کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس ⚖️【سال1403】

وقوع جرم و جنایت در هر جامعه ای می تواند به عنوان یک تهدید جدی تلقی شود. در صورتی می توان از وقوع جرم جلوگیری کرد که قانونی مدون در این خصوص به تصویب رسیده باشد و به دقت مورد اجرا قرار بگیرد. علاوه بر این مجازات های تعیین شده برای انواع جرم در قانون، می تواند در ایجاد امنیت و آرامش در سطح جامعه موثر باشد. با این حال ممکن است افرادی به طور عمدی یا سهوی مرتکب رفتاری شوند که متن قانون آن را مساوی با جرم تلقی کرده باشد. در این صورت است که سوء رفتار فرد متهم باعث از بین رفتن حقوق دیگری می شود. در این صورت لازم است هر دو فرد برای اقامه دعوی یا دفاع از خود در دعوای مطرح شده در دادگاه حضور پیدا کنند. در دعاوی کیفری لازم است از یک وکیل با تجربه و خبره استفاده کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس ⚖️【سال1403】

بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس کیست؟

هر گونه اقدام غلط و نسنجیده در دعاوی کیفری می تواند تبعات بزرگی را برای افراد درگیر در پرونده های کیفری داشته باشد. چرا که دعاوی کیفری همواره با حساسیت های جدی همراه هستند و لازم است تمام تمرکز خود را برای رسیدگی به آن ها به کار بگیرید. ارائه مشاوره حقوقی توسط برترین وکیل کیفری در گنبدکاووس می تواند از چنین اقداماتی جلوگیری کند و این امکان را در اختیار موکل قرار دهد تا با اقدامات خود در روند دادرسی تاثیر گذاشته و در نهایت پرونده را یک قدم به سمت موفقیت نزدیک تر کند.

وکیل کیفری خوب در گنبدکاووس به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با تحصیل در رشته حقوق توانسته است تسلط بالایی بر روی قوانین و تبصره های حقوق کیفری به دست آورد و از این دانش حقوقی جهت عبور از مشکلات پیش آمده استفاده کند. بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس با جسارت و شجاعتی که در ذات او وجود دارد در دادگاه حاضر می شود و در نهایت دفاعیات خود را به قضات مربوطه ارائه می دهد. بهترین وکیل گنبدکاووس که در دعاوی کیفری تخصص و تبرح دارد، اجازه نخواهد داد تا حقوقی از موکل پایمال شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری گنبد کاووس سال 1403!

علی اصغر احمدی

علی اصغر احمدی بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس

آقای علی اصغر احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با چندین سال سابقه وکالت در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. وی با تجارت زیادی که طی چند سال سابقه وکالت خود به دست آورده به درستی مراجعین را یار ی می رساند. همچنین قابل ذکر است که آقای احمدی پرونده هایی چون سرقت، آدم ربایی، جرایم رایانه ای و … را با تبحری چشمگیر پشت سر گذاشته است.

امین مروی

بهترین وکیل گنبد کاووس امین مروی

جناب آقای امین مروی وکیل پایه یک دادگستری در شهر گنبد کاووس است، او دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق جزایی است، همچنین این وکیل دارای بیش از 13 سال سابقه کار در زمینه قبول دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی اعم از اجرای احکام مدنی، اجرای احکام کیفری، اجرای ثبت زندان، عفو، ارث و وصیت ارث، ماترک استیفا دین از ترکه، امور مربوط به موصی، به امور مربوط به وصی و … خدمات ارائه می دهد، از دیگر خدمات وکیل می توان به مشاوره حضوری و غیره حضوری اشاره کرد.

آدرس: گنبدکاووس، خیابان طالقانی شرقی، پاساژ نصیری، طبقه 3، پلاک43

شماره تماس: 09111792980

سمیه مراد پور

سمیه مراد پور بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس

سرکار خانم سمیه مراد پور وکیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلای شهر گنبد کاووس است، این حقوق دان یکی از برتین وکلای شهر گنبد کاووس در زمینه حل پرونده های کیفری شناخته شده همینطور ایشان دارای بیش از 11 سال سابقه فعالیت در زمینه قبول پرونده های کیفری و حقوقی نیز است، خانم سمیه مراد پور دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور گرگان است، از دیگر خدمات این وکیل می توان به قبول پرونده های قصاص، دیات، قتل اشاره کرد.

آدرس: گنبد کاووس، خیابان امام خمینی شمالی، خیابان وحدت شرقی، مجتمع آخوندی، طبقه ۲، واحد ۱

شماره تماس: 09116692554

مهدی خجسته

مهدی خجسته بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس

جناب آقای مهدی خجسته وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای پایه یک در شهر گنبد کاووس است، این وکیل دارای بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه قبول پرونده های کیفری و حقوقی است، این وکیل توانسته در طول مدت فعالیت خود پرونده های زیادی را به سر انجام رساند، حقوق دان مهدی خجسته دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه آزاد بیرجند و کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه ازاد تهران است، برخی از تخصص های این وکیل شامل تعزیرات حکومتی، تعزیرات مجازات های بازدارنده، دعاوی قاچاق، قصاص، دیات است.

آدرس: گنبد کاووس، شهرک بهارستان، خیابان بوستان، نبش ترنج، پلاک۱۱۴

شماره تماس: 09215966026

لیلا تقی زاده

لیلا تقی زاده بهترین وکیل کیفری در گنبد کاووس

سرکارخانم لیلا تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو شورای وکلای پایه یک دادگستری در شهر گنبد کاووس است، این وکیل دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علو و تحقیقات تهران است، از ویژگی های اخلاقی این وکیل می توان به فن بیان قوی، طرز برخورد صحیح، دانش حقوقی بالا اشاره کرد، خانم لیلا تقی زاده دارای بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه های دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی است، از دیگر خدمات این وکیل می توان به قبول پرونده های قصاص، دیات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده اشاره کرد، همچنین این وکیل مدرس دانشگاه گنبد کاووس نیز است.

آدرس: گنبد کاووس، خیابان طالقانی شرقی، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان شقایق یک، طبقه ۳ ،واحد ۵

شماره تماس: 011733297118

صبور عالمی

صبور عالمی بهترین وکیل کیفری گنبد کاووس

جناب اقای صبور عالمی وکیل پایه یک دادگستری و عضو شورای کانون وکلای پایه یک دادگستری در شهر گنبد کاووس است، این وکیل سابقه و تبحر درخشانی در زمینه حل پرونده های کیفری و حقوقی داشته و یکی از بهترین وکلای گنبد کاووس یز به شمار میرود، از تخصص های این وکیل می توان به قبول پرونده های قتل، حمل سلاح، دزدی و … اشاره کرد.

آدرس: گنبدکاووس، خیابان امام خمینی شمالی، ساختمان نورسی، طبقه 6 ، واحد 11

شماره تماس: 09113747321


چند توصیه مهم در انتخاب وکیل کیفری در گنبدکاووس

تنها به توصیه آشنایان برای انتخاب وکیل کیفری توجه نکنید: ممکن است در بین اقوام و آشنایاین شما افرادی وجود داشته باشند که پیش از این با پرونده های مربوط به دعاوی کیفری دست و پنجه نرم کرده باشند. این افراد می توانند شما را با گزینه های مختلف به عنوان بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس آشنا کنند و شما نیز می توانید از تجربیات آن ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که نباید کورکورانه از توصیه آن ها پیروی کنید و باید مهارت وکلا را بررسی کنید.

بر اساس قیمت وکیل انتخاب نکنید: لازم است پیش از انتخاب بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس از میزان دستمزد او اطلاع حاصل کنید. چرا که میزان حق الوکاله ای که یک وکیل برای قبول پرونده های کیفری دریافت می کند می تواند در روند انتخاب از سوی شما موثر باشد؛ اما نباید یک وکیل را تنها دلیل دستمزد پایین یا بالای او به خدمت بگیرید. چرا که نه بالا بودن دستمزد ضامن مهارت بالای وکیل است و نه پایین بودن دستمزد یک وکیل شمار ا از شکست در پرونده های کیفری در امان نگه می دارد.

هیچ وکیلی نمی تواند موفقیت در پرونده را تضمین کند: در واقع هیچ وکیلی نمی تواند به شما این اطمینان را بدهد که به طور قطع در دعاوی کیفری به پیروزی می رسید. چرا که ممکن است علی رغم تلاش های وکیل در دادگاه و دادسرا، پرونده های کیفری با شکست رو به رو شود. در واقع لازم است وکیل تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت پرونده انجام دهد؛ اما اینکه وکیلی در همان ابتدا به شما قول کسب پیروزی بدهد نشان خواهد داد که وکیل با اصول حرفه ای بیگانه است.

به جنسیت وکلای کیفری توجه نکنید: این درست است که بیشتر وکلای مطرح در زمینه دعاوی کیفری، آقایان هستند؛ اما در صورتی که تمایل دارید از یک وکیل مرد یا زن برای عهده دار شدن پرونده وارد مذاکره شوید، نباید تنها به جنسیت او توجه داشته باشید و باید تمامی مهارت و توانایی های او را به طور دقیق مورد سنجش قرار دهید.

سه عامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل کیفری گنبدکاووس

سه عامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل کیفری گنبدکاووس

لازم است در ازای قبول وکالت پرونده و حضور در اادگاه برای ارائه دفاعیات مربوط به دعاوی کیفری، مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس قرار دهید که در اصطلاحات قضایی آن را حق الوکاله می گویند. باید دقت داشته باشید که در بسیاری از حالات دستمزد وکلا به صورت توافقی تعیین می گردد. عوامل مختلفی بر میزان حق الوکاله اثر می گذارد. در واقع وکیل با در نظر گرفتن این عوامل است که مبلغ پیشنهادی را اعلام می دارد. این عوامل عبارت است از:

نوع پرونده: حقوقی یا کیفری بودن پرونده های مطرح شده در محاکم قضایی در میزان حق الوکاله ای که وکیل از موکل خود درخواست می کند موثر است. به طور معمول وکلای کیفری دستمزد بالایی از موکلان دریافت می کنند؛ اما با اندکی جست و جو می توانید وکلای مقرون به صرفه در این زمینه را نیز پیدا کنید و برای قبول پرونده های مربوط به دعاوی کیفری با آن ها وارد قرارداد شوید. باید توجه داشته باشید که برای مثال هزینه پرونده های خانوادگی متفاوت از پرونده های کیفری و غیره است.

سابقه وکیل کیفری: به هر میزانی که سابقه یک وکیل بیشتر باشد، شانس شما برای کسب پیروزی افزایش پیدا می کند. چرا که وکیل با سابقه توانسته است در پرونده های مختلفی به پیروزی دست پیدا کند و تجربیات گران بهایی را در خلال حضور در محاکم قضایی کسب نماید. در صورتی که تمایل دارید از وکلای با سابقه در رسیدگی به پرونده های کیفری استفاده کنید باید با این حقیقت نیز کنار بیایید که ممکن است دستمزد بالایی را از شما درخواست کنند و باید شرایط مالی خود را نیز منظور کنید.

پیچیدگی پرونده های کیفری: می دانیم که پرونده های کیفری نیز از نظر پیچیدگی با یکدیگر متفاوت هستند. برای مثال ممکن است کسب پیروزی در یک پرونده دشوار باشد و انرژی و زمان زیادی را از وکیل تلف کند. از سوی دیگر این امکان وجود دارد که با شکست در پرونده های پیچیده کیفری، وجهه وکیل با مخاطراتی جدی رو به رو شود؛ بنابراین طبیعی است اگر در پرونده های کیفری پیچیده، بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس از شما حق الوکاله بالایی را به عنوان دستمزد مطالبه کند.

چند توصیه مهم در انتخاب وکیل کیفری در گنبدکاووس

کلام آخر

سپاسگزاریم که صبوری کردید و تا پایان همراه ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در گنبدکاووس آشنا کنیم تا به این شکل موفق شوید با گزینه های مطرح در شهر خودتان وارد قرارداد وکالت شوید. در ادامه توصیه هایی به شما ارائه دادیم که به شما در انتخاب درست تر کمک خواهد کرد. در انتهای مقاله نیز به عواملی اشاره داشتیم که در میزان حق الوکاله موثر خواهد بود. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 12 =

دکمه بازگشت به بالا