حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل تغییر سن در تهران ⚖️【سال1403】

شناسنامه در کنار کارت ملی یکی از مهم‌ترین اسناد رسمی به شمار می‌رود که در آن اطلاعات هویتی هر یک از افراد جامعه به طور دقیق ذکر شده است. لازم است فرد برای انجام امور حقوقی و اداری همواره شناسنامه را به همراه داشته باشد تا به خواسته‌های او در این خصوص رسیدگی شود. درون شناسنامه اطلاعاتی مانند تاریخ تولد و محل تولد ذکر می‌شود. گاهی شاهد این هستیم که اطلاعات درج شده در خصوص تاریخ تولد یا مواردی از این جنس در شناسنامه اشتباه است. اطلاعات غلط موجود در شناسنامه‌ها می‌تواند در اثر عدم پیگیری درست والدین در گذشته یا خطای ماموران ثبت اطلاعات در شناسنامه صورت گرفته باشد. به هر حالت بدیهی است که برخی از افراد تمایل به تغییر سن و اصلاح اطلاعات غلط درون شناسنامه خود داشته باشند اما برای این کار لازم است از یک وکیل متعهد و معتبر استفاده نمایند. چرا که این اقدام حقوقی یک امر کاملاً پیچیده و حساس به شمار می‌رود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل تغییر سن در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تغییر سن در تهران

بهترین وکیل تغییر سن در تهران کیست؟

فرد می‌بایست درخواست خود را برای تغییر سن به اداره ثبت احوال تقدیم نماید و در این راه باید از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران استفاده کند. همچنین باید دقت داشته باشید که تکمیل مراحل مربوط به تغییر سن و اصلاح اطلاعات غلط درون شناسنامه دارای تشریفات قانونی است که وکیل اطلاعات کاملی در خصوص آن خواهد داشت و می‌تواند شانس کسب پیروزی را برای شما به میزان قابل توجهی افزایش دهد. چرا که تسلط بهترین وکیل تهران در این زمینه بر روی قوانین و مقررات مربوطه کلید کسب پیروزی است.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران راه‌های قانونی برای رسیدگی به خواسته‌های موکل خود را می‌داند و در جهت تحقق آنها گام برمی‌دارد. برترین وکیل تغییر سن در تهران دانش حقوقی لازم در خصوص اداره ثبت احوال را دانسته و می‌تواند اقدامات مثبتی را برای اصلاح اطلاعات اشتباه موجود در شناسنامه شما انجام دهد. وکیل تغییر سن خوب در تهران سال‌های زیادی به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت داشته و توانسته تجربیات گرانبها و سابقه درخشانی را ثبت کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تغییر سن در تهران سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تغییر سن در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

محمد الهوئی نظری

محمد الهوئی نظری

جناب آقای محمدالهوئی نظری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. ایشان تحصیل کرده رشته حقوق می باشند و سال های زیادی در این حرفه نیز مشغول به کارند. ایشان وکیل حقوقی در حوزه های مختلف هستند و به کسانی که قصد تغییر سن و تغییر نام را دارند نیز یاری و راهنمایی می نمایند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان اوین، خیابان اعرابی، خیابان احمدپور، خیابان سید مفیدی، محله کوهسار، خیابان تیسفون، خیابان دنا، خیابان الوند، ساختمان الوند، پلاک 35، واحد 8

شماره تماس: 09121099053

زین العابدین اسماعیل پور

زین العابدین اسماعیل پور وکیل تغییر سن در تهران

جناب آقای زین العابدین اسماعیل پور، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز در تهران هستند. ایشان دارای 14سال سابقه فعالیت در حوزه های گوناگون حقوق را دارا می باشند که در این راه نیز بسیار موفق بوده اند. وی در زمینه های تغییر سن و تغییر نام نیز قبول پرونده می نمایند و موکلین و مراجعین خود را به خوبی راهنمایی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، میدان خراسان، کوچه جعفری، پلاک 2

شماره تماس: 09127762964

داود اکبری

داوود اکبری

وکیل دیگری که معرفی می شود، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند که دارای 14 سال سابقه کاری پربار در کارنامه خود هستند که در حوزه های مختلف در حقوق، فعالیت خود را در زمینه های مختلف آن مانند تغییر سن و تغییر نام، به عمل می آورند و در این راه دارای بیش از صد ها پرونده موفق را رقم زده اند و نامشان میان وکیل های کارکشته در تهران می درخشد.

آدرس دفتر: تهران، صادقیه، اشرفی اصفهانی، خیابان مرودشت، پلاک 9، واحد 5

شماره تماس: 09123086509

سولماز یازرلو

سولماز یازرلو وکیل تغییر سن در تهران

سرکار خانم سولماز یازرلو، دیگر وکیل خوب در زمینه تغییر سن در تهران می باشند. وی در زمینه های دیگر حقوق نیز مشغول به فعالیت می باشند. خانم یازرلو، نزدیک به 10 سال می باشد که در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت هستند و تاکنون بسیاری موکل رضایتمند در رزومه خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: تهران، اتوبان باقری، فرجام غرب، بین خاور و ولیعصر، پلاک 600، طبقه 5، واحد 15

شماره تماس: 09122588958

حسین اسفندیار

حسین اسفندیار وکیل تغییر سن در تهران

جناب آقای حسین اسفندیار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ماهر و کاربلد در تهران هستند که دارای بیش از یک دهه سابقه کاری عالی هستند و ده ها پرونده ایشان نیز در حوزه های حقوقی مانند تغییر سن و تغییر نام بوده که در حل آنان به خوبی عمل کرده اند و توانسته اند که موکلین خود را به نتیجه دلخواه و مطلوبشان برسانند و رضایت کثیری از موکلینش را در کارنامه خود جای دهد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان وزراء، خیابان یکم، پلاک 14، واحد 13

شماره تماس: 09128088323


ویژگی‌های خاص وکیل تغییر سن در تهران

دانش حقوقی بالا: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تغییر سن در تهران زمانی می‌تواند خواسته‌های حقوقی شما را در اداره ثبت احوال پیگیری نماید که دانش حقوقی بالایی در اختیار داشته و قوانین حاکم بر این حوزه را بشناسد. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که مطالعه تغییرات قانون از اهمیت بالای برخوردار است چرا که همواره شاهد این هستیم که قوانین تخصصی این حوزه دچار تغییرات جدی می‌شوند. به هر حال باید وکیل قوانین و مقررات را مرور کرده تا از بین آنها راهکارهای قانونی پیدا کند.

تجربه بالا در رسیدگی به پرونده‌های مربوطه: باید به این نکته توجه داشته باشید که تجربیات وکیل متخصص در زمینه تغییر سن و اصلاح اطلاعات غلط موجود در شناسنامه‌ها می‌تواند کلیدی برای کسب پیروزی در محاکم قضایی به شمار بیاید. اگر وکیل تجربیات کافی در اختیار داشته باشد به طور قطع می‌تواند خواسته‌های حقوقی شما را در مدت زمان کمتری به نتیجه برساند. شما همواره می‌توانید درباره سابقه وکیل مورد نظرتان تحقیق کنید تا میزان تجربیاتی که او در طی سال‌های متمادی کسب کرده برای شما عیان گردد.

بهره‌مندی از مهارت‌های کلامی: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که لازم است وکیل تغییر سن در تهران همواره با خود به همراه داشته باشد بهره‌مندی از مهارت‌های کلامی است. به این نکته توجه کنید که وکیل با تکیه بر مهارت‌های کلامی و استفاده موثر از فن بیان خود می‌تواند حتی پیچیده‌ترین مسائل مربوطه را به زبانی ساده برای موکل خود شرح داده و مشاوره حقوقی دقیقی را ارائه دهد. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که فن بیان یک وکیل کلید کسب پیروزی در محاکم قضایی به شمار می‌رود.

ارتباط موثر با افراد دخیل در پرونده: وکیلی که به خدمت می‌گیرید تا در اداره ثبت احوال حضور پیدا کند همواره باید از مهارت‌های ارتباطی بالایی برخوردار باشد تا به این شکل بتواند ارتباط خوبی را با موکل خود برقرار کرده و در جهت تحقق اهداف او در اداره ثبت احوال گام بردارد. اگر وکیل آشنایی مختصری با اصول روانشناسی داشته باشد به طور قطع کار برای او در جهت ارتباط گرفتن با افراد دخیل در پرونده ساده‌تر می‌شود. لازم است مهارت‌های ارتباطی یک وکیل را در جلسات ملاقات حضوری مورد بررسی قرار دهید.

بهترین وکیل تغییر سن در تهران

نکات طلایی پیش از انتخاب وکیل تغییر سن در تهران

به سراغ وکلای تازه کار نروید: یکی از مهمترین نکاتی که باید در انتخاب بهترین وکیل تغییر سن در تهران مورد توجه شما قرار بگیرد این است که باید به سراغ وکلای با سابقه رفته و قید وکلای بی تجربه و تازه کار را بزنید. به هر حال شما برای استخدام وکیل و اعطای وکالت به او لازم است هزینه‌هایی را پرداخت کنید اما هزینه پایین در دستمزد وکلای تازه کار نباید شما را به استخدام آنها ترغیب نماید. اگر مایل به نتیجه گرفتن در اداره ثبت احوال هستید لازم است به سراغ وکلای با تجربه‌ای بروید که رزومه درخشانی با خود همراه دارند.

تخصص وکیل را بررسی کنید: تخصص وکیل یکی از معیارهای مهم در انتخاب او به شمار می‌رود چرا که شانس شما با استفاده از وکلای متخصص در زمینه تغییر سن و رسیدگی به پرونده‌های مربوط به ثبت احوال افزایش پیدا می‌کند. تفاوت‌های زیادی بین وکیلی وجود دارد که سال‌های زیادی در ثبت احوال مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده و وکیلی که تنها پرونده‌های مربوط به سرقت و جرایم دیگر را قبول کرده است. به هر حال باید ابتدا تخصص وکیل مورد نظرتان را بررسی کنید و سپس اعطای وکالت را به او بسپارید.

تکلیف حق الوکاله را مشخص کنید: حق الوکاله وکیل تغییر سن در تهران به صورت توافقی تعیین می‌گردد اما لازم است پیش از امضای قرارداد در خصوص رقم آن و شیوه پرداخت به صورت کامل و توافقات دست پیدا کنید. به هر حال شما ملزم هستید تا پرونده را در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهید تا مدارک و مستندات مربوطه را مورد بررسی قرار داده و نظر قطعی خود را درباره مقدار حق الوکاله اعلام دارد. نیاز به پرداخت یکجای حق الوکاله به وکیل نیست و می‌توانید آن را قسطی نیز در اختیار وکیل بگذارید.

از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید: دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص در زمینه تغییر سن و حضور در اداره ثبت احوال این مزیت را به دنبال دارد که با استفاده از آن دانش حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در واقع با دریافت مشاوره حقوقی برای حضور در محاکم قضایی ترغیب خواهید شد و می‌توانید روال رسیدگی به خواسته‌های حقوقی خود را به طور کامل بشناسید. وکیل در این جلسات راهکارهایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با پیگیری آنها در مدت زمان کمتری به خواسته‌های حقوقی خود می‌رسید.

بهترین وکیل تغییر سن در تهران

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز سایت برترین وکیل با مطالب مندرج در این مجله حقوقی تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله کوشیدیم تا شما را با نام و مشخصات تعدادی از بهترین وکیل تغییر سن در تهران آشنا کنیم تا بتوانید با تکیه بر دانش حقوقی و تجربیات این وکلا خواسته‌های خود را در زمان کمی محقق نمایید. در ادامه تلاش کردیم برخی از مهمترین ویژگی‌هایی که لازم است وکلا در اختیار داشته باشند را مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار دهیم. همچنین به بیان نکات مهمی درباره انتخاب وکیل پرداختیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات خود را با سایر مخاطبان این سایت در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا