کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل ارز دیجیتال در تهران ⚖️【سال1402】

در تهران بازار ارزهای دیجیتال میان مردم و جوانان داغ است و افراد بسیاری خواهان ورود به این بازار اند و برخی دیگر از این راه کسب درآمد می کنند. طبیعتا کلاهبردارانی در این حوزه وجود دارند که موجب سلب آرامش و ضرر مالی به سرمایه گذاران شوند. در صورتی که مشکلی به وجود آمد بهترین کار برای مصون ماندن از این خطرات، مراجعه به وکیل متخصص در حوزه ارز دیجیتال است. در مقاله بهترین وکیل ارز دیجیتال در تهران به معرفی تعدادی از وکلای خبره و متخصص در این زمینه می پردازیم. لطفا در برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

بهترین وکیل ارز دیجیتال در تهران کیست؟

ارزاهای دیجیتال اسکانس و سکه با ماهیت خارجی و واقعی نیستند، بنابراین نحوه مبادلات آن ها با دیگر معاملات متفاوت است. اگر در بازار ارز دیجیتال فعالیت می کنید و یا می خواهید به تازگی وارد این بازار شوید، مطمئنا اصطلاحاتی همچون بیت کوین، توکین، رمز ارز، لایت کوین، کلاهبرداری پانزی، شت کوین و … را شنیده باشید. باتوجه به اینکه مباحث مربوط به اینها مربوط به امور مالی است بنابراین وقوع کلاهبرداری و سرقت نیز در آنها وجود دارد.

بهترین وکیل ارز دیجیتال در تهران کیست؟

در برخی مواقع کلاهبرداران از عدم آگاهی افراد سوءاستفاده می کنند و با فریب آنها پول های کلانی را به جیب می زنند، در صورتی که می توان با یک مشاوره و اقدام حقوقی به موقع، از آسیب های مالی سنگین جلوگیری کنیم. بهترین وکیل ارز دیجیتال در تهران اطلاعات کاملی از بیت کوین، دوج کوین، تتر و … دارد. همینطور وکیل به دلیل سابقه ای که در پرونده های ارز دیجیتال داشته است به تمامی شیوه های کلاهبرداری نظیر هک شدن کیف پول، شت کوین ها، پانزی، رباط معامله گر تقلبی و … آگاه است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در کلانشهر تهران وکلای حاذق بسیاری در حوزه ارز دیجیتال قبول پرونده می کنند، ما در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره در حوزه ارز دیجیتال در تهران، در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

امیر جوادی

 آقای امیر جوادی وکیل ارز دیجیتال در تهران

آقای جوادی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در حوزه ارز دیجیتال می باشند. سال های بسیاری سابقه آموزش دارند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و همینطور دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد واحد ورامین هستند. متخصص در حقوق ارزهای دیجیتال، حقوق بانکی، حقوق بلاکچین، حقوق دیجیتال و … می باشند.

از جمله سوابق حقوقی ایشان عبارتند از:

 • نگارش دوره حقوق تجارت بین الملل
 • تالیفات در حوزه های تخصصی وکالتی از جمله حقوق ساختمان، مشارکت در ساخت، حقوق دیجیتال، حقوق بلاکچین، حقوق ارزهای دیجیتال و قراردادهای هوشمند
 • انتشار کتاب های مسئولیت مدنی مدیران مدارس، حقوق تجارت بین الملل جلد اول، جلد دوم، جلد سوم (در حال نگارش)، مسئولیت مدنی و دادرسی الکترونیک

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان قیصر امین پور

شماره تماس: 09386163144

دکتر مهدی اسماعیلی

آقای دکتر مهدی اسماعیلی وکیل ارز دیجیتال در تهران

آقای اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای حاذق در حوزه ارز دیجیتال هستند. عضو کانون وکلای دادگستری، دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی و بیش از 12 سال سابقه وکالت دعاوی مختلف در رزومه خود دارند. ایشان مشاور ارشد حقوقی سازمان بورس تهران و معاون مدیر حقوقی بانک کشاورزی هستند. در مینه دعاوی تجاری و شرکتی، کیفری، دعاوی مسئولیت مدنی، کلاهبرداری، خیانت در امانت و … تخصص و تبحر دارند.

برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • سابقه تدریس دوره های حقوق تجارت 2 و 3، آیین دادرسی مدنی 2 و 3 داوری بین المللی
 • مدیر حقوقی شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا)
 • مدیر حقوقی کمیته امداد امام خمینی (ره)
 • مدیر حقوقی هلدینگ دارویی تأمین (تاپیکو)

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه سوم، پلاک، واحد 303

شماره تماس: 02188541172

دکتر حسین سماواتی

 آقای دکتر حسین سماواتی وکیل ارز دیجیتال در تهران

آقای سماواتی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، قاضی سابق دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران هستند. ایشان از وکلای متخصص در حوزه ارز دیجیتال، بورس، پرونده های حقوقی و کیفری می باشند.

برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • استاد دانشگاه در رشته حقوق
 • نماینده حقوقی اسبق سازمان بورس و اوراق بهادار
 • رسیدگی به بیش از 8 هزار پرونده در دوران قضاوت

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، روبروی میلاد نور، ساختمان ستین، طبقه سوم، واحد 309

شماره تماس: 09124051576

افشین قاسمی

آقای افشین قاسمی وکیل ارز دیجیتال در تهران

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و داور بین المللی در تهران هستند ایشان بیش از 15 سال سابقه وکالت و تجربه در دعاوی ارز دیجیتال دارند. سایر تخصص و فعالیت آقای قاسمی در پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، ورشکستگی و دعاوی تجاری است.

برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت ارتباطات سیار سال
 • مشاور حقوقی شرکت بازرگانی ورال تجارت اسیا
 • مشاور حقوقی شرکت نگین گستر ایرانیان (راه و ساختمان)
 • مشاور و وکیل شرکت بازرگانی مهتاب دانه (هلدینگ قلی زاده)
 • وکیل بانک ملی سرپرست شعب غرب و شعب مرکزی تهران از سال
 • وکیل بانک ملی شعب مهرآباد جنوبی و خیابان آزادی (وصول مطالبات)
 • مشاور حقوقی مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان مخابرات استان تهران
 • و …

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، پلاک 137، ساختمان رویای سبز

شماره تماس: 02128111036

احسان سهرابی کاشانی

 آقای احسان سهرابی کاشانی وکیل ارز دیجیتال در تهران

آقای سهرابی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در تهران هستند. ایشان باتجربه ای که در سال های وکالت کسب نموده اند، راهکارهای تخصصی و منطبق بر قوانین را در امر وکالت به کار می برند تا به بهترین شکل ممکن از حقوق موکلین خود دفاع کنند. رسیدگی به پرونده های مرتبط با ارز دیجیتال یکی از تخصص های ایشان می باشد.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، خیابان کلاهدوز (دولت)، قبل از چهارراه دیباجی، روبه روی خیابان محسنیان، پلاک 121، واحد 3

شماره تماس: 02122776877

انواع کلاهبرداری های ارز دیجیتال

استفاده از ارزهای دیجیتال توسط مردم، علاوه بر سود، پیامدهای ناگواری نیز به همراه دارد، بسیاری از مردم به دلیل عدم آگاهی به صورت ناخواسته وارد این بازار می شوند و سرمایه خود را از دست می دهند. در مقابل نیز برخی از مردم به دلیل ترس از کلاهبرداری ها وارد بازار ارز دیجیتال نمی شوند. در تهران نیز کلاهبرداری های بسیاری مشاهده می شود که افزایش این گونه جرایم اعتماد مردم را از دست می دهد.

انواع کلاهبرداری های ارز دیجیتال

انواع کلاهبرداری های رایج در حوزه ارزهای دیجیتال عبارتند از:

 • کلاهبرداری از طریق طرح های پانزی، هرمی و شبکه ای
 • کلاهبرداری از طریق ادعای استخراج ابری (بدون دستگاه) و ربات های تلگرامی
 • کلاهبرداری و سرقت با ایجاد صرافی های تقلبی ارز دیجیتال و ایجاد کیف پول های تقلبی
 • کلاهبرداری از طریق حملات فیشینگ با ایجاد صفحات جعلی اینترنتی و دریافت اطلاعات شخصی کاربر
 • کلاهبرداری از طریق ایجاد تیم های پشتیبانی تقلبی و دریافت اطلاعات شخصی کاربر
 • کلاهبرداری با وعده اهدای رایگان ارز دیجیتال در شبکه های اجتماعی
 • کلاهبرداری از طریق ادعای استخراج ارز دیجیتال با موبایل و کامپیوترهای خانگی
 • کلاهبرداری از طریق فروش توکن (واحد شمارش رمزارز) بی ارزش
 • کلاهبرداری از طریق پروژه پامپ و دامپ (افزایش و کاهش)

بهترین کار برای جلوگیری از وقوع چنین کلاهبرداری های کلان، مراجعه به وکیل متخصص و دریافت مشاوره از وکیل ارز دیجیتال خوب در تهران است. متاسفانه بسیاری از مردم پس از انجام معاملات و اعتماد به کلاهبرداران، به سراغ وکیل می آیند. در حالی که باید پیش از انجام چنین معامله های پر ریسکی به فرد متخصص و متبحر مراجعه کنیم و پس از مشورت های لازم وارد بازار ارز دیجیتال شویم.

چه زمانی به وکیل ارز دیجیتال مراجعه کنیم

به جهت حل تمامی جرایمی که در حوزه ارز دیجیتال اتفاق افتاده است می توانیم به وکیل ارز دیجیتال مراجعه کنیم. به عنوان مثال چنانچه به صرافی ارز دیجیتال واریز انجام داده باشیم اما در پنل یا کیف پول اعمال نشده باشد، باید به وکیل متخصص ارز دیجیتال مراجعه کنیم. بسیاری از کلاهبرداری ها در این حوزه، توسط افراد سودجو اتفاق می افتد و از علت های آن می توان به عدم دانش کافی مردم، عدم قوانین شفاف و غیرمتمرکز بودن بسیاری از ارزهای دیجیتال اشاره کرد که موجب از دست رفتن دارایی و سرمایه مردم می شود.

چه زمانی به وکیل ارز دیجیتال مراجعه کنیم؟

باید این نکته را بدانیم که دستگیری فردی که در خارج از کشور اقدام به ساخت توکن های تقلبی pump و Dump می کند به راحتی نیست. بنابراین بهتر است پیش از این کار با وکیل و یا بهترین کارشناس ارز دیجیتال مشورت کنیم. تا از بروز خسارت های مالی سنگین جلوگیری کند.

به صورت کلی می توان گفت که بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک است و افرادی که بدون دانش و آگاهی وارد این بازار شوند سرمایه خود را از دست می دهند. بهترین وکیل ارز دیجیتال در تهران فردی است که می توان پیش از انجام هرگونه معامله در تهران به ایشان مراجعه کرد تا از بروز خسارت های سنگین جلوگیری کند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ارز دیجیتال در تهران همراه ما بودید. یکی از بازارهای و در عین حال پردرآمد، بازار ارزهای دیجیتال است که بسیار پرریسک هستند. برای ورود و موفقیت در آن باید با فردی متخصص مشورت داشته باشیم و راهنمایی های لازم را دریافت کنیم. در این مقاله به معرفی وکلای متخصص و متبحر در حوزه ارز دیجیتال پرداختیم تا برای مشاوره و اعطای وکالت به آنها دسترسی سریعی داشته باشید. امیدوارم مطالب مورد استفاده تان قرار گرفته باشد. لطفا سوالات و انتقادات خود را برای ما در کامنت ها بگذارید.

2/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا