وکیل

10 تا از بهترین وکیل مریوان ⚖️【سال1403】

باید دقت داشته باشیم که علم حقوق با گستردگی و پیچیدگی هایی همراه است و همین مسئله استفاده از یک وکیل مجرب و خبره در رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را الزامی می کند. استخدام وکیل علاوه بر اینکه روند دادرسی در دعاوی مختلف را تسریع می بخشد، از انجام اقدامات غلط در خصوص پرونده نیز جلوگیری می کند و به این شکل جلوی عواقب ناگوار را به طور کامل می گیرد؛ اما مسئله اینجاست که بدون شناخت و تحقیق در خصوص مهارت های یک وکیل نمی توان اقدامی در خصوص استخدام و همکاری با وی انجام داد. به همین سبب سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل مریوان آشنا کنیم تا مطلوب ترین تصمیم را در خصوص آینده پرونده خود داشته باشید. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مریوان

بهترین وکیل مریوان کیست؟

در واقع باید به این نکته توجه داشته باشید که اصلی ترین وظیفه ای که بهترین وکیل مریوان بر عهده دارد این است که عدالت را در حق موکل خود برقرار کند و اجازه ندهد که در روند دادرسی هیچ گونه ظلمی به او صورت بگیرد و حقوق او پایمال شود. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مریوان با تحصیل در رشته حقوق و طی نمودن دوره کارآموزی به تسلط بالایی در زمینه قوانین کیفری و حقوقی رسیده است و می تواند در دادگاه با استناد به همین مواد قانونی منافع موکل خود را تامین نماید.

بهترین وکیل سنندج به عنوان نماینده قانونی فرد در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند و سعی دارد با استفاده از مدارک و مستنداتی که در خصوص پرونده جمع آوری کرده است، احتمال موفقیت در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. گسترده بودن مباحث حقوقی باعث شده است تا وکیل خوب در مریوان در یکی از شاخه های حقوق به تخصص برسد و بتواند با استفاده از تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده است در زمینه های مختلف به کمک موکل آمده و نیازهای حقوقی او را برطرف سازد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در مریوان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مریوان سال 1403!

زینب اکبری احمد محمودی

زینب اکبری احمد محمودی بهترین وکیل مریوان

خانم زینب اکبری احمد محمودی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مریوان یکی از وکلا نام دار و سرشناس می باشند که در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در حوزه های گونان راهنمایی می کند. وی بعد از ارائه مشاوره به مراجعین با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد.

آدرس دفتر: مریوان، نرسیده به چهاراه شبرنگ، پائین تراز بانک ملت، جنب داروخانه مهرنیا، طبقه۱، واحد۱

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۸۵۶۶۳۸

امین محمدی

امین محمدی وکیل در مریوان

جناب آقای امین محمدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب محمدی یکی از وکلای خبره در زمینه دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی هستند. شما نیز می توانید برای استفاده از تجربیات ایشان با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: مریوان، روبروی مخابرات، جنب آزمایشگاه دانش، دفتر وکالت امین محمدی

تلفن تماس: ۰۹۱۸۵۱۵۴۷۴۲

گلاله وطن دوست

گلاله وطن دوست وکیل در مریوان

سرکار خانم گلاله وطن دوست با بیش از ۸ سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم وطن دوست در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های خانم وطن دوست به صورت حضوری و غیر حضوری برای موکلین انجام می شود.

آدرس دفتر: مریوان، ماموستا ناری، طبقه دوم، دفتر گلاله وطن دوست

تلفن تماس: ۰۹۱۸۸۷۴۸۳۱۲

جبار پارسا

جبار پارسا وکیل در مریوان

جناب آقای جبار پارسا یکی دیگر از وکلای ب نام در شهر مریوان هستند. جناب پارسا از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی هستند. متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی و همچنین پرونده های موفق بسیاری در این زمینه ها را حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: مریوان، بلوار رسالت، پایین تر ازمخابرات، جنب بانک ملت، طبقه ۲، دفتر وکالت آقای جبار پارسا

تلفن تماس: ۰۹۱۸۱۷۶۶۹۰۰

سامان داریوشی

سامان داریوشی وکیل در مریوان

جناب آقای سامان داریوشی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب داریوشی در دعاوی مختلفی همچون ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. برای استفاده از تجربيات ایشان، می توانید از مشاوره های آقای داریوشی استفاده کنید.

آدرس دفتر: مریوان، بلوار رسالت، پایین ترازمخابرات، جنب بانک ملت، طبقه۲، دفتر وکالت آقای سامان داریوشی

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۷۴۸۸۰۸

کاوه سلیمی

کاوه سلیمی وکیل در مریوان

جناب آقای کاوه سلیمی با بیش از ۸ سال سابقه یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستند. جناب سلیمی متخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی هستند. شما می توانید برای استفاده از تجربیات ایشان، از مشاوره های آقای سلیمی استفاده کنید.

آدرس دفتر: مریوان، بلوار بعثت ( خ اداره راه سابق)، پایین تر از بانک تجارت، جنب مجتمع تجاری بزرگ مریوان

تلفن تماس: ۰۹۱۸۸۷۶۰۷۳۲


تعرفه حق الوکاله وکیل مریوان در دعاوی مختلف

در صورت عدم آگاهی در خصوص قوانین ممکن است نتوانید حضور پر قدرتی در دادگاه داشته باشید و چه بسا اقدامات شما در عرصه محاکم قضایی موثر واقع نشده و به شکست نزدیک و نزدیک تر شوید. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که با استخدام بهترین وکیل مریوان می توانیم گام بزرگی به سوی پیروزی بردارید و کلیه خدمات حقوقی لازم را از او دریافت کنید. در واقع باید از هر گونه اقدامی که باعث می شود احتمال کسب پیروزی در دادگاه افزایش پیدا کند، استقبال کرده و آن را به فال نیک بگیرید.

در ازای دریافت خدمات حقوقی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مریوان می بایست مبلغی را به عنوان حق الوکاله در اختیار او قرار دهید. تعرفه حق الوکاله وکیل در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف با یکدیگر متفاوت است و به هیچ عنوان نمی توان مبلغ و میزان مشخصی را برای آن تعیین نمود. گذشته از این باید این موضوع را نیز مد نظر قرار دهیم که نحوه و زمان پرداخت حق الوکاله نیز در پرونده های مختلف با یکدیگر تفاوت هایی دارد که می بایست در خصوص آن ها نیز اطلاعات کافی به دست آورید.

تعرفه حق الوکاله بهترین وکیل مریوان هر ساله در آیین نامه ای مشخص شده و به چاپ می رسد تا به وکلای شاغل در سطح کشور ابلاغ شود؛ اما باید این موضوع را نیز ذکر کنیم که وکالت حرفه ای آزاد محسوب می شود و همین مسئله به وکلا این امکان را می دهد که دستمزد و حق الوکاله خود را از طریق توافق با موکل محاسبه و تعیین نمایند؛ بنابراین لازم است در ابتدا به وکیل مراجعه کرده و به او اجازه دهید تا پرونده را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار داده و نظر نهایی خود را در خصوص حق الوکاله اعلام دارد.

باید دقت داشته باشید که موکل نیز می تواند در میزان و نحوه حق الوکاله در پرونده های قضایی نقش داشته باشد. به این منظور او نیز توانایی این را دارد که رقم پیشنهادی خود را به بهترین وکیل مریوان اعلام دارد و در نهایت طی تبادل نظرهایی، رقم نهایی را مشخص کرده و در خصوص نحوه پرداخت نیز توافق کنند. قت داشته باشید که می بایست کلیه توافقات فی ما بین در متن قرارداد ذکر شود.

بهترین وکیل مریوان

چه عواملی بر روی حق الوکاله وکیل مریوان تاثیر می گذارد؟

همان طور که اشاره نمودیم در ابتدا لازم است با در نظر گرفتن و بررسی معیارهای مشخصی بهترین وکیل مریوان را به خدمت بگیرید. برای این کار لازم است بر روی حق الوکاله به توافق هایی جدی برسید؛ اما لازم است این نکته ذکر شود که وکیل با در نظر گرفتن عوامل گوناگونی نظر نهایی خود را در خصوص حق الوکاله در پرونده های قضایی اعلام می دارد که در ادامه سعی داریم به برخی از مهم ترین عوامل موثر در میزان حق الوکاله و دستمزد وکلا اشاره داشته باشیم.

نوع پرونده های قضایی: به طور کلی دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را می توان به دو دسته کلی حقوقی و کیفری دسته بندی کرد. گذشته از این، دعاوی حقوقی و کیفری نیز قابلیت دسته بندی به واحدهای کوچک تری را دارند. دقت داشته باشید که میزان دستمزد وکیل در انواع پرونده های حقوقی و کیفری با یکدیگر متفاوت است. برای مثال باید به این موضوع توجه کنید که میزان دستمزدی که یک وکیل برای رسیدگی به پرونده های کیفری از شما دریافت می کند قدری بیشتر از پرونده های حقوقی است.

پیچیدگی پرونده های حقوقی و کیفری: جدای از نوع پرونده های حقوقی و کیفری، باید به این موضوع اشاره شود که پیچیدگی پرونده های قضایی نیز در میزان حق الوکاله ای که وکیل از شما مطالبه می کند تاثیرگذار باشد. در ابتدا لازم است وکیل پرونده را مورد مطالعه قرار دهد تا بتواند تخمین درستی از میزان پیچیدگی آن داشته باشد. در این صورت اگر پیچیدگی پرونده بالا باشد، لازم است تا وکیل زمان بیشتری را صرف رسیدگی به آن کند و همین مسئله باعث بالا رفتن دستمزد حقوقدان مورد نظر می شود.

شهر محل رسیدگی به پرونده: باید به این مسئله توجه کنید که شهر محل وقوع دعوی و نیز منطقه ای که دفتر وکیل در آن واقع شده است نیز در میزان دستمزدی که ممکن است بهترین وکیل مریوان از شما درخواست کند موثر است. به این منظور باید در نظر داشته باشید که میزان دستمزد وکلا در شهر مریوان به مراتب متفاوت از وکلای تهران است. در خود تهران نیز دستمزد وکیلی که در شمال تهران مشغول به فعالیت است کاملا متفاوت از دستمزد وکیل شاغل در جنوب تهران خواهد بود.

بهترین وکیل مریوان

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل مریوان آشنا کنیم تا با سهولت بیشتری بتوانید در خصوص وکالت پرونده های قضایی تصمیم گیری کنید. در ابتدا سعی کردیم تا تعرفه حق الوکاله وکیل برای رسیدگی به پرونده های مختلف را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز سه عامل موثر بر میزان حق الوکاله را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست داریم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا