ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل شهران ⚖️【سال1403】

پیچیدگی و گستردگی مباحث حقوقی باعث شده است تا اکثر جامعه تخصص کافی در این زمینه نداشته باشند. حال اگر با اختلافاتی رو به رو شویم و حل و فصل آن ها را به محاکم قضایی بسپاریم، بهره مندی از دانش حقوقی الزامی به نظر می رسد. هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات ممکن است فرد را با عواقب ناگواری رو به رو کند و عدم دسترسی به حقوق قانونی، خسارت های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشید. از این رو، مراجعه به یک وکیل خبره و مجرب برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری الزامی به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شهران آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شهران کیست؟

بهترین وکیل شهران کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر شهران باعث شده است تا یافتن گزینه مطلوب از میان انبوه حقوقدانان کاری دشوار و پیچیده به نظر برسد. برای ارزیابی توانایی و مهارت وکلای مختلف لازم است معیارهایی را در نظر داشته باشیم تا با استفاده از آن ها بتوانیم به مقصود خود دست پیدا کنیم. بهترین وکیل شهران دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و مجوز حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده را به دست آورده است.

بهترین وکیل شهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری همواره تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل تهران همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل شهران سال های متمادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و توانسته در این زمینه تجربیات قابل اتکایی به دست آورد و در دعاوی مختلف به کار بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های حقوقی و کیفری در شهران به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل شهران سال 1403!

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل شهران

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهران دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان همچنین به عنوان مدیر حقوقی شرکت پلیکا نوین و کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه نیز فعالیت می کند. آقای نقدی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری در تهران و شهرستان ها فعالیت کرده و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده است. ایشان با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهند. یکی از مهم ترین افتخارات آقای سعید نقدی گواهینامه دوره حقوق کیفر اقتصادی و پولشویی است.

خدمات آقای سعید نقدی:

  • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، رجوع از هبه، توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و …
  • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
  • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سعید نقدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر:
تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12

ارژنگ چلبی

آقای ارژنگ چلبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در شهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را با تکیه بر دانش حقوقی مکفی راهنمایی و در مسیر درست و قانونی هدایت می کند. ایشان با فن بیان شیوا و ارائه ادله محکمه پسند در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: بلوار شهران، میدان دوم، کوچه یاس، پلاک ٣، واحد٨

شماره تماس: ٠٩١٢٤٧٥٩٩٠٧

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شهران

سرکار خانم مهدیه کتابی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا و خبره هستند که به صورت تخصصی و حرفه ای وکالت می پذیرد. خانم مهدیه کتابی وکیل سر شناسی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی هستند و افراد با خیالی آسوده پرونده هایشان را به ایشان می سپارند. همچنین به افراد با توجه به پیچیدگی پروندشان با فن بیان شیوا مشاوره ارائه می دهد.

آدرس: تهران خیابان آیت الله کاشانی مجتمع تجاری اترک ورودی اداری A طبقه ششم واحد ۶۰۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۰۵۷۹۷۵

سید مهدی جلالی

سید مهدی جلالی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شهران

جناب آقای سید مهدی جلالی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان پرونده های موفق متعددی در زمینه های مختلف در سابقه خود جای داده است و همچنین به افراد با رعایت قوانین وکالت مشاوره ارائه می دهد.

آدرس: تهران، شهران جنوبی، نرسیده به فلکه اول، مجتمع شهران، پلاک 55، طبقه 5، واحد 20

شماره تماس: 09303131303

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شهران

خانم زهرا ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی هستند. ایشان به صورت تخصصی در پرونده های حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و برای دفاع از موکل خود قبل از شروع دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد با ارائه این مستندات رای مثبت دادگاه را از آن خود می کند.

آدرس: تهران-شهران شمالی -بالاتر از میدان دوم -جنب بانک آینده-ساختمان محمد-طبقه ۲-واحد۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۴۶۷۵۵۴

نرگس رستمی

نرگس رستمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شهران

خانم نرگس رستمی وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار هستند و به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی قبول وکالت می کنند و همچنین به افراد با توجه به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهند و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

آدرس: زرگراه ستاری ،روبروی کوروش ،پایین تر از پیامبر غرب ،نبش پنجم شرقی، پلاک 80 ،مجتمع گلها، طبقه همکف، واحد3

شماره تماس: 09125008288

مجید فرزاد

مجید فرزاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شهران

جناب آقای مجید فرزاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان به صورت تخصصی وکالت می پذیرد و برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد. ایشان با چندین سال سابقه وکالت، پرونده های موفق متعددی در حوزه حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در سابقه خود ثبت کرده اند از این رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس: نیلوفر، خیابان تخت طاووس، خیابان سهروردی شمالی

شماره تماس: 09123396473


ضرورت توجه به سابقه و تخصص در انتخاب وکیل در شهران

به طور معمول دعاوی مطرح شده در دادگاه را به دو دسته کلی تقسیم بندی می کنند. دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری جزو این دو دسته می باشند که همه روزه تعداد زیادی پرونده در محاکم قضایی را به خود اختصاص می دهند. در دعاوی حقوقی فرد با مراجعه به محاکم قضایی خواستار دسترسی مجدد به حقوقی می شود که بر اثر سوء رفتار دیگری از وی ضایع و پایمال شده است. اما گونه ای دیگر از دعاوی نیز وجود دارد که در آن ها جرمی رخ داده است و قانون برای آن ها مجازات هایی در نظر گرفته است.

در دعاوی کیفری رفتار مجرمانه یک شخص حقی را از دیگری ضایع کرده است و فردی که تحت ظلم قرار گرفته است با مراجعه به محاکم قضایی علاوه بر اینکه برای دسترسی مجدد به حقوق از دست رفته اش درخواست می دهد، خواستار مجازات فرد متهم نیز می شود. می توان از همان ابتدای تنظیم دادخواست و یا شکواییه با بهترین وکیل شهران همراه شد و از تجربیات او بهره مند گردید. اما برای دستیابی به نتیجه مطلوب در دادگاه لازم است به دنبال آن دسته از وکلایی باشید که در زمینه کاری خود سابقه و تخصص بالایی دارند.

در واقع هر وکیلی پس از گذشت مدتی متوجه این موضوع خواهد شد که در برخی از دعاوی مطرح شده در دادگاه تخصص بیشتری دارد و بازدهی او در این گونه پرونده ها بیشتر است. علاوه بر این علاقه وکیل نیز بر این است که در حوزه تخصصی خود وکالت پرونده ها را قبول نماید. در ابتدا لازم است موضوع پرونده ای که در اختیار دارید را در نظر بگیرید و پس از آن به دنبال آن دسته از وکلایی باشید که در زمینه دعاوی مربوط به پرونده شما از تخصص بالاتری برخوردار هستند.

معیار دیگری که لازم است در انتخاب بهترین وکیل شهران همواره به آن توجه داشته باشید، سابقه کاری وکیل مورد نظر است. در واقع سابقه یک وکیل به میزان زیادی گویای میزان تجربه او است. در واقع وکیل در طی سال های متمادی پرونده های مختلفی را قبول می کند و با حضور در دادگاه به آن ها رسیدگی می کند. طی کردن روال قانونی رسیدگی به پرونده موقعیتی را فراهم می کند که وکیل نکات بسیاری را از دعاوی مطرح شده در نظر داشته باشد و بتواند در صورت مواجه با گره های ایجاد شده، آن ها را به کار بگیرد.

ضرورت توجه به سابقه و تخصص در انتخاب وکیل در شهران

هزینه وکیل خبره در شهران چقدر است؟

حق الوکاله در واقع میزان هزینه ای است که می بایست به یک وکیل پرداخت شود. در واقع عموم مردم تخصص و تحصیلات لازم برای حضور موفق در دادگاه و رسیدگی به پرونده را در اختیار ندارند. از این رو، وکالت پرونده های مذکور را به بهترین وکیل شهران می سپارند و در عوض هزینه آن را به وکیل پرداخت می کنند. هرگز نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان حق الوکاله اعلام نمود. زیرا وکالت از مشاغل آزاد است و دستمزد وکیل در آن بر اساس توافقی که میان وکیل و موکل انجام می شود، تعیین می گردد.

در ابتدا لازم است معیارهای مختلف را مد نظر قرار دهید و بر اساس آن به انتخاب وکیل بپردازید. پس از کسب اطلاعات مقدماتی در خصوص بهترین وکیل شهران لازم است جلسه ای را برای انجام ملاقات حضوری با او در نظر بگیرید و در این جلسه مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص دعاوی مطرح شده را بیان کنید. همچنین لازم است در خصوص میزان حق الوکاله مورد نظر وکیل نیز با او تبادل نظر داشته باشید و از وی در این خصوص کسب تکلیف کنید.

پس از انجام توافقات لازم، می بایست قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و تمامی نکات مهم در آن درج شود. تنظیم چنین قراردادی از وقوع مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری می کند. همچنین اگر در ابتدا قراردادی بین دو طرف به امضا نرسیده باشد، هزینه بهترین وکیل شهران بر اساس تعرفه وکالت تعیین می گردد. لازم است در این قرارداد به نحوه و زمان پرداخت حق الوکاله به طور دقیق اشاره شود.

هزینه وکیل خبره در شهران چقدر است؟

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل شهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به بهترین گزینه ها دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا ضرورت توجه به سابقه و تخصص یک وکیل در زمان واگذاری وکالت پرونده های مختلف را گوشزد نماییم. در انتهای مقاله نیز نکات مهمی در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف به شما ارائه دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر چنانچه نظر یا تجربه ای در خصوص آن چیزی که در بالا ذکر شد دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =

دکمه بازگشت به بالا