وکلا

10 تا از بهترین وکیل بانه ⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

آشنایی با نظام حقوقی و اطلاع از مواد قانونی مختلف از جمله مواردی هست که برای حضور در مراجع قانونی و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری الزامی به نظر می رسد. اقدامات غلط شما به عنوان فرد درگیر در پرونده می تواند عواقب ناگواری را برای شما به همراه داشته باشد و حتی در مواردی نیز شما را چندین گام به سمت شکست نزدیک و نزدیک تر کند. در نظر داشته باشید که برای جبران ضعف هایی از این جنس لازم است از یک وکیل با تجربه و متخصص استفاده کنید تا او قادر باشد با تکیه بر دانش حقوقی و نیز شناختی که از روند قانونی رسیدگی به پرونده دارد، موفقیت های چشگیر را تسهیل نماید؛ اما هر وکیلی نمی تواند به شما در این زمینه کمک کند و باید به دنبال شاخص ترین ها باشید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بانه آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل بانه

بهترین وکیل بانه کیست؟

ممکن است بدون تحقیق و از روی احساس تصمیم به استخدام یک وکیل گرفته باشید. در چنین شرایطی باید در نظر داشته باشید که اگر پرونده شما پیچیده باشد به هیچ عنوان نخواهید توانست با استخدام برخی از وکلای تازه کار در این زمینه به موفقیت هایی دست پیدا کنید. انواع پرونده های حقوقی و کیفری دارای پیچیدگی هایی هستند و همین مسئله باعث شده است که با حساسیت های بالایی نیز دنبال شوند. باید تلاش خود را برای استخدام بهترین وکیل بانه به کار بگیرید تا در نهایت موفقیت در پرونده حاصل شود.

مشاوره ودسترسی آسان با بهترین وکیل کردستان را از دست ندهید!

در واقع برترین وکیل بانه به عنوان نماینده قانونی فرد در محاکم قضایی سعی دارد تا از تجربیاتی که در طی سال های طولانی به دست آورده در جهت کسب موفقیت و ارائه راهکارهای مناسب استفاده کند. بهترین وکیل بانه راه های رسیدن به موفقیت را خوب می داند و پس از مطالعه پرونده در جلسات مشاوره حقوقی آن را برای عبور از مشکلات به شما پیشنهاد خواهد داد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بانه از سابقه و شجاعت بالایی برای حضور در دادگاه و ارائه دفاعیات موثر برخوردار است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای بانه به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل بانه 1403!

نسیبه سعادت

نسیبه سعادت بهترین وکیل بانه

خانم نسیبه سعادت بوکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند دربانه به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه های مختلف حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به مراجعین با تبحر مکفی مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

آدرس دفتر: بانه، میدان امام، جنب دانشگاه آزاد اسلامی، ساختمان آفتاب درخشان، طبقه1، واحد1

شماره تماس: 09182874031

آزاد یونسی بانه

آزاد یونسی بانه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بانه

آقای آزاد یونسی بانه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق وکالت، در زمینه دعاوی حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی پرونده می پذیرد. وی به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. از ویژگی های فردی ایشان می توان به راز داری و صبوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: بانه، خیابان انقلاب شمالی، روبروی کتابفروشی صالح پور

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۸۱۵۲۴

فروزان علیزاده بوکانی

فروزان علیزاده بوکانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بانه

خانم فروزان علیزاده بوکانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در حوزه دعاوی کیفری ،خانواده، حقوقی و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان به صورت تخصصی و با فن بیان شیوا در خصوص پرونده های متفاوت به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و در صورت نیاز آنان را همراهی میکند تا به نتیجه مطلوب برسند. وی در چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های متعددی را به سر انجامی خوش رسانده است.

آدرس دفتر: بانه، فلکه امام، طبقه فوقانی

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۸۱۶۶۵۰

عبدالباسط پورزادی

عبدالباسط پورزادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بانه

جناب اقای عبدالباسط پورزادی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیان شیوا و دانش حقوقی خود در محضر دادگاه با ارائه مستندات و ادله محکمه پسند تلاش می کند تا حق را به حق دار برساند و همچنین ایشان پرونده های موفق بسیاری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی را در سابقه وکالت خود جای داده است.

آدرس دفتر: بانه، خیابان انقلاب شمالی، جنب بانک رفاه مرکزی، طبقه دوم، ساختمان نویدی

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۴۲۸۰۸

پروین دلاوری

پروین دلاوری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بانه

سرکار خانم پروین دلاوری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار در شهر بانه به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه های کیفری ،حقوقی ،خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایاشان با فن بیان شیوا و درجه سختی پرونده به افراد مشاوره ارائه می دهد. وی بیش از چندین سال است که در حوزه وکالت مشغول کار است و پرونده های مهم و پیچیده ای را پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: خیابان انقلاب شمالی، کوچه بانک رفاه مرکزی

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۸۴۵۴۵۰

رحمان پیراسته

رحمان پیراسته وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بانه

آقای رحمان پیراسته وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه درخشان در حوزه های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد. ایشان برای بهبود روند پرونده با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به عمل می آورد. از این رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: بانه، خیابان صلاح الدین ایوبی، پایین تر از داروخانه سحرخیز، جنب کتاب فروشی آینده

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۸۱۸۸۱۵


تکلیف حق الوکاله وکیل بانه در صورت شکست در پرونده

حتی در ساده ترین پرونده های حقوقی و کیفری نیز بهترین وکیل کردستان نمی تواند کسب پیروزی را به طور صد در صد و کامل تضمین کند. اگر هم این اتفاق بیفتد و وکیل پس از مطالعه پرونده به طور قطع کسب پیروزی را اعلام دارد از عدم رعایت اصول حرفه ای توسط وی حکایت دارد. به هر حال ممکن است وکیل تمام تلاش خود را به کار گرفته و هر آن چیزی که از دانش حقوقی و تجربه که در اختیار دارد را برای عبور از مشکلات مورد استفاده قرار دهد و با این حال موفقیتی در خصوص پرونده حاصل نشود.

وکیل بر اساس قانون ملزم است به تمامی تعهدات خود عمل کند. این تعهدات در قرارداد ذکر شده است و به این شکل هر گونه کوتاهی وکیل از انجام وظایفش می تواند در محاکم قضایی دنبال شود. در واقع اگر کوتاهی وکیل از انجام وظایفش باعث بروز شکست در پرونده شود، موکل می تواند به مراجع قانونی مراجعه کرده و شکایتی را علیه وکیل تنظیم نماید تا این موضوع به طور دقیق مورد بررسی قرار دهد؛ اما در مواردی که شکست علی رغم تلاش وکیل حاصل شود باید در خصوص حق الوکاله به متن قرارداد مراجعه کرد.

لازم است این نکته را تاکید کنیم که تنها با استفاده از وکلای شاخص است که می توانید پیروزی را به دست آورید؛ اما گاهی پیچیدگی پرونده موقعیتی را فراهم می کند که حتی با شاخص ترین گزینه ها هم راهی برای کسب موفقیت یافت نمی شود. در زمان امضای قرارداد با بهترین وکیل بانه در خصوص تمامی جزئیات همکاری تصمیم گیری می شود. یکی از مسائلی که باید به دقت مورد ارزیابی قرار بگیرد تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده است.

ممکن است در متن قرارداد توافق شما به این صورت باشد که در صورت بروز هر گونه شکست در پرونده های حقوقی و یا کیفری، هیچ خللی در میزان حق الوکاله وکیل حاصل نشود و حقوقدان تمام هزینه های خود را دریافت نماید. علاوه بر این، ممکن است توافق شما به گونه ای باشد که وکیل از قسط پایانی حق الوکاله خود محروم شود. به هر حال اگر در پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و یا کیفری با مشکلی رو به رو شدید بهتر این است که با مراجعه به قرارداد آن را حل کنید.

بهترین وکیل بانه

باورهای غلط درباره دستمزد وکیل بانه

به میزان دستمزد که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی و استخدام بهترین وکیل بانه به او پرداخت کنید در اصطلاح حق الوکاله می گویند که ممکن است ارقام متفاوتی داشته باشد. برخی از باورهای غلط در خصوص دستمزد و حق الوکاله وکیل باعث شده است تا بسیاری قید به خدمت گرفتن حقوقدان برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری را بزنند. از این رو، در این قسمت از مقاله سعی داریم شما را با برخی از این باورها آشنا کنیم تا سطح اطلاعات حقوقی شما افزایش یابد.

ثابت بودن میزان حق الوکله: باید به این موضوع توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد وکلا ترجیح می دهند تا پس از بررسی کامل پرونده، میزان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین نمایند. در این صورت است که وکیل از موکل نظرخواهی می کند تا او نیز در تعیین حق الوکاله سهیم باشد. به هر حال پس از اینکه توافقی بین دو طرف در خصوص میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن صورت گرفت، قراردادی بین دو طرف به امضا خواهد رسید.

تفاوت میان دستمزد وکلای زن و مرد: یکی دیگر از باورهای غلط در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل بانه این است که عده ای تصور می کنند که تفاوتی میان دستمزدی که وکلای زن دریافت می کنند با وکلای مرد وجود دارد. این در حالی است که باید اشاره داشته باشیم که جنسین وکلا هیچ نقشی در میزان حق الوکاله آن ها ندارد. از سوی دیگر جنسیت یک وکیل را نیز به هیچ عنوان نباید به عنوان معیاری برای سنجش میزان توانایی آن ها در نظر بگیرید.

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: چه بسیار افرادی که بر این باور غلط تاکید دارند که حق الوکاله وکلا به صورت یکجا باید به آن ها پرداخت شود. بسیار دیده شده است که همین تصور غلط افراد را از استخدام وکیل برای رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری منصرف کرده است. باید در نظر داشته باشید که در صورت موافقت وکیل، شما می توانید میزان حق الوکاله را در چند قسط به وکیل پرداخت نمایید. برای مثال این دستمزد می تواند در دو یا سه قسط در اختیار وکیل قرار بگیرد.

بهترین وکیل بانه

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در سایت برترین وکلا در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با شاخص ترین و بهترین وکیل بانه آشنا کنیم تا پس از این برای اعطای وکالت در پرونده های مختلف مشکلی نداشته باشید. در ادامه به حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده اشاره داشتیم و پس از آن نیز برخی از باورهای غلط در خصوص دستمزد وکیل را مورد بررسی قرار دایدم. اکنون از شما می خواهیم که تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا