وکلا

10 تا از بهترین وکیل گیلان ⚖️【سال1403】

جستجوی وکیل از میان تعداد کثیر وکلای حاذق که در شهر گیلان فعالیت می کنند، کار زمان بر و دشواری به نظر می رسد. معمولا افرادی که درگیر مشکلات حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … می شوند به دنبال این هستند تا سریع تر با وکیلی خبره مشاوره داشته و وکالت پرونده را به ایشان واگذار نمایند. ما در این مقاله سعی کرده ایم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل گیلان بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل گیلان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل رشت

بهترین وکیل گیلان کیست؟

یک وکیل خوب باید اطلاعات کاملی از قوانین و شرایط رسیدگی به پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده را داشته باشد. آگاهی وکیل از مسائل و قوانینی که به تازگی وضع شده باعث می شود تا به درستی به مشکلات موکلین خود رسیدگی نماید. زمانی که به دنبال وکیلی برای حل پرونده خود هستید باید به چند نکته توجه کنید.

در ابتدا وکیل پایه یک دادگستری را انتخاب کنید تا اجازه حضور در تمامی دادگاه ها را داشته باشد و بعد وکیلی را انتخاب نمایید که در زمینه پرونده مورد نظر شما تجربه داشته و بتواند به راحتی از حق شما دفاع کند. از طرف دیگر عدالت، صداقت، امانت داری و اطلاعات به روز از قوانین جدید، از دیگر معیارهایی است که می توانید با در نظر گرفتن آن ها وکیلی را برای پرونده خود انتخاب کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم تعدادی از وکلای خبره گیلان که در وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی متبحر هستند معرفی کنیم همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل گیلان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

امین مصطفوی

امین مصطفوی بهترین وکیل گیلان

آقای امین مصطفوی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان میباشند که با سابقه درخشان در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و ثبتی (باسابقه کار ثبتی) و موفقیت در پرونده هایی نظیر ابطال معاملات، اثبات مالکیت، حکم تخلیه، انواع مطالبات مالی و دعاوی شرکتها و همچنین پرونده های کیفری از قبیل جعل، استفاده از سند مجعول، معاملات ربوی، سرقت، مواد مخدر، افترا و بسیاری جرائم دیگر میزان رضایتمندی حداکثری را در بین وکلا داشته و یکی از بهترین وکلای استان گیلان باشند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق، استرداد جهزیه، حضانت، الزام به تمکین، مطالبه مهریه
 • وکالت در دعاوی مالی و تجاری شامل اختلافات مالی، چک، سفته، فاکتور عادی
 • تخصص در پرونده های ثبتی و ملکی از جمله اثبات مالکیت، خلع ید، تصرف عدوانی، مزاحمت ملکی، رفع ممانعت ازحق،الزام به تنظیم سند رسمی، اعتراض به برگ تشخیص(با سابقه ثبتی)
 • تخصص در دعاوی مربوط به اراضی ملی
 • تخصص در پرونده های کیفری شامل مواد مخدر، سرقت، رباخواری، توهین، افترا، تهدید، خیانت در امانت، کلاهبرداری ورابطه نامشروع و آدم ربایی و غیره
 • سابقه موفق در وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • سابقه موفق در پرونده اثبات تقصیر پزشکی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای امین مصطفوی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09112494275
آدرس دفتر:
صومعه سرا، خیابان برشنورد، سرسه راه فرمانداری سابق، ساختمان کارگزاری بیمه، طبقه اول


علیرضا نجفی

علیرضا نجفی بهترین وکیل گیلان

آقای علیرضا نجفی وکیل پایه یک دادگستری با مجوز رسمی کانون وکلای دادگستری، طی ۱۸ سال گذشته عنوان وکیل و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی به افراد مختلف مشاوره داده و در صدها پرونده در زمینه های حقوقی مربوط به املاک، امور قراردادها، خانواده و کیفری موفقیت بدست آورده است.

شماره تماس: 09111441192 – 09120591641
آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان انقلاب، بن بست اسدی، ساختمان پور یوسفی، طبقه دوم، دفتر وکالت


محمد حسن فعال

محمد حسن فعال بهترین وکیل گیلان

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، بیش از 19 سال سابقه وکالت درخشان و موفق، یکی از وکلای خوب استان گیلان می باشند. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جزو بهترین وکلای گیلان به حساب بیایند.

