وکیل

10 تا از بهترین وکیل بندر گز ⚖️【سال1403】

ممکن است برخی از افراد بر این تصور غلط پافشاری داشته باشند که اگر حق با آن ها باشد به راحتی می توانند در دادگاه پیروز شوند و دیگر نیازی به استخدام وکیل نیست. باید به این نکته توجه داشته باشید که رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است و هر گونه عدم اطلاع از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی می تواند خسارت هایی را به همراه داشته باشد. عموم جامعه سواد حقوقی لازم را در اختیار ندارند و از این رو به جرئت می توان گفت که به خدمت گرفتن وکیل خبره برای کسب موفقیت در دادگاه الزامی است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بندر گز آشنا کنیم. در مجله حقوقی برترین وکیل ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل بندر گز

بهترین وکیل بندر گز کیست؟

کسب موفقیت در دادگاه به میزان زیادی به مهارت های وکیلی که در اختیار می گیرید بستگی دارد. از این رو، لازم است فرد برای افزایش احتمال کسب پیروزی در پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری به سراغ آن دسته از وکلایی برود که در زمینه کاری خود جزو شاخص ترین و مطرح ترین گزینه ها به شمار می آیند. بهترین وکیل بندر گز دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل بندر گز سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است. حضور او در محاکم قضایی باعث شده است تا تجربیات گران بهایی را کسب نماید. تجربیات بهترین وکیل گلستان به او کمک خواهد کرد تا در صورت مواجهه با مشکلات پیش آمده بتواند بهترین راهکار برای حل و فصل اختلافات را پیشنهاد دهد. بهترین وکیل بندر گز به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری و حقوقی دارد و پاسخگوی نیازهای موکل خود است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از شاخص ترین وکلای شهر بندر گز در زمینه پرونده های مختلف را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی سابقه و تخصص گزینه های مختلف در خصوص پرونده خود بهترین تصمیم را بگیرید. لطفا تا انتها با سایت برترین وکیل همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در بندر گز سال 1403!

مهدی گشتاسبی

جناب آقای مهدی گشتاسبی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی در بندر گز است.ایشان با دانش حقوقی و بیان شیوا در محضر دادگاه از موکل خود با ادله های محکه پسند دفاع میکند و اکثر پرونده های ایشان با موفقیت های چشم گیری به پایان رسیده از این رو ایشان جز وکلای نام دار این بندر می باشد.

آدرس دفتر: بندرگز، خیابان امام خمینی، کوچه انقلاب ۲۴، ساختمان اسدی

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۰۲۱۴۹

مهدی غلامی اندراتی

آقای مهدی غلامی اندراتی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بندر گز وکالت می کند.ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی مشاوره ارائه میدهد و همچنین پرونده های موفق متعددی در زمینه های فوق دارد.

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، عدالت ۲۲، مجتمع مینا، طبقه ۴، واحد ۱۷

شماره تماس:۰۹۱۱۳۷۰۱۷۱۵

نصرت‌اله دماوندی

آقای نصرت‌اله دماوندی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت در بندر گز به صورت حرفه ای وکالت می کند. او در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی با تعیین وقت مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: بندر گز، بلوار امام، انقلاب ۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۷۳۰۸۶۸

سمانه صلبی

سرکار خانم سمانه صلبی با بیش از 10 سال سابقه وکالت درتمامی حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و به صورت حرفه ای پرونده های خود را با موفقیت پشت سر میگذارد همچنین در تمامی حوزه های فوق با تعیین وقت قبلی مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: روبروی بانک تجارت، ساختمان،معقولی، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۷۷۰۴۶۳۹

رحیمه فرهنگ مهر

خانم رحیمه فرهنگ مهر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بندر گز به صورت تخصصی آماده ارئه مشاوره در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی می باشد ایشان با تلاش و مهارت های لازمه پرونده های موفق زیادی دارد.

آدرس دفتر: بندرگز، خیابان امام خمینی، مجتمع پزشکی مهدوی، طبقه دوم، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۵۴۲۱۲

سه ویژگی وکیل بندر گز که موفقیت پرونده را تضمین می کند!

لازم است در انتخاب وکیل همواره حساسیت بالایی داشته باشید چرا که انتخاب وکیل خبره و مجرب می تواند نیمی از راه رسیدن به کسب موفقیت در دادگاه باشد. باید به دنبال وکلایی باشید که مهارت و توانایی خود را در پرونده های مختلف به اثبات رسانده اند و می توانند در دعاوی کیفری و حقوقی موفق عمل نمایند. برای این کار لازم است ویژگی وکلای شاخص و مطرح را بشناسید تا با استفاده از آن ها گزینه های مطلوب خود را انتخاب کرده و در نهایت برای به خدمت گرفتن آن ها اقدام کنید.

وکلای مطرح و خبره دارای ویژگی های بسیاری هستند که همین ویژگی ها می تواند موفقیت پرونده را تضمین نماید. در ادامه به سه مورد از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل بندر گز اشاره خواهیم داشت:

فن بیان قوی: یکی از مهم ترین ویژگی هایی که لازم است در بهترین وکیل بندر گز موجود باشد، قدرت فن بیان و نفوذ کلام وی است. لازم است در جلسه ای که برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک می بینید، فن بیان او را مورد ارزیابی قرار دهید تا از انتخاب خود مطمئن باشید. وکیل می تواند با استفاده از فن بیان خود دفاعیات قاطعی را به دادگاه ارائه دهد و در نهایت موفقیت پرونده را تضمین نماید.

سابقه بالا: در واقع از روی سابقه هر وکیلی می توان به میزان تجربیاتی که او در اختیار دارد پی برد. بر کسی پوشیده نیست که سابقه یک وکیل به میزان زیادی بازگو کننده توانایی او در کسب موفقیت در دادگاه است. لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که از سابقه بالاتری در حل و فصل دعاوی مطرح شده برخوردار هستند. البته نباید سابقه وکیل را با سن و سال او اشتباه بگیرید.

شجاعت و جسارت: یکی دیگر از ویژگی هایی که در وکلای شاخص وجود دارد و می تواند نقش موثری در کسب پیروزی در دادگاه داشته باشد، شجاعت و جسارت وکیل مورد نظر است. در واقع لازم است وکیل به هیچ عنوان تحت تاثیر جو دادگاه قرار نگیرد و تا آخرین نفس برای حفظ منافع موکل خود تلاش نماید. او با جسارتی مثال زدنی در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند و دفاعیات لازم را به قضات مربوطه ارائه می دهد.

بهترین وکیل بندر گز

در ملاقات حضوری با وکیل بندر گز به چه نکاتی توجه کنیم؟

در ابتدا لازم است خود را به معیارهای مناسب مسلح کنیم تا بتوانید با استفاده از آن ها مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل بندر گز را تحت رصد قرار دهیم تا در نهایت به گزینه های مطلوب دست پیدا کنیم. پس از کسب اطمینان از توانایی های وکیل مورد نظر لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینیم. برای این کار می بایست با دفتر وکیل تماس گرفته و از او برای جلسه مشترک وقت بخواهید. وکیل و موکل ملزم هستند در زمان مقرر در جلسه تعیین شده حضور پیدا کنند.

در این جلسات لازم است موکل بدون هیچ گونه استرس، مهم ترین دغدغه ها و خواسته های خود از وکیل مورد نظر را مطرح نماید. بهترین وکیل بندر گز نیز می بایست به مطالعه ابعاد مختلف پرونده بپردازد تا بتواند موقعیت موکل در پرونده را تخمین بزند. در صورتی که وکیل به ادامه همکاری با موکل مایل بود، می بایست نظر خود را به صورت صریح در خصوص حق الوکاله اعلام دارد. میزان حق الوکاله به علاوه زمان و نحوه پرداخت آن از جمله مواردی است که همواره با توافق طرفین تعیین می شود.

پس از دستیابی به توافقات لازم، می بایست قراردادی بین وکیل و موکل به امضا برسد تا در آینده هیچ کدام از طرفین در انجام تعهدات خود با مشکل رو به رو نشوند. علاوه بر این لازم است در این جلسات مهم ترین ویژگی های وکیل را زیر ذره بین قرار دهید تا در نهایت مشخص شود که آیا این وکیل همان شخصی است که به دنبال او بوده اید یا خیر. در جلسات حضوری می توانید به میزان زیادی زمان شناس بودن وکیل، قدرت برقراری ارتباط از سوی وکیل و فن بیان او را مورد ارزیابی قرار دهید.

بهترین وکیل بندر گز

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم در حد توان خود شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل بندر گز آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا به بررسی سه مورد از مهم ترین ویژگی های وکلا بپردازیم که وجود آن ها می تواند نقش موثری در کسب پیروزی پرونده داشته باشد. در انتهای مقاله نیز اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر را گوشزد نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا