وکلا

10 تا از بهترین وکیل دهکده المپیک⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

وکیل به عنوان متخصص حقوقی وظیفه دارد تا به نیابت از موکل خود در جلسات دادگاه حاضر شده و ادله و مستنداتی که پیش از این جمع‌آوری نموده است را به قاضی پرونده ارائه دهد. به این شکل است که شما می‌توانید در محاکم قضایی احتمال کسب پیروزی و رسیدن به اهداف مشترک را برای خود افزایش دهید. احتمال کسب پیروزی در محاکم قضایی به میزان قابل توجهی به توانمندی و مهارت‌های وکیل مورد نظرتان بستگی خواهد داشت از این رو باید در انتخاب وکیل نهایت دقت را به خرج دهید. در دعاوی حقوقی و کیفری استفاده از یک وکیل مجرب و خبره الزامی به نظر می‌رسد برای یافتن چنین وکلایی باید در ابتدا سابقه آنها را مورد سنجش قرار داده و سپس تخصص آنها را در نظر بگیرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل دهکده المپیک آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب در کنار ما بمانید.

بهترین وکیل دهکده المپیک

بهترین وکیل دهکده المپیک کیست؟

معیارهای مختلفی برای انتخاب بهترین وکیل دهکده المپیک وجود دارد که باید درک درستی از این معیارها داشته باشید و بتوانید وجود آنها را در متخصص حقوقی مورد نظرتان بسنجید. برای مثال لازم است وکیل مورد نظرتان سال‌های زیادی فعالیت حقوقی داشته باشد و سابقه درخشانی را از خود به جای بگذارد تا بتواند با استفاده از تجربیاتی که در طی سال‌های متمادی کسب کرده امورات حقوقی مربوط به پرونده‌های شما را نیز به انجام برساند. این نکته در انتخاب وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

دسترسی آسان و سریع به بهترین وکیل شمال تهران

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در دهکده المپیک دانش حقوقی بالایی در اختیار داشته و می‌تواند تغییرات مواد قانونی را در نظر گرفته و راهکارهای مناسب خود را ارائه دهد. برترین وکیل دهکده المپیک مشاوره حقوقی دقیقی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به این شکل بتوانید اطلاعات جامعی را در خصوص پرونده‌های قضایی به دست آورد و با درک کامل در محیط دادگاه حاضر شوید. وکیل خوب در دهکده المپیک به درک درستی از نگرانی‌های موکل رسیده و می‌تواند گام‌های بلندی برای تحقق آنها در محاکم قضایی بردارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل دهکده المپیک سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل دهکده المپیک را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

آزاده صبوری

آزاده صمدی وکیل دهکده المپیک

سرکار خانم آزاده صبوری، وکیل پایه یک دادگستری در دهکده المپیک می باشند که در حوزه های مختلف دعاوی حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. ایشان به طور خصوصی روی پرونده های شرکتی، ثبت شرکت، ثبت برند، اسناد تجاری و دعوای شرکت ها کار می کنند و می توانند با تجربه‌ای که قریب به دو دهه در این زمینه ها دارند، مراجعین خود را به خوبی سمت هدفشان راهنمایی کنند.

آدرس دفتر: میدان المپیک، بلوار دهکده المپیک، خیابان 34، پلاک 11، واحد 3

شماره تماس: 09122262401

محمد ابراهیم ابراهیمی آتدوتان

محمد ابراهیم ابراهیمی آتدوتان وکیل دهکده المپیک

جناب آقای محمدابراهیم ابراهیمی، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ای درخشان در حل بسیاری از پرونده های کیفری و حقوقی، با تجربه‌ای 15 ساله می باشند. ایشان حوزه فعالیتشان دعاوی کیفری شامل: قتل، کلاهبرداری، سرقت، جعل هویت و جعل اسناد، آدم ربایی و خیانت در امانت می باشد.

آدرس دفتر: بلوار دهکده المپیک، شهرک چشمه، خیابان بوستان غربی، پلاک 32

شماره تماس: 09121308159

کبری قمری نژاد

کبری قمری نژاد وکیل دهکده المپیک

سرکار خانم کبری قمری نژاد، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان دارای سابقه کاری قریب به یک دهه می باشند که در انواع پرونده ها و دعاوی های مختلف حقوقی مانند دعاوی خانواده شامل: دعاوی طلاق، دعاوی مهریه، دعاوی حضانت فرزند و دعاوی نفقه فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: دهکده المپیک، خیابان طبیعت، خیابان 34، پلاک 5، طبقه همکف

شماره تماس: 09122777761

حسین منصوری عبداللهی

حسین منصوری عبداللهی وکیل دهکده المپیک

جناب آقای حسین منصوری عبداللهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در دهکده المپیک می باشند. وی دارای 15 سال سابقه کاری در حل انواع دعاوی کیفری و حقوقی را دارا می باشد و توانسته است که بسیاری از پرونده های موکلین خود را حل نماید و موجب رضایت و خرسندی آنان واقع شود.

آدرس دفتر: ابتدای بلوار دهکده المپیک، خیابان ساحل، کوچه 43، پلاک 56

شماره تماس: 09122541623

احمدرضا بابا رئیسی

احمدرضا بابا رئیسی وکیل دهکده المپیک

وکیل دیگری که معرفی می کینم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و فعال در زمینه های مختلف کیفری و حقوقی، جناب آقای احمدرضا بابارئیسی می باشند. حوزه فعالیت جناب رئیسی دعاوی ملکی شامل: خرید ملک، رهن، اجاره، فروش اموال منقول و تقسیمات زمین می باشد و تا امروز پرونده های زیادی را در این حوزه ها با موفقیت خاتمه داده اند.

آدرس دفتر: بلوار دهکده المپیک، خیابان 18، کوچه 16، پلاک 9

شماره تماس: 09122849032

رازهای مهم درباره حق الوکاله وکیل دهکده المپیک

یکسان نبودن دستمزد تمام وکلا: نخستین نکته‌ای که باید درباره دستمزد بهترین وکیل دهکده المپیک بدانید این است که تمامی وکلا دستمزد و حق الوکاله یکسانی را دریافت نمی‌کنند و هر یک از آنها ممکن است بسته به شرایطی که در پرونده‌های قضایی حاکم است دستمزد خاص خود را داشته باشند. برای مثال ممکن است وکیلی با در نظر گرفتن سابقه خود از شما دستمزد بالایی را مطالبه کند حال آنکه وکیل دیگری پس از مطالعه دقیق پرونده‌های حقوقی یا کیفری شما مبلغ معقولانه‌تری را پیشنهاد دهد.

سابقه وکیل مقدار حق الوکاله را افزایش می‌دهد: این نکته را در نظر بگیرید که هرچه سابقه یک وکیل بالاتر باشد به طور قطع از شما دستمزد بالاتری را به عنوان حق الوکاله مطالبه خواهد کرد. وکیلی که سال‌های زیادی مشغول به فعالیت‌های حقوقی باشد به طور قطع تجربیات قابل توجهی را با خود همراه کرده و می‌تواند احتمال کسب پیروزی شما در دادگاه و دادسرا را افزایش دهد بنابراین اگر به سراغ چنین وکلایی می‌روید باید چنین توقع داشته باشید که از شما پس از بررسی دقیق پرونده‌های قضایی مبلغ بیشتری را مطالبه نماید.

برای دریافت مشاوره و دسترسی آسان و سریع به بهترین وکیل تهران

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: هنگامی که وارد قرارداد با بهترین وکیل دهکده المپیک می‌شوید باید به این نکته توجه داشته باشید که می‌توانید دستمزد وکیل را در دو یا چند قسط به او پرداخت نمایید. بسیاری از افراد به غلط گمان می‌کنند که لازم است تمام دستمزد تعیین شده برای وکیل را به صورت یکجا در اختیار او قرار دهند حال آنکه چنین تصور غلطی در بسیاری از موارد باعث می‌شود تا افراد قید استخدام وکیل را بزنند. همه چیز به توافق شما با وکیل مورد نظرتان بستگی خواهد داشت و تعداد قسط‌ها را می‌توانید توافقی تعیین کنید.

بالا نبودن دستمزد وکلا؛ نباید چنین گمان کنید که دستمزد تمام وکلا بالا است و شما توانایی استخدام آنها را ندارید. در نظر داشته باشید که بسیاری از وکلا در عین سابقه بالایی که دارند حاضر هستند تا پرونده‌های شما را با رقم معقولانه‌ای به عنوان حق الوکاله دریافت کرده و در آنها مشغول به ارائه خدمات حقوقی شوند. شما لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص وکیل مورد نظرتان را انجام دهید و میزان دستمزدی که او دریافت می‌کند را بررسی کنید تا به این شکل به سراغ وکلای با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه بروید.

بهترین وکیل دهکده المپیک

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل دهکده المپیک

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل دهکده المپیک به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات جامع‌تری را در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری کسب کنید و با دید جامع‌تری پای به عرصه دادگاه بگذارید و از حقوق و منافع خود دفاع کنید. زمانی که برای دریافت مشاوره حقوقی به وکیل مورد نظرتان مراجعه می‌کنید او پرونده را بررسی می‌کند و تمامی ادله و مستندات شما را نیز مورد سنجش قرار خواهد داد تا بتواند اطلاعات جامع‌تری را در خصوص پرونده به دست آورده و کیفیت مشاوره حقوقی را افزایش دهد.

اگر اضطراب و استرس شما برای حضور در محاکم قضایی بالا است می‌توانید با وکیل در این خصوص همفکری کرده و نظر او را جویا شوید وکیل می‌تواند با ارائه راهکارهای مناسب شما را در این زمینه کمک کند. از سوی دیگر وکیل به شما می‌آموزد که در محاکم قضایی چه رفتاری داشته باشید و چه بیاناتی انجام دهید تا دچار خطرات احتمالی نشوید و عواقبی برای شما به دنبال نداشته باشد. وقتی شما درک کامل‌تری در خصوص پرونده‌های قضایی داشته باشید می‌توانید از حجم اضطراب خود به میزان قابل توجهی بکاهید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران

یکی دیگر از مزایای مشاوره حقوقی با بهترین وکیل دهکده المپیک این است که شما می‌توانید منافع و حقوق قانونی خود را شناخته و در جهت تحقق آنها گام بلندی را بردارید. وکیل شما را در جریان مواد قانونی مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری قرار می‌دهد همچنین شما لازم است درک درستی در خصوص تغییرات مواد قانونی داشته باشید تا به این شکل بتوانید از منافع خود دفاع کنید. وکیل به خوبی می‌تواند شما را در جریان آخرین تغییرات مربوط به مواد قانونی و جزئیات مربوط به آن قرار دهد.

اگر برای دریافت مشاوره حقوقی به وکیل مورد نظرتان مراجعه کرده‌اید لازم است در ابتدا تمامی مدارک و مستندات خود را به همراه ببرید تا وکیل آنها را مطالعه کند و با اطلاعات کامل به شما مشاوره ارائه دهد. در نظر داشته باشید که وکیل می‌تواند این مدارک را مورد بررسی قرار داده و سپس درباره سوالات شما اظهار نظر نماید. یکی دیگر از نکاتی که باید در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که در جلسات مشاوره حقوقی شما می‌توانید رفتار و خلقیات و همچنین مهارت‌های وکیل را زیر ذره بین بگیرید.

بهترین وکیل دهکده المپیک

کلام آخر

امیدواریم از مطالعه این مطلب حقوقی نهایت استفاده را کرده باشید و بتوانید با مطالب مندرج در آن وکیل مورد نظرتان را در کمترین زمان ممکن انتخاب نمایید. در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل دهکده المپیک آشنا کنیم تا اطلاعات جامعی در این خصوص پیدا کرده و متخصص مسائل حقوقی خود را برگزینید. در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با رازهای مهم درباره دستمزد وکلا آشنا کنیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا