وکیل

10 تا از بهترین وکیل دیوان عالی کشور ⚖️【سال1402】

دیوان عالی کشور یکی از مهم ترین و برجسته ترین مراجع قضایی در جمهوری اسلامی ایران است. پرونده هایی که وارد این مرجع قضایی می شوند بارها توسط قضات کشور در دادگاه های بدوی و تجدیدنظر بررسی شده اند. باتوجه به حساسیت دیوان عالی کشور، اگر پرونده ای وارد این مرجع شد باید از وکیلی متخصص کمک بگیریم. بهترین وکیل دیوان عالی کشور فردی است که صلاحیت لازم برای پیگیری را دارد. در ادامه با مجله حقوقی برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل دیوان عالی کشور کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل دیوان عدالت اداری

بهترین وکیل دیوان عالی کشور کیست؟

روزانه پرونده های بسیاری از سراسر کشور برای پیگیری نهایی به دیوان عالی کشور فرستاده می شود، حجم بالای پرونده ها موجب می شود تا قضات فرصت بررسی دقیق پرونده ها را نداشته باشند. بنابراین رسیدگی به پرونده ها نیاز به پیگیری مداوم دارد. مطمئنا افراد عادی که اطلاعی از قوانین و روند پیگیری پرونده در چنین مرجع مهمی را ندارند، نمی توانند تاثیر موثری داشته باشند. وجود وکیل متخصص دیوان عالی کشور موجب پیگیری دقیق و صحیح پرونده ما می شود.

در واقع دیوان عالی کشور با هدف نظارت بر اجرای قوانین در محاکم و انجام مسئولیت هایی که بر اساس قانون بر این محاکم واگذار شده است تشکیل شده. انتخاب بهترین وکیل دیوان عالی کشور ممکن است برای اکثر افراد کار راحتی نباشد. وکلای خبره و متخصص بسیاری در تهران فعالیت می کنند که انتخاب یک نفر از میان آنها کمی سخت می شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

ما در این مقاله از مجله حقوقی برترین وکیل تصمیم گرفتیم تا به معرفی وکلای دیوان عالی کشور بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در خصوص وکلا همراه ما باشید.

دکتر علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر وکیل دیوان عالی کشور

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09120567300 – 09120567200 
آدرس دفتر:
 تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰

دکتر حامد نجفی

آقای دکتر حامد نجفی

آقای دکتر نجفی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از بهترین وکلای دیوان عالی کشور هستند. بیش از 12 سال سابقه وکالت دارند و استاد دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. مدرک دکترای حقوق خصوصی را از دانشگاه تربیت مدرس دریافت کرده اند و به پیگیری و بررسی انواع پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … می پردازند.

 آقای نجفی یکی از پژوهشگران برتر و پژوهشگر بین المللی مجله JCR دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن هستند. افتخارات فراوانی دارند از جمله، مقاله های متعدد تایید شده در مجله با نمایه معتبر بین المللی اسکوپوس در مجله حقوق مالکیت فکری هند دارند. تاییدیه پژوهشی از سوی مجله JCR دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا را دریافت کرده اند و … .

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 493، طبقه 3

شماره تماس: 02144850335

مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و دارای سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه وکالت می باشند. متخصص در وکالت دیوان عالی کشور هستند. آقای اسلامی مهر وکالت انواع پرونده های کیفری، دعاوی مربوط به جرایم و تخلفات پزشکی، مطابه دیه، قتل، جرایم رایانه ای، مواد مخدر، دعاوی خانواده، حقوقی، جزایی، تجاری، ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی و … می پذیرند. ایشان مشاور حقوقی از کانون وکلای مرکز می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

فاطمه میر

سرکار خانم فاطمه میر

خانم فاطمه میر از برترین وکلای پایه یک دادگستری و وکیل دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدیدنظر هستند. عضو کانون وکلای دادگستری در تهران و از وکلای توانمند و پیگیر در حل پرونده موکل می باشند. از تخصص های خانم میر می توانیم به تسلط ایشان به رویه محاکم استان تهران اشاره کنیم. پرونده های کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، جرایم پولی و بانکی، جرایم منافی عفت) دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و دعاوی حقوقی را می پذیرند.

آدرس دفتر: تهران، شهید قرنی 32، پلاک 4، واحد 8

شماره تماس: 02146224091

مهرداد نادعلی

جناب آقای مهرداد نادعلی

آقای نادعلی وکیل پایه یک دادگستری و از برترین وکلای دیوان عالی کشور هستند. سابقه ای بیش از 10 سال در پیگیری پرونده های مختلف دارند. ایشان موفق به کسب رتبه 3 کارشناسی ارشد حقوق شده اند. به مدت 7 سال سابقه مدیریت حقوقی دارند. متخصص دعاوی مطرح در دادگاه انقلاب، دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور و شهرداری هستند. تا به الان موفق به انجام بیش از 300 پرونده خانواده، حقوقی، ملکی و … در مراجع قضایی و اداری شده اند.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

شماره تماس: 0912623359

جلیل مالکی

آقای جلیل مالکی

آقای جلیل مالکی وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای دیوان عالی کشور هستند. رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز و استاد دانشگاه می باشند. ایشان سه دوره عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز بوده اند. از دیگر سوابق کاری ایشان می توان به دبیر کمیسیون حقوق ورزشی کمیته ملی المپیک اسلامی ایران، عضو موسس انجمن علمی حقوقی ورزش کشور و ریاست کمیته حقوق زیست فناوری انجمن علمی فوق پزشکی ایران اشاره نمود که بر عهده داشتند.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، روبروی پمپ بنزین، پلاک 311، واحد 4

شماره تماس: 09121262817

سمیه فتحی

سرکار خانم سمیه فتحی

خانم فتحی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای خبره در پیگیری پرونده های دیوان عالی کشور هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. پرونده هایی که توسط خانم فتحی پذیرفته می شود شامل کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، مالی و اقتصادی و خانواده است. موفق به کسب رتبه 110 آزمون وکالت کانون وکلای تهران و موفق به دریافت رتبه 86 آزمون قضاوت سال 1398 شده اند.

آدرس دفتر: تهران، ستارخان، خیابان کاشانی پور، کوچه اعتباریان، پلاک 4، واحد 2

شماره تماس: 09120167247

دیوان عالی کشور

دیوان عالی کشور از مهمترین مراجع قضایی در کشورمان است. آرایی که در دیوان عالی کشور صادر می شود در هیچ دادگاهی مورد بررسی مجدد قرار نمی گیرد. برخی از شعب دیوان عالی به نام دادگاه تجدیدنظر عمل می کنند و رسیدگی های لازم به تصمیمات دادگاه بدوی را انجام می دهند. تمامی کشورها مرجع قضایی همچون دیوان عالی را دارند، در ایران 42 شعبه دیوان عالی در تهران قرار دارد و برخی دیگر در شهر مشهد و قم تاسیس شده اند که به پرونده های اعتراضی رسیدگی می نمایند. در هر یک از شعب دیوان عالی دو قاضی برجسته و یک معاون حضور دارند.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دیوان عالی کشور

در حقیقت دیوان عالی کشور آخرین مرجع رسیدگی به پرونده ها است و رای صادر شده در آن به هیچ عنوان امکان بررسی در دیگر مراجع را ندارد. لازم به ذکر است که طرفین دعوا در دیوان عالی کشور حاضر نمی شوند زیرا نحوه رسیدگی به پرونده ها به صورت شکلی است، مگر زمانی که از طرف دیوان عالی برای توضیحاتی خواسته شوند. بنابراین می توانیم بفهمیم که انتخاب وکیل دیوان عالی بسیار مهم است. باید وکیلی انتخاب کنیم که سابقه وکالت در دیوان عالی کشور را داشته باشد.

دیوان عالی کشور با هدف نظارت کردن بر اجرای قوانین در محاکم و انجام مسئولیت های که طبق قانون بر این محاکم واگذار شده است و همچنین به منظور ایجاد وحدت رویه تشکیل شده است و بر اساس ضوابطی که رئیس قوه قضاییه تعیین می نماید. رای صادر شده در دادگاه های دیوان عالی به صورت ابرام یا نقض خواهد بود.

لزوم مراجعه به وکیل دیوان عالی کشور چیست؟

متوجه شدیم که دیوان عالی کشور مرجعی برای رسیدگی به پرونده هایی است که به رای آنها اعتراض وارد شده است. زمانی که به وکیل دیوان عالی مراجعه کنیم، وکیل، دادخواست های قانونی برای اعتراض به رای صادر شده را تنظیم و به دیوان عالی کشور ارسال می نماید. بنابراین مهم است که دادخواست به صورت صحیح و قانونی تنظیم شود که وکلای خبره به خوبی به این مسئله آگاه اند.

برای تنظیم دادخواست باید اصولی رعایت شود که وکیل دیوان عالی کشور کاملا به آن آگاه است. دادخواست تنظیم شده به وسیله وکیل از هر نظر کامل و قانونی است. مطابق قانون، چنانچه متن دادخواست با زبان عامیانه و غیر رسمی نوشته شود و یا دارای الفاظ نادرستی باشد و همچنین فاقد جهات قانونی باشد، در دفتر دیوان عالی کشور پذیرش نخواهد شد و دادخواست ارائه شده به علت عدم رعایت اصول قانونی و حرفه ای رد خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل دیوان عالی کشور در تهران

دیوان عالی کشور یک مرجع بسیار مهم و حساس است که افراد عادی توانایی دفاع در آن را ندارند. بهترین وکیل دیوان عالی کشور با تجربه و مهارتی که در سال های وکالت خود کسب نموده و همینطور با آشناییتی که به قوانین و نحوه رسیدگی در دیوان عالی کشور دارد، بهترین دفاعیه را از موکل خود به عمل می آورد. بنابراین به افرادی که خواهان پیگیری پرونده خود در دیوان عالی کشور هستند توصیه می شود حتما با وکیل خبره در این زمینه مشورت داشته باشند.

فرجام خواهی یکی از راه های اعتراض به حکم صادر شده است. (فرجام خواهی، اعتراضی است که نسبت به یک رای در دیوان عالی کشور صورت می گیرد). طبق قانون این درخواست باید به دیوان عالی کشور ارسال شود تا بررسی های نهایی انجام گیرد. بهترین وکیل دیوان عالی کشور نوع حکم را تشخیص می دهد و با توجه به آن اقدام به فرجام خواهی برای رای صادره می کند. در واقع وکیل تمامی جهات قانونی را در نظر می گیرد و سپس اقدامات لازم برای فرجام خواهی را انجام می دهد.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی وکلای دیوان عالی کشور پرداختیم تا در صورت نیاز انتخاب سریع و راحتی داشته باشید. دیوان عالی کشور یکی از مراجع مهم برای پیگیری نهایی پرونده هایی است که به حکم آنها اعتراض خورده است. بهترین وکیل دیوان عالی کشور به خوبی به مراحل و نحوه رسیدگی به پرونده ها در دیوان عالی کشور آگاه است و تخصص لازم را دارد. امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. در انتها اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا