وکلا

10 تا از بهترین وکیل سرخرود ⚖️【سال1403】

نقش یک وکیل خبره و کار بلد در امورات مختلف دعاوی اهمیت بسیار زیادی به همراه دارد. دریافت مشاوره از یک وکیل رده بالا با توجه به دانش حقوقی باعث می شود که از خسارات مالی و موانع جلوگیری شود. چرا که هزینه‌ ای که وکیل در قبال ارائه خدمات حقوقی از موکل دریافت می کند عمدتاً معقول و منصفانه است. در ادامه به ارائه مطالب مفیدی درباره بهترین وکیل سرخرود می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سرخرود کیست؟

بهترین وکیل سرخرود کیست؟

بهترین وکیل سرخرود به فردی گفته می شود که قادر است با انجام بررسی‌ های لازم بر روی یک پرونده، بهترین نتایج ممکن را برای موکل به ارمغان آورد. چنین وکیلی قادر است به خوبی به تمامی وظایف خود در حیطه پرونده عمل کند و می داند که چه اقدامی را باید در یک برهه زمانی خاص انجام دهد. تمامی موکلین با مراجعه به بهترین وکیل مازندران درصدد این هستند که پرونده حقوقی خود را با موفقیت صد در صد پیش ببرند و هیچگاه به شکست فکر نمی کنند.

یک نکته مهم دیگری که در رابطه با بهترین وکیل سرخرود وجود دارد این است که در صورت کمک گرفتن از چنین وکیلی، درصد پیروزی موکل بالا می رود و به واسطه تسلطی که بر روی کار دارد، نتیجه نهایی را زودتر به دست می آورد. هر فردی که با یک مشکل حقوقی مواجه می شود، بیشتر ترجیح می دهد که از بهترین وکیل ساکن در منطقه کمک بگیرد و یک وکیل خوب باید به این موضوع آگاه باشد و تمام تلاش خود را در جهت برد موکل به کار گیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل سرخرود می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در سرخرود سال 1403!

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی بهترین وکیل سرخرود

خانم روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب).
قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره حضوری و تلفنی خانم اخلاقی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.
تلفن تماس: 09111253766
تلفن دفتر: 09020656649
آدرس دفتر
: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی
مشاهده پروفایل وکیل

محسن فرجی

محسن فرجی

جناب آقای محسن فرجی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سرخرود در استان مازندران هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر و …

آدرس دفتر: سرخرود، بلوار ولایت، جنب دادگاه سرخ رود

شماره تماس: 09113216414

حمزه قهرمانی

حمزه قهرمانی

جناب آقای حمزه قهرمانی یکی از موفق ترین وکلای فعال در حوزه های حقوقی مختلف در سرخرود می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت و …

آدرس دفتر: سرخرود، بلوار ولایت، عمارت قهرمانی، طبقه اول

شماره تماس: 09112255744

افشین شیرافکن

افشین شیرافکن

جناب آقای افشین شیرافکن وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سرخرود هستند. ایشان از وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر هستند و پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه اخذ نموده اند. آقای شیرافکن همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: سرخرود، خیابان بهار، نبش بهار 8، پاساژ کارگر، طبقه همکف

شماره تماس: 09113119426

آرزو چاربندی

آرزو چاربندی

سرکار خانم آرزو چاربندی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سرخرود هستند. ایشان بیش از 8 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: سرخرود، چاکسر، خیابان کاج، انتهای کوچه سمت راست، شهرک باران، پ 11

شماره تماس: 09112277050

محمد هدایتی

محمد هدایتی

جناب آقای محمد هدایتی وکیل پایه یک دادگستری در شهر سرخرود و استان مازندران هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: سرخرود، بلوار ولایت، عمارت قهرمانی

شماره تماس: 09115924249

بهترین وکیل سرخرود چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

در پاسخ به این سوال که بهترین وکیل سرخرود چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ این گونه می توان پاسخ داد که یک سری خصوصیات و ویژگی ها در انتخاب یک وکیل خوب بی شک بسیار تاثیر گذارند و هر وکیلی که این خصوصیات را دارا باشد، به عنوان بهترین وکیل شناخته می شود. به عنوان مثال اگر فردی دچار مشکلات حقوقی و کیفری در شهر ساری شود، به سراغ بهترین وکیل کیفری در ساری می رود و هیچگاه ریسک نمی کند که به سراغ وکیل کارآموز برود. ترجیحاً تمامی افراد تمایل دارند از یک وکیل خبره و کاربلد کمک بگیرند.

بهترین وکیل سرخرود چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

در ادامه به برخی از مهمترین خصوصیات و ویژگی های بهترین وکیل سرخرود اشاره می شود که عبارت است از:

 • یک وکیل پایه یک دادگستری در زمان ارائه خدمات حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی، می بایست از سطح دانش و تخصص بالایی برخوردار باشد و با کلیه قوانین و مقررات مربوط به پرونده مدنظر آشنا باشد.
 • بهترین وکیل سرخرود باید علاوه بر دانش و علم نظریه سطح بالا، از تجربه فراوانی برخوردار باشد و راه و رسم دفاع از حقوق موکل را در دادگاه بلد باشد.
 • بهترین وکیل سرخرود باید در کار خود اصول اخلاقی، وجدان، تعهد کاری بالا و شرافت را سرلوحه قرار دهد و به این شکل پاسخگوی موکل خود باشد. گاهی ممکن است از سوی دادگاه وکیلی به علت عدم بضاعت مالی برای یک موکل تعیین شود و باید تمامی این خصوصیات را دارا باشد.
 • یک وکیل پایه یک دادگستری باید علاوه بر دانش بالای خود، از اطلاعات به روز و جدید برخوردار باشد و بتواند دانش خود را با توجه به شرایط روز مطابقت دهد.
 • یک وکیل پایه یک دادگستری باید به تمامی تعهداتی که در قبال موکل خود دارد، پایبند باشد و از تمام تلاش خود جهت دفاع از موکل استفاده کند و تا مرحله پایان رسیدگی به دعوا و اعتراض به آن همراه موکل خود قدم بر دارد.
 • یک وکیل دادگستری موظف است از اسرار موکل خود و اطلاعاتی که به عنوان مشکل حقوقی با او درمیان گذاشته شده، حفاظت کنند و هیچ گاه به ضرر موکل از آنها استفاده نکند. چرا که یک موکل در سخت ترین شرایط هم تمایل دارد با وکیل حقوقی خود درد و دل کند و به نوعی زیر و بم مشکلات خود را با او درمیان بگذارد.

در انتخاب بهترین وکیل سرخرود به چه نکاتی باید توجه شود؟

در زمان انتخاب بهترین وکیل سرخرود به یک سری نکات باید توجه شود، چراکه عدم داشتن آگاهی در زمان انتخاب وکیل می تواند خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد. برخی از این نکات مهم عبارت است از:

در انتخاب بهترین وکیل سرخرود به چه نکاتی باید توجه شود؟
 • سن و جنسیت یک وکیل پایه یک دادگستری (زن یا مرد بودن) ملاک و معیار مناسبی جهت سنجش خوب بودن یا بد بودن بهترین وکیل سرخرود نیست. گاهی اوقات یک وکیل تحصیل کرده و جوان بسیار قادر است از یک وکیل سال خورده و به ظاهر با تجربه، به کار موکل بیاید. زن یا مرد بودن یک وکیل اهمیت چندانی ندارد و ملاک اصلی میزان تحصیلات، شهرت و حسن خلق او است.
 • داشتن پروانه وکالت نکته حائز اهمیتی است که وکلا و مشاوران حقوقی علاوه بر اخذ مدرک کارشناسی یا بالاتر مراحل بسیار سخت کانون وکلا را برای دریافت پروانه گذرانده اند.
 • هیچگاه نباید صرفا به تبلیغاتی که یک وکیل کرده است، تکیه نمود. تبلیغات تلویزیونی، فضای مجازی و سایر رسانه های گروهی معیار و ملاک مناسبی برای تحقیق نمی باشند. شما می توانید به کانون وکلای دادگستری مراجعه کنید و در مورد سابقه وکیلی که قصد انتخاب آن را دارید، باخبر شوید.
 • نیاز است تمامی موکلین تحقیق و تفحصات لازم را انجام دهند، چرا که باید از بار علمی، شهرت، تجربه، حسن اخلاق، میزان حق الوکاله و دیگر خصوصیات بهترین وکیل سرخرود مطلع شوند تا بتوانند پرونده ای که گاه سرنوشت زندگی موکل را رغم خواهد زد، به دست یک وکیل مجرب و کاربلد بسپارند.

کلام آخر

در مقاله بهترین وکیل سرخرود تلاش کردیم تا اطلاعاتی را در خصوص چگونگی انتخاب یک وکیل خوب و کاربلد در اختیارتان قرار دهیم. تعدادی از وکلای متخصص را معرفی کردیم تا در صورت نیاز، دسترسی راحتی به آنها داشته باشید. ممنونم که تا انتها همراه ما بودید. لطفا نظرات و سوالات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا