وکیل

10 تا از بهترین وکیل بهشهر ⚖️【سال1402】

در بسیاری از موارد اختلافات پیش آمده بی دو یا چند شخص به حدی عمیق می شود که ناچار می شوند حل و فصل آن را به محاکم قضایی بسپارند. دقت داشته باشید که اگر از دانش حقوقی بی بهره باشید، عواقب خسارت باری به شما تحمیل خواهد شد. برای افزایش احتمال موفقیت در پرونده های حقوقی و کیفری لازم است به یک وکیل مجرب و متعهد مراجعه کنید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل بهشهر آشنا کنیم تا با کنکاش در خصوص تخصص و مهارت هر کدام، بهترین گزینه را انتخاب کنید. لطفا تا انتها در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل بهشهر

بهترین وکیل بهشهر کیست؟

اگر در خیابان های شهر بهشهر حضور پیدا کنید با دفاتر بسیاری از وکلای دادگستری رو به رو خواهید شد. همین تعدد بالای وکلای دادگستری باعث شده است تا انتخاب از میان آن ها بدون داشتن متر و معیار مشخص، کاری دشوار باشد. بهترین وکیل بهشهر دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور بوده و توانسته تحصیلات خود را در رشته حقوق ادامه دهد. بهترین وکیل بهشهر دانش حقوقی لازم برای به دست گرفتن پرونده های مختلف را در اختیار دارد و به دلیل آگاهی از قوانین و مقررات می تواند احتمال موفقیت در پرونده مذکور را به میزان قابل قبولی افزایش دهد.

بهترین وکیل مازندران در دادگاه ها و مراجع قضایی توانسته از حق موکلین خود دفاع کند و از این رو، تجربیات زیادی کسب کرده است که او را در دعاوی آینده نیز یاری می کند. بهترین وکیل بهشهر جسارت و شجاعت لازم برای جنگیدن در میدان دادگاه را در اختیار دارد. او همواره در حفظ اطلاعات موکل خود امانت دار بوده و از قول های خلاف واقع خودداری می کند. لازم است بهترین وکیل بهشهر زمان شناس بوده و همواره رفتار حرفه ای را در برخورد با موکل خود رعایت نماید. او باید حسن اخلاق داشته باشد و با برقراری ارتباطی نزدیک با موکل، اطلاعات جامعی درباره پرونده به دست آورد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکیل خوب در بهشهر می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

زهیر نادعلی زاده

زهیر نادعلی زاده وکیل بهشهر

آقای زهیر نادعلی زاده وکیل پایه یک دادگستری در بهشهر، عضو کانون وکلا و مشاور حقوقی در زمینه دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تجارب ارزشمندی را به دست آورده اند. ایشان در پرونده های گوناگونی فعالیت داشته و موفقیت های بسیاری را کسب نموده اند. وکالت در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: بهشهر، میدان بصیرت، انتهای 30متری، نبش چهارراه زغال سنگ، مجتمع الله بخشی، طبقه 2

شماره تماس: 09121542270

علی پور جبار

علی پور جبار وکیل بهشهر

آقای علی پور جبار از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری در بهشهر هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. قبول وکالت در پرونده های مختلف اعم از خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری، دعاوی ملکی و ثبتی، امور قراردادها و تنظیم قرارداد توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: بهشهر، چهارراه فراش، محله ساختمان دارالسلام، طبقه 2

شماره تماس: 09124858527

مریم باقری خلیلی

مریم باقری خلیلی

خانم مریم باقری خلیلی از وکلای متخصص در بهشهر، وکیل پایه یک دادگستری در مازندران و مشاور حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند. دارای بیش از 15 سال سابقه در حرفه وکات هستند و قبول وکالت در دعاوی مختلف اعم از طلاق و مهریه، دعاوی کلاهبرداری، مواد مخدر، قاچاق، ثبتی و تنظیم قرارداد توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: بهشهر، خیابان امام، روبروی سینما، مجتمع پارامیس، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۵۲۱۷۰

محمدحسن رضوی برمایی

محمدحسن رضوی برمایی وکیل بهشهر

آقای محمدحسن رضوی برمایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف اعم از حقوقی و کیفری هستند و وکالت در انواع پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری، ثبتی، ملکی و … را می پذیرند.

آدرس دفتر: بهشهر، خیابان امام خمینی، روبروی بانک تجارت مرکزی، س دهبندی

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۳۵۳۹۸

منیره بخشی گچپی

منیره بخشی گچپی وکیل بهشهر

خانم منیره بخشی گچپی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای زن خبره در بهشهر هستند. ایشان مشاور حقوقی و متخصص در زمینه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، امور قراردادها و … هستند. مشاوره به موکلان و متقاضیان توسط ایشان به دو صورت حضوری و تلفنی انجام می شود.

آدرس دفتر: بهشهر، خیابان امام خمینی، جنب بانک ملی، مجتمع پدیده، طبقه 3

شماره تماس: 09112519762

وکیل آقا یا خانم؟

حتما این سوال برای شما نیز به وجود آمده است که برای رسیدگی به پرونده بهتر است از یک وکیل مرد استفاده کنیم یا وکالت را به یک وکیل زن بسپاریم؟ پاسخ به این سوال تا حد زیادی به سلیقه شما باز می گردد. بسیار دیده شده است که بانوان ترجیح می دهند وکالت پرونده خود را به یک وکیل خانم بسپارند و مردان نیز ترجیحشان بر این است که یک وکیل اقا استخدام کنند. باید دقت داشته باشید که جنسیت بهترین وکیل بهشهر به هیچ عنوان بر توانایی و مهارت او تاثیری ندارد.

در صورتی که به دادگاه خانواده مراجعه کنیم در خواهیم یافت که بیشتر افراد مایل هستند پرونده هایی نظیر مهریه،تمکین، نشوز، نفقه، اجرت المثل، حق حضانت فرزندان و … را به وکلای خانم بسپارند و در عوض ترجیح عموم جامعه بر این است تا پرونده هایی نظیر قتل، تجاوز، سرقت، توهین، ضرب و جرح، مزاحمت و… را به وکلای کیفری آقا بسپارند.

اینکه بخواهید از یک وکیل مرد یا زن استفاده کنید به هیچ عنوان کار اشتباهی نیست و همان طور که گفته شد به سلیقه شما باز می گردد. اما اینکه بخواهید چشم بسته و فقط به خاطر اینکه این وکیل خانم یا آقا است به او اعتماد کنید، کاری غلط است. در صورتی که مایل به انتخاب وکیل زن هستید، بهترین و با مهارت ترین آن ها را انتخاب کنید و اگر مایل به استخدام وکیل مرد هستید، با تجربه و با داشن ترین آن ها را استخدام کنید.

وکیل آقا یا خانم؟

اظهارنامه قضایی چیست؟

اظهارنامه قضایی در واقع یک نامه حقوقی است که توسط اظهار کننده به مقصد اظهار شونده ارسال می شود. افراد پیش از امضای قرارداد، تعهداتی را برای طرفین مشخص می کنند که هر یک از آن ها خواه یا ناخواه ملزم به رعایت آن ها در زمان مقرر هستند. در صورتی که هر کدام از طرفین معامله در انجام تعهدات خود کوتاهی کند، طرف دیگر می تواند بر علیه او شکایت تنظیم کند. اما گاهی فرد تصمیم می گیرد پیش از کشاندن اختلاف به مراجع قضایی، یک بار دیگر به صورت مسالمت آمیز از طرف مقابل بخواهد تا حق و حقوق او را پرداخت کند. در چنین شرایطی اقدام به ارسال اظهارنامه می کند.

باید به این نکته توجه داشته باشید که قانون به هیچ عنوان اظهار شونده را ملزم به پاسخگویی اظهارنامه قضایی نکرده است. در واقع اظهار شونده می تواند اظهارنامه را نادیده بگیرد. اما گفتنی است که اظهارنامه قضایی در یک قدمی کشاندن اختلاف به دادگاه برای طرف مقابل ارسال می شود. در واقع اگر فرد به اظهارنامه قضایی بی توجهی کند، این امکان وجود دارد که اظهار کننده حل مشکل را به دادگاه موکول کند و عواقب سنگینی برای فرد متخلف به همراه داشته باشد. همچنین باید به این نکته توجه کرد که هر گونه پاسخ به اظهارنامه ممکن است به عنوان اقرار فرد در دادگاه مورد استناد قرار بگیرد. از این رو، لازم است در این خصوص با بهترین وکیل بهشهر مشورت کنید.

از سوی دیگر این دغدغه وجود دارد که اظهار شونده پس از دریافت اظهارنامه قضایی، اقدام به فروش اموال خود از طریق معامله صوری نماید. در واقع معامله صوری برای فرار از دین جرم محسوب می شود ولی اثبات آن نیازمند صرف زمان و انرژی بسیاری است. از این رو، لازم است اظهار کننده پیش از ارسال اظهارنامه قضایی برای فرد متخلف، با بهترین وکیل بهشهر مشورت کند. در واقع بهترین وکیل بهشهر با تنظیم دادخواست پیش از ارسال اظهارنامه قضایی از بروز اقداماتی نظیر معامله صوری جلوگیری به عمل می آورد.

اظهارنامه قضایی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم نام، مشخصات و تخصص تعدادی از بهترین وکیل بهشهر را به شما ارائه دهیم تا با کنکاش و تحقیق در خصوص هر یک از آن ها بتوانید مطلوب ترین گزینه را انتخاب کنید. در ادامه نیز سعی کردیم تفاوت میان وکلای آقا و خانم را مورد بررسی قرار دهیم. در پایان نیز شما را با اظهارنامه قضایی و کاربرد آن به عنوان یک مبحث حقوقی آشنا کردیم. حال از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید، آن را با در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 7 =

دکمه بازگشت به بالا