وکلا

10 تا از بهترین وکیل کریم خان تهران ⚖️【سال1403】

تمامی افراد در سطح جامعه ممکن است دچار اختلافات حقوقی جدی با طرف های دیگر شوند. حل این مشکلات گاهی به حدی دشوار است که افراد راهی جز مراجعه به محاکم قضایی پیش رو نخواهند داشت؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که تنها با مطالعه متون حقوقی نمی خود را مهیای کسب پیروزی در دادگاه کرد و به طور قطع برای تامین حقوق از دست رفته تان نیازمند استفاده از یک وکیل مجرب و خبره هستید تا با ارائه مشاوره حقوقی و قبول وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری شما را در حل مشکلات پیش آمده یاری کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کریم خان تهران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل کریم خان تهران

بهترین وکیل کریم خان تهران کیست؟

همواره لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که دعاوی حقوقی و کیفری گاهی آن چنان پیچیدگی دارند که راهی جز استخدام بهترین وکیل کریم خان تهران برای کسب پیروزی باقی نمی ماند. کسب پیرزوی در محاکم قضایی به تخصص و تبحر در زمینه دعاوی مطرح شده نیاز دارد و افراد عادی جامعه به دلیل عدم تحصیل در رشته حقوق، به طور قطع نخواهند توانست که حقوق از دست رفته خود را احقاق نموده و چه بسا اقدامات غلط آن ها پایه گذاری از دست رفتن منافع و شکست در پرونده شود.

سریع ترین و آسان ترین راه اخذ مشاوره از بهترین وکیل شمال تهران

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اما ما در این مقاله برای راحتی شما تمام تلاشمان را کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل کریم خان تهران را معرفی کنیم. در ادامه همراه ما در مجله برترین وکیل باشید تا در مورد سوابق و آدرس وکلای کریم خان بیشتر بگوییم:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کریم خان تهران سال 1403

محمد مومن زاده

محمد مومن زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) و عضو کمیسیون انتشارات کانون وکلای دادگستری می باشد. ایشان بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت های گوناگونی را دارد. او دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی است و همچنین در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت رتبه برتر را کسب کرده. وی بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری ، ملکی ، حقوقی و ارث و خانواده و … را به موفقیت رسانده، ایشان به صورت تخصصی، با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مستمر به صورت فردی و تیمی در تمامی پرونده های کیفری ، ملکی ، قراداد ها ، ارث ، مواد مخدر و خانواده قبول وکالت می کند.

آدرس دفتر: عباس آباد، خیابان علی اکبری، کوچه فرهاد، پلاک 24، واحــد 7

شماره تماس: 09124464865

جهانگیر آریان پور

جهانگیر آریان پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

جناب آقای جهانگیر آریان پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از چندین سال سابقه موفق و درخشان در محدوده کریم خان تهران به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان برای بهبود روند پرونده مراجعین با توجه به تخصص و دانش حقوقی بسیار بالایی که دارند به آنها مشاوره ارائه می دهد. آقای آریان پور در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های متعددی را به موفقیت رسانده اند.

آدرس دفتر: تهران، عباس آباد، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه١٢، پلاک٢، طبقه٢، واحد5

شماره تماس: 09121253532

جعفر داوردوست

جعفر داوردوست وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

آقای جعفر داوردوست وکیل خبره و توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی ،خانواده و ملکی فعالیت دادر. ایشان برای موفقیت در پرونده به صورت تخصصی و با فن بیان شیوا به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی محترم، مربوط به پرونده به عمل می آورد.

آدرس دفتر: میدان هفت تیر، ابتدای مفتح جنوبی، کوچه رضوی، پلاک 9، واحد9

شماره تماس: ٠٩١٢١٧٨٥١٣٠

عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

آقای عباس مقبل زاده وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه وکالت فعالیت دادر. ایشان در تمامای امور حقوقی، کیفری ،ملکی و خانواده وکالت می پذیرد و افراد را با توجه به سختی پرونده موجود راهنمایی میکند. او وکیلی توانا و مبتکر می باشد و برای کسب موفقیت در پرونده های عهده دار با تلاش های فراوان به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد با ارائه این مستندات رای مثبت دادگاه را از آن موکل خود می کند.

آدرس دفتر: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶، واحد ۵

شماره تماس: 09352577075

حسن محسنی

حسن محسنی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

جناب آقای حسن محسنی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره و توانا در امور وکالت حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی و حرفه ای وکالت می پذیرد. ایشان برای بهبود پرونده همواره با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به عمل می آورد و هیچ گاه برای رسیدن به موفقیت، خارج از قوانین وکالت عملی انجام نداده است. برای دریافت مشاوره می توانید با تماس قبلی به دفتر ایشان مراجعه نماید.

آدرس دفتر: تهران، میدان هفت تیر، ابتدای قائم مقام فراهانی، کوچه یکم، پلاک ٩، طبقه همکف

شماره تماس: ٠٩١٢٢١٣٩٣٨١


وکیل کریم خان تهران میتواند به موکل چه کمکی کند؟

بهترین وکیل کریم خان تهران به واسطه تخصص بالایی که از خود در دعاوی حقوقی و کیفری به نمایش می گذارد می تواند تمامی خواسته ها و دغدغه های شما را به عنوان موکل با تلاش مداوم محقق سازد. در این صورت است که شما می توانید اهداف مشترکی را با وکیل خوب در کریم خان تهران تعریف کرده و با همکاری متقابل برای تحقق آن ها گام های مثبتی را بردارید. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کریم خان تهران سال های زیادی است که در این حوزه فعالیت دارد و به سابقه درخشانی دست پیدا کرده است.

تنظیم دادخواست و شکواییه: یکی از مهم ترین مهارت هایی که بهترین وکیل کریم خان تهران همواره به همراه دارد، مهارت های نوشتاری در زمینه تحریر انواع متون حقوقی است. دقت داشته باشید که دعاوی مطرح شده در دادگاه را می توان به دو دسته کلی، دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری تقسیم بندی کرد. برای اقامه دعاوی حقوقی در دادگاه نیاز به تنظیم دادخواست است و مطرح کردن دعاوی کیفری نیز با تنظیم شکواییه صورت می پذیرد. بهتر است این کار را به وکیل مجرب و خبره بسپارید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل تهران

جمع آوری مدارک و مستندات: همواره شما برای اثبات ادعاهای خود در دادگاه و ابطال ادعاهای دیگری نیاز به ارائه مدارک و مستنداتی به قضات مربوطه هستید. در چنین شرایطی اگر از وکیل کمک بگیرید در این مسیر می تواند راهکارهای مناسبی را به شما ارائه داده و شما را در جمع آوری این مدارک و مستندات یاری کند. گاهی ممکن است وکیل زمان زیادی را صرف جمع آوری مدارک از نهادها و سازمان های مورد نظر کند. در بسیاری از موارد انجام این کارها از توان افراد عادی خارج است.

تشریح مباحث حقوقی: در نظر داشته باشید که یکی از مهم ترین کمک هایی که بهترین وکیل کریم خان تهران می تواند به موکل خود داشته باشد این است که مسائل پیچیده حقوقی را برای او به زبان کاملا ساده و قابل فهم تشریح نماید. دقت داشته باشید که گاهی برای فهم بهتر مباحث حقوقی لازم است از وکیل مورد نظر مشاوره حقوقی دریافت کنیم. در همه حال شما عزیزان می توانید با مشاوره حقوقی از مهم ترین منافع خود در دعاوی مطرح شده مطلع شده و راه را برای تامین آن ها هموار کنید.

دفاع از پرونده در دادگاه: لازم است به دعاوی حقوقی و کیفری مطرح شده در دادگاه رسیدگی شود تا هر یک از افراد با حقوق خود آشنا شده و تلا ش خود را برای تامین آن ها به انجام برساند. در چنین شرایطی وکیل می تواند با حضور قدرتمندانه و موثر در محیط دادگاه حافظ منافع موکل خود بوده و با ارائه دفاعیات موثر حقوق از دست رفته او را به مطلوب ترین شکل ممکن احقاق نماید. در چنین شرایطی است که انواع مهارت و ویژگی های وکیل می تواند تفاوت ها را رقم بزند.

وکیل کریم خان تهران میتواند به موکل چه کمکی کند؟

چرا باید در انتخاب وکیل کریم خان تهران به تخصص و سابقه او توجه کرد؟

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که انتخاب بهترین وکیل کریم خان تهران از جمله مهم ترین تصمیماتی است که افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری با آن مواجه هستند. هرگز نباید این نکته را فراموش کنید که توانایی و مهارت هایی که یک وکیل با خود به همراه دارد به طور مستقیم بر روی نتیجه به دست آمده از دادگاه اثر می گذارد و در واقع می تواند تفاوت ها را به صورت جدی رقم بزند. در واقع کسب شکست یا پیروزی شما به میزان زیادی به تلاش ها و ویژگی های وکیل بستگی دارد.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که می تواند در انتخاب وکیل نقش داشته باشد، تخصص است. تخصص به معنای احاطه وکیل بر روی قسمتی خاص از حقوق است. علم حقوق گسترده است و امکان اینکه وکلا بتوانند در تمامی بخش های آن به تبحر یکسانی دست پیدا کنند وجود ندارد. از این رو، می توانید با مراجعه به یک وکیل مجرب و کاربلد، شانس کسب پیروزی خود در محاکم قضایی را افزایش دهید.

از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که با استفاده از بهترین وکیل کریم خان تهران در موضوعات تخصصی می توانید هزینه های مربوط به رسیدگی پرونده را نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهید. چرا که او می تواند با مرور قوانین و مقررات و با احاطه کامل بر روی روند رسیدگی به پرونده راهکارهایی را در اختیار شما قرار بدهد که با هزینه های کمتری همراه هستند. تخصص یک وکیل با قبول پرونده در حوزه مورد نظر و یا با تحصیل در زیر شاخه مربوطه شکل می گیرد.

یکی دیگر از معیارهایی که باید در انتخاب وکیل برای پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری مورد بررسی دقیق قرار بگیرد، سابقه ای است که وکیل از خود در طی سال ها به جای گذاشته است. اگر سابقه وکیل بالا باشد به خوبی نشان می دهد که او در تمامی این سال ها به قبول پرونده های متعدد پرداخته و از این راه تجربیات قابل اتکایی را به دست آورده است. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که وکلای با سابقه به خوبی از پیچ و خم های مسیر آشنایی دارند و می توانند راهکار مطلوبی برای عبور از آن ها ارائه دهند.

چرا باید در انتخاب وکیل کریم خان تهران به تخصص و سابقه او توجه کرد؟

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کریم خان تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید با در نظر گرفتن شرایط مربوط به هر وکیل، گزینه مورد نظرتان را استخدام کنید. در ادامه برخی از مهم ترین کمک های وکیل به موکل را بررسی کردیم و پس از آن نیز به بیان اهمیت توجه به تخصص و سابقه وکیل پرداختیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه و یا نظری در این خصوص دارید آن را با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا