وکلا

10 تا از بهترین وکیل سهروردی⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

در صورتی که با یک دعوای کیفری و یا حقوقی در محاکم قضایی دست و پنجه نرم می کنید باید از این حقیقت آگاه باشید که اولین قدم در کسب موفقیت، استخدام یک وکیل مجرب و خبره می باشد. نباید چنین تصور کنید که بدون استفاده از یک وکیل متخصص نیز می توانید در دادگاه از حقوق خود دفاع کنید. باید همواره توجه داشته باشید که تمامی دعاوی حقوقی و کیفری با پیچیدگی هایی همراه هستند و رسیدگی به آن ها تنها با بهره مندی از دانش حقوقی و کسب تجربه ممکن است. در این بین انتخاب و استخدام وکیل مطرح و شاخص نیز همواره از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سهروردی آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل سهروردی

بهترین وکیل سهروردی کیست؟

باید دقت داشته باشیم که در صورتی می توان به کسب موفقیت در دادگاه امیدوار بود که اقدام به استخدام وکلای شاخص و مطرح کنیم. اما دسترسی به وکلای شاخص همواره با دشواری هایی همراه است. باید متر و معیار مشخصی برای سنجش توانایی و مهارت وکلای مختلف در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم در نهایت به گزینه مطلوب خود برسیم. بهترین وکیل سهروردی دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او با تحصیل در رشته حقوق مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تهران را از دست ندهید!

بهترین وکیل سهروردی در تلاش است تا به تجزیه و تحلیل دعاوی مطرح شده بپردازد تا به این شکل قادر باشد بهترین راهکار ممکن را در اختیار موکل قرار دهد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در سهروردی سال های زیادی را صرف علم آموزی و حضور در محاکم قضایی کرده است و در این راه به تجربیات قابل اعتمادی دست پیدا کرده است. گذشته از این بهترین وکیل سهروردی همواره از جسارت و شجاعت قابل توجهی برای جنگیدن در میدان دادگاه برخوردار بوده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در سهروردی را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در سهروردی سال 1403!

سید حسین موسوی

seyed hosein mosavi

آقای سیدحسین موسوی وکیل پایه یک دادگستری در سهروردی با 25 سال سابقه کاری و مدرک کارشناسی ارشد حقوقی در خدمت مراجعین محترم می باشد و آماده قبول وکالت در دعاوی ملکی می باشد. وی در طول 24/7 به صورت آنلاین و حضوری به موکلین و مراجعه کنندگان مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: خیابان سهروردی شمالی روبروی کوچه خشنودی، پلاک ٣١١ واحد ٤

شماره تماس: ٠٩١٢١٣٦١٨٩٤

محمدمهدی رستمی

جناب آقای محمد مهدی رستمی با مدرک فوق لیسانس حقوق بین الملل و مترجم متون حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد.وی در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرد

آدرس دفتر: سهروردی جنوبی، نرسیده به خیابان بهارشیراز، پلاک 10، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09121160869

عبدالله اسماعیلی

جناب آقای عبدالله اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری در سهروردی است. او در حوزه وکالت بانفوذ کلام و بیان شیوا توانسته پرونده های متعددی را به سر انجام خوب برساند

آدرس دفتر: خیابان مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، بن بست حکمی پلاک ١ طبقه ٣ واحد٥

شماره تماس: ٠٩١٢٣٥٨٢١٧٩

علیرضا ماحوزی

آقای علیرضا ماحوزی وکیل پایه یک دادگستری در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده در محدوده سهروردی مشغول وکالت می باشد ایشان با تجارب و مهارت های لازمه پرونده موکلین خود را در دادگاه به پیروزی رسانده است

آدرس دفتر: سهروردی شمالی، نبش مطهری، پلاک٢٧٣، طبقه٤ شمال غربی، واحد١٥

شماره تماس: ٠٩١٢١٢٧٥٨٨٥

نیوشا آذرآئین

سرکار خانم نیوشا آذرآئین وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در سهروردی آماده ارائه خدمات دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد.وی در تمامی پرونده هایی ک عهده دار بوده به خوبی با مهارت های لازمه موفقیت کسب کرده است

آدرس دفتر: سهروردی جنوبی بعد از کوچه زاهدان پ١٩٦ ط١ واحد٢

شماره تماس: ٠٩١٢٦٥٨٢٦٠٨

علی رضا احمدوند

جناب آقای علی رضا احمدوند وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او سال ها سابقه موفق در رزومه کاری خود دارد و پرونده های بسیاری را در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و … به رای مثبت رسانده است. مشاوره های تخصصی جناب آقای علی رضا احمدوند زبان زد بوده و رضایت موکلین را همواره جلب کرده است.

آدرس: خیابان مطهری ، بعد از تقاطع سهروردی ، پلاک ٨٣ واحد ٧

شماره تماس: 09121055627

مصطفی محمدی

جناب آقای مصطفی محمدی وکیل پایه یک دادگاه می باشد. ایشان سالهای زیادی را در حوزه وکالت فعالیت مستمر داشته و موفقیت های زیادی را در پرونده های خود کسب کرده است. آقای مصطفی محمدی در تمامی حوزه ها پرونده قبول می کند و در حوزه کیفری تبحر خاصی دارد. همچنین ایشان در تمامی زمینه ها به ارائه مشاوره می پردازند.

آدرس: سهروردی شمالی، بین مطهری و بهشتی، خیابان زینالی غربی، پلاک 98، واحد 10

شماره تماس: 09121582093

رازهایی درباره دستمزد وکیل سهروردی

عموم جامعه به دلیل عدم تحصیل در رشته حقوق، دانش لازم برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری را در اختیار ندارند و همین موضوع باعث شده است تا حل و فصل پرونده های موجود را به بهترین وکیل سهروردی بسپارند. به میزان دستمزدی که لازم است به یک وکیل در ازای انجام امورات حقوقی نظیر حضور در جلسات دادگاه، ارائه دفاعیات، تنظیم لایحه دفاعیه و… پرداخت شود حق الوکاله می گویند. حق الوکاله به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می گردد.

در ادامه سعی داریم به بیان حقایقی در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف بپردازیم. پس لطفا با ما همراه باشید.

دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است: در ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشید که برخلاف تصور عموم جامعه وکلای حقوقی و کیفری همواره دستمزد متفاوتی را از موکلان دریافت می کنند. وکیل در ابتدا به مطالعه پرونده می پردازد و در نهایت نظر خود را در خصوص حق الوکاله اعلام می دارد. لازم به ذکر است که وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و در نتیجه می تواند دستمزد مورد نظر خود را از موکل درخواست کند. موکل نیز می تواند با این مبلغ موافقت یا مخالفت نماید.

عوامل مختلفی در تعیین حق الوکاله از سوی وکیل موثر است: اشاره کردیم که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در سهروردی در ابتدا جوانب ناپیدای پرونده را مورد مطالعه قرار می دهد تا اطلاعات خود را در خصوص آن به میزان قابل توجهی افزایش دهد. علاوه بر سابقه وکیل در رسیدگی به پرونده های مختلف، ممکن است پیچیدگی پرونده و میزان زمانی که لازم است برای به نتیجه رسیدن پرونده صرف آن کرد در میزان دستمزد درخواستی از سوی وکیل موثر باشد.

پس از تعیین حق الوکاله لازم است قرارداد امضا شود: در ابتدا لازم است وکیل و موکل بر سر مسائل مختلف به توافقات لازم برسند. پس از اینکه توافقات لازم بر سر میزان حق الوکاله و نیز نحوه و زمان پرداخت آن حاصل شد می بایست قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. امضای چنین قراردادی از بروز اختلافات در آینده جلوگیری می کند. لازم است در این قرارداد به طور کامل ذکر شود که مبلغ حق الوکاله در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود.

بهترین وکیل سهروردی

پس از انتخاب وکیل سهروردی باید چه کرد؟

باید دقت داشته باشید که انتخاب بهترین وکیل سهروردی نقش موثری در نتیجه پرونده دارد. چرا که وکیل با استفاده از تخصص و تجربه ای که در اختیار دارد می تواند پرونده را به مسیری هدایت کند که از شانس بالایی برای پیروزی برخوردار باشد. بنابراین نیاز است تا تمام معیارهای مهم را به کار بگیرید تا بتوانید با استفاده از آن ها مهارت های وکلای مختلف را محک بزنید. در غیر این صورت از انتخاب و استخدام بهترین ها ناکام خواهید ماند. پس از انتخاب وکیل مورد نظر لازم است با وکیل و یا دفتر وی تماس بگیرید.

در تماس با وکیل لازم است مختصری در خصوص پرونده و نیازهای خود شرح دهید و در صورت موافقت، جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. در این جلسات لازم است مدارک و مستندات لازم را در اختیار وکیل قرار دهید تا قادر باشد با استفاده از آن ها پرونده را از جوانب مختلف تحت رصد قرار دهد. او در نهایت پاسخ قطعی خود را در خصوص عدم همکاری و یا ادامه آن اعلام می دارد. در صورت تمایل دو طرف لازم است در خصوص مسائل مربوط به حق الوکاله و هزینه وکیل نیز به توافق برسید.

علاوه بر این لازم است در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری شکل گرفته است به طور کامل خلقیات و ویژگی های وکیل مورد نظر را تحت رصد قرار دهید تا در نهایت مطمئن شوید که آیا این شخص همان وکیلی بوده است که شما در ذهن خود به دنبال او بوده اید یا خیر. در ملاقات حضوری می توان به میزان زیادی حسن خلق، فن بیان قوی، پر انرژی بودن و ویژگی های دیگر بهترین وکیل سهروردی را زیر نظر گرفت. در صورت تفاهم بر سر مسائل گوناگون لازم است تا قراردادی بین دو طرف به امضا برسد.

بهترین وکیل سهروردی

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم تا آن جایی که ممکن است شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل سهروردی آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم به بیان رازهایی در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف بپردازیم. در انتهای مطلب نیز اشاره داشتیم که پس از انتخاب وکیل باید چه کارهایی را به انجام رساند. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در خصوص مطالب ذکر شده در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =

دکمه بازگشت به بالا