ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در آستارا ⚖️【سال1403】

وکالت در زمینه ی دعاوی ملکی و پرونده های مربوط به اموال منقول و غیر منقول یکی از پیچیده ترین وکالت های محاکم قضایی محسوب می شود که به دلیل حساسیت موضوع ، افراد به وکلای متخصص در این حوزه نیاز پیدا می کنند و انتظار دارند وکیل ملکی با توانایی و تجربه ای که در این زمینه دارد بتواند بهترین دفاعیه و رضایت بخش ترین نتیجه را در دادگاه از موکل خود به عمل آورد. دعاوی ملکی از طیف بسیار گسترده ای برخوردارند و یکی از شایع ترین دعاوی به شمار می آیند که به کرات در محاکم قضایی حقوقی و کیفری، توسط وکیل ملکی اقامه می شود. بنابراین درخواست وکالت یا مشاوره حقوقی از بهترین وکیل ملکی در آستارا کاری معقولانه است.

بهترین وکیل ملکی در آستارا

بهترین وکیل ملکی در آستارا کیست؟

وکیل ها به عنوان نمایندگان تام الاختیار حقوقی و مسئولیت دفاع از موکلین خود در محاکم قضایی هستند. آنها باید بهترین راه حل ها را برای حل اختلافات حقوقی در دادگاه ارائه دهند. به دلیل حساسیت موضوع نیاز افراد به وکلای متخصص در این حوزه بیشتر احساس می شود و نیز افراد به دلیل پیچیدگی و تخصصی بودن دعاوی ملکی، انتظار دارند از وکلای شاخص و معتبر در این حوزه کمک بگیرند. و اگر منبع موثقی در این خصوص نداشته باشند در جریان پرونده مطلوب ترین نتیجه رانخواهند گرفت. بهترین وکیل مازندران نیز ثابت کرده با توجه به رزومه خود در بین وکلای سطح استان، می تواند در خصوص پرونده های شما راهنمایی های لازم را به بهترین نحو ارائه دهد.

در اینجا ما شما را همراهی میکنیم تا بهترین وکیل ملکی آستارا و وکلای برجسته و حقوقدان که دارای مهارت در دعاوی ملکی، مسلط به امور حقوقی و مشاوره، و از همه مهمتر ارتباط وکیل با ادارات اجرایی و دادگاه ها باشد، که نقش حیاتی در روند پرونده دارد، را به شما معرفی کنیم. پس در نظر داشته باشید که یک وکیل خوب در آستارا با تخصصی که در دعاوی حقوقی و کیفری دارد،گام های بلندی در جهت حل نیاز های موکل خود انجام می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در این قسمت ما به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در آستارا پرداختیم. با ما همراه باشید تا با رزومه پربار و اطلاعات تماس وکلا آشنا شده و وکیل منتخب خود را بیابید.

۱۰ تا از بهترین وکیل ملکی در آستارا سال 1403!

امیر ساسانیان

امیر ساسانیان

آقای امیر ساسانیان وکیل پایه یک دادگستری،کارشناس و مشاور حقوقی در آستارا می باشند . ایشان یکی از شناخته شده ترین وکلا در آستارا با سابقه ی بیش از یک دهه و متخصص در کلیه ی امور کیفری ، دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده و… می باشند. از ویژگی های برجسته ی آقای وکیل در کسوت شریف وکالت که ایشان را از دیگر وکلا متمایز کرده است، توجه به نیازهای موکلین با جدیت تمام، قبول وکالت و دفاعیه هایی کاملا حرفه ای،ارايه ی راه حلی کاملا مطلوب، حسن سابقه و پیگیری مجدانه پرونده های وکالتی، وی را در زمره وکلای خوشنام در آستارا قرار داده اند. جهت بهره مندی از مشاوره حقوقی و اعطای وکالت با آقای امیر ساسانیان با شماره تماس و آدرس ذکر شده در ارتباط باشید.

آدرس: آستارا، خیابان حکیم نظامی، روبروی داروخانه شبانه روزی دکتر صادق حریری، بن بست پنجم، ساختمان ملک زاده، طبقه۴

شماره تماس: 09111838049

سولماز کرم کار

سولماز کرمکار

اگر قصد دارید درباره ی امور حقوقی ملکی، کیفری، خانواده، و یا مشاوره حقوقی از یک کارشناس حقوقی متخصص و فعال در حوزه حقوق مدنی و اجتماعی مشاوره بگیرید، قطعاً به سراغ وکلایی میروید که در رزومه کاری و کارنامه ی شغلی خود، خوشنامی و حسن سابقه ی درخشان از بارز ترین و شناخته شده ترین ویژگی ها باشد ایشان خانم سولماز کرم کار در آستارا وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا هستند. جدیت در کار، دقت در اظهارات و جلب رضایت موکلین و مراجعه کنندگان، درصد بالای موفقیت در وکالت دعاوی، فن بیان، حسن خلق، خانم وکیل را از دیگر رقبا متمایز می کند. جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره میتوانید از اطلاعات ارتباطی زیر کمک بگیرید.

آدرس: آستارا خیابان عباسیه شمالی نبش بن بست ۱۵

شماره تماس:09127997893

چنگیز محمدپور

چنگیز محمدپور

وکیل چنگیز محمدپور عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در آستارا می باشند وی در حوزه های کیفری و حقوقی ، خانواده، ملکی، ثبتی وکالت می کنند همچنین به صورت آنلاین و حضوری در رابطه با مسائل حقوقی مشاوره میدهند و مراجعین را با تمام نکات حقوقی پرونده آشنا میکند تا در صورت لزوم بتواند بهترین تصمیم را بگیرد برای وکیل محمدپور رضایت مندی موکلین از حسن خلق، تعهد کاری، روند موفقیت آمیز پرونده ها و گرفتن آرای مثبت از دادگاه بهترین تبلیغ است ایشان در رزومه شغلی خود تعدادکثیری دعاوی حقوقی و کیفری پیروزمندانه را وکالت نموده اند برای مشاوره و اعطای وکالت می توانید با اطمینان خاطر روند قضایی خود را به ایشان بسپارید راههای ارتباط با بهترین وکیل در آستارا:

آدرس: آستارا، چهارراه فارابی، تقاطع خیابان شریعتی و فارابی، دفتر وکالت چنگیز محمدپور

شماره تماس:09112817275

شهرام سلامی

شهرام سلامی

آقای اسلامی از وکلای نامی در آستارا می باشند اسلامی وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس و مشاور حقوقی دادگستری ، عضو کانون وکلا با چندین سال سابقه ی درخشان در وکالت از برجسته ترین متخصصین حوزه حقوق می باشند ایشان با وجدان و تعهد کاری بالا برترین جایگاه را در بین وکلای توانمند این حوزه کسب کرده اند شایان ذکر است آقای شهرام اسلامی در حوزه های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده( طلاق، مهریه، نفقه و …) و امور مربوط به تنظیم قراردادها ارائه ی خدمات میکنند جهت کسب اطلاعات حقوقی بیشتر و مشاوره ی حضوری و آنلاین با وکیل اسلامی میتوانید با راههای زیر در ارتباط باشید

آدرس: آستارا، خیابان حکیم نظامی، بن بست پنجم، ساختمان ملک زاده، طبقه ۵

شماره تماس: 09113825255

یاسر سودایی

یاسر سودایی

جناب یاسر سودایی وکیل پایه یک دادگستری میباشندتخصص در دعاوی و رزومه شغلی درخشان، وی را در بین دیگر وکلای حرفه ای قرار داده است قبول وکالت در دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده از توانایی های ایشان در این زمینه می باشد به جهت دفاعیه های حرفه ای و آمار بالای پرونده های قضایی موفق و دعاوی پیروزمندانه و احقاق حقوق بیشماری از مراجعین موجبات رضایت موکلین از ایشان شده و عنوان بهترین وکیل در آستارا را مختص خود کرده است جهت مشاوره حقوقی و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با بهترین راهنمایی های وکیل سودایی سریع ترین راه را برای روند پرونده خود برگزینید. راههای ارتباطی با وکیل یاسر سودایی:

آدرس: آستارا، خیابان فارابی، روبروی هلال احمر، ساختمان قنبریان، طبقه

شماره تماس: 09113813202

ضرورت حضور وکی ز ل ملکی در دادگاه را بیشتر بدانید!

دعاوی حقوقی علی الخصوص دعاوی ملکی در دادگاهها که بیشترین پرونده ها را به خود اختصاص داده، قوانین و مقررات خاصی دارد که قاعدتاً بررسی در اینگونه پرونده ها تخصص و توانایی خود را می طلبد و متخصص این حوزه کسانی جز بهترین وکیل ملکی در آستارا نیستند وکیل ملکی توانایی دفاع از دعاوی قضایی را به بهترین نحو با اصول و مقررات قانونی دارد و استفاده ی حداکثری از تبصره ها و ماده ها در تغییر دادن رای و نظر قاضی به نفع موکل خود سعی ممکن را میکند وکالت در زمینه دعاوی ملکی و پرونده های مربوط به املاک و اموال منقول و غیر منقول یکی از پیچیده ترین وکالت های مطرح شده در محاکم قضایی شناخته شده است.

املاک جزء آن دسته از اموالی ست که بخش زیادی از دارایی های افراد را شامل می شود پس به دلیل حساسیت موضوع، در پرونده ها و دعاوی مربوط به املاک که از طیف بسیار گسترده ای برخوردارند، نیاز بیشتری به وکیل احساس می شود این در حالی ست که بدون حضور وکیل فرد به جز بالا و پایین رفتن از پله های دادگاه و کلافگی و سردرگمی از مسائلی که تخصص ندارد، چیز زیادی عایدش نمی شود در واقع اینگونه افراد با اقدامات خودسرانه موجبات اطاله مراحل قضایی خود می شوند مع الوصف این افراد باعث عدم رسیدن به حق واقعی خود می شوند و ضرر دو سویه چون از دست رفتن وقت و هزینه ی فراوان و همچنین از دست دادن دارایی را متحمل می شوند.

پس اشخاص آگاه در این زمینه در صورت بروز هر گونه مسئله یا مشکل حقوقی- ملکی، پیش از انجام به هر کاری با بهترین وکیل ملکی آستارا و متخصصین مربوطه مشاوره گرفته و بعد از کسب اطلاعات ملزومه با همراهی وکیل روند پرونده را پیش میگیرد این اقدام عاقلانه در واقع کار را به کاردان سپردن است لازم به ذکر است درمیان مباحث مشاوره، وکیل متخصص نکاتی رادر رابطه با تبصره ها و ماده ها ی قوانین ملکی یادآور و متذکر میشود که باعث آگاهی فرد در این زمینه شده و شاید دیگر نیازی به گرفتن وکیل پیدا نکند و با یک فن مناسب روند پرونده به راحتی به نفع خود خاتمه دهد و در زمان اندک نتیجه ی مطلوب را بگیرد

وظایف وکیل ملکی شامل چه مواردی می باشد؟

وظایف یک وکیل ملکی چیست و اصولا وکالت ملکی در چه مواردی مطرح میشود وپاسخ سوالاتی این قبیل وظایف و ویژگی های یک وکیل را بیشتر روشن می کند. علاوه بر وظایف عادی که تمام وکلا دارند، در حوزه وکالت ملکی، به دلیل حساسیت امور ملکی برای اشخاص، وکیل مربوطه می بایست در امور مربوط به املاک و قوانین مدنی و اجتماعی در این زمینه اطلاعات ویژه ای داشته باشد تا مشاوره های وی برای پرونده موکل مسمر ثمر باشد.

از جمله در دفاع از موکل خود در دعاوی ملکی چون عقد بیع یا خرید و فروش، عقد اجاره، رهن، عقد صلح و سایر عقودکه در ارتباط با ملک یا اموال غیر منقول منعقد شده و میان طرفین اختلافی رخ داده، وکیل ملکی در آستارا وظیفه دارد به صورت مستدل و با استناد به قوانین جاری از موکل خود دفاع کند تا به حق خود برسد وکیل ملکی تخصص در نظارت بر قوانین رویه قضایی امور ملکی، تجربه ی کافی دارد و توانایی تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، مزاحمت، ممانعت از حق، فروش مال غیر، مطالبه وجه التزام، تقسیم املاک مشاع، ابطال یا فسخ قرارداد و غیره سودمند باشد برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در آستارا می توانید از وکلای شناخته شده و معرفی شده در این مقاله یاری بگیرید.

کلام آخر

از همراهان فهیم که مطالب این مقاله را دنبال کردید تشکر و قدر دانی می شود و به پیرو نکته نظراتی که در پایان مقاله ها قرار میدهید سعی شد به تعداد کثیری از نکات جامه عمل پوشانده شود که مشارکت شما بسی جای خرسندی ست در این مقاله تلاش بر این شد از بین گزینه های انبوه بهترین وکیل ملکی در آستارا معرفی شود. وظایف و ویژگی هایی که یک وکیل ملکی باید دارا باشد ذکر شدو لزوم حضور وکیل ملکی در دادگاه و از ضروریات مشاوره با یک وکیل ملکی در رابطه با موضوع مربوطه بحث شد تا انتخابی بی نقص داشته باشید شایان ذکر است به دلیل اینکه املاک جزء مهمترین دارایی های افراد محسوب میشود و همچنین املاک و وکالت ملکی جزء مهمترین و پیچیده ترین دعاوی محاکم قضایی محسوب میشود بنابراین بیشتر در این موضوع بحث شد تا مطالب ارائه شده در این حوزه مورد استفاده شما همراهان عزیز قرار بگیرد اگر در این مقاله پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا در دیدگاه نظرات خود را بیان کنید .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا