کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران ⚖️【سال1402】

جرایم سایبری نوعی از دعاوی کیفری هستند که با استفاده از رایانه انجام می شوند. هدف این نوع دعاوی حمله به یک شبکه یا یک دستگاه رایانه ای برای سرقت داده ها و یا ایجاد اختلال در شبکه مورد نظر است. هرگونه فعالیت غیرقانونی از طریق سیستم های رایانه ای و کامپیوتری، جرم سایبری محسوب شده و مجازات دارد. تهران به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای کشور افراد بسیرای در آن به دنبال پیگیری کلاهبرداری های انجام شده هستند. در ادامه مطلب بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران به معرفی تعدادی از وکلای متخصص می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران

بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران کیست؟

وکیل سایبری و جرایم رایانه ای شخصی است که اطلاعات حقوقی کافی در زمینه دنیای مجازی و سایبری را دارد. وکیل متخصص دعاوی سایبری می تواند از پزونده موکل دفاع نموده و از پرونده گره گشایی کند. وکیل جرایم سایبری خوب در تهران به دسته های مختلف جرایم سایبری اشراف دارد و به خوبی از عهده ی حل پرونده هایی همچون کلاهبرداری های سایبری، جعل سایبری و … برمی آید.

بهترین وکیل دعاوی سایبری در تهران تسلط کاملی بر علم حقوق و دانش های فنی تخصصی نرم افزار، امنیت داده، شبکه، دیجیتال فارنزیک، شبکه های اجتماعی و … دارد. از این رو بهتر از هر کسی می تواند ما در زمینه دعاوی سایبری به وجود آمده راهنمایی کرده و از حقوق ما دفاع کند. در صورت وقوع جرایم اقتصادی و مالی می توانید به بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران مراجعه کنید.

بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران کیست؟

پلیس فتا یکی از مهمترین سازمان ها برای مبارزه با جرایم سایبری و رایانه ای است. ایجاد امنیت و کاهش مخاطرات برای فعالیت‌های علمی، اقتصادی، اجتماعی در جامعه‌ی اطلاعاتی، حفاظت از هویت دینی و ملی، مراقبت از فضای تولید و تبادل اطلاعات برای پیشگیری از فعالیت‌های غیرقانونی و ممانعت از تعرض به هنجارهای جامعه در فتا از جمله‌ی وظایف و مأموریت‌های پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجاست.

گاهی جرایمی اتفاق می افتد که بهتر است این دعاوی توسط وکیل خبره پیگیری شوند. وکیل متخصص در جرایم سایبری به خوبی از رویه پیگیری پرونده در پلیس فتا و دادگاه ها مسلط می باشد و در جهت دفاع از حقوق موکل بهترین راهکارها را ادامه می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران به معرفی برخی از وکلای این حوزه می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس و شماره تماس وکلای متخصص و حرفه ای در حوزه دعاوی سایبری و رایانه ای، در وبسایت برترین وکیل همراهمان باشید.

عزت اله کریمی

جناب آقای عزت اله کریمی

جناب کریمی از وکلای پایه یک باسابقه تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. ایشان بیش از 30 سال سابقه در امر وکالت در رزومه کاری خود ثبت نموده اند. دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه شهید بهشتی و به زبان انگلیسی مسلط می باشند. آقای کریمی از وکلای متخصص در پیگیری دعاوی سایبری و انواع پرونده های مرتبط با کلاهبرداری های رایانه ای هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان طالقانی شرقی، بعد از خیابان مفتح، پلاک 161، طبقه 3

شماره تماس: 02188824707

حسین ادیب

 آقای حسین ادیب وکیل جرایم سایبری در تهران

آقای ادیب وکیل پایه یک دادگستری تهران و برترین وکیل متخصص در جرایم ستیبری و رایانه ای هستند. ایشان با بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و وکالت در شرکت های تجاری، موفقیت های بسیاری را در پرونده های موکلین به دست آورده اند. تخصص ایشان در زمینه پیگیری و بررسی انواع جرایم سایبری و کامپیوتری است و سوابق درخشانی در این زمینه دارند.

آقای ادیب با همکاران خود همواره تلاش می کنند تا در جلسات مشاوره، با صداقت و شفاف سازی شرایط پرونده موکل را به او اطلاع دهند. برخی از سوابق آقای ادیب به شرح ذیل می باشد:

 • تدریس مقطع کارشناسی در دانشگاه به مدت 2 سال
 • مدرس حقوقی مرکز آموزش هوانوردی معراج
 • مشاور حقوقی مرکز آموزش هوانوردی معراج
 • مدیر حقوقی انجمن ورزش و پایش هندبال پایتخت
 • و …

آدرس دفتر: تهران، خیابان دولت، پلاک 221

شماره تماس: 02128426763

نصیر عبادی پور

 آقای نصیر عبادی پور وکیل جرایم سایبری در تهران

آقای عبادی پور وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مدرس دانشگاه و برترین وکیل متخصص در جرایم سایبری و رایانه ای هستند. ایشان مدرس دانشگاه و وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی، بیمه، تنظمی قراردادهای اخلی و بین المللی و … را می پذیرند. همینطور آقای دکتر عبادی پور مدیریت موسسه حقوقی دادورزان معین را برعهده دارند و با وکلای برتر تهران همکاری می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی، پلاک 210، طبقه 1، واحد 2

شماره تماس: 02188806889

علی خسروی

 آقای علی خسروی وکیل جرایم سایبری در تهران

آقای خسروی وکیل پایه یک دادگستری تهران، دارای رتبه 9 تهران مرکز و از برترین وکلای متخصص در دعاوی کیفری، جرایم سایبری و رایانه ای هستند. ایشان متخصص در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده، اعاده دادرسی، ثبتی و … می باشند و از تمام تخصص خود برای احقاق حقوق موکلین استفاده می کنند.

آدرس دفتر: تهران، میدان ولیعصر، خیابان شقایق، ساختمان شقایق، پلاک 40، طبقه 10، واحد 20

شماره تماس: 02188945986

محمود قائدی

 آقای محمود قائدی وکیل جرایم سایبری در تهران

آقای قائدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یک از برترین وکلای جرایم سایبری هستند. دیگر تخصص ایشان رسیدگی به انواع دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی و دعاوی خانوادگی است. دعاوی حقوقی ازجمله: دعاوی ملکی، دعاوی ثبتی، املاک و اراضی، املاک و مستغلات، کمیسیون ماده 100 شهرداری، قراردادها و … ، دعاوی کیفری ازجمله: کلاهبرداری، سرقت، قتل و … ، دعاوی خانوادگی ازجمله: مهریه، طلاق، نفقه، تقسیم ترکه، انحصار وراثت و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد

شماره تماس: 09122201537

اثبات جرایم سایبری چگونه است؟

اثبات جرایم سایبری و رایانه ای همچون جرایم دیگر نیست. از آن جهت که این جرایم در فضای غیرواقعی و مجازی اتفاق می افتند، اثبات آنها به مراتب سخت و پیچیده تر است. به عنوان مثال در دیگر دعاوی شهود و مستنداتی وجود دارد که جرم را ثابت کند، درحالی که جرایم سایبری این چنین نیستند.

اگر در جرایم سایبری، جرمی که اتفاق افتاده با نظر مراجع مدنظر دادگاه ثابت شود، مجرم پرونده توسط دادگاه فراخوانده می شود. در غیر این صورت پرونده به پلیش فتا ارجاع داده می شود تا بررسی های لازم توسط متخصصان انجام شود.

معرفی 10 مورد از بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران

معمولا پروسه پیگیری پرونده های مرتبط با جرایم سایبری طولانی است و افراد بسیاری در این پرونده ها درگیر می شوند. پس از دستیابی به داده ها، نظر کارشناسی در اثبات جرایم سایبری بسیار اهمیت دارد و همینطور قاضی نیز رای را با استناد به نظر کارشناسی صادر می نماید.

مقاله پیشنهادی: بهترین موسسه حقوقی تهران

جرایم سایبری چیست و انواع آن

فعالیت مجرمانه در بستر کامپیوتر و رایانه از دسته جرایم سایبری محسوب می شود. در برخی موارد جرایم سایبری هدف مشخصی دارد که آن سرقت داده ها و اطلاعات مهم، پخش بدافزارها، حمله مستقیم به رایانه و دستگاه های دیگر به جهت غیرفعال کردن یا شکستن آنها و … انجام می شود.

به صورت کلی جرایم سایبری در انواع زیر قابل تشخیص است:

جرایم مالی

 • فیشینگ: ماهیت کلاهبرداری فیشینگ، اجبار گیرنداگان برای کلیک روی لینک وب، باز کرن فایل پیوست و یا تکمیل فرم آنلاین است. پیام ها در جرایم فیشینگ معمولا از طرف سازمان های معتبر ارسال می شود همچون بانک ها و فروشگاه های آنلاین.
 • باج خواهی آنلاین: اخاذی یک از جرایم سایبری دیگر است. مجرمان در این روش، اطلاعات و پرونده های کاربر و یا شرکتی را با بدافزارها مسدود می کنند و در مقابل تقاضای مبلغی دارند تا پرنده ها را بازگرداندند که در اکثر موارد خواستار پرداخت هایی با رمز ارزها هستند.
 • تقلب: هک کردن شبکه های خرده فروشی برای به دست آوردن اطلاعات کارت اعتباری مشتریان یکی از روش های تقلب مالی پیچیده است. در برخی موارد کشف انواع تقلب های مالی سخت است.
 • نقض قوانین کپی رایت: به صورت گسترده در وبسایت های تورنت دیده می شود که از محتوای محافظت شده از حق چاپ برای منافع شخصی استفاده می شود.
معرفی وکیل جرایم سایبری در تهران

جرایم نفوذ به حریم خصوصی

 • سرقت هویت: سرقت اطلاعات شخصی افراد با هدف تعویض هویت دیجیتالی یک قربانی انجام می شود. مثلا کلاهبرداران سایبریی اطلاعات کامل یک فرد را به دست می آورند و از آن برای دریافت وام بانکی کلان استفاه می کنند.
 • جاسوسی: نظارت مخفیانه به زندگی افراد، هک کردن دوربین های مداربسته، نفوذ به کانال های پیام کوتاه، ایمیل، واتساپ و … .
 • هرزنامه ها: اسپم یا هرزنامه پیامی است که بدون رضایت قبلی کاربر ارسال شود. هرزنامه ها از ایمیل های ناخواسته، پیام کوتاه و دیگر کانال های ارتباطی استفاده می کنند.

فعالیت اجتماعی و سیاسی غیرقانونی آنلاین

 • آزار و اذیت و نفرت پراکنی: پیام های فوری و ایمیل های توهین آمیز علیه یک فرد یا گروهی که در اکثر موارد براساس ویژگی های نژادی، جنسیتی و مذهبی افراد انجام می شود.
 • تروریسم سایبری: در این نوع از جرایم سایبری، سازمان های افراطی و دشمنان برای آسیب رساندن به زیرساخت های فناوری اطلاعات برای اقدامات ترور، تبلیغات و … از فضای مجازی استفاده می کنند.
 • انتشار محتوای خشونت آنیز علی حیوانات و محتوای غیر اخلاقی در خصوص کودکان
 • توزیع اسلحه و مواد مخدر به کمک بازارهایی که در وب تاریک وجود دارند.
 • انتشار تصاویر حساس از کودکان، ایجاد تحقیر و رعب و وحشت

کلام آخر

همانطور که در مقاله نیز اشاره کردیم، جرایم سایبری دامنه وسیعی دارد و رسیدگی به آنها از عهده ی وکیلی خبره و متخصص در امور جرایم رایانه ای و سایبری بر می آید. در مقاله بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران به معرفی جمعی از بهترین وکیل تهران پرداختیم تا در صورت مواجه شدن با دعاوی سایبری، دسترسی سریعی به وکیل داشته باشید. سپاس گزارم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. خوشحال می شویم نظرات و سوالات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا