وکلا

10 تا از بهترین وکیل کیانشهر⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

استخدام یک وکیل مجرب و ماهر می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در کسب پیروزی در محاکم قضایی داشته باشد. در واقع یک وکیل خوب به عنوان متخصص مسائل حقوقی می‌تواند راهکارهای مطلوبی را برای عبور از مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده‌های قضایی در اختیار شما قرار دهد و شما را به گونه‌ای یاری کند تا اهداف تعیین شده را محقق کنید. دقت داشته باشید که اشتباهات بزرگ در انتخاب وکیل می‌تواند عواقب مهلکی را به همراه داشته و خسارت‌های جبران ناپذیری را نیز به فرد وارد کند. در صورتی که تمایل دارید وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به یک وکیل ممتاز و معتبر اعطا کنید لازم است تحقیقات جامعی در خصوص توانمندی‌های او صورت دهید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیانشهر آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیانشهر

بهترین وکیل کیانشهر کیست؟

در صورتی که تمایل به استخدام بهترین وکیل کیانشهر دارید لازم است در ابتدا در دفتر او حاضر شده و با او در خصوص دغدغه‌هایی که در ذهن دارید صحبت کرده و با همفکری یکدیگر راهکار مناسبی را برای برون رفت از اختلافات پیش آمده پیدا کنید. وکیل به طور معمول دانش حقوقی بسیار بالایی دارد و از تغییرات قانون نیز مطلع است او می‌تواند در چنین شرایطی به شما کمک کند تا از اقدامات غلط در خصوص دعاوی مطرح شده دور مانده و در نهایت با تلاش بی‌وقفه اهداف ترسیم شده را محقق کنید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل جنوب تهران

لازم به ذکر است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کیانشهر به عنوان یک متخصص حقوقی می‌تواند دغدغه‌های شما را به بهترین شکل ممکن درک کرده و از میان راه‌های موجود در نهایت مطلوب‌ترین آنها را پیشنهاد دهد. مهارت‌های کلامی برترین وکیل کیانشهر باعث می‌شود تا در جلسات دادگاه دفاع مطلوب و موثری را از موکل خود داشته باشد و حقوق او را به طور کامل احقاق نماید. در واقع بهترین وکیل کیانشهر کسی است که بتواند از تجربیات خود برای کسب موفقیت و پیروزی در پرونده‌های قضایی استفاده کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیانشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیانشهر سال 1402!

سید سپهر میرحسینی

سید سپهر میرحسینی بهترین وکیل کیانشهر

آقای سید سپهر میرحسینی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند جنوب تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در تمامی امور به درستی در راستای قوانین وکالت راهنمایی می کند و آنان را با حق وحقوق خود آشنا می کند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آیت اله کاشانی، بلوار فردوس شرق، بین احمدی و زمانی، جنب شیرینی فروشی روژان، پلاک ٤٣، واحد ٧ و ٨

شماره تماس: ٠٩١٢٨٤٨١١٦١

محسن یکتن خدایی

محسن یکتن خدایی بهترین وکیل کیانشهر

آقای محسن یکتن خدایی وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در جنوب تهران به صورت حرفه ای قبول وکالت می کند و پرونده های مهم و پیچیده ای را در زمینه دعوی حقوقی، کیفری، خانواده وملکی به موفقیت رسانده و همین امر موجب شده تا افراد با خیالی اسوده به ایشان اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: تهران، بلوار مرزداران، نبش خیابان البرز، پلاک ۶٧، طبقه ۶، واحد۶

شماره تماس: 09127909512

مرجانه فشنگچی

مرجانه فشنگچی بهترین وکیل کیانشهر

خانم مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در جنوب تهرلان به صورت حرفه ای در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت دارد و افراد را در این زمینه ها راهنمایی می کند. خانم فشنگچی به 2 صورت حضوری و تلفنی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، پلاک 78، واحد 2 

شماره تلفن: 02144899341

کیوان امینی

آقای کیوان امینی وکیل و مشاور حقوقی توانمند در جنوب تهران به صورت حرفه ای در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را با توجه به سختی پرونده راهنمایی می کند. وی بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفیت را به افراد اعلام می دارد و آنان را با حقوق قانونی خود آشنا می کند و همچنین برای بهبود روند پرونده نهایت خهمکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس: تهران، خیابان آزادی، خیابان بهزاد (کاوه)، پلاک ۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۰۰۱۶۷۶

زهرا فتوحی

زهرا فتوحی بهترین وکیل کیانشهر

خانم زهرا فتوحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در جنوب تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکیس فعالیت دارد و همچنین به صورت حرفه ای به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد و در صورت نیاز ادله ی محکمه پسندی که قبل از شروع جلسات دادگاه به دس آ.رده در محضر دادگاه ارائه می دهد و حق را به حق دار می رساند.

آدرس: تهران، محله افسریه شمالی، ‫بیست متری افسریه

شماره تماس: 02133658523


۴ اشتباه مهلک در انتخاب وکیل کیانشهر

انتخاب وکیل به توصیه دوستان: اگر قصد انتخاب بهترین وکیل کیانشهر را دارید باید در حد امکان از اشتباهات ممکن دوری کرده و یک تصمیم درست برای آینده پرونده خود بگیرید. یکی از اشتباهات رایج در این مسیر انتخاب وکیل به توصیه دوستان و آشنایان است. افرادی که پیش از این با مشکلات مشابه شما روبرو شده‌اند قصد دارند برای بازگشایی گره‌های موجود در زندگی شما وکلای مد نظرشان را پیشنهاد دهند. اگر بدون تحقیق درباره گزینه‌های مختلف آنها را به خدمت بگیرید مرتکب یک اشتباه بزرگ شده‌اید.

انتخاب وکیل بر اساس جنسیت: یکی از معیارهای مهم برای بسیاری از افراد این است که وکیل مورد نظرشان به طور قطع خانم یا آقا باشد… هرگز نمی‌توانیم به این تصمیم خرده‌ای بگیریم چرا که این مسئله تا حد زیادی به سلیقه شما باز می‌گردد. اشتباه کار آنجایی رخ می‌دهد که شما تنها به جنسیت یک وکیل به عنوان تنها معیار ممکن توجه داشته باشید و از سایر ویژگی‌ها و توانمندی‌های او غافل بمانید. لازم است با تحقیقات جامعی که در این خصوص انجام می‌دهید در نهایت شاخص‌ترین وکیل زن یا مرد را استخدام کنید.

اطلاعات بیشتر درباره: بهترین وکیل تهران

استخدام وکیل بر طبق میزان حق الوکاله: یکی دیگر از اشتباهات بزرگی که ممکن است در انتخاب بهترین وکیل کیانشهر مرتکب آن شوید انتخاب حقوقدان تنها بر اساس میزان حق الوکاله او است. بسیاری از ما ممکن است برای استخدام وکیل با محدودیت‌های مالی بسیاری روبرو باشیم و همین مسئله سبب شود تا تنها به مقرون به صرفه بودن یک وکیل توجه داشته باشیم و از سایر توانمندی‌های او به طور کامل غافل بمانیم. این مسئله ممکن است خسارت‌های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد.

استخدام وکلای تازه کار: اگر قصد استخدام حقوقدان را دارید باید قید وکلای بی‌تجربه و تازه کار را بزنید و هرگز به سراغ آنها نروید. لازم است این وکلا در ابتدا سال‌های زیادی را صرف کسب تجربه در محاکم قضایی نمایند تا به این شکل بتوانند نکات مهمی را برای حل مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده ارائه دهند. اگر بدون در نظر گرفتن میزان سابقه و تجربه یک وکیل او را انتخاب کنید دچار یک اشتباه مهلک شده‌اید چرا که این وکلا تنها می‌توانند پرونده را تبدیل به محلی برای آزمون و خطای خود کنند.

بهترین وکیل کیانشهر

وظایف وکیل کیانشهر که از توان افراد عادی خارج است

ارائه مشاوره حقوقی: مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کیانشهر می‌تواند نقش اساسی و مهمی در کسب پیروزی در محاکم قضایی داشته باشد. با دریافت مشاوره حقوقی می‌توانید اطلاعات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را به میزان قابل توجهی افزایش داده و همچنین از حجم اضطراب و استرسی که همراه شما است بکاهید. در جلسات مشاوره حقوقی وکیل می‌تواند دانش خود و نیز تجربیاتی که کسب کرده است را برای حل مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده در اختیار شما قرار دهد.

تشریح مباحث پیچیده حقوقی: یکی دیگر از وظایفی که وکیل می‌تواند در آن موفق عمل کند تشریح مباحث حقوقی به زبان ساده برای موکل است. اکثر افرادی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند از نظر علم حقوق در سطح پایینی قرار دارند و همین مسئله باعث می‌شود تا برای جبران ضعف‌های خود به سراغ یک وکیل با تجربه و خبره رفته و سوالات خود را با او در میان بگذارند. وکیل می‌تواند با اتکا به فن بیان خود و دانشی که در اختیار دارد این مسائل را در حد توان خود تشریح نماید.

ارائه دفاعیات موثر در دادگاه: از دیگر وظایف بهترین وکیل کیانشهر که از توان افراد عادی خارج است می‌توان به ارائه دفاعیات موثر در جلسات متعدد دادگاه اشاره داشت. در نظر داشته باشید که تنها با حضور در دادگاه نخواهید توانست حق و حقوق خود را از طرف‌های دیگر دعوی مطالبه کنید. وکیل با مرور مواد قانونی در جلسات دادگاه و نیز شرح واقعه و اختلافات پیش آمده می‌تواند قاضی پرونده را متقاعد سازد تا با در نظر گرفتن مدارک و مستندات موجود رای را به نفع موکل صادر نماید.

تنظیم اسناد حقوقی: دعاوی حقوقی و کیفری با تنظیم دادخواست و شکواییه اقامه می‌شوند و اگر فرد اطلاع کافی در خصوص این گونه اسناد حقوقی نداشته باشد لازم است از یک وکیل متخصص و مجرب کمک گرفته و امورات حقوقی را با اتکا به دانش حقوقی و تجربیات او حل و فصل کند. از سوی دیگر گاهی لازم است وکیل در مقابل ادعاهای طرف دعوی لایحه قضایی تنظیم نماید و در اختیار قاضی قرار دهد. برای انجام این گونه امورات حقوقی لازم است مهارت‌های نوشتاری با وکیل همراه باشد.

بهترین وکیل کیانشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را دنبال کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل کیانشهر آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید اختلافات پیش آمده را با اتکا به دانش و تجربیات وکیل حل و فصل کنید. در ادامه تلاش کردیم برخی از اشتباهات مهم که ممکن است در انتخاب وکیل با آن مواجه شوید را به طور کامل تشریح نماییم و پس از آن نیز به بیان و تشریح برخی از وظایف وکیل پرداختیم که افراد عادی اغلب توان انجام آن را ندارند. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + سه =

دکمه بازگشت به بالا