وکیل

10 تا از بهترین وکیل گنبدکاووس ⚖️【سال1403】

گاهی مشکلات و اختلافات به حدی پیچیده می شوند که حل آن ها به مراجع قضایی سپرده می شود. در این شرایط اگر از قوانین و مقررات آگاه نباشیم، ممکن است دچار خسران و زیان بی سابقه ای شویم که آینده ما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. از این رو، لازم است در برخورد با دعاوی حقوقی و کیفری به یک وکیل مجرب و معتبر اعتماد کنیم تا او با دانش حقوقی خود به پرونده رسیدگی کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل گنبدکاووس آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب را با دقت و اطمینان بالاتری انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل گنبد کاووس

بهترین وکیل گنبدکاووس کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل گنبد کاووس لازم است معیارها و شاخص هایی در ذهن خود داشته باشیم تا با آن ها بتوانیم عیار وکلا را ارزیابی کنیم؛ زیرا تعدد وکلا باعث شده تا اعتماد و اطمینان به مهارت هر یک از آن ها سخت به نظر برسد. بهترین وکیل گنبدکاووس دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار دارد. آشنایی او با مواد قانونی مختلف باعث می شود تا بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد کرده و در راستای موفقیت در دعوای مطرح شده قدم بردارد.

بهترین وکیل گنبدکاووس سال ها از عمر خود را صرف دست و پنجه نرم کردن با پرونده های گوناگون کرده است. از این رو، تجربه بالایی در این زمینه دارد. تجربیات بهترین وکیل گنبد کاووس باعث می شود تا او بتواند پرونده موکل را در مسیر درستی قرار داده و احتمال پیروزی در آن را افزایش دهد. بهترین وکیل گلستان با موکل خود صادق است و از تضمین خلاف واقع در خصوص نتیجه پیش آمده خودداری می کند. بهترین وکیل گنبد کاووس سعی دارد ضمن رعایت رفتار حرفه ای، در مواجهه با موکل خود امانت دار باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقالهبه معرفی 10 تا از بهترین وکیل های گنبدکاووس می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل گنبدکاووس سال 1403

دکتر علی اصغر احمدی

دکتر علی اصغر احمدی بهترین وکیل گنبدکاووس

آقای دکتر علی اصغر احمدی از وکلای متخصص در گنبد کاووس هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق و بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پاسخگویی مناسب، مستمر و صادقانه در مدیریت قراردادهای وکالت و مشاوره از ویژگی های کاری آقای دکتر علی اصغر احمدی است.

برخی از تخصص آقای دکتر احمدی:

  • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
  • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)
  • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

شماره تماس: 09111773575
برای اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری آقای دکتر احمدی، با شماره بالا تماس بگیرید.

امیر مروی

امیر مروی وکیل گنبدکاووس

آقای امیر مروی یکی از وکلای متخصص در گنبدکاووس هستند. ایشان وکیل پایه یک، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می باشند. وکالت و قبول پرونده های مختلف توسط ایشان انجام می شود. مشاوره حضوری و تلفنی از خدماتی است در دفتر وکالت ایشان به متقاضیان ارائه می شود.

آدرس دفتر: گنبد کاووس، خيابان طالقانی شرقی، روبروی کلانتری 12 مجتمع مدائن، طبقه 5، واحد 25

شماره تماس: 09111792980

رستم تیمور زاده

رستم تیمور زاده وکیل گنبد کاووس

آقای تیمورزاده وکیل پایه یک دادگستری در گنبدکاووس، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و … هستند. ایشان با داشتن سابقه بالا در وکالت، موفقیت های بسیاری را کسب نموده اند و همواره تلاش می کنند با اتکار به تجربه و دانش به روز خود، بهترین نتایج را برای پرونده های در دست رقم بزنند.

آدرس دفتر: گنبد کاووس، خیابان حافظ جنوبی، مجتمع حافظ، طبقه 2

شماره تماس: 09121312261

لیلا تقی زاده

لیلا تقی زاده وکیل گنبد کاووس

خانم تقی زاده یکی از وکلای باسابقه در گنبدکاووس و مشاور حقوقی در این شهر هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 19 سال سابقه وکالت و وکیل متخصص در پرونده های خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی می باشند. انواع خدمات مشاوره و وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: گنبد کاووس، خیابان طالقانی شرقی، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان شقایق یک، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۲۰۰۷۲

مهدی خجسته

مهدی خجسته وکیل گنبد کاووس

آقای مهدی خجسته وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی، دارای وکالت پایه یک دادگستری، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالتی در دعاوی مختلف و دارای سابقه درخشان در حرفه وکالت می باشند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی به متقاضیان، از خدمات ایشان محسوب می شود.

آدرس دفتر: گنبد کاووس، شهرک بهارستان، خیابان بوستان، نبش ترنج، پلاک۱۱۴

شماره تماس: ۰۹۲۱۵۹۶۶۰۲۶

انواع تخصص بهترین وکیل گنبد کاووس

بهترین وکیل گنبد کاووس با اخذ پروانه وکالت و عضویت در یکی از مراکز حقوقی از حق موکل در محاکم، دادسرا، ادارات ثبت و املاک از افراد حقیقی یا حقوقی، دولتی یا غیردولتی دفاع می کند. بعضی از وکلای دادگستری در زمینه های ویژه ای متخصص هستند و موکل با توجه به نوع تخصص به آنها مراجعه می کند. سپردن پرونده به وکیل متخصص می تواند احتمال موفقیت پرونده را به میزان چشمگیری افزایش دهد. برخی از انواع تخصص بهترین وکیل گنبد کاووس به این شرح است:

وکیل خانواده: وکیل خانواده آگاهی کامل و جامعی از قوانین و مقررات خانواده دارد. چنین فردی به امور خانواده و حقوق از دست رفته اعضای خانواده رسیدگی می کند. مهریه، نفقه، تمکین، نشوز، حق حضانت فرزندان و… از جمله تخصص های بهترین وکیل گنبد کاووس است.

وکیل چک و سفته: وکیل چک و سفته با تسلط بر قوانین و مقررات اسناد تجاری و با توجه به دانش حقوقی و آشنایی با مراحل دادرسی و نحوه مطالبه وجه اسناد مالی می تواند اقدام به اخذ وثیقه کند. اقدامات لازم در راستای حقوق از دست رفته طلبکار را انجام دهد.

وکیل ملکی: معاملات ملکی به خاطر حساسیت و اهمیت بالایی که دارند نیاز به تخصص و دانش در آن ها احساس می شود. بهترین وکیل گنبد کاووس با تخصص ملکی به فردی گفته می شود که در مورد انواع املاک اعم از عقیم و غیر عقیم و … اطلاعات لازم و کافی را داشته باشد.

وکیل مهاجرت: وکیل مهاجرت در حوزه مسائل مربوط به مهاجرت به دیگر کشورها و اخذ تابعیت از دولت های مساعد دانش حقوقی لازم را دارد. وکیل مهاجرت در خصوص مواردی مانند دفاع از حقوق مهاجران در کشورهای محل اقامت و اخذ تابعیت اقدامات لازم را انجام می دهد.

وکیل تنظیم قرارداد: وکیل تنظیم قرارداد با توجه به اینکه اطلاعات حقوقی کافی در امور مربوط به قراردادهایی که بین اشخاص منعقد می شود، می تواند به اشخاص حقیقی یا حقوقی برای تنظیم قرارداد کمک شایانی کند. وکیل قراردادی می تواند تا حد زیادی از خسارات و احتمالاً کلاهبرداری و سایر جرایم و مشکلات حقوقی که ممکن است در آینده رخ دهد جلوگیری کند.

وکیل شرکتی: وکیل شرکتی دارای اطلاعات حقوقی خوب و کامل در امور مربوط به شرکت ها مانند شرکت با مسئولیت محدود، سرمایه گذاری مشترک و … می باشد.

تخصص بهترین وکیل گنبد کاووس

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل گنبد کاووس

همواره باید به این نکته توجه داشت که بالا بودن حق الوکاله به هیچ عنوان به معنای خوب بودن یا معتبر بودن یک وکیل نیست. این درست است که وکلای مجرب دستمزد بالایی دریافت می کنند ولی چنین بالا بودنی از مهارت آن ها سرچشمه می گیرد. گاهی ممکن است برخی از وکلا رقم غیر معقولی را به موکل خود پیشنهاد بدهند. قبل از توافق با بهترین وکیل گنبد کاووس درباره هزینه، باید با افراد با تجربه در این زمینه مشورت کنید. دقت داشته باشید که حق الوکاله به صورت توافقی در زمان قرارداد تعیین می شود. از این رو شما نیز می توانید در تعیین آن نقش داشته باشید.

لازم است پیش از انتخاب بهترین وکیل گنبد کاووس، ملاقات حضوری با او تدارک ببینید. لازم است در جلسه با بهترین وکیل گنبد کاووس تمامی خواسته های خود از پرونده را بیان کرده و دغدغه های خود را به صراحت مطرح کنید. در این جلسات می توانید به میزان قابل توجهی با توانایی و مهارت وکیل مورد نظر آشنا شده و رفتار حرفه ای او را محک بزنید. در ملاقات حضوری با بهترین وکیل گنبد کاووس توجه خاصی به زمان شناس بودن وکیل داشته باشید. لازم است وکیل به موکل خود متعهد بوده و مهلت مورد نظر را در اختیار او قرار دهد.

انتخاب بهترین وکیل گنبد کاووس

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم ابتدا نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل گنبد کاووس را مورد ارزیابی قرار دهیم تا اطمینان شما از انتخاب وکیل مورد نظرتان افزایش یابد. در ادامه سعی کردیم انواع وکلا بر اساس تخصص آن ها را بررسی کرده و به برخی از آن ها اشاره کنیم. در پایان نیز نکاتی را تشریح کردیم که به کارگیری آن ها در انتخاب وکیل می تواند نقشی موثر داشته باشد. حال نوبت شما است که اگر پیشنهاد، نظر یا تجربه ای در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا