کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل ورشکستگی در تهران ⚖️【سال1403】

ورشکستگی یکی از اتفاقاتی است که مدیر هیچ شرکت و سازمانی انتظار آن را ندارد، بنابراین طبیعی است که شناختی از وکلای متخصص در امور ورشکستگی ندارشته باشند. پیچ و خم های بسیاری در مسئاله ورشکستگی وجود دارد که باید به صورت تخصصی به آنها رسیدگی شود. وکیل امور ورشکستگی فردی است که می تواند به صورت تخصصی به این مسئله بپردازد. ما در ادامه 10 تا از بهترین وکیل ورشکستگی در تهران را معرفی می کنیم. در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران کیست؟

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران کیست؟

ورشکستگی حالتی است که در آن صاحبان مشاغل یا تجار در پرداخت بدهی های خود ناتوان می شوند. به این معنی که قادر به پرداخت بدهی های خود نخواهند بود. در این حالت مشکلات روحی بالایی به صاحبان مشاغل ورشکسته وارد می شود که نمی توانند به تنهایی به کارها بپردازند. در این حالت بهتر است برای انجام صحیح کارها، از وکیل متخصص در امور ورشکستگی کمک بگیرند. وکیلی که در تهران به امور ورشکستگی می پردازد، به طور کامل امور ورشکستگی را بر عهده می گیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران به طور کامل به مسائل مختلف و دلایل ایجاد ورشکستگی می پردازد. قوانینی برای تصفیه بستانکاری در ورشکستگی وجود دارد که وکلای خبره در این حوزه به آنها آگاه هستند. پس بهتر می توانند به افراد ورشکسته در کسب و کارها کمک کنند. اگر در شهر تهران هستید و به دنبال بهترین وکیل تهران هستید، در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید تا 10 تا از بهترین وکیل دعوی ورشکستگی را معرفی کنیم.

لیست 10 تا از بهترین وکیل ورشکستگی در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

موسی الرضا میر

موسی الرضا میر بهترین وکیل ورشکستگی در تهران

وکیل آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری و با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید. ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص شرکت های تجاری و ورشکستگی وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت آقای موسی الرضا میر:

 • وکالت در دعاوی شایع شرکت ها و موسسات غیر تجاری
 • انحلال ، تصفیه شرکت های تجاری و‌ موسسات‌ غیر تجاری
 • اقامه و دفاع تخصصی در دعوا ورشکستگی
 • وکالت در امور کیفری با ورشکستگی
 • وکالت در امور کیفری مدیران شرکت های تجاری
 • وکالت تخصصی در دعاوی سهام داران علیه شرکت و بر عکس
 • قبول مشاوره شرکت های تجاری
 • وکالت در تخصصی در جرایم اقتصادی
 • وکالت در جرایم گمرکی ، بانکی ، بیمه و اختلاس
 • تاسیس و اداره شرکت های تجاری

جهت اعطای وکالت به آقای موسی الرضا میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02188793415
تلفن همراه: 09123829850
آدرس دفتر:
خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر


دکتر امین گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکلای شهر تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09121691987
شماره تماس دفتر: 22418581 26806503 22417636 224149892241373522412858
آدرس دفتر دکتر امین گلریز: زعفرانیه (سه راه زعفرانیه)، ابتدای خیابان آصف (اعجازی)، برج امین، طبقه 7، واحد 703


محمدجواد خسرو نوبری

آقای محمدجواد خسرونوبری

آقای خسرو نوبری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران هستند. متخصص در دعاوی ورشکستگی، امور قراردادی، اسناد تجاری، ملکی، امور تصفیه، حقوق بانکی، حقوق مالکیت فکری و معنوی، حقوق پزشکی، ملکی، خانواده و … هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران بوده و 10 سال سابقه فعالیت در بانک ملی ایران را دارند.

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان هفتم، پلاک 27، طبقه 2، واحد 9

شماره تماس: 09124276467

محمد حاجیلو

جناب آقای محمد حاجیلو

آقای حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری هستند که به امور ورشکستگی می پردازند. ایشان متخصص در امور شرکت ها بوده و آمادگی ارائه خدمات در زمینه های مطالبه سود سهام، افزایش و کاهش سرمایه، ابطال معاملات زیانبار شرکت ها و مطالبه خسارت از مدیران، انحلال شرکت و … می باشند. ایشان در دفتر حقوقی خود علاوه بر رسیدگی به مسائل شرکت ها، به طور کامل به دعاوی مختلف کیفری، حقوقی، خانواده، تجاری و … می پردازند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت)، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121275588

حسن اصفهانی

جناب آقای حسن اصفهانی

آقای اصفهانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای سابقه ای بیش از 15 سال در این حرفه هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه شهید بهشتی بوده و به دعاوی ملکی، ورشکستگی، دعاوی پولی و بانکی، کیفری، خانواده و … رسیدگی می کنند. سوابق کاری آقای اصفهانی مشاور حقوقی در شرکت های نفتی، بازرگانی، ساختمانی، مسکن مهر و مشاور حقوقی ارشد شرکت پتروشیمی خلیج فارس می باشد.

آدرس دفتر: تهران، اتوبان همت به سمت حقانی شمال، خروجی اول، سمت راست خیابان کوشا، نبش شهره، پلاک 1، طبقه پنجم، واحد 18

شماره تماس: 09220583118

افشین قاسمی

جناب آقای افشین قاسمی

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و داور بین الملل و همینطور متخصص در دعاوی ورشکستگی هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و پژوهشگر دوره دکترای حقوق خصوصی می باشند. ایشان مدیر عامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی بوده و بیش از 15 سال در حرفه وکالت سابقه دارند.

آقای قاسمی به دعاوی مربوط به پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ورشکستگی، تجاری و … رسیدگی می کنند. برخی از سوابق و تجارب آقای قاسمی عبارتند از، مشاور حقوقی شرکت بازرگانی ورال تجارت اسیا، مشاور و وکیل شرکت بازرگانی مهتاب دانه (هلدینگ قلی زاده)، وکیل و مشاور حقوقی داروسازی سها بوده اند و همینطور مشاور حقوقی شرکت نگین گستر ایرانیان که برعهده داشته اند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، پلاک 137، ساختمان رویای سبز

شماره تماس: 02128111036

بهشاد بهپوری

وکیل بهشاد بهپوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران می باشد. وی در زمینه مشاوره و قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، خانواده، طلاق توافقی فوری، مشاوره و تنظیم انواع قرارداد مشارکت در ساخت و پیش خرید آپارتمان، انحصار وراثت و تقسیم ترکه، وصول مطالبات، تنظیم انواع لوایح قضایی و دادخواست و شکواییه و .. تخصص دارد.

آدرس دفتر: تهران، بلوار آیت اله کاشانی، نبش مهران، ساختمان مهر، طبقه ۳ واحد ۱۰

شماره تماس: 09126604090

یونس صادقی

جناب آقای یونس صادقی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری شهر تهران می باشد. وی وکالت در انواع دعاوی را دارد دعاوی نظیر دعاوی مالی، حقوقی، تجاری و شرکت ها ( دعاوی فسخ قراردادها، تنظیم قراردادها و … ) داوی مربوز به حسبی، دعاوی اموال و مالکیت را دارند و با پرونده های موفقیت آمیز خویش توانسته است تا جایگاه ویژه ای را کسب کند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آذربایجان، نرسیده به خیابان آزادی، نبش خیابان کارون، پلاک 706، طبقه دوم

شماره تماس: 09126278991

محمد آبیار

محمد آبیار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تهران

آقای محمد آبیار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تهران با چندین سال سابقه وکالت به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی فعالیت می کند و به مراجعین با تبحر خاصی مشاوره ارائه می دهد. از ویژگی های فردی او می توان به صداقت و فن بیان شیوا اشاره کرد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آزادی، خیابان خوش شمالی، جنب پمپ بنزین، پلاک۹، طبقه۳، واحد7

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۹۸۰۶۴۳


با بهترین وکیل شرکتی در تهران بیشتر آشنا شوید.

مشاوره حقوقی با وکیل امور ورشکستگی

زمانی که در کسب و کار خود دچار ورشکستگی می شویم، بعد از اعلام ورشکستگی و صدور حکم نمی توانیم در خصوص تقسیم اموال خود و دارایی هایی که داریم، اظهار نظر کنیم. در چنین شرایطی باید مشاوره هایی را با وکیل متخصص در امور ورشکستگی داشته باشیم و راهنمایی هایی را از او دریافت کنیم.

در تهران وکلایی که به امور ورشکستگی می پردازند، آگاهی کاملی از جزئیات قوانین ورشکستگی دارند و به این ترتیب بهتر می توانند ما را راهنمایی کنند. بهترین وکیل ورشکستگی در تهران به دلیل تجربه ای که در این پرونده ها و مشکلات داشته به بهترین شکل ممکن پرونده ما را پیش می برد.همچنین برای اعاده دادرسی می توانید به بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران مراجعه نمایید.

واگذاری پرونده ورشکستگی به وکیل حاذق در این زمینه، موجب تسریع انجام کارها شده و همینطور وکیل تمامی مراحل حل پرونده اعم از برگزاری جلسات دادگاه، تنظیم لوایح، انجام امور تصفیه و … در کنار موکل است.

مشاوره حقوقی با وکیل امور ورشکستگی در تهران

مهمترین وظایف وکیل ورشکستگی در تهران

ورشکستگی یکی از مسائلی است که ما توانایی رسیدگی به آن را نداریم. معمولا تجار، شرکت های تجارتی و دیگر اشخاص ذی نفع نمی توانند از عهده اداره این کار برآیند. در این صورت به وکیلی متخصص در حوزه ورشکستگی نیاز داریم که نکات مهم را بداند و وظایف خود را به درستی انجام دهد. هر وکیلی حدود اختیاراتی دارد که نمی تواند خارج از آن را انجام دهد، حدود اختیارات وکیل در وکالت نامه درج می شود و و کیل خارج از آن را وظیفه ندرد که انجام دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اداره کار در تهران

مهم ترین وظایف وکیل ورشکستگی در تهران عبارتند از:

 • ثبت دادخواست صدور حکم انحلال شرکت
 • حضور در جلسات رسیدگی به انحلال شرکت
 • ارائه دفاتر تاجر و شرکت تجارتی به محکمه
 • ارائه مدارک مثبت ورشکستگی شخص یا شرکت که شامل دفاتر قانونی آنها بوده است.
 • شرکت در جلسات رسیدگی زمانی که طلبکاران علیه شرکت به دلیل ورشکستگی، ثبت دادخواست نموده اند.
 • دیگر وظایف وکیل ورشکستگی، انجام مصالحه، تجدیدنظرخواهی، واخواهی، فرجام خواهی و اعاده دادرسی و …
 • انجام مراحل قانونی اعلام ورشکستگی، حداکثر سه روز بعد از توقف شرکت و اعلام آن به دادگاه صالح رسیدگی به ورشکستگی
مهمترین وظایف وکیل ورشکستگی در تهران

کلام آخر

ممنونم از کسانی که تا این بخش ما را همراهی کردند. در مقاله بهترین وکیل ورشکستگی در تهران به معرفی وکلای خبره در این زمینه پرداختیم و توضیحاتی در مورد سوابق و آدرس دفتر وکالت آنها دادیم. رسیدگی به امور ورشکستگی به قدری پیچیده است که بدون مشورت با وکیل نمی توان آن را انجام داد. امیدوارم با مطالعه این مقاله، بتوانید وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. خوشحال می شویم در قسمت دیدگاه ها، نظراتتان را به ما به اشتراک بذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 5 =

دکمه بازگشت به بالا