ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در لاهیجان ⚖️【سال1403】

دعاوی ملکی همواره بین مالک و مستاجر یا فروشنده و خریدار برقرار می باشند؛ به گونه ای که گاها حل آنها از عهده افراد غیرمتخصص خارج می باشد. دراین مواقع، کمک گرفتن از تخصص و مهارت فردی آگاه به قوانین بسیار موثر خواهد بود. وکیل ملکی با سالها تحصیل در رشته وکالت و کسب تجربه در پرونده های مختلف، میتواند به شما در حل این گونه دعاوی کمک نماید و از پایمال شدن حقوق شما به خوبی جلوگیری نماید. ما در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در لاهیجان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در لاهیجان

نقش بهترین وکیل ملکی در لاهیجان

یکی از درگیری های قانونی در جامعه امروزی، مربوط به پرونده های ملکی و اختلافات بین طرفین قرارداد می باشد. در این زمینه ارجاع به بهترین وکیل ملکی در لاهیجان و انتخاب وکیلی ماهر در این حوزه، میتواند شما را از این مخمصه نجات دهد. یکی از نقاط قوت وکیل پایه یک دادگستری این است که اجازه اخذ پرونده در تمامی حوزه ها را دارد و این از نکات مثبت داشتن این مدرک می باشد؛ بنابراین اکثر وکلا ملکی دارای مدرک پایه یک دادگستری می باشند.

بهترین وکیل لاهیجان همانند سایر وکلا، علاوه بر تجربیات مناسب و سابقه درخشان در حوزه وکالت، دارای علم به روزی نیزمی باشد؛ بدین معنی که از  تمام تغییرات در قوانین به خوبی آگاهی دارد و از آنها در زمینه دفاع از پرونده و موکل خود استفاده می کند.

وکیل ملکی با استفاده دانش سرشار خود در کنار تجربیات کاری خود، به تحلیل دقیق قراردارد ملکی و تعیین هرگونه نقص قانون در قرارداد می پردازد تا با ارائه مدارک کافی و دلایل معقول ، پرونده موکل خود را به سرانجام برساند. وکیل ملکی در واقع مشاور شما در حوزه های خرید فروش، رهن، مسائل مربوط به مالک و مستاجر و … می باشد.

بهترین وکیل ملکی لاهیجان همچنین مسئولیت فسخ قرارداد را بر عهده خواهد گرفت تا با ارائه بهترین شیوه برای فسخ قرارداد، به دفاع از حقوق موکل خود به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای بپردازد. در صورت هرگونه اعتراض و مخالفت طرف مقابل قرارداد، وکیل ملکی مسئولیت رفع  آنها را برعهده خواهد داشت؛ درواقع میتوان گفت وکیل ملکی ، یک مشاور و همراه عالی برای شما در زمینه انوع و اقسام امور ملکی خواهد بود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس بهترین وکیل ملکی در لاهیجان، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در لاهیجان سال 1403!

علیرضا نجفی

علیرضا نجفی  وکیل ملکی در لاهیجان

یکی از بهترین و خوش نام ترین وکلا شهر لاهیجان، جناب آقای علیرضا نجفی می باشند که توانسته اند شهرتی خوب را در این شهر کسب نمایند. ایشان با دارای 18 سال سابقه وکالت می باشند و تاکنون با دانش سرشار خود توانسته اند تا از حقوق بسیاری از موکلین خود به خوبی دفاع نمایند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی هستند  و علاوه بر پرونده های ملکی به حل دعاوی در زمینه های حقوقی ، کیفری ، خانوادگی و … نیزمی پردازند.

آدرس: لاهیجان،خیابان انقلاب،بن بست اسدی،ساختمان پور یوسفی،دفتر وکالت علیرضا نجفی

زهره نوروزی

زهره نوروزی  وکیل ملکی در لاهیجان

یکی از بانوان موفق در حیطه وکالت  در شهر لاهیجان، سرکار خانوم زهره نوروزی می باشند. ایشان با مدرک پایه یک  دادگستری و داشتن سابقه ای درخشان در دعاوی ملکی، توانسته اند تا به یکی از اولین انتخاب های بسیاری از موکلین در شهر لاهیجان تبدیل شوند. سرکار خانوم نوروزی علاوه بر حوزه ملکی، به قبول پرونده در حیطه های کیفری و خانوده نیز می پردازند.

آدرس : لاهیجان، خیابان ۲۲ آبان، ساختمان آپادانا۱، طبقه ۵، واحد ۵۵

رامین عباسی

رامین عباسی

یکی از بهترین مشاوران ملکی در شهر شمالی کشورمان، وکیل رامین عباسی می باشند. ایشان با به سرانجام رساندن پیچیده ترین پرونده ها در انواع زمینه ها، علی الخصوص ملکی و امور مربوط به فسخ قرارداد، توانسته اند تا شهرت خوبی را دربین ساکنین لاهیجان کسب نمایند و منجر شوند تا موکلین باخیالی راحت دعاوی ملکی خود را به ایشان بسپارند.

آدرس: لاهیجان، خیابان شیشه گران (بهشتی)، روبروی بهشتی ۲۲، ساختمان تریتا

احمد اکبری

احمد اکبری  وکیل ملکی در لاهیجان

اگر تمایل دارید تا پرونده ملکی خود را به دستان فردی مسلط به تمامی قوانین و متخصص در حیطه وکالت بسپارید، ما به شما وکیل احمد اکبری را پیشنهاد می کنیم. ایشان با ارائه و تنظیم به موقع اسناد ، رفع اختلافات بین طرفین ، دفاع از حقوق موکل خود و جلوگیری از پایمال شدن آن، به فردی متخصص و قابل اعتماد در حوزه وکالت تبدیل شده اند. وکیل احمدی علاوه بر دعاوی ملکی،  در امور خانوادگی از جمله طلاق و حضانت فرزاندان، دعاوی حقوقی و کیفری نیز سابقه درخشانی را دارا می باشند..

آدرس: لاهیجان، خیابان شقایق، نبش کوچه 12شقایق، پلاک 44

رضا یوسف نژاد

رضا یوسف نژاد وکیل ملکی در لاهیجان

12 سال سابقه در  زمینه وکالت، جناب آقای رضا یوسف نژاد را به فردی متخصص در زمینه وکالت و امور قضایی تبدیل کرده است. ایشان شهرت خاصی در زمینه دعاوی ملکی دارند و این به دلیل تخصص بالا و به روز بودن دانش ایشان در حیطه کاری شان می باشد. جناب آقای رضا یوسف نژاد در سایر حوزه ها نظیر دعاوی خانوادگی و کیفری نیز پرونده های موفق بسیاری را دارا می باشند.

آدرس: لاهیجان، میدان شهدا، پشت پاساژ خیرخواه، کوچه وثوقی، ساختمان شمس، طبقه دوم

راه های مشاوره با  بهترین وکیل ملکی در لاهیجان

با توجه به اهمیت انتخاب وکیل کاربلد و ماهر در حوزه های قضایی، این سوال مطرح می شود که چگونه وکیل متخصص را پیدا کنیم؟ یکی از راه های بسیار رایج، جست و جو در اینترنت و دریافت لیستی کامل از بهترین وکلا  شهر می باشد؛ در واقع شما با یک سرچ ساده می توانید  به آدرس کامل دفتر و تلفن به منظور ارتباط با وکیل مورد نظر ، دسترسی پیدا کنید. توجه به این نکته نیزضروری است که سایت مورد نظر باید از اعتبار کافی برخوردار باشد.

یکی دیگر از راه ها به منظور ارتباط با بهترین وکیل ملکی در لاهیجان، مراجعه به موسسات حقوقی و انتخاب وکیل مورد نیاز خود به منظور مشاوره و کمک گرفتن از تخصص وی، می باشد. همچنین گاها بعضی از اطرافیان که سابقه مشکلات ملکی مشابه را داشته اند نیز میتوانند به شما در انتخاب وکیل مورد نظر خود کمک نمایند.

بهترین وکیل ملکی در لاهیجان

مزایای مشاوره با بهترین وکیل ملکی لاهیجان

مشاوره با فرد متخصص یک حوزه برای رفع مشکلات و درگیری های به وجود آمده در آن حوزه ، همواره منجر به حل آن مشکل به صورت آسان تر و سریعتر خواهد شد. مشکلات ملکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند؛ به گونه ای که مشاوره با فرد متخصص حوزه ملکی که به قطع فردی با تجربه و متخصص در حیطه قرارداد های ملکی و رهن و اجاره و … می باشد ، مزایا فراوانی خواهد داشت.

از جمله مزایا این امر، افزایش دانش و آگاهی شما در رابطه با حقوق و خواسته های خود می باشد که منجر می شود تا شما با آگاهی بالاتری به  دنبال دفاع از حقوق مسلم خود باشید. یکی دیگر از مزایای مشورت با بهترین وکیل ملکی در لاهیجان این است که وی بااستفاده از تجربیات فراوان خود که حاصل سالها تلاش و کارکردن برروی پرونده های مختلف می باشد، مانع از به وجود آمدن بسیاری از مشکلات حقوقی برای شما خواهد شد. همچنین وکیل ملکی خوب، به شما کمک می‌کند تا مستندات لازم را پیش از دادگاه فراهم نمایید و با این کار، از به وجود آمدن مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری نمایید.

در صورت به وجود امدن مشکلات پیچیده حقوقی ، فرد متخصص با دانش و آگاهی که حاصل تحصیل تا مدارج بالا علمی می باشد، به صورت کاملا علمی و تخصصی به  حل مشکل قضایی شما می پردازد؛ بنابراین با کمک و مشاوره مناسب از یک وکیل ملکی خوب، تقریبا نگرانی در زمینه مشکلات ملکی خود نخواهید داشت.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در لاهیجان بپردازیم. مسائل ملکی از مشکلاتی است که تمامی افراد در زندگی خود ممکن است دست به گریبان آنها شوند و داشتن مشاوری متخصص و با تجربه در این زمینه می تواند به شما در حل این مسائل کمک نماید. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا