وکیل

10 تا از بهترین وکیل بندر ترکمن ⚖️【سال1403】

گاهی سوء رفتار دیگری باعث از دست رفتن حقوق قانونی افراد می شود. در چنین شرایطی لازم است فرد با مراجعه به محاکم قضایی و پیگیری خواسته های خود در جهت دسترسی مجدد به حقوقش گام بردارد. اما باید دقت داشته باشیم که با کمک گرفتن از یک وکیل خبره و مجرب راه احقاق حقوق از دست رفته هموارتر خواهد شد و فرد می تواند در مدت زمان کمتری به اهداف تعیین شده است برسد. اما همواره بسیاری از افراد با دغدغه انتخاب وکلای شاخص و مطرح مواجه هستند و نمی دانند بهترین گزینه برای رسیدگی به پرونده کیست. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بندر ترکمن آشنا کنیم. لطفا تا انتها ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل بندر ترکمن

بهترین وکیل بندر ترکمن کیست؟

در صورتی می توانیم به کسب موفقیت در محاکم قضایی امیدوار باشیم که از وکلای خبره استفاده کنیم. چنین وکلایی در زمینه کاری خود سرآمد به شمار می آیند و می توانند فرد را در کمترین زمان ممکن به اهداف تعیین شده برسانند. بهترین وکیل بندر ترکمن دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور و در رشته حقوق است. او از جسارت و شجاعت بالایی برای رسیدگی به پرونده برخوردار است و می تواند با در نظر گرفتن منافع موکل خود تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی در دادگاه به کار گیرد.

بهترین وکیل بندر ترکمن تجربیات گران بهایی را در طی سال های متمادی بر اثر رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری مختلف و حضور در محاکم قضایی به دست آورده است. تجربیات بهترین وکیل بندر ترکمن به او کمک خواهد کرد تا در صورت مواجهه با مشکلات مشابه، بهترین راهکار برای حل و فصل آن ها را ارائه دهد. بهترین وکیل مازندران همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل بندر ترکمن تسلط بالایی بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مختلف دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در بندر ترکمن را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در بندر ترکمن سال 1403!

مسعود بابا نیازی

مسعود بابانیازی

جناب آقای مسعود بابا نیاز وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 18 سال سابقه در بندر ترکمن گلستان می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی است، او به عنوان بهترین وکیل حقوقی در چندین سال سابقه کاری خود شناخته شده است چرا که با توانایی و مهارت های لازمه پروند های خود را با موفیقت به سرانجام رسانده است.

آدرس دفتر: استان گلستان، بندر ترکمن خیابان جمهوری 12

شماره تماس: 34422829-017

گزل یمودی

گزل یمودی

سرکار خانم گزل یمودی وکیل پایه یک دادگستری در بندر ترکمن است وی با تلاش های مکرر یکی از خبره ترین وکلای بندر ترکمن می باشد، او در 13 سال سابقه خود پرونده های متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است و سابقه درخشانی در دعاوی حقوقی نیز داشته است.

آدرس دفتر: بندرترکمن، خیابان سیزده آبان، روبروی مدرسه هیجایی طبقه همکف

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۸۴۳۴۸

صدیقه پورقاز

صدیقه پور قاز

سرکار خانم صدیقه پورقاز وکیل پایه دادگستری در بندر ترکمن می باشد، وی در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی حضوری فعال و پویا دارد و توانسته پروندهای مهمی را به سر انجام های موفق برساند.

آدرس دفتر: گلستان، بندر ترکمن، خیابان دادگستری روبروی دبیرستان ۱۳آبان

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۸۹۷۱۹

علی دیه جی

علی دیه جی

آقای علی دیه جی وکیل پایه یک دادگستری در بندر ترکمن است او با 12 سال سابقه درخشان خود در زمینه های مختلف به موکلین خود مشاوره می دهند و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های کیفری و حقوقیفعالیت میکنند.

آدرس دفتر: گلستان، شهرستان بندرترکمن، خیابان ۱۳آبان، ساختمان وکلا قزل طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۸۳۸۱۰

اصغر گرشاسبی

اصغر گرشاسبی

جناب آقای اصغر گرشاسبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و کیفری در بندر ترکمن مستقر می باشد، وی با 14 سال سابقه در امور دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده سابقه موثر و پویایی دارد

آدرس دفتر: بندر ترکمن بلوارآزادی، آزادی ۱۲روبروی دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۵۶۶۳۵

سارا بائی

سارا بائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بندر ترکمن

خانم سارا بائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بندر ترکمن به صورت تخصصی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. او یکی از وکلا خبره در وکالت می باشد. ایشان هیچ گاه از قوانین وکالت سر پیچی نکرده و برای رساندن حق به حق دار نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: بندر ترکمن، آزادی ۲۴

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۸۵۳۳۱

هانی اکبریان

آقای هانی اکبریان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بندر ترکمن با چندین سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان جز وکلا نام دار هستند و به درستی مراجعین را راهنمایی می کند. وی در محضر دادگاه با ارائه ادله محکمه پسند رای مثبت دادگاه را به نفع موکل خود در می آورد.

آدرس دفتر: بندرترکمن، خیابان شهید بهشتی، مطهری ۱، جنب پمپ بنزین

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۲۶۴۵۸۶

سه عامل که باعث میشود وکیل بندر ترکمن دستمزد بیشتری درخواست کند!

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که می بایست موکل در ازای انجام امورات حقوقی توسط بهترین وکیل بندر ترکمن به او پرداخت نماید. باید دقت داشته باشیم که دستمزد وکیل به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد. از این رو، موکل نیز می تواند در آن نقش آفرینی داشته باشد و بسته به توانایی مالی که در اختیار دارد مبلغ مورد نظر خود را پیشنهاد کرده و در نهایت به توافق برسد. در صورت عدم تعیین حق الوکاله، پس از پایان همکاری دستمزد وکیل بر اساس تعرفه وکالت پرداخت می شود.

عوامل مختلفی ممکن است باعث شود که بهترین وکیل بندر ترکمن از شما دستمزد بیشتری را مطالبه نماید. در ادامه به سه مورد از مهم ترین این عوامل خواهیم پرداخت:

سابقه وکیل: وکلای با سابقه تجربه بالاتری در رسیدگی به پرونده های مختلف دارند و همین تجربیات می تواند کلید پیروزی موکل در دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی باشد. البته هرگز نباید سن و سال یک وکیل را با سابقه او اشتباه گرفت. بدیهی است که وکلای با سابقه و خبره دستمزد بیشتری را برای عهده دار شدن یک پرونده از فرد مطالبه می کنند. باید به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در زمینه کاری خود از سابقه بیشتری در مقایسه با سایرین برخوردار هستند.

نوع پرونده: وکیل برای اعلام میزان حق الوکاله درخواستی، در ابتدا موضوع پرونده را در نظر می گیرد. برخی از دعاوی با پیچیدگی های بیشتری برخوردار هستند و رسیدگی به آن ها انرژی بیشتری را از وکیل صرف می نماید. برای مثال به طور معمول هزینه وکیل برای رسیدگی به دعاوی کیفری بیشتر از سایر دعاوی است. البته لازم است برای رسیدگی به هر پرونده به وکیل متخصص در ان حوزه مراجعه کنید.

پیچیدگی پرونده: میزان پیچیدگی یک پرونده باعث می شود تا وکیل وقت بیشتری را برای نتیجه دادن پرونده صرف آن نماید. در چنین پرونده هایی لازم است وکیل انرژی زیادی را صرف جمع آوری ادله و مستندات کرده و به ارائه دفاعیات لازم بپردازد. هر چه پیچیدگی یک پرونده بیشتر باشد، بدیهی است که وکیل نیز مبلغ بیشتری را به عنوان هزینه از موکل دریافت خواهد کرد. البته باید بدانیم که در دعاوی که موکل از شانس کمتری برای پیروزی برخوردار است لازم است به وکلای شاخص و مطرح اعتماد کنید.

بهترین وکیل بندر ترکمن

پس از انتخاب وکیل در بندر ترکمن چه کنیم؟

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم در ابتدا لازم است با کمک گرفتن از متر و معیارهای مشخص در انتخاب وکیل، توانایی گزینه های مختلف را به دقت محک بزنیم. لازم است مراجعه به گزینه های موجود را اولویت بندی کرده و با بهترین وکیلی که انتخاب کرده اید تماس بگیرید. لازم است در این تماس جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. همچنین شما ملزم هستید که در زمان تعیین شده در دفتر بهترین وکیل بندر ترکمن حضور پیدا کرده و با وکیل انتخاب شده ملاقات کنید.

در جلساتی که برای ملاقات حضوری تدارک دیده اید لازم است مهارت های وکیل مورد نظر را زیر ذره بین قرار دهید تا زمان شناسی، فن بیان و حسن اخلاق وی برای شما تایید گردد. موکل می بایست در این جلسات مهم ترین دغدغه های خود را با وکیل به اشتراک بگذارد و در خصوص پرونده از او کسب تکلیف نماید. وکیل نیز موظف است که به مطالعه کلیات پرونده بپردازد تا بتواند موقعیت موکل در پرونده را صادقانه برای او تشریح نماید. همچنین لازم است در این جلسات دو طرف درباره حق الوکاله به توافقات کامل برسند.

در صورت تمایل وکیل برای به عهده گرفتن پرونده و نیز رضایت داشتن موکل از وکیل مورد نظر لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. در متن قرارداد لازم است به دقت مشخص شود که مبلغ مورد نظر به عنوان حق الوکاله در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی بهترین وکیل بندر ترکمن به او پرداخت می شود. همچنین لازم است کلیه تعهدات موکل نیز در آن قید گردد. امضای چنین قراردادی می توانید در آینده از بروز اختلافات و مشکلات جلوگیری کرده و به حسن اجرای وظایف منجر شود.

بهترین وکیل بندر ترکمن

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل بندر ترکمن آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید با ارزیابی مهارت گزینه های مختلف به وکیل مورد نظر دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا عوامل موثر بر میزان دستمزد درخواستی از سوی وکیل را مورد ارزیابی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز به مجموعه اقداماتی اشاره کردیم که رعایت آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی است. اکنون از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا