وکیل

10 تا از بهترین وکیل تالش ⚖️【سال1402】

ممکن است قانون حق را در دعاوی مطرح شده به شما داده باشد و همین موضوع سبب شود که به غلط تصور کنید که دیگر نیازی به استخدام وکیل ندارید. در این خصوص لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که هر گونه اقدام غلط در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری می تواند خسارت های جدی را به دنبال داشته باشد؛ بنابراین استخدام یک وکیل زبده که با پیچ و خم های مسیر آشنا باشد، الزامی به نظر می رسد؛ اما یافتن چنین وکلایی چندان ساده نیست و لازم است برای این کار تمام توان خود را به کار بگیرید تا در نهایت بتوانید به آن دسته از وکلایی دست پیدا کنید که در زمینه کاری خود جزو سرآمدترین ها به شمار می آیند. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل تالش آشنا کنیم. پیشنهاد می دهیم تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل تالش کیست؟

بهترین وکیل تالش کیست؟

مهم نیست که وکیل مورد نظرتان را از چه راهی انتخاب کرده اید. مهم این است که به سراغ آن دسته از وکلا بروید که بتوانند شما در رسیدن به موفقیت یاری کنند. چرا که مهارت و توانمندی هایی که یک وکیل در اختیار دارد به طور مستقیم در نتیجه پرونده تاثیر گذار خواهد بود؛ بنابراین لازم است خود را به معیارهایی مجهز کنید تا با استفاده از ان ها بتوانید بهترین وکیل گیلان را سنجیده و در میان آن ها اولویت بندی کنید. باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا بهترین وکیل تالش را به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل تالش همواره منافع موکل خود را در نظر می گیرد و بدون هیچ گونه دلسردی برای تامین منافع او تلاش می کند. بهترین وکیل تالش سعی دارد تا آگاهی خود از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری را به کار بگیرد تا بتواند قدمی به سمت جلو برداشته و مسیر پرونده را تغییر دهد. بهترین وکیل زن در رشت سال های زیادی از عمر خود را در محاکم قضایی گذرانده است و در این راه تجربیات ارزشمند و گران بهایی را نیز به دست آورده که کلید حل اختلافات پیش آمده هستند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری در تالش را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل تالش سال 1402

مهین حبیبی نیا

مهین حبیبی نیا بهترین وکیل تالش

خانم مهین حبیبی نیا، وکیل پایه یک کانون وکلا گیلان، بیش از یک دهه سابقه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت فعالیت خود توانسته به عنوان یک وکیل کیفری،حقوقی، خانواده و ملکی برتر و همچنین مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود، ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جزو بهترین وکلای تالش به حساب بیایند.

برخی از تخصص خانم مهین حبیبی نیا:

  • تخصص دعاوی ملکی و حقوقی: اثبات مالکیت، خلع ید، تخلیه، اجرت المثل ایام تصرف، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار، اخذ صورتمجلس تفکیکی، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی، مطالبه سهم الارث، تخلیه املاک تجاری ومسکونی، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات وسازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیرملی ومنابع طبیعی و تعدیل وافزایش اجاره بها ملک تجاری .وکالت ایرانیان خارج از کشور و …
  • مطالبه اسناد تجاری: چک، سفته و رسیدعادی کتبی، اثبات صلح سرقفلی، مطالبه اجاره معوقه، اعلام بطلان معامله و بطلان فروشنامه، رجوع ازهبه، بطلان صلح نامه عادی، ابطال وکالت نامه، فسخ قرارداد وتایید فسخ معامله و قراردادهای خصوصی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی، ابطال رای داور و موسسات داوری، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها واعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی و اثبات مالکیت و ابطال سند، اصلاح سند، رفع تصرف، ممانعت ازحق و مزاحمت ملکی (دعاوی ثلاثه) و …
  • قبول پرونده ها و دعاوی کیفری: جرایم قتل، جرایم پزشکی، جرایم رایانه ای و فضای مجازی مربوط به پلیس فتا و جرایم سایبری، کلاهبرداری، فروش مال غیر، انتقال مال غیر، انتقال منافع مال غیر (اجاره مال غیر)، خیانت در امانت اموال و اسناد تجاری، جعل و استفاده از سند مجعول عادی و رسمی، اختلاس، ارتشاء و رباخواری، رابطه نامشروع، مواد مخدر، شرب خمر (نگهداری ومصرف مشروبات الکلی وموادمخدر )، اتهام اخذ رشوه تو سط کارمندان دولتی ویا اشخاص نظامی، اتهامات جرایم سیاسی و امنیتی، تصرف عدوانی و …
  • قبول پرونده در دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و …

جهت اعطای وکالت و مشاوره حضوری و غیر حضوری با وکیل می توانید با شماره درج شده ذیل تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 09113828016
آدرس دفتر وکالت: تالش، خیابان طالقانی، سه راه تختی، جنب مبل فروشی مهری، رو به رو فروشگاه ایرانیان


فاطمه فتحی نژاد

فاطمه فتحی نژاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

خانم فاطمه فتحی نژاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در تالش به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا خبره در تمامی امور وکالتی هستن و با تبحر خاصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. او با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری به مراجعین مشاوره ارائه میدهد و همچنین ایشان پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت در سابقه وکالت خود جای داده اند.

آدرس دفتر:گیلان، تالش، بتدای خیابان خرمشهر، جنب اداره ثبت اسناد و املاک تالش، ساختمان شیردل، طبقه اول

شماره تماس:۰۹۱۱۳۸۳۹۰۶۶

قاسم مطهری

قاسم مطهری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

آقای قاسم مطهری بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تالش در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. از ویژگی های فردی او می توان به صبور و صادق بودنشان اشاره کرد. ایشان بیش از 13 سال سابقه وکالت دارد و همچنین در تمامی امور به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر:تالش، خیابان امام (ره) خیابان ابوعلی سینا، مقابل شبکه بهداشت

شماره تماس:۰۹۱۲۲۴۶۴۲۰۴

نوید نادری

نوید نادری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

آقای نوید نادری یکی از وکلا توانا و خبره و مشاور حقوقی دادگستری می باشد. ایشان بیش از 13 سال سابقه وکالت در تالش را دارد. او در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت میکند و همچنین در تمامی زمینه ها به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره می دهد.

آدرس دفتر:تالش، خیابان خرمشهر، ساختمان امیر

شماره تماس:۰۹۱۱۲۸۲۱۷۷۵

مجتبی نیکزاد

مجتبی نیکزاد

جناب آقای مجتبی نیکزاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت دارند. شما می توانید از مشاوره حضوری و غیرحضوری آقای نیکزاد برای پرونده های خود استفاده کنید .

آدرس دفتر: تالش، خیابان طالقانی، نبش معینی، ساختمان 13، طبقه 2، دفتر وکالت

تلفن تماس: 09112848535

سکینه عمویی

سکینه عمویی

سرکار خانم سکینه عمویی وکیل پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت ایشان در دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و… است.

آدرس دفتر: تالش، خیابان دکتر معین، ساختمان پزشکان نبی اکرم، طبقه 3، واحد 10، دفتر وکالت

تلفن تماس: 09113337423

کبری شعبانی ناو

کبری شعبانی ناو

سرکار خانم کبری شعبانی ناو یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر تالش هستند. تخصص خانم شعبانی ناو در انواع دعاوی اعم از ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده است که می توانید برای پیشبرد بهتر پرونده های خود را ب ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: تالش، خیابان مفتح، نبش مفتح 3

تلفن تماس: 09112848004

کورش ظهیری ناورودی

کوروش ظهیری ناورودی

جناب آقای کوروش ظهیری ناورودی از وکلای با سابقه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. تخصص آقای ظهیری ناورودی در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، تحصیل مال از طریق نامشروع، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری است.

آدرس دفتر: تالش، خیابان امام، پایین تر از سینما، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه 2

تلفن تماس: 09112834365

منصور حمیدی

منصور حمیدی

آقای حمیدی وکیل با سابقه و تجربه بالای شهر تالش که مشاور حقوقی نیز هستند. آقای منصور حمیدی در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. به علت موفقیت های بسیاری که در پرونده ها کسب کرده اند، در بین موکلین خود محبوبیت دارند. شما نیز می توانید از مشاوره های ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: تالش، ابتدای خیابان خرمشهر، مجتمع تجاری آسوبار، طبقه 3، واحد 10

تلفن تماس: 09111842381

حمیده نصرتی قلعه بین

سرکار خانم حمیده نصرتی قلعه بین وکیل پایه یک دادگستری به شماره وکالت 1290 می باشد. او دارای سال ها تجربه ی وکالت در تمامی حوزه های کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده و تجاری می باشد و در کلیه زمینه ها مشاوره حضوری و غیر حضوری ارائه می دهد.

آدرس: گیلان، تالش

شماره تماس: ۰۹۱۱۶۰۳۱۶۱۲

لزوم توجه به سابقه و تخصص وکیل تالش

همواره لازم است متر و معیارهایی را در نظر داشته باشید تا در مسیر انتخاب بهترین وکیل تالش بتوانید با استفاده از آن ها مهارت و ویژگی های حقوقدان مورد نظر را سنجیده و از میان انبوه گزینه های موجود در شهر تالش در نهایت شاخص ترین آن ها را به خدمت بگیرید. انتخاب درست این معیارها به شما کمک می کند تا در نهایت از انتخاب خود رضایت داشته احساس ناامیدی نکنید. لازم است پیش از هر گونه اقدام تلاش و تمرکز خود را به این موضوع معطوف کرده و در این مسیر قدم بردارید.

تخصص برترین وکیل تالش را می توان یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب حقوقدان برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری به شمار آورد. چرا که با استفاده از این معیار می توانید به آن دسته از وکلا دسترسی پیدا کنید که در زمینه پرونده مد نظر شما بازدهی بیشتری دارند. تصور غلطی که در این خصوص وجود دارد این است که تمامی افراد درگیر در پرونده احساس می کنند که با استفاده از هر وکیلی می توان به موفقیت دست پیدا کرد، حال آن که این موضوع کاملا اشتباه است.

در واقع تنها با آن دسته از وکلا می توانید نتایج دلخواه خود را به دست بیاورید که در موضوع مربوط به پرونده شما تخصص های لازم را داشته باشند. این که پرونده شما از نوع کیفری یا حقوقی باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، تقسیم ارث، تصرف عدوانی، اثبات مالکیت و… لازم است به سراغ وکلای متخصص بروید. در واقع هر وکیلی در مقطعی از کار خود با این حقیقت مواجه می شود که در برخی از دعاوی مطرح شده توانایی بالاتری را دارد.

میزان سابقه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تالش نیز نقش موثری در موفقیت دارد. در واقع با در نظر گرفتن میزان سابقه وکیل خوب در تالش می توانید به حد زیادی به تجربیات او پی ببرید. می دانیم که تجربیات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تالش به او کمک خواهد کرد تا راهی مطلوب و مناسب برای عبور از مشکلات در اختیار موکل خود قرار دهد؛ بنابراین لازم است پیش از هر گونه اقدام برای استخدام وکیل، سابقه او را نیز مورد بررسی قرار دهید.

بهترین وکیل تالش

سه راز مهم درباره دستمزد وکیل تالش

به میزان دستمزدی که لازم است از سوی موکل به بهترین وکیل تالش در ازای دریافت خدمات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود در اصطلاح حق الوکاله می گویند؛ بنابراین اگر دعوایی علیه شما مطرح شده باشد و یا اینکه قصد داشته باشید با طرح دعوی از حقوق پایمال شده خود دفاع نمایید، به هر حال لازم است برای جلوگیری از خسارت های احتمالی، از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کنید و مبلغی را در ازای حق الوکاله در اختیار او قرار دهید. در ادامه به بیان حقایقی در خصوص دستمزد وکلا می پردازیم.

حق الوکاله می تواند به صورت توافقی تعیین شود: یکی از موضوعات مهمی که لازم است در زمان تعیین دستمزد وکیل به آن توجه داشته باشید، این است که دستمزد وکیل اعم از حقوقی و کیفری می تواند به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین شود. برای این کار وکیل پرونده را مورد مطالعه قرار می دهد تا میزان پیچیدگی آن برایش مسجل شود. در این صورت است که او می تواند مبلغ مورد نظر خود را به موکل اعلام دارد و در این خصوص به تبادل نظر بپردازند.

نباید میزان توانایی وکیل را به دستمزد او نسبت داد: دقت داشته باشید که دستمزد یک وکیل معیار مناسبی برای سنجش میزان توانایی های او نیست. دقت داشته باشید که می شود وکیلی در عین نا پختگی و بی تجربگی مبلغ هنگفتی را از شما مطالبه نماید، حال آن که وکیل با سابقه و متخصص دیگری حاضر باشد همان پرونده را در ازای مبلغ معقولانه ای به خدمت بگیرد. به هر حال هرگز نباید تصور کنید که توانمندی و بازدهی وکلای با دستمزد بالاتر بیشتر از سایر وکلا است.

عوامل مختلفی در میزان دستمزد وکلا تاثیرگذار است: باید این موضوع را در نظر داشته باشید که میزان حق الوکاله را می توان به صورت توافقی تعیین نمود اما وکیل در زمان پیشنهاد مبلغ مورد نظر به عوامل مختلفی توجه می کند. در ابتدا باید اشاره داشته باشیم که سابقه فعالیت یک وکیل عاملی مهم در تعیین دستمزد است. علاوه بر این میزان پیچیدگی یک پرونده و مدت زمانی که لازم است یک وکیل برای به نتیجه رسیدن پرونده صرف نماید نیز در افزایش دستمزد پیشنهادی موثر است.

بهترین وکیل تالش

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل تالش آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید گزینه های مختلف را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه تلاش کردیم ضرورت توجه به سابقه و تخصص وکیل را در زمان انتخاب گوشزد نموده و در انتهای مقاله نیز سه راز مهم در خصوص پرونده بیان کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا