کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در نجف آباد ⚖️【سال1402】

دعاوی کیفری را می توان یکی از پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی به شمار آورد. چرا که در این نوع از دعاوی به شکلی جان، مال و آبروی فرد درگیر نتیجه ای است که از دادگاه حاصل می شود. به همین دلیل است که توصیه می کنیم که پیش از هر گونه اقدام برای حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های موجود، از یک وکیل متعهد و کاربلد استفاده کنید. تنها در صورت آگاهی از قوانین و تبصره های موجود است که می توانید به حل و فصل اختلافات بپردازید. از سوی دیگر برای کسب نتایج مطلوب لازم است از یک وکیل با سابقه درخشان استفاده کنید تا بتواند تجربیات خود را در مسیر دادرسی به کار بگیرد. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در نجف آباد آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در نجف آباد

بهترین وکیل کیفری در نجف آباد کیست؟

در واقع برترین وکیل کیفری در نجف آباد سعی دارد به دلیل پیچیدگی هایی که دعاوی کیفری به همراه دارد، اتهامات مربوطه را برای موکل توضیح داده و درک او را در این زمینه به میزان قابل توجهی افزایش دهد. بهترین وکیل نجف آباد با ارائه مشاوره حقوقی به مراجعه کنندگان سعی دارد پس از بررسی تمامی جوانب پرونده و مستندات مربوطه، مطلوب ترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد تا به این شکل افراد را از تصمیمات عجولانه به دور نگه داشته و موفقیت را تضمین کند.

باید به این موضوع توجه داشته باشید که حضور در محاکم قضایی برای دادرسی در خصوص پرونده های کیفری همواره با استرس و اضطراب از سوی موکل همراه است. وکیل کیفری خوب در نجف آباد سعی دارد با بیان روند دادرسی و مسائل مربوط به آن، فرد یا سازمان مورد نظر را برای حضور موفق در دادگاه آماده کرده و به او کمک کند تا دفاعیات موثری داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در نجف آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در نجف آباد سال 1402

حسین کامرانیان نجف آبادی

حسین کامرانیان نجف آبادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری نجف آباد

آقای حسین کامرانیان نجف آبادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در نجف آباد به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعوی کیفری وکالت می پذیرد و همچنین برای مشاوره به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از تجارب و دانش حقوقی خود در اختیار افراد می گذارد.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام خمینی، مقابل پمپ بنزین میثم تمار، پلاک۳۲۱
شماره تماس: ۰۹۱۳۱۳۱۵۴۵۰

بهناز منتظری نجف ابادی

بهناز منتظری نجف ابادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری نجف آباد

خانم بهناز منتظری نجف ابادی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان وکیلی توانا در زمینه دعوی سرقت، کلاهبرداری، ضرب و جرح و … می باشد. وی به دو صورت حضوری و تلفنی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: خیابان امام شرقی، کوی شهید نادری، پلاک ۱۳، طبقه۲، واحد۲
شماره تماس: ۰۹۱۳۳۳۳۱۱۲۸

آزاده معین نجف آبادی

آزاده معین نجف آبادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری نجف آباد

خانم آزاده معین نجف آبادی وکیل توانا و مشاور پایه یک دادگستری در نجف اباد به صورت اختصاصی و با تبحری منحصر به فرد به دعاوی کیفری می پردازد و مراجعین را برای موفقیت در زحوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی راهنمایی می کند و آنان را به سمت موفقیت سوق می دهد. ایشان در محضر داد از فن بیان شیوا و دانش حقوقی خود برای دفاع از موکلشان استفاده می کنند و با رعایت قوانین وکالت پرونده را به سر انجامی خوش می رساند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان ۱۷ شهریور شرقی، بین مولوی و بیمارستان، نبش کوی یزدانی
شماره تماس: ۰۹۱۳۳۳۱۲۵۷۲

محمد لطفی جلال ابادی

محمد لطفی جلال ابادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری نجف آباد

آقای محمد لطفی جلال ابادی وکیل و مشاور جقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به صورت تخصصی در زمینه دعوی کیفری وکالت می پذیرد و افراد را در تمامی زمینه های بسته به سختی پرووندشان راهنمایی میکند. ایشان وکیلی توانا در امور همچون کلاهبرداری و سرقت می باشند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام خمینی، بعد از چهار راه شهرداری، نبش کوچه شهامت
شماره تماس: ۰۹۱۳۱۳۳۸۳۰۴

حسن معظمانی

حسن معظمانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری نجف آباد

آقای ر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در نجف اباد مشغول وکالت می باشد. ایشان وکیلی توانا و خبره در دعوی کیفری هستن و به مراجعین بسته به سختی و پیچیدگی پروندشان مشاوره ارائه می دهد و آنان را به موفقیت نزدیک می کند از این رو افراد با خیالی اسوده پرونده های دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی خود را به ایشان می سپارند. از ویژگی های فردی او به امنت داری و صداقت وی می توان اشاره کرد.

آدرس دفتر: نجف آباد،-چهار راه امام خمینی، نبش ۱۵خرداد، ساختمان وکلا، طبقه۲
شماره تماس: ۰۹۱۳۲۳۰۸۹۷۱

محمدعلی رضایی برزانی

جناب آقای محمد علی رضایی برزانی با مدرک کارشناسی حقوق قضایی، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او با چند سال سابقه درخشان در حوزه کیفری فعالیت تخصصی دارد و با توجه به حوزه شما مشاوره های تخصصی ارائه می دهد. فعالیت موفق و پیگیری های مرتب او باعث شده نام او در بین فعالان این عرصه شناخته شده باشد.

آدرس: نجف آباد، خ شریعتی، چهار راه فردوسی، جنب بانک سپه مرکزی

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۶۶۶۲۲۰

فاطمه انتشاري

سرکار خانم فاطمه انتشاری وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. ایشان در حوزه های تجاری، ثبتی، خانواده، حقوقی، بخصوص کیفری که تخصص او می باشد، پرونده قبول می کند و مشاوره های بسیار سطح بالای موثر در موفقیت پرونده ارائه می دهد. خانم انتشاری سابقه خوبی را در حوزه های کلاهبرداری، جرایم و فساد در رزومه ی خود دارد.

آدرس: نجف آباد، خیابان امام، بعد از چهارراه شهرداری، مجتمع پارسیان طبقه 2

شماره تماس: 09135538248

نسیبه السادات احمدی

سرکار خانم نسیبه السادات احمدی وکیل پایه یک دادگستری با سال ها تجربه در تمام حوزه های قضایی می باشد. ایشان به طور تخصصی در حوزه کیفری فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده موفق در رزومه خود ثبت کرده است. از دیگر خدمات خانم نسیبه السادات احمدی می توان به تهیه و تنظیم اوراق و اسناد اشاره کرد. شما نیز می توانید بصورت حضوری و یا آنلاین از خدمات مشاوره او بهره مند شوید.

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان منتظری شمالی، مجتمع سعیدفر، پلاک ۱۵

شماره تماس: 09124946995

سه تصور غلط درباره دستمزد وکیل کیفری نجف آباد

گاهی در سطح جامعه شاهد تصورات غلطی در خصوص دستمزد بهترین وکیل کیفری در نجف آباد هستیم. این تصورات غلط می تواند بر روی استخدام وکیل و تعیین هزینه های مربوط به آن تاثیرگذار باشد. برای مثال ممکن است افراد درگیر در پرونده های کیفری تصور کنند که تمامی وکلا دستمزدهای هنگفتی را دریافت می کنند و به همین دلیل از استخدام وکیل صرف نظر کرده و متحمل خسارت هایی جدی در خصوص پرونده شود. سه مورد از تصورات غلط درباره دستمزد وکلا عبارت است از:

تمامی وکلای کیفری دستمزدهای زیادی دریافت می کنند: این تصور اصلا درست نیست. دستمزد وکیل کیفری بسته به عوامل مختلفی مانند تجربه، مهارت، شهرت و نوع پرونده متفاوت است. برخی از وکلای کیفری ممکن است دستمزدهای بسیار بالایی دریافت کنند، اما بسیاری دیگر دستمزدهای متوسط یا حتی پایینی دارند. قانون به وکیل این حق را می دهد تا دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نمایند؛ بنابراین اگر تصور می کنید که دستمزد وکلا بالا است، می توانید به سراغ وکلای مقرون به صرفه بروید.

دستمزد وکیل کیفری همیشه از قبل مشخص است: این تصور نیز درست نیست. در برخی موارد، دستمزد وکیل کیفری از قبل مشخص می شود، اما در بسیاری از موارد دیگر، دستمزد بر اساس نتیجه پرونده تعیین می شود. به عنوان مثال، وکیل ممکن است توافق کند که فقط در صورت موفقیت در پرونده، حق الزحمه دریافت کند. دقت داشته باشید که لازم است پیش از امضای قرارداد، تمامی جزئیات مربوط به توافق خود در خصوص حق الوکاله را در مفاد آن ذکر کنید تا اختلافی پیش نیاید.

دستمزد وکیل کیفری همیشه از سوی متهم پرداخت می شود: این تصور نیز درست نیست. در برخی موارد، متهم ممکن است مجبور به پرداخت دستمزد وکیل شود، اما در بسیاری از موارد هزینه های مربوط به استخدام وکیل بر عهده خود موکل است؛ بنابراین ممکن است دعوایی در دادگاه علیه شما اقامه شده باشد و یا اینکه قصد داشته باشید با حضور در محاکم قضایی شکایتی تنظیم کرده و حقوق از دست رفته خود را از نهادهای قضایی مطالبه کنید. در تمامی این شرایط با استخدام یک وکیل معتبر می توانید گام های مثبتی را به سمت پیروزی بردارید.

بهترین وکیل کیفری در نجف آباد

اقداماتی که باید بعد از انتخاب وکیل کیفری نجف آباد انجام داد

با وکیل خود همکاری کنید: مهمترین اقدامی که می توانید انجام دهید این است که با وکیل خود همکاری کنید. این بدان معناست که باید به او اطلاعات کامل و دقیق در مورد پرونده خود ارائه دهید. شما باید به وکیل خود اعتماد کنید و به او اجازه دهید که بهترین تصمیمات را برای شما بگیرد. ممکن است در خصوص پرونده های کیفری اطلاعاتی در اختیار داشته باشید که مسیر دادرسی را به کلی تغییر داده و رای صادره از دادگاه را به نفع شما صادر کند. در این شرایط لازم است دست از رازداری با وکیل خود بکشید.

به توصیه های وکیل خود عمل کنید: بهترین وکیل اصفهان به دلیل تجربه و دانش خود، بهترین توصیه ها را برای شما خواهد داشت. مهم است که به توصیه های وکیل خود عمل کنید، حتی اگر با آنها موافق نباشید. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل کیفری در نجف آباد سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری کرده است و در این راه به تجربه و سابقه درخشانی رسیده است. راهکارهایی که وکیل به شما ارائه می دهد ناشی از سال ها تجربه او است.

به روند رسیدگی به پرونده خود توجه کنید: شما باید به روند رسیدگی به پرونده خود توجه داشته باشید و با وکیل خود در مورد آن صحبت کنید. این به شما کمک می کند تا در جریان پیشرفت پرونده خود باشید و در صورت لزوم، سؤالات یا نگرانی های خود را با وکیل خود در میان بگذارید. همواره به این موضوع دقت داشته باشید که وظیفه شما به عنوان موکل، تنها پرداخت هزینه های مربوط به حق الوکاله و دادرسی پرونده نیست و همواره در تمامی مراحل رسیدگی به دعاوی کیفری باید با وکیل تعامل داشته باشید.

با وکیل قرارداد امضا کنید: در ابتدا لازم است در جلسه ای برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر اقدام کنید. دقت داشته باشید که در این جلسه، بهترین وکیل کیفری در نجف آباد لازم است عوامل مختلفی که بر دستمزد تاثیرگذار است را در نظر گرفته و در نهایت حق الوکاله خود را به شما پیشنهاد دهد. در صورتی که توافقات لازم بر سر تمامی موضوعات صورت گرفت، لازم است جزئیات این توافقات در متن قرارداد ذکر شده و در نهایت قرارداد وکالت بین دو طرف به امضا برسد.

بهترین وکیل کیفری در نجف آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل کیفری در نجف آباد آشنا کنیم تا با آسودگی بیشتری بتوانید وکلای شاخص را شناسایی کنید. در ادامه به سه تصور غلط در خصوص دستمزد وکلا اشاره داشتیم و در انتهای مقاله نیز به اقداماتی اشاره داشتیم که انجام آن پس از انتخاب وکیل الزامی است. از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 18 =

دکمه بازگشت به بالا