وکیل

10 تا از بهترین وکیل سقز ⚖️【سال1403】

برای حضور موفق در محاکم قضایی لازم است احاطه کاملی بر قوانین و مقررات داشته باشید؛ اما از آن جایی که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور در دادگاه را در اختیار ندارند ممکن است در خلال دادرسی با عواقب ناگواری رو به رو شوند. چرا که هر گونه اقدام غلط در این زمینه می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. از این رو، لازم است پیش از هر گونه اقدام با یک وکیل زبده و شاخص مشورت کرده و در خصوص تصمیمات خود از او نظر بخواهید؛ اما یافتن چنین وکیلی همیشه هم ساده نیست. چرا که وکلای زیادی در سطح شهر سقز وجود دارند و تمامی آن ها نمی توانند منافع شما را تامین نمایند. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سقز آشنا کنیم. پس درخواست می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل سقز

بهترین وکیل سقز کیست؟

گاهی ممکن است به غلط تصور کنیم که حقوق ما در دادگاه تحت هر شرایطی حفظ می شود و دیگر نیازی به استخدام وکیل نداریم؛ اما چنین تصوراتی می تواند شما را از استخدام بهترین وکیل کردستان دور کرده و در نهایت شکست در پرونده های مورد نظر را حاصل نماید. به این نکته دقت داشته باشید که تحت هر شرایطی برای کسب موفقیت نیازمند یک وکیل مجرب و خبره هستید. بهترین وکیل سقز سعی دارد با استفاده از دانش حقوقی خود بهترین و موثرترین راهکار موجود برای دستیابی به پیروزی را در اختیار موکل خود قرار دهد.

بهترین وکیل سقز اطلاعات کاملی از مسائل حقوقی دارد از این رو می تواند بهترین مشاوره و راهنمایی ها را در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و … به شما ارائه دهد. اما کسب دانش حقوقی به تنهایی نمی تواند ضامن موفقیت در دادگاه باشد. از این رو، بهترین وکیل سقز سعی دارد هر روزه بر تجربیات خود بیفزاید تا به این شکل گره های موجود در پرونده را باز کرده و پرونده را در مسیر درستی قرار دهد. بهترین وکیل سقز همواره رفتاری حرفه ای را از خود به نمایش می گذارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در سقز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل سقز سال 1403!

حیدر مهری

حیدر مهری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری سقز

آقای حیدر مهری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان در محضر دادگاه با دانش حقوقی و ارائه ادله محکمه پسند برای موفقیت پروند تلاش میکند. وی همه روزه به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از دانش حقوقی خود به مراجعین ارائه می دهد و همچنین ایشان پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: سقز، میدان قدس، طبقه فوقانی، درمانگاه شبانه روزی ساریژ

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۱۸۸۵۲۸

فرزاد نصرالهی

فرزاد نصرالهی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری سقز

آقای فرزاد نصرالهی وکیل ومشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در سقز فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا نام دار در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی است چرا که پرونده های پیچیده ای را پشت سر گذاشته و در محضر دادگاه برای دفاع از موکل خود با تبحر کامل از دانش حقوقی در راستای موفقیت استفاده می کند. ایشان وکیلی متعهد هستن و در امور پرونده مراجعین کوتاهی انجام نمی دهند.

آدرس دفتر: خیابان جمهوری اسلامی، خیابان جمهوری، کوچه نبش مسجد جامع، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۴۰۳۷۴

آزاد محمودپور

آزاد محمودپور بهترین وکیل سقز

آقای آزاد محمودپور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در زمینه دعاوی حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد. ایشان با تبحر و دانش حقوقی مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین قابل ذکر است که پرونده های مهمی را در سابقه وکالت خود به ثمر رسانده و از این رو جز وکلا نام دار بین مردم می باشد.

آدرس: سقز، خیابان امام، روبروی حسینیه، کوچه نسترن

شماره تماس: 09188756147

سعدی مرادی

سعید مرادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری سقز

آقای سعدی مرادی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در سقز به صورت حرفه ای در زمینه های مختلف دعاوی فعالیت دارد و با توجه به دانش حقوقی خود به مراجیعین مشاوره ارائه میدهد. میتوان از ویژگی های فردی او به صبوری و صداقت وی اشاره کرد چرا که در انجام امور پرونده موکلین دلسوزانه عمل می کند و در 12 سال سابقه کاری خود پروندهای مهمی را به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: سقز، خیابان جمهوری، نبش کوچه راهنما ۱، ساختمان یاس، طبقه 1

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۹۹۶۱۸۱

بهنام خلیفه زاده

بهنام خلیفه زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری سقز

آقای بهنام خلیفه زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در سقز به صورت حرفه ای در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان در چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های مهم و متعددی را با موفقیت تمام پشت سر گذاشته است و جز وکلا نام دار سقز می باشد. می توان برای دریافت مشاوره از ایشان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به دفتر ایشان مراجعه کرد. او تبحر و تخصص خاصی در راهنمایی مراجعین دارد و آنها را با مشاوره های لازمه به موفقیت می رساند.

آدرس دفتر: سقز، خیابان امام جنب بانک ملت مرکزی، مجتمع تجاری تقی زاده، طبقه سوم، واحد ۱۹۴

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۴۰۱۰۷

بهجت سلطانی

بهجت سلطانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری سقز

خانم بهجت سلطانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در سقز با بیش از 5 سال سابقه وکالت فعالیت دارد. ایشان در زمینه های مختلفی وکالت می پذیرد و با دانش حقوقی و اطلاعات کامل نسبت به قانون وکالت پرونده را به موفقیت می رساند. او یکی از وکلای نام دار در بین بانوان می باشد. ایشان برای ارئه مشاوره به مراجعین با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری آماده هستند.

آدرس دفتر: سقز، خیابان امام، میدان جمهوری، مجتمع میلاد

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۸۴۰۷۷۸


سه اشتباه مهلک در انتخاب بهترین وکیل سقز

دقت داشته باشید که در سطح شهر سقز با دفاتر وکالت و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم. همواره با حضور در این مراکز حقوقی می توانید با تعداد زیادی از وکلا رو به رو شده و در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری خود با آن ها مشورت کرده و کسب تکلیف نمایید؛ اما لازم است برای کسب نتایج مطلوب در دادگاه از وکلای شاخص و معتبر استفاده کنید. ممکن است افراد به دلیل ضعف های حقوقی نتوانند انتخاب درستی در خصوص بهترین وکیل سقز داشته باشند. در ادامه به چند اشتباه مهلک اشاره خواهیم داشت.

تبلیغات جدای از شهرت وکیل است: شهرت و معروف بودن یک وکیل معیار مناسبی برای انتخاب او است؛ اما معمولا دیده می شود که افراد شهرت برترین وکیل سقز را با تبلیغات پر رنگ و لعاب اشتباه می گیرند. هرگز نباید تبلیغات پر سر و صدایی که از وکلا می بینیم را به منزله شهرت وکیل ببینیم. این تبلیغات از روی بازارگرمی و جذب مشتری است که منتشر می شود و تنها جنبه اقتصادی دارد. لازم است پیش از هر گونه اقدام در خصوص مهارت های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در سقز تحقیق کنید.

فریب قول های خلاف واقع را نخورید: در واقع هر وکیلی ملزم است در ابتدا پرونده را مورد مطالعه قرار دهد تا ابعاد ناشناخته دعاوی مطرح شده برای او نمایان شود. در این صورت است که وکیل خوب در سقز می تواند نظر نهایی خود را در خصوص پرونده اعلام دارد. اخلاق حرفه ای حکم می کند که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در سقز به دور از بازارگرمی اظهارنظر کند. هیچ وکیلی با هیچ درجه ای از سابقه و تخصص نمی تواند موفقیت صد در صدی در پرونده را تضمین نماید.

سابقه وکیل با سن و سال او یکی نیست: همواره یکی از معیارهای مهمی که در انتخاب وکیل باید آن را در نظر داشته باشید میزان سابقه حقوقدان مورد نظر است؛ اما بسیاری از افراد درگیر در پرونده به اشتباه تصور می کنند که وکلای سن و سال دار دارای سابقه بیشتری هستند. این تصور الزاما درست نیست. چرا که ممکن است یک وکیل در عین جوانی دارای سابقه درخشانی باشد و یک وکیل مسن به دلیل کم کار بودن سابقه چندانی خوبی در اختیار نداشته باشد.

بهترین وکیل سقز

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل سقز

در ابتدا لازم است معیارهای خود را تنظیم کنید تا در نهایت بتوانید به بهترین وکیل سقز دست پیدا کنید. دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند شما را به مقصودتان در خصوص پرونده برساند. چرا که کسب نتایج مطلوب در دادگاه مستلزم بهره مندی از وکلای شاخص و زبده است. پس از اینکه از انتخاب وکیل مورد نظرتان اطمینان حاصل کردید لازم است با استفاده از اطلاعات و مشخصات با وی تماس گرفته و اندکی در خصوص ابعاد مختلف پرونده و دعاوی مطرح شده شرح دهید.

در این مرحله لازم است وقیتی را برای ملاقات حضوری از وکیل مورد نظرتان مطالبه کنید تا بتوانید با او از رو به رو صحبت کرده و خواسته های خود در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری را مطرح نمایید. حضور به موقع در محل ملاقات می تواند رعایت اصول حرفه ای از سوی وکیل را به اثبات برساند. زمان شناس بودن وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند باعث تعامل موثر بین وکیل و موکل شود. علاوه بر این لازم است شاخصه های دیگر را نیز در وکیل بررسی کرد.

به میزان زیادی می توانید فن بیان وکیل را بسنجید. چرا که فن بیان و قدرت نفوذ کلام حقوقدان می تواند در ارائه دفاعیات لازم در دادگاه موثر باشد. از سوی دیگر لازم است وکیل بتواند ارتباط موثری را با موکل خود برقرار کند. این مسئله به موکل امکان می دهد تا بدون ترس و استرس خواسته های خود را با وکیل در میان گذاشته و رازهایی در خصوص پرونده را بازگون کند که در مسیر پرونده تاثیر گذار هستند.

یکی از موضوعات مهم دیگری که لازم است در زمان ملاقات با بهترین وکیل سقز در خصوص آن سخن به میان آورید و تبادل نظر کنید، حق الوکاله است. دقت داشته باشید که در بسیاری از موارد حق الوکاله وکیل به صورت توافقی محاسبه و تعیین می شود و همین مسئله نشان می دهد که نیاز است وکیل در ابتدا با در نظر گرفتن عواملی مانند پیچیدگی پرونده مبلغ پیشنهادی خود را اعلام کرده و در صورت تمایل موکل قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. لازم است دو طرف تا پایان همکاری، تعاملی موثر داشته باشند.

بهترین وکیل سقز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما متشکریم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل سقز آشنا کنیم تا به سهولت بتوانید به گزینه های مد نظرتان دست پیدا کنید. در ادامه سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل را بررسی نمودیم و در انتهای مقاله نیز اهمیت ملاقات حضوری با وکیل را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی صمیمانه درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفده =

دکمه بازگشت به بالا