برخی از تخصص آقای محمدحسن فعال:

 • تخصص دعاوی ملکی و حقوقی: اثبات مالکیت، خلع ید، تخلیه، اجرت المثل ایام تصرف، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار، اخذ صورتمجلس تفکیکی، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی، مطالبه سهم الارث، تخلیه املاک تجاری ومسکونی، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات وسازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیرملی ومنابع طبیعی و تعدیل وافزایش اجاره بها ملک تجاری .وکالت ایرانیان خارج از کشور و …
 • مطالبه اسناد تجاری: چک، سفته و رسیدعادی کتبی، اثبات صلح سرقفلی، مطالبه اجاره معوقه، اعلام بطلان معامله و بطلان فروشنامه، رجوع ازهبه، بطلان صلح نامه عادی، ابطال وکالت نامه، فسخ قرارداد وتایید فسخ معامله و قراردادهای خصوصی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی، ابطال رای داور و موسسات داوری، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها واعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی و اثبات مالکیت و ابطال سند، اصلاح سند، رفع تصرف، ممانعت ازحق و مزاحمت ملکی (دعاوی ثلاثه) و …
 • قبول پرونده ها و دعاوی کیفری: جرایم قتل، جرایم پزشکی، جرایم رایانه ای و فضای مجازی مربوط به پلیس فتا و جرایم سایبری، کلاهبرداری، فروش مال غیر، انتقال مال غیر، انتقال منافع مال غیر (اجاره مال غیر)، خیانت در امانت اموال و اسناد تجاری، جعل و استفاده از سند مجعول عادی و رسمی، اختلاس، ارتشاء و رباخواری، رابطه نامشروع، مواد مخدر، شرب خمر (نگهداری ومصرف مشروبات الکلی وموادمخدر )، اتهام اخذ رشوه تو سط کارمندان دولتی ویا اشخاص نظامی، اتهامات جرایم سیاسی و امنیتی، تصرف عدوانی و …
 • قبول پرونده در دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و …
 • قبول وکالت پرونده در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری

جناب آقای محمدحسن فعال دارای سوابق ذیل نیز می باشد:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان
 • بازرس هیات مدیره دوره سوم مرکزوکلا قوه قضائیه استان گیلان
 • عضو کمیسون های بازرسی، معاضدت و وکالت تسخیری، فرهنگی ادوار مختلف مرکز وکلا استان گیلان و مشاور حقوقی شرکتها و گروه صنعتی پارس خزر ، …

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14
حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

شماره تماس: 09119341944
آدرس: گیلان، رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول


غلامرضا احمدزاده

آقای احمدزاده وکیل پایه یک دادگستری گیلان و متخصص در پیگیری پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند. سایر خدمات آقای احمدزاده در به پرونده های مربوط به تملک آپارتمان ها، دعاوی قاچاق، تعزیرات حکومتی، اعسار و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: گیلان، رشت، بلوار حافظ غرب، نرسیده به میدان دفاع مقدس، ساختمان پیشرو، واحد۴

شماره تماس: 09112373647


دکتر سیدعلی حسین الحسینی

جناب آقای دکتر سیدعلی حسین الحسینی

آقای دکتر حسین الحسینی وکیل پایه یک دادگستری در گیلان و دارای سابقه ای بیش از 23 سال در زمینه وکالت می باشند. مدارک تحصیلی ایشان کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد زاهدان، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد تهران و دکترای حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد لاهیجان دارند. ایشان در زمینه پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی شهرداری، موجر و مستاجر و … .

آدرس دفتر: گیلان، لاهیجان، خیابان 22 آبان، مجتمع پزشکی آپادانا، طبقه 6، واحد 61

شماره تماس:09121135925


انسیه یوسف پور

انسیه یوسف پور بهترین وکیل گیلان

خانم یوسف پور از وکلای باسابقه رشت می باشند که عمده تخصص ایشان در زمینه پرونده های طلاق و مهریه، پرونده های کیفری و ملکی است. دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی بوده و در کانون وکلای دادگستری گیلان عضو هستند. خانم یوسف پور با ارائه راه حل های کاربردی موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده اند که موجب رضایتمندی موکلین شده است.

ایشان به عنوان یکی از وکلای خبره در رشت در زمینه پرونده های ملکی همچون اثبات مالکیت، خلع ید و …، در پرونده های کیفری همچون کلاهبرداری، سرقت، روابط نامشروع و … و همینطور در دعاوی خانوادگی بسیار حاذق هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره خانم انسیه یوسف پور با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09112909434
آدرس دفتر: 
رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لا کانی، طبقه دوم، واحد 6


بهترین وکیل کیفری در رشت را بیشتر بشناسیم.

خصوصیات وکیل خوب در گیلان

زمانی که به دنبال بهترین وکیل گیلان هستیم باید به چند خصوصیات مهم آن ها توجه کنیم تا درصد موفقیت ما در دادگاه بالا رود. در ادامه این مطلب به چند مورد مهم اشاره می کنیم.

 • وکیل خوب در گیلان باید صلاحیت و تخصص های لازم در خصوص حل مشکل پرونده موکل را داشته باشد.
 • یک وکیل باید به دنبال حل مشکل موکل باشد و صرفا برای دریافت حق الوکاله، وکالت پرونده ای را نپذیرد، به این معنی که اگر نیاز بود زمینه صلح و سازش موکل و طرف مقابل را فراهم سازد.
 • وکیل باید موکل خود را به درستی راهنمایی کند و راه هایی که به نفع او است برای پیشبرد پرونده ارائه دهد.
 • وکیل خوب در گیلان باید در قبال موکل خود مسئول و پاسخگو باشد و تمام کارهایی که برای پرونده انجام می دهد را به موکل اطلاع دهد.
 • یک وکیل باید توانایی های لازم برای بحث در دادگاه و دفاع از موکل خود را داشته باشد، در واقع با اعتماد به نفس و دانش بالا در دادگاه حاضر شده و دفاعیات خود را ارائه دهد.
 • وکیل باید موکل را از حقیقت پرونده آگاه سازد، اگر احتمال می دهد که او پیروز دادگاه نخواهد بود، باید این موضوع را به موکل انتقال دهد و به دروغ وعده های پیروزی و موفقیت ندهد.

این ها بخشی از خصوصیاتی بود که یک وکیل کارکشته در گیلان باید آن را دارا باشد. علاوه بر این ها می توانیم به صبوری در شنیدن توضیحات موکل هم اشاره کنیم. یک وکیل باید با شکیبایی به پای حرف های موکل خود بنشیند و راه حل های درست را به او پیشنهاد دهد.

معرفی 10 تا بهترین از وکیل گیلان

مراجعه به وکیل در گیلان چه ضرورتی دارد؟

مشاوره و سپردن وکالت پرونده به وکیل گیلان، اهمیت های بسیاری دارد، اکثرا در مورد قانون و مقررات و مراحل رسیدگی به پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و … اطلاعاتی نداریم و نمی دانیم چه زمانی برای ارائه دادخواست اقدام کنیم. سپردن وکالت پرونده به وکیل خوب در گیلان موجب می شود تا مراحل رسیدگی به پرونده به درستی و قانونی پیش برود.

متاسفانه مشغله های کاری بالا در دنیای امروز سبب شده تا زمان کافی برای رسیدگی به پرونده های خود در دادگاه ها را نداشته باشیم. اگر وکالت پرونده را به بهترین وکیل گیلان بسپاریم دیگر نیازی به حضور در دادگاه نخواهیم داشت. می توان گفت که مهم ترین مزیت های استخدام وکیل همین موضوع است. زیرا سبب می شود تا برخوردی با طرف مقابل نداشته باشید و تنشی هم به وجود نیاید و پرونده طبق روال قانونی پیش برود.

در این مقاله تلاش کردیم تا به معرفی تعدادی از وکلای خبره در شهر گیلان، رشت، لاهیجان و … بپردازیم. برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی می توانید با وکلای معرفی شده در ارتباط باشید.

10 تا از بهترین وکیل در گیلان

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل گیلان تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این شهر ندارند انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا