کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کاشان ⚖️【سال1403】

قانون برخی از رفتارها را به عنوان جرم شناخته است و در صورت ارتکاب آن ها، فرد متخلف را شایسته مجازات دانسته است. گاهی ممکن است فرد مرتکب جرمی شود یا اینکه وقوع جرمی حقی را از او ضایع کرده باشد. در چنین مواردی لازم است با مراجعه به یک وکیل مجرب و کاربلد از حق خود دفاع کرده و ضعف حقوقی خود در این زمینه را جبران نماید. اگاه همواره انتخاب وکیل یک فرآیند سخت و پیچیده است. در این مطلب سعی داریم شما با بهترین وکیل کیفری در کاشان آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل خبره نداشته باشید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در کاشان

بهترین وکیل کیفری در کاشان کیست؟

اگر سری به خیابان های کاشان بزنیم با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو خواهیم شد که وکلای حاضر در آن ها آماده هستند تا رسیدگی به پرونده های کیفری را بر عهده بگیرند. اما بهتر است در پرونده های کیفری به دلیل پیچیدگی که دارند از یک وکیل خبره و کار آزموده استفاده کنید. بهترین وکیل کاشان در رشته حقوق تحصیل کرده است. او دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات عالیه به او کمک می کند تا از پیچ و خم های امور قضایی اطلاع داشته باشد.

بهترین وکیل کیفری در کاشان از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری آگاه است و می تواند بهترین راهکار برای حل و فصل دعاوی کیفری را ارائه دهد. او همواره تلاش دارد تا تغییرات قانون را نیز تحت رصد قرار دهد تا از رقبای خود در این زمینه عقب نماند. بهترین وکیل کیفری در کاشان در طی سال ها حضور در دادگاه و دادسرا توانسته تجربیات گران بهایی به دست بیاورد. این تجربیات می تواند به موکل کمک کند تا کلید حل مشکل را به دست بیاورد و بتواند پرونده را در مسیر درست دنبال نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در کاشان می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کاشان سال 1403!

 عبدالله تابنده

بهترین وکیل کیفری در کاشان

جناب آقای عبدالله تابنده وکیل پایه یک دادگستری و یکی از توانمندترین وکلای کاشان است. ایشان به عنوان یک وکیل خبره در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، مالی و… شناخته می شوند. ایشان به دلیل تجربه و مهارت بالایی که در حل و فصل اختلافات مربوط به دعاوی کیفری دارند، می توانند بهترین راهکار را به شما ارائه داده و شما را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری کنند.

مهارت و تخصص وکیل:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس دفتر: کاشان، خیابان آیت اله کاشانی، سه راه غزنوی، مجتمع نارون، طبقه دوم

شماره تماس: 09132767180

پوران شرفی

بهترین وکیل کیفری در کاشان

سرکار خانم پوران شرفی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکلای شهر کاشان است. ایشان مهارت بالایی در ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف دارند. سرکار خانم پوران شرفی آماده پذیرش وکالت پرونده در دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، طلاق، مالی، مهریه و…. هستند. ایشان تجربه بالایی در رسیدگی به پرونده های کیفری دارند و می توان با مراجعه به ایشان به اهداف تعیین شده دست پیدا کرد.

مهارت و تخصص وکیل:

 • مشاور حقوقی
 • تجربه بالا در دعاوی کیفری و خانواده

آدرس دفتر: کاشان، میدان کمال الملک، جنب ساختمان شیرین، کوچه پلیس+10، دفترخانه اسناد رسمی شماره 318، طبقه اول، واحد

شماره تماس: 09133635052

ام البنین فریدونی

بهترین وکیل کیفری در کاشان

سرکار خانم ام البنین فریدونی یکی دیگر از وکلای متخصص در دعاوی کیفری است. ایشان تخصص بالایی در قبول وکالت پرونده های مختلف و ارائه مشاوره حقوقی دارد. سرکار خانم ام البنین فریدونی یکی از وکلای معروف در سطح شهر کاشان هستند و آمده اند در دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و… تمام مهارت و تجربه خود را برای اختلافات به کار ببندند. ایشان به صورت حضوری و تلفنی مشاوره حقوقی ارائه خواهند داد.

مهارت و تخصص وکیل:

 • مشاور حقوقی
 • دارای تخصص در دعاوی کیفری
 • تجربه بالا
 • سابقه درخشان

آدرس دفتر: کاشان، میدان امام حسن، به طرف میدان جهاد، نبش بلوار کشاورز

شماره تماس: 09131635128

 محمدرضا خراط زاده

بهترین وکیل کیفری در کاشان

جناب آقای محمدرضا خراط زاده یکی دیگر از وکلای توانمند شهر کاشان است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و حاضر است با تجربه خود شما را در حل و فصل دعاوی کیفری مطرح شده یاری نماید. ایشان همچنین آماده است در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و… به مراجعه کنندگان مشاوره حقوقی ارائه دهد. ایشان به عنوان وکیل مشغول فعالیت در بانک ملی و بانک صادرات شهر کاشان هستند و سوابق درخشانی در زمینه وکالت دارند.

مهارت و تخصص وکیل:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری شهر کاشان
 • مشاور حقوقی

آدرس دفتر: کاشان، خیابان شهید رجایی، ساختمان پاساژ سفید، طبقه دوم واحد

شماره تماس: 09104504588

علیرضا نقدی

بهترین وکیل کیفری در کاشان

جناب آقای علیرضا نقدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در شهر کاشان است و تخصص و مهارت ایشان در ارتباط با دعاوی ملکی، ثبتی ، بازرگانی، گمرکی، کیفری و دادگاه انقلاب می باشد. البته ایشان در طی سال های فعالیت حقوقی نشان داده است که در تمامی دعاوی از توانایی بالایی برخوردار است و می تواند با دقت و سرعت تمامی پرونده ها را به سرانجام برساند. صبر و بردباری را می توان مهم ترین شاخصه ایشان دانست. ایشان همچنین تا به سرانجام رسیدن پرونده در کنار موکل خود خواهد بود و ایشان را در رسیدن به اهداف یاری می کند.

مهارت و تخصص وکیل:

 • استاد دانشگاه
 • مولف مقالات حقوقی
 • مشاور حقوقی

آدرس دفتر: کاشان، خیابان آیت الله کاشانی، جنب بانک دی، مجتمع اخوان، طبقه اول واحد ۷

شماره تماس: 09132779079

وکیل کیفری در کاشان باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

دقت داشته باشید که دعاوی کیفری شامل آن دسته از پرونده هایی می شود که در آن ها جرمی رخ داده است. برای مثال سرقت، تجاوز، توهین، باج گیری، ضرب و جرح و… را می توان جزو مهم ترین دعاوی کیفری به حساب آورد. بدیهی است که در دادگاه هایی که برای رسیدگی به پرونده های کیفری دایر می شود، حجم تنش در میزان بسیار بالایی است. از این رو لازم است بهترین وکیل کیفری در کاشان ضمن رعایت اصول حرفه ای، تسلط ویژه ای بر روی احساسات و رفتار خود داشته باشد.

شجاعت و جسارت بهترین وکیل کیفری در کاشان به او این امکان را می دهد تا در دل تنش ها بتواند از موکل خود دفاع کند و اجازه ندهد حقی از او ضایع شود. او تحت تاثیر جو دادگاه قرار نمی گیرد و می تواند با اعتماد به نفسی که دارد تمامی ادله و مستندات لازم را به قضات ارائه داده و آن ها را با اتکا به قوانین مجاب نماید تا به نفع موکل او رای صادر کنند. او از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری کاملا آگاه است و سعی دارد با مطالعه قوانین توانمندی خود را در سطح بالایی نگه دارد.

نفوذ کلام را می توان مهم ترین ابزار یک وکیل کیفری برای جنگ در میدان دادگاه در نظر گرفت. لازم است در انتخاب وکیل کیفری همواره دقت ویژه ای به توانایی او در به کار بردن کلمات داشته باشید. دانش یک وکیل کیفری به هر میزانی که بالا باشد، باز هم نیاز دارد از فن بیان قوی بهره مند باشد. در واقع کلام راهی برای جاری شدن دانش است و بهترین وکیل کیفری در کاشان می بایست با کلام خود دفاعیات لازم از موکل را انجام دهد و در نهایت پرونده را به سمت موفقیت سوق دهد.

لازم است انرژی بهترین وکیل کیفری در کاشان در سطح بالایی باشد تا بتواند در دادگاه دفاع موثری از موکل خود داشته باشد. لازم است پس از انتخاب وکیل مورد نظر، جلسه ای را برای ملاقات حضوری با او تدارک ببینید. در این جلسه می توانید به میزان زیادی به پر انرژی بودن وکیل انتخابی خود پی ببرید. دقت داشته باشید که دعاوی کیفری همواره با تنش و پیچیدگی های خاص خود همراه هستند و انرژی زیادی را از وکیل تلف می کنند. بهتر است به دنبال افرادی برای وکالت پرونده بروید که جسور باشند.

ویژگی وکیل کیفری

چه عواملی در حق الوکاله وکیل کیفری خبره در کاشان موثر است؟

حق الوکاله در واقع دستمزدی است که به یک وکیل برای انجام امور قضایی از سوی موکل پرداخت می شود. دقت داشته باشید که عموم مردم دانش لازم برای حضور موفق در دادگاه و رسیدگی به پرونده های کیفری را ندارند. از این رو، وکالت پرونده را به بهترین وکیل کیفری در کاشان می سپارند و در ازای آن به او دستمزد پرداخت می کنند. لازم به ذکر است که میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می شود و عوامل بسیاری در تعیین آن موثر خواهد بود.

موضوع یک پرونده نقش موثری در تعیین میزان حق الوکاله دارد. به طور معمول دستمزدی که وکلا برای قبول وکالت پرونده های کیفری درخواست می کنند، بیشتر از سایر پرونده ها است. لذا می توان گفت حق الوکاله وکیل کیفری با حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در کاشان متفاوت است.

زیرا همان طور که اشاره کردیم پرونده های کیفری از پیچیدگی و دشواری های بسیاری برخوردار هستند و لازم است وکیل برای حل و فصل آن ها انرژی بیشتری را صرف نماید. برای اطلاع از حق الوکاله وکلای مختلف لازم است با آن ها ارتباط بگیرید. زیرا دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است.

پس از مراجعه به بهترین وکیل کیفری در کاشان، او پرونده را به طور کامل مطالعه می کند. همچنین به دقت به صحبت های موکل گوش می دهد تا از جوانب ناپیدای آن اطلاع حاصل کند. در نهایت وکیل مدت زمانی که برای به سرانجام رسیدن پرونده کیفری وقت نیاز است را تخمین می زند و بر اساس آن مبلغ مورد نظر حق الوکاله را اعلام می کند. دقت داشته باشید که هر چه زمان مورد نیاز برای رسیدگی به یک پرونده بیشتر باشد، وکیل به تبع آن دستمزد بیشتری را از موکل درخواست می کند.

حق الوکاله وکیل کیفری

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در کاشان آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید وکیل مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن انتخاب نمایید. همچنین تلاش کردیم مهم ترین ویژگی های یک وکیل کیفری را تشریح نماییم تا به کمک آن ها بتوانید وکلای شاخص را شناسایی کنید. در پایان نیز اشاره کردیم که چه عواملی در تعیین حق الوکاله وکیل کیفری موثر است. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و پیشنهادات خود در این زمینه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 9 =

دکمه بازگشت به بالا