کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل ماده 477 در تهران ⚖️【سال1403】

در واقع در ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری این امکان در اختیار صاحبان دعوای کیفری قرار گرفته است تا در خصوص پرونده هایی که رای قطعی دریافت کرده اند، اعاده دادرسی تنظیم نموده و به دستگاه قضایی کشور تحویل دهند. این وکیل لازم است با روند رسیدگی به پرونده و اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند راهکارهای مناسبی را در اختیار موکل خود قرار دهد. بر اساس ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری می توان به این موضوع اشاره داشت که اعاده دادرسی یکی از مهم ترین روش های فوق العاده رسیدگی به پرونده است که مربوط به آرای قطعی صادر شده از محاکم قضایی می باشد. به دلیل پیچیدگی های این بخش از حقوق، سعی داریم شما را با بهترین وکیل ماده 477 در تهران آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ماده 477 در تهران

بهترین وکیل ماده 477 در تهران کیست؟

در واقع قانون دیوان عالی کشور را به عنوان مرجع صالح برای رسیدگی به اعاده دادرسی در نظر گرفته است. دیوان عالی کشور را می توان عالی ترین نهاد قضایی کشور در نظر گرفت. در واقع در این نهاد شعبه هایی برای رسیدگی به اعاده دادرسی تشکیل خواهد شد. اعضای این شعبه توسط رئیس قوه قضائیه انتخاب می شوند و وظیفه رسیدگی مجدد به اعاده دادرسی در خصوص آرای قطعی را بر عهده دارند. برترین وکیل ماده 477 در تهران وظیفه پیگیری پرونده در این نهاد قضایی را بر عهده خواهد گرفت.

برای اخذ مشاوره آسان و دسترسی سریع از بهترین وکیل تهران  را از دست ندهید!

اعضای شعبه رسیدگی به اعاده دادرسی این وظیفه را بر عهده دارند تا پرونده را از جنبه های شکلی و ماهوی مورد بررسی قرار دهند و در نهایت رای جدیدی را در خصوص دعاوی کیفری صادر نمایند. وکیل ماده 477 خوب در تهران این وظیفه را بر عهده دارد تا روند رسیدگی به پرونده در دیوان عالی کشور را بر عهده بگیرد. بهترین وکیل ماده 477 در تهران سعی دارد تجربیات خود را در رسیدگی به درخواست اعاده دادرسی به کار بگیرد تا در نهایت مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ماده 477 در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ماده 477 در تهران سال 1403!

موسی الرضا میر

موسی الرضا میر

وکیل آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها دیوان عالی کشور را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی ، اعاده دادرسی کیفری ، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت تخصصی در دعاوی قتل
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های
 • رایانه ای و سایبری
 • وکالت در پرونده های ملکی

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از آقای موسی الرضا میر، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن تماس: 02188793415
آدرس:
 خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک

عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده بهترین وکیل ماده 477 در تهران

آقای عباس مقبل زاده وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان در زمینه دعاوی کیفری تبحر چشمگیری دارد و قابل ذکر است که در این زمینه پرونده های پیچیده و مهمی را به ثمر رسانده است.

برخی از تخصص ایشان:

 • سرقت
 • کلاهبرداری
 • فساد
 • ضرب و جرح
 • فحاشی، افترا

شماره تماس: 09352577075

آدرس دفتر: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶،واحد ۵

سید کمال یوسفی

سید کمال یوسفی وکیل ماده 477 در تهران

جناب آقای سید کمال یوسفی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین آقای یوسفی در زمینه پرونده های کیفری همانند سرقت، آدم‌ربایی، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، مواد مخدر، قتل، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق، توهین و فحاشی، افترا، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت تخصص بیشتری دارند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد،علامه شمالی، مجتمع سهیل، طبقه ۳،واحد 15

تلفن تماس: 09123348102

محمدعلی والیانی

محمدعلی والیانی وکیل ماده 477 در تهران

جناب آقای محمد علی والیانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب والیانی در دعاوی کیفری اعم از کلاهبردای، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، رابطه نامشروع، قتل، سرقت دیه، جرایم رایانه ای، چک بلامحل، توهین، تهدید، افترا، رشا و ارتشا، اختلاس، خیانت در امانت، ضرب و جرح و همچنین ملکی و خانواده فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به بهشتی، نبش کوچه مقدم، پلاک ۲۴۲، واحد ۲

تلفن تماس: 09121278464

مجید وزیری

مجید وزیری وکیل ماده 477 در تهران

جناب آقای مجید وزیری با بیش از 10 سال سابقه، وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب وزیری در دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند. تبحر بالای آقای وزیری در وکالت باعث شده تا موفقیت های بسیاری را در پرونده های مختلف کسب کنند. شما نیز می توانید جهت استفاده از تجربه ایشان و گرفتن مشاوره تماس بگیرید.

آدرس دفتر: تهران، خیابان پیروزی، خیابان اول نیروی هوایی، کوچه حسین قلی پور، پلا۱۳، طبقه 2

تلفن تماس: 09127260389

مریم ودادی

مریم وداد ی وکیل ماده 477 در تهران

سرکار خانم مریم ودادی یکی دیگر از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم ودادی در حوزه دعاوی کیفری، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، مزاحمت، قتل، قاچاق، مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی، جرایم منافی عفت و دعاوی خانواده شامل دعوای طلاق، حضانت، نفقه، اجرت المثل، مهریه و… فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان قائم مقام، نرسیده به مطهری، پلاک 119، طبقه 3

تلفن تماس: 09124843521

فرشته هوشمندی

فرشته هوشمندی وکیل ماده 477 در تهران

سرکار خانم فرشته هوشمندی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم هوشمندی متخصص در دعاوی کیفری اعم از مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و… هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولی عصر، پایین تر از میدان ولیعصر، نرسیده به میدان دمشق، پلاک ۱۶۲۸، واحد ۳

تلفنن تماس: 09127105835


سه وظیفه مهم وکیل ماده 477 در تهران که در توان افراد عادی نیست!

ماده 477 قانون آیین دادرسی مدنی را می توان یکی از مهم ترین مواد این قانون به شمار آورد. این ماده قانونی این حق را به دیوان عالی کشور می دهد تا در صورت صادر شدن آرای خلاف موازین شرع و قانون به آن ها ورود پیدا کرده و اعاده دادرسی افراد دخیل در پرونده را مورد بررسی قرار دهد. وکالت در دیوان عالی کشور همواره با پیچیدگی هایی همراه است و می بایست به سراغ بهترین وکیل ماده 477 در تهران بروید تا با استفاده از دانش حقوقی خود وظایف خطیری را در این زمینه بر عهده بگیرد.

این وظایف به شرح زیر است:

بررسی شرایط اعاده دادرسی: اشاره داشتیم که در ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری در خصوص شرایط اعاده دادرسی سخن به میان آمده است. بهترین وکیل ماده 477 در تهران این وظیفه را بر عهده دارد تا به طور دقیق به مطالعه این شرایط بپردازد تا در نهایت مشخص شود که موکل می تواند از نظر قانونی درخواست اعاده دادرسی داشته باشد یا خیر. در صورتی که پرونده شروط لازم برای اعاده دادرسی را در اختیار داشته باشد، دیوان عالی کشور به درخواست موکل در این خصوص رسیدگی خواهد کرد.

کسب اطلاعات بیشتر درباره: بهترین وکیل جنوب تهران

تنظیم لایحه اعاده دادرسی: یکی دیگر از وظایف وکیل این است که لایحه قضایی در خصوص اعاده دادرسی تنظیم نماید. این وظیفه از حساسیت بالایی برخوردار است و نیازمندت این می باشد که فرد دانش حقوقی و تجربیات لازم در این خصوص را در اختیار داشته باشد. باید اشاره داشته باشیم که لازم است مستندات به طور کامل در لایحه ذکر شود و مدارک مورد نیاز نیز به آن پیوست شود تا در دیوان عالی کشور به آن توجه بیشتری شود. وکیل می تواند در این زمینه نقش مهمی را بر عهده بگیرد.

پیگیری پرونده در دیوان عالی کشور: اشاره داشتیم که وظیفه رسیدگی به لایحه اعاده دادرسی بر عهده دیوان عالی کشور است. دیوان عالی کشور اصلی ترین نهاد قضایی کشور است که سعی دارد به صورت شکلی و ماهوی به رای صادر شده ورود کرده و آن را از نظر مطابقت با موازین شرعی و قانونی مورد بررسی قرار دهد. لازم است در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده در دیوان عالی کشور، وکیل حاضر باشد و دفاعیات مورد نیاز در این خصوص را به مقامات قضایی ارائه دهد.

بهترین وکیل ماده 477 در تهران

سه معیار مهم برای انتخاب بهترین وکیل ماده 477 در تهران

لازم به ذکر است که یک وکیل ماهر توانایی حضور موفق در دیوان عالی کشور و تقدیم لایحه اعاده دادرسی را ندارد. در واقع لازم است وکلایی را برای حضور در دیوان عالی کشور و رسیدگی به دعاوی کیفری انتخاب کنید که در این زمینه به تجربیات لازم دست پیدا کرده اند و می توانند به صورت تخصصی پرونده را پیگیری نمایند. در این صورت است که شانس کسب پیروزی برای شما به شدت افزایش پیدا خواهد کرد. در ادامه به سه معیار مهم در انتخاب بهترین وکیل ماده 477 در تهران اشاره خواهیم داشت.

دانش و تجربه حقوقی: وکیل ماده 477 باید از دانش و تجربه حقوقی کافی در زمینه دعاوی کیفری برخوردار باشد. او باید با قوانین و مقررات کیفری، آرای دیوان عالی کشور و رویه قضایی آشنا باشد تا بتواند به طور موثر در پرونده های اعاده دادرسی دفاع کند. دقت داشته باشید که کمترین اقدام غلط در خصوص پرونده های کیفری می تواند خسارت های بزرگی را به دنبال داشته باشد. از این رو، لازم است برای حضور در دیوان عالی کشور به سراغ وکلای با تجربه و خبره بروید که ریسک اشتباه پایین بیاید.

قدرت برقراری ارتباط موثر: لازم است بهترین وکیل ماده 477 در تهران تا حدود زیادی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد تا بتواند به این شکل با افراد درگیر در پرونده ارتباط موثر برقرار کند. این ارتباط می تواند با موکل و قضات مربوط به دیوان عالی کشور باشد. ارتباط موثر با موکل می تواند موقعیتی را فراهم کند که وکیل فرد را در جریان آخرین تغییرات ایجاد شده در مسیر رسیدگی به پرونده قرار دهد و موکل نیز هر آن چیزی که لازم است وکیل در خصوص دعاوی کیفری بداند را به او بازگو نماید.

توانایی پیگیری پرونده: وکیل ماده 477 باید توانایی پیگیری پرونده در دیوان عالی کشور را داشته باشد. او باید به صورت مستمر پرونده را پیگیری کند و در صورت لزوم، دفاعیات خود را در دیوان عالی کشور ارائه دهد. ذکر این نکته ضروری است که وکیل با روند رسیدگی به پرونده در دیوان عالی کشور و سایر نهادهای قضایی آشنایی کامل دارد و می تواند در این مسیر نیز به موکل کمک کند. در واقع ارائه دفاعیات از سوی وکیل در دیوان عالی کشور می تواند کلیدی برای کسب پیروزی و موفقیت باشد.

بهترین وکیل ماده 477 در تهران

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ماده 477 در تهران آشنا کنیم تا به این شکل از میان گزینه های موجود لایق ترین آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه به سه مورد از مهم ترین وظایف وکیل اشاره داشتیم و در انتهای مقاله نیز سه معیار مهم که می تواند موکل را به شاخص ترین گزینه برساند را ارزیابی نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 8 =

دکمه بازگشت به بالا