادخواست اقدام کنیم. سپردن وکالت پرونده به وکیل خوب در گیلان موجب می شود تا مراحل رسیدگی به پرونده به درستی و قانونی پیش برود.

10 تا از بهترین وکیل در گیلان

متاسفانه مشغله های کاری بالا در دنیای امروز سبب شده تا زمان کافی برای رسیدگی به پرونده های خود در دادگاه ها را نداشته باشیم. اگر وکالت پرونده را به بهترین وکیل گیلان بسپاریم دیگر نیازی به حضور در دادگاه نخواهیم داشت. می توان گفت که مهم ترین مزیت های استخدام وکیل همین موضوع است. زیرا سبب می شود تا برخوردی با طرف مقابل نداشته باشید و تنشی هم به وجود نیاید و پرونده طبق روال قانونی پیش برود.

در این مقاله تلاش کردیم تا به معرفی تعدادی از وکلای خبره در شهر گیلان، رشت، لاهیجان و … بپردازیم. برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی می توانید با وکلای معرفی شده در ارتباط باشید.

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل گیلان تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این شهر ندارند انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 8 =

دکمه بازگشت به بالا