ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کاشان ⚖️【سال1403】

دعاوی ملکی پیچیدگی های خاص خود را دارند، همین موضوع سبب می شود اگر اطلاعات کافی از مسائل حقوقی مرتبط با ملک و املاک نداشته باشید به تنهایی در این پرونده موفق نشوید. حضور وکیل ملکی متخصص در زمینه دعاوی ملکی موجب می شود تا پرونده به صورت صحیح پیگیری شود و میزان پیروزی تان در دادگاه افزایش یابد. کاشان به عنوان یکی از شهرهای با جمعیت بالا، آمار دعاوی ملکی قابل توجهی دارد، لذا در ادامه قصد معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کاشان را داریم، برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

 بهترین وکیل ملکی در کاشان کیست؟

بهترین وکیل ملکی در کاشان کیست؟

وکیل ملکی همان وکیل پایه یک دادگستری است که در امور ملکی و انواع دعاوی ملکی دانش و تجربه کافی دارد. لذا می تواند بهتر از هر شخصی در این زمینه به شما کمک کند. بهترین وکیل کاشان به دلیل تجربه ای که در دعاوی ملکی متعدد داشته است، به خوبی به روند رسیدگی پرونده در دادگاه ها آگاه است و تلاش می کند تا پرونده را در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه برسانند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

لذا در ادامه این مطلب قصد داریم برای انتخاب سریع و راحت وکیل ملکی در کاشان، لیستی از 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کاشان را معرفی کنیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس مشاوران همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کاشان سال 1403!

محمدرضا رضوانپور

محمدرضا رضوانپور وکیل ملکی در کاشان

آقای محمدرضا رضوانپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کاشان، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی، مطالبات و … می باشند.

آدرس دفتر: کاشان، میدان معلم، ساختمان کرمانی، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۶۳۵۰۸۷

سید میثم رضویه

سید میثم رضویه وکیل ملکی در کاشان

آقای رضویه وکیل پایه دادگستری و مشاور حقوقی در کاشان هستند. تخصص های آقای رضویه امور قراردادها، وکیل تنظیم قراردادها، وکیل دعاوی ملکی، متخصص تنظیم انواع قراردادهای ملکی به خصوص مشارکت در ساخت، سرقفلی و مبایعه نامه و اجاره نامه ها می باشد.

وکیل دعاوی املاک و اراضی:

 • املاک استیجاری و تخلیه فوری و مطالبه اجاره بها
 • افراز و تقسیم و تفکیک املاک مشاع
 • سرقفلی و حق کسب پیشه و تجارت
 • ابطال سند مالکیت دولت
 • وکیل الزام به تنظیم سند
 • دستور فروش املاک
 • خلع ید و قلع و قمع
 • تصرف عدوانی
 • ممانعت از حق
 • اثبات مالکیت
 • حق ریشه

آدرس دفتر: کاشان، بلوار دانش، دانش 23، مجتمع امین

شماره تماس: 09138610429

نصرت اله غزالی

نصرت اله غزالی وکیل ملکی در کاشان

جناب آقای نصرت اله غزالی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش 12 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلفی از جمله دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی (عقود و معاملات، موجر و مستاجر، اجراییات، خلع ید، دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای رفع تصرف عدوانی و…) در شهرستان کاشان می باشند.

آدرس دفتر: کاشان، خیابان شهید بهشتی، ابتدای خیابان زیارتی، مجتمع ماهان، طبقه ۲ واحد ۹

شماره تماس: 09124755452

پوران شرفی

پوران شرفی وکیل ملکی در کاشان

خانم پوران شرفی وکیل پایه یک دادگستری است و متخصص در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، طلاق و … می باشند. ایشان به عنوان یکی ازوکلای ملکی خبره در کاشان هستند و در دعاوی های مختلف وکالتی به کار مشغول می باشد. ارائه مشاوره حضوری و تلفنی در خصوص انواع دعاوی ملکی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: كاشان، ميدان كمال الملك، جنب ساختمان شیرین، کوچه پلیس+10 دفترخانه اسناد رسمی شماره 318 طبقه اول، واحد 2
شماره تماس: 09133635052

محسن زیارتی

محسن زیارتی وکیل ملکی در کاشان

آقای محسن زیارتی وکیل پایه یک دادگستری در کاشان، متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. ارائه مشاوره تلفنی و حضوری، تنظیم دادخواست و شکواییه، رسیدگی به انواع دعاوی ملکی در کاشان توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: کاشان، خیابان رجایی، مجتمع اداری صفویه، طبقه 4، واحد 4

شماره تماس: 09131630266

اصغر قیصری راوندی

اصغر قیصری راوندی وکیل ملکی در کاشان

جناب آقای اصغر قیصری رادوندی وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه ی ملکی از بهترین وکیل های ملکی کاشان شناخته می شوند و به تمام امور حوزه ملکی تسلط کامل دارند. آقای قیصری به ارائه ی مشاوره در تمامی زمینه های حقوقی می پردازند.

آدرس: کاشان، میدان معلم، اول بلوار مطهری، پلاک 314

شماره تماس: 09131638005

ام البنین فریدونی

ام البنین فریدونی وکیل ملکی در کاشان

سرکار خانم ام البنین فریدونی یکی از وکیل های به نام شهر کاشان در حوزه ملکی می باشد. او در تمامی زمینه های حوزه ملکی پرونده قبول می کند. خانم فریدونی همچنین در تمام زمینه ها به ارائه مشاوره تخصصی می پردازد. او سال های زیادی را در این عرصه تجربه موفق کسب کرده است و می تواند بهترین راهنمای شما در این دست از پرونده ها باشد.

آدرس: کاشان، میدان امام حسن، به طرف میدان جهاد، نبش بلوار کشاورز

شماره تماس: 09131635128

ویژگی های وکیل ملکی در کاشان

دعاوی ملکی یکی از رایج‌ ترین پرونده‌ های حقوقی و کیفری را در دادگاه تشکیل می‌دهند. در واقع بهترین وکیل ملکی در کاشان کسی است که دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به چنین پرونده‌هایی را داشته باشد. او با تمامی قوانین و مقررات مربوط به مباحث ملک آشنایی دارد و می‌تواند در جهت احقاق حق شما اقدام نماید. بهترین وکیل ملکی کاشان قادر است به دلیل تجربه بالایی که در این زمینه دارد، شما را در رسیدن به هدف یاری کند.

لازم است که وکیل ملکی دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه‌ های کشور باشد و تخصص لازم برای ورود به این‌گونه مسائل را داشته باشد. البته مهارت او در برقراری ارتباط، فن بیان، نکته سنجی و … نیز جزو ویژگی‌ های ممتاز این وکیل است. وکیل ملکی علاوه بر ویژگی‌ های یک وکیل مجرب می‌ بایست از تخصص خویش در جهت حل مشکلات مربوط به املاک موکل خود استفاده کند. در صورت بروز مشکلات ملکی در خرید و فروش، اجاره، رهن، کلاهبرداری و… وکیل ملکی وظیفه دارد گام‌ های موثری برای حل آن بردارد.

اهمیت مراجعه به وکیل ملکی در کاشان

اهمیت مراجعه به وکیل ملکی چیست؟

در اکثر مسائل مالی ممکن است ضرر و زیان مالی نیز وجود داشته باشد، در زمینه املاک و خرید و وفروش آن نیز این اتفاق به وفور دیده می شود. افرادی به دلیل عدم اطلاعات کافی اقدام به خرید زمین و یا خانه ای می کنند و کلاهبرداری های کلانی از آن ها می شود. در صورتی که اگر به موقع به وکیل ملکی متخصص در کاشان مراجعه می شد، از بروز چنین خساراتی جلوگیری به عمل می آمد.

اهمیت دیگر مراجعه به بهترین وکیل ملکی در کاشان، ارائه دادخواست و تنظیم شکواییه در دادگاه برای شروع پیگیری های دعاوی ملکی بسیار حائز اهمیت است. می توان گفت که طرح اولیه دعوی در دادگاه مهم می باشد و سرنوشت پرونده را تعیین می کند. لذا وکیل ملکی متخصص به خوبی به نحوه تنظیم شکواییه مسلط است. از این رو برای اینکه بی اطلاعی شما موجب عدم موفقیت در پرونده نشود، بهتر است به وکیل ملکی متخصص مراجعه کنید.

باتوجه به اینکه قوانین متعددی در حوزه دعاوی ملکی تعیین شده است، مراجعه به وکیل ملکی اهمیت پیدا می کند، وکیل در زمان و با مدارک مناسبی اقدام به دفاع از پرونده می کند. باتوجه به اینکه همواره در دعاوی مالی امکان خسارات مالی سنگین برای موکل وجود دارد، بهترین کار برای پیگیری های سریع تر و کسب نتیجه مطلوب، مراجعه به وکیل ملکی متخصص است.

کلام آخر

در کاشان به عنوان یکی از شهرهای باجمعیت بالا، آمار خرید و فروش و ساخت و ساز ساختمان، زمین، باغ و … بسیار بالا است. طبیعتا در هر حوزه ای وجود افراد کلاهبردار را نمی توان نادیده گرفت. در این مطلب به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کاشان پرداختیم تا در صورت نیاز دسترسی سریعی به وکیل متخصص در دعاوی ملکی داشته باشید. امیدوارم مطالب موجود مورد استفاده تان قرار گرفته باشد، لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال نمایید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا