وکیل

10 تا از بهترین وکیل چالوس ⚖️【سال1403】

زمانی که با مشکل و اختلافی رو به رو می شویم که حل و فصل آن به مراجع قضایی سپرده شده است، عاقلانه ترین راه استفاده از وکیل مجرب و معتبر برای رسیدگی به پرونده حقوقی و کیفری است؛ زیرا اکثر افراد دانش حقوقی لازم برای دفاع از حق خود را در اختیار ندارند و همین عدم آشنایی با قوانین و مقررات ممکن است در آینده خساراتی را تحمیل کند. در این مطلب سعی داریم ضمن معرفی بهترین وکیل چالوس، فرآیند انتخاب را برای شما ساده کنیم تا شاید در کنار هم قدمی در این راه برداشته باشیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل چالوس

بهترین وکیل چالوس کیست؟

اگر قدمی در سطح شهر چالوس بزنیم با تعداد زیادی از دفاتر وکلا رو به رو خواهیم شد که به راستی انتخاب شاخص ترین ها از میان آن ها قدری سخت و پیچیده به نظر می رسد. از این رو، لازم است متر و معیاری از جنس مهارت و توانایی به دست گرفته و وکلا را با آن بسنجیم. بهترین وکیل چالوس دانش حقوقی مورد نیاز برای به دست گرفتن پرونده را در اختیار دارد. بهترین وکیل چالوس با آگاهی کامل از قوانین و مقررات و نیز تغییرات هر یک از آن ها می تواند دفاع لازم از حق موکل را به جا آورده و احتمال موفقیت فرد در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

بهترین وکیل چالوس طی سال های متمادی پرونده های مختلفی را عهده دار شده است که هر کدام از آن ها توانسته آجری بر روی تجربیات او بچیند. امروز بنای مستحکم تجربیات بهترین وکیل مازندران می تواند در دادگاه به کمک شما بیاید و بهترین راهکار را در اختیار شما قرار دهد. بهترین وکیل چالوس جسارت لازم برای جنگیدن در میدان دادگاه را در اختیار دارد. بهترین وکیل چالوس قادر است با فن بیان خاص خود تمامی مواد قانونی را در حین دفاع از موکل برای قاضی بیان کرده و او را متقاعد سازد تا به نفع موکلش رای را صادر کند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل چالوس می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل چالوس سال 1403

جمال احمدی

جمال احمدی بهترین وکیل چالوس

آقای جمال احمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه بیش از 15 سال در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری و یکی از وکلای خبره در چالوس محسوب می شوند.

برخی از تخصص آقای جمال احمدی:

  • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی
  • وکالت حرفه ای در زمینه قرارداد ها

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای جمال احمدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09119948353
آدرس دفتر:
چالوس، خیابان رادیو دریا فرعی ششم شرقی

حسین ادیبی

حسین ادیبی وکیل چالوس

آقای ادیبی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای متخصص در چالوس هستند. ایشان مشاور حقوقی در زمینه های مختلف و دارای سابقه بالا در حرفه وکالت می باشند. وکالت در زمینه تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: چالوس، خیابان شهید ایوب معادی، جنب بیمارستان طالقانی

شماره تماس: 09113924879

منصوره فتاحی

منصوره فتاحی وکیل چالوس

خانم منصوره فتاحی وکیل پایه یک دادگستری در مازندران، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … می باشند. ایشان سوابق درخشانی در پرونده های موکلین خود به دست آورده اند و تجارب ارزشمندی دارند که در پرونده های بعدی به آنها کمک می کند تا موفق تر باشند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: چالوس، خیابان ۱۷ شهریور، ابتدای خیابان کوروش، مجتمع سپید، واحد ۲۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۹۵۴۹۸۵

شهریار ایکانی

شهریار ایکانی وکیل چالوس

آقای شهریار ایکانی وکیل پایه یک دادگستری در مازندران، دارای سابقه حقوقی بالا در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی، قراردادی و … می باشند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط اقای ایکانی ارائه می شود.

آدرس دفتر: چالوس، خیابان امام، مقابل بیمارستان، کوچه صدف

شماره تماس: 09111930456

دنیا شریفی وند

دنیا شریفی وند وکیل چالوس

خانم دنیا شریفی وند وکیل یکی از وکلای متخصص در چالوس هستند. ایشان مشاور حقوقی در زمینه های مختلف و دارای سابقه بالا در حرفه وکالت می باشند. وکالت در زمینه تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … توسط خانم شریفی وند پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: چالوس، بلوار بسیج، ساختمان اداره برق سابق، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۲۰۲۱۱۵

رضا ردایی

رضا ردایی وکیل چالوس

آقای رضا ردایی وکیل پایه یک دادگستری در مازندران، مشاور حقوقی و دارای سابقه بالا در حرفه وکالت هستند. ایشان در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … تخصص دارند و تجارب ارزشمندی کسب نموده اند که در پرونده های بعدی به آنها کمک می کند تا موفق تر باشند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: چالوس، خیابان رادیو دریا، کوچه مه مهر، پلاک 25

شماره تماس: 09111939870

جهاندار احمدکیادلیری

جهاندار احمدکیادلیری وکیل چالوس

جناب آقای جهاندار احمدکیا دلیری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او در تمامی حوزه ها پرونده قبول می کند و سابقه درخشانی در طول سال های وکالت خود به جا گذاشته است. آقای احمدکیا در ارتباط با موکلین از صبر و مهارت بالایی برخوردار است و همین امر رضایت اکثر موکلین را در پی داشت.

آدرس: چالوس، خیابان امام خمینی، روبروی بانک تجارت، شعبه امام

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۹۱۴۲۳۱

حسین ابراهیمی

حسین ابراهیمی وکیل در چالوس

جناب آقای حسین ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل چالوس می باشد. او در تمامی زمینه های حقوقی، خانواده، کیفری، بین الملل، تجارت فعالیت می کند و پرونده های موفقی در تجارب خود ثبت کرده است. شیوایی سخن و فن بیان او در صحن دادگاه به روند پرونده بسیار کمک کننده بوده است. و موکلین او همواره رضایت بالایی را از پیگیری های آقای ابراهیمی ابراز کرده اند.

آدرس: چالوس، خیابان پسندیده، ضلع شمالی، مسجد جامع، پاساژکاکویی

شماره تماس: ۰۹۱۱۹۹۲۳۲۴۰

وکیل خانم یا آقا؟

جنسیت بهترین وکیل چالوس تاثیری در توانایی و مهارت او ندارد. از این رو، مرد بودن یا زن بودن بهترین وکیل چالوس تاثیری بر روی نتیجه پرونده نخواهد داشت. در واقع انتخاب وکیل مرد یا زن به میزان زیادی به سلیقه موکل بستگی دارد. بسیار دیده شده است که معمولا بانوان با وکیل خانم احساس راحت تری داشته و مردها نیز احساس می کنند وکلای مرد می توانند تاثیر بیشتری در نتیجه پرونده داشته باشند.

از سوی دیگر اگر سری به دادگاه های خانواده بزنیم درخواهیم یافت که چگالی حضور وکلای زن در آن ها بیشتر است. این وکلا در مباحثی مانند مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، نشوز و… تخصص کافی را دارند. در واقع ترجیح بیشتر مردم بر این است که دعاوی خانواده خود را به یک وکیل خانم بسپارند تا او با ویژگی های زنانه ای که در اختیار دارد بتواند به خوبی اختلافات پیش آمده را حل و فصل کرده و بهترین نتیجه را کسب نماید.

در دعاوی کیفری ماجرا قدری متفاوت است. بهترین وکیل کیفری تهران در مباحثی مانند قتل، تجاوز، سرقت، ضرب و جرح، تجاوز و…. تخصص لازم را دارند. پس بدیهی است که وکلای مرد ترجیح بیشتری برای قبول چنین پرونده هایی داشته باشند. به طور خلاصه می توان چنین گفت که تفاوتی بین وکلای مرد و زن وجود ندارد. لذا در انتخاب هر یک باید تلاش کنیم تا ویژگی های دیگر را نیز در نظر بگیریم. برای مثال باید با دانش ترین و با تجربه ترین وکیل زن یا مرد را انتخاب نموده و به جنسیت او بسنده نکنید.

وکیل مرد یا زن؟

تفاوت دعوای کیفری و حقوقی

دعوای مطرح شده در محاکم قضایی در یک دسته بندی کلی، انواع مختلفی دارد. دعاوی بسته به موضوع پرونده به دو دسته دعوای حقوقی و دعوای کیفری تقسیم می شوند. افراد حقیقی یا حقوقی که درصدد طرح دعوا هستند، می بایست قبل از هر اقدامی با استفاده از مشاوره‌های تخصصی، فرق دعاوی حقوقی و کیفری بودن موضوع دعوا را تعیین کرده و سپس بر اساس آن، اقدامات قانونی لازم را انجام دهند.

شیوه طرح دعاوی حقوقی و کیفری یکی از مهم ترین تفاوت های بین این دو است. برپایی دعوای حقوقی نیاز به تنظیم و تقدیم دادخواست و در بعضی از موارد قانونی، نیاز به تنظیم و تقدیم درخواست دارد. لیکن طرح دعوای کیفری نیازمند تنظیم شکوائیه است. از این رو، نمی‌توان اموری را که فاقد جنبه‌ کیفری هستند، از طریق طرح شکایت مورد پیگیری قرار داد. به علاوه طرح این دعاوی بدون پرداخت هزینه‌ دادرسی امکان‌پذیر نیست. با این تفاوت که هزینه‌ دادرسی در کلیه دعاوی کیفری یکسان و برابر است.

در دعاوی حقوقی این هزینه بر طبق بهای خواسته متغیّر است. بنابر این، به میزانی که بهای خواسته افزایش یابد، هزینه‌ دادرسی نیز افزایش خواهد یافت. البته در صورتی که خواهان دعاوی حقوقی توانایی پرداخت این هزینه را نداشته باشد، می‌تواند در گام نخست با تقدیم دادخواست اعسار بدون پرداخت این هزینه در مراحل ابتدایی، دعوای حقوقی خود را طرح کند. به طرفین دعوای حقوقی، «خواهان» و «خوانده» و به طرفین دعوای کیفری، «شاکی» و «مُشتکی‌عنه» گفته می‌شود.

مرجع قضایی صالح برای رسیدگی به هر یک از دعاوی حقوقی و کیفری متفاوت است. مرجع صالح برای اقامه شکایت دادسرا است. البته این شکایات ممکن است، در نزد ضابطان دادگستری (مانند افسران و درجه‌داران نیروی انتظامی) نیز انجام شود؛ اما با این حال می بایست آن‌ها نیز پس از ثبت شکواییه آن را به مقامات قضایی ارجاع دهند. لازم است پیش از تنظیم دادخواست یا شکایت حتما با بهترین وکیل چالوس مشورت نمایید.

پس از انجام تحقیقات مقدماتی درباره پرونده، بر مبنای اینکه موضوع شکایت چیست، پرونده کیفری با صدور قرار جلب به دادرسی به دادگاه‌های کیفری ارجاع داده می‌شود تا پس از انجام بررسی‌های مورد نیاز، حکم قانونی صادر شود. این در حالی است که در دعوای حقوقی مراجع قضایی حقوقی صلاحیت رسیدگی به دعوا را دارند و اصولا نهاد دادسرا در این مراجع وجود ندارد. از حیث صلاحیت محلی نیز در دعاوی حقوقی، قرار بر آن است که دادگاه محل اقامت خوانده صلاحیت رسیدگی به دادخواست را دارد؛ اما در دعاوی کیفری شکایت باید در دادسرای محل وقوع جرم تنظیم شود.

تفاوت دعاوی کیفری و حقوقی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم ابتدا نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل چالوس را مورد ارزیابی قرار دهیم تا شاید به این شکل فرآیند انتخاب برای شما آسان شود. در ادامه نیز تلاش کردیم به این سوال پاسخ دهیم که استخدام وکیل زن مطلوب تر است یا وکیل مرد. در پایان نیز تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری را از چندین جنبه مورد بررسی قرار دادیم تا مخاطب با آن ها آشنایی پیدا کند. حال از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این زمینه دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا