وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانشهر ⚖️【سال1402】

حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم استفاده از یک وکیل با دانش و کاربلد است. استخدام یک وکیل مجرب و خبره در دادگاه می توانید به شما این امکان را بدهد که به صورت منطقی تری اقدامات لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را انجام دهید. زمانی که اقدامات شما به طور دقیقی انجام شود، خسارت های ناشی از تصمیم گیری های شما به حداقل می رسد و می توانید به موفقیت نزدیک تر شوید؛ اما در صورتی می توانیم به این وکلا دسترسی پیدا کنیم که شناخت کاملی از وکیل مورد نظر داشته باشیم و بتوانیم مهارت های او را به طور دقیق مورد ارزیابی قرار دهیم. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ایرانشهر آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ایرانشهر

بهترین وکیل ایرانشهر کیست؟

بهترین وکیل ایرانشهر به عنوان نماینده قانونی فرد در محاکم قضایی در تلاش است تا با استفاده از دانش حقوقی و تحصیلاتی که در اختیار دارد، عدالت را حکم فرما کرده و منافع از دست رفته موکل خود را احقاق نماید. در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایرانشهر تجربیاتی ارزشمند را در اختیار دارد که به او کمک خواهد کرد تا از آن ها برای عبور از مشکلات پیش آمده در پرونده های حقوقی و کیفری استفاده کند و در نهایت با حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش در میان طرفین، موفقیت را برای موکل خود به ارمغان آورد.

در واقع بهترین وکیل ایرانشهر در تلاش است تا به روش های مختلف تسلط خود بر قوانین را افزایش داده و تغییرات مربوط به مواد قانونی را نیز رصد کند تا به این شکل در جلسات دادگاه حرفی برای گفتن داشته باشد و بتواند به قوانین مختلف استناد کند. وکیل خوب در ایرانشهر تحت تاثیر جو دادگاه قرار نمی گیرد و هیچ چیز نمی تواند باعث شود تا او از مسیر خود منحرف شود. بهترین وکیل زاهدان سعی می کند تا آخرین لحظه از منافع موکل خود دفاع کرده و پیروزی را به دست آورد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در ایرانشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ایرانشهر سال 1402

مسعود احمدی مقدم

مسعود احمدی مقدم  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایرانشهر

آقای مسعود احمدی مقدم وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف دعاوی در ایرانشهر به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا خبره و توانا در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد و به مراجعین در خصوص پروندشان بسته به پیچیدگی آن مشاوره ارائه می دهد و به آنان کمک می کند تا به موفقیت برسند.

آدرس دفتر: ایرانشهر، خیابان طالقانی، تقاطع آزادی، مقابل زندان مرکزی و تالار قصر

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۴۷۱۴۸۰

مهیم سپاهی

مهیم سپاهی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایرانشهر

آقای مهیم سپاهی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در ایرانشهر به صورت حرفه ای وکالت می کند. ایشان با موفقیت در پرونده های مهم و متعدد توانسته جز بهترین وکیل ایرانشهر باشد چرا که با جمع آوری ادله محکمه پسند در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند و پرونده را با نفوذ کلام خود به سمت موفقیت سوق می دهد. ایشان با بیش از 8 سال سابقه وکالت پرونده های پیچیده ای را به موفقیت رسانده است چرا که هیچ گاه خارج از عرف و قوانین وکالت عملی انجام نداده است.

آدرس دفتر: ایرانشهر، بلوار بلوچ، روبروی دفتر هواپیمای بلوچ، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۲۱۳۶۵۷

علیرضا بشیربنایم

علیرضا بشیربنایم  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایرانشهر

آقای علیرضا بشیربنایم وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند و در چندین سال سابقه وکالت خود با بیان شیوایی که دارد توانسته پرونده های موفق متعددی را در سابقه کار خود جای دهد. او نسبت به پیچیدگی پرونده به مراجعین مشاوره ارائه میدهد و همچنین برای نتیجه بهتر با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به جای می آورد.

آدرس دفتر: ایرانشهر، بلواربلوچ، روبروی دفترخدمات هوایی بلوچ، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۰۸۴۷۲۷

علی اکبر ادخ

علی اکبر ادخ  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایرانشهر

آقای علی اکبر ادخ وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 6 سال سابقه وکالت موثر در دادگاه ها توانسته یکی از وکلا نام دار ایرانشهر شود و همچنین با دانش حقوقی خود به مراجعین جهت سربلندی در پروندشان کمک می کند. از ویژگی های فردی ایشان باید به اخلاق نیکو و صداقت ایشان در امور حقوقی اشاره کرد.

آدرس دفتر: ایرانشهر، خیابان طلالقانی، جنب دفتر اسناد رسمی شماره ۵۹ ایرانشهر

شماره تماس: ۰۹۱۵۶۴۰۶۰۱۴

فریبا سنجری مقدم

فریبا سنجری مقدم وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایرانشهر

خانم فریبا سنجری مقدم وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در ایرانشهر به صورت حرفه ای در دعوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان با توجه به سختی پرونده به دنبال جمع آوری مستندات محکمه پسند هستند تا بنواند در مدت زمان کم پرونده را به نتیجه مطلوب برساند و همچنین به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: بلوار بلوچ، روبروی دفتر هواپیمایی بلوچ

شماره تماس: ٠٩١٣٣٤٨٧٠٩٣

سه معیار مهم که شما را به بهترین وکیل ایرانشهر میرساند!

معیارهای مختلفی وجود دارد که شما با ارزیابی هر یک از آن ها می توانید در نهایت به بهترین وکیل ایرانشهر برای ادامه همکاری اعتماد کنید. لازم است وجود برخی از مهارت ها و ویژگی های مهم در وکیل مورد نظرتان را بررسی کنید تا مشخص شود که عیار او برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری چقدر است و آیا او همان شخصی است که تصور داشتید از وکیل مورد نظرتان ببینید. در ادامه به معرفی سه مورد از مهم ترین معیارهای انتخاب وکیل خواهیم پرداخت.

فن بیان وکیل مهم ترین سلاح او در جلسات دادگاه است: تمامی وکلا در سطح کشور مدت زمانی را مشغول تحصیل در رشته حقوق و در یکی از معتبر ترین دانشگاه های کشور می کنند؛ اما تنها برخی از آن ها می توانند در شغل خود موفق عمل کنند. یکی از دلایل این موضوع بهره مندی آن ها از قدرت نفوذ کلام است. وکالت از جمله مشاغلی است که به فن بیان قوی نیازمند است و بدون در اختیار داشتن آن راهی برای انتقال دانش حقوقی و استناد به مواد قانونی وجود ندارد و در این صورت منافع موکل تامین نخواهد شد.

شجاعت وکیل را در نظر داشته باشید: یکی دیگر از معیارهایی که وجود آن در بهترین وکیل زن در زاهدان می تواند از او یک وکیل شاخص بسازد، شجاعت است. در بسیاری از موارد جو دادگاه به گونه ای است که وکیلی تازه کار تحت تاثیر قرار می گیرد و دیگر قادر نخواهد بود آن طور که باید دفاعیات خود را به قضات مربوطه ارائه دهد. همواره این موضوع را در نظر داشته باشید که جسارت و شجاعتی که وکیل در اختیار دارد به شما کمک خواهد کرد تا امید بیشتری به کسب موفقیت در محاکم قضایی داشته باشید.

قدرت برقراری ارتباط از سوی وکیل: در هر پرونده قضایی نکاتی وجود دارد که باید موکل آن ها را به طور دقیق در اختیار وکیل قرار دهد تا وکیل با استناد به آن ها بتواند راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات پیدا کرده و به کار بگیرد. در صورتی که وکیل نتواند با موکل خود تعامل درستی داشته باشد، موکل نیز نخواهد توانست او را از جوانب ناپیدای پرونده مطلع سازد و اینجاست که پیروزی در دادگاه کمرنگ می شود.

بهترین وکیل ایرانشهر

بعد از انتخاب وکیل ایرانشهر چه باید کرد؟

در بالا معیارهایی به شما ارائه شد که با دنبال کردن هر یک از آن ها و سنجش وجود آن ها در بهترین وکیل ایرنشهر می توانید بهترین تصمیم را در خصوص آینده پرونده حقوقی یا کیفری خود داشته باشید. در صورتی که پس از پرس و جو و تحقیق درباره وکیل مورد نظر، احساس می کنید که از انتخاب خود اطمینان دارید، لازم است با استفاده از اطلاعاتی که از او دارید با دفتر وی تماس گرفته و مختصری در خصوص دعاوی مطرح شده به وکیل اطلاعات بدهید و از او وقت ملاقات بخواهید.

حضور به موقع در محل قرار با بهترین وکیل ایرانشهر می تواند زمان شناس بودن وکیل را به نمایش بگذارد. چرا که وکیلی که ارزشی برای وقت شما قائل نیست به هیچ عنوان نمی تواند گزینه مناسبی برای ادامه همکاری باشد. علاوه بر این شما می توانید وجود معیارهایی نظیر قدرت نفوذ کلام را نیز در همین جلسات مورد بررسی قرار دهید. برای این کار می توانید در خصوص مطلبی مربوط به پرونده از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید و ارزیابی نمایید که میزان قدرت نفوذ کلام او در چه سطحی است.

یکی از مباحث مهمی که لازم است در این جلسات در خصوص آن به تبادل نظر بپردازید و تصمیم گیری کنید حق الوکاله است. تعرفه حق الوکاله وکیل همواره در آیین نامه هایی به وکلا ابلاغ می شود؛ اما به این نکته واقف هستیم که وکالت شغلی آزاد به شمار می آید و دست وکیل برای تعیین و محاسبه توافقی حق الوکاله باز است. از این رو، لازم است نظر وکیل در خصوص حق الوکاله در پرونده مذکور را جویا شوید. وکیل نیز با بررسی عوامل مختلف نظر نهایی خود را در خصوص هزینه ها اعلام می دارد.

علاوه بر حق الوکاله، شما می توانید در خصوص جزئیات مربوط به دستمزد وکیل از جمله نحوه پرداخت نیز به توافق برسید. به طور معمول دستمزد وکیل در دو قسط به او پرداخت می شود؛ اما شما می توانید بسته به توانایی مالی که در اختیار دارید درباره این مسئله نیز با وکیل تبادل نظر کنید. در پایان و در زمانی که توافقات لازم به انجام رسید، لازم می باشد تا قراردادی بین دو طرف منعقد شود و در مفاد آن تکلیف کلیه جزئیات مربوط به پرونده مشخص شود. این امر از بروز مشکلات در آینده جلوگیری می کند.

بهترین وکیل ایرانشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل ایرانشهر آشنا کنیم تا با خیالی آسوده وکیل مورد نظرتان را به خدمت بگیرید. در ادامه سه معیار مهم در انتخاب وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم و در انتهای مقاله نیز به مجموعه اقداماتی اشاره داشتیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی است. اکنون دعوت می کنیم که تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا