وکیل

10 تا از بهترین وکیل بندر چابهار ⚖️【سال1403】

قانون تمامی افراد در شرایط مختلف را دارای حقوقی دانسته است. اما گاهی ممکن است سوء رفتار دیگری باعث از دست رفتن دسترسی فرد به حقوق قانونی اش شود. در چنین شرایطی فرد می تواند با مراجعه به محاکم قضایی دسترسی مجدد به حقوقش را درخواست نماید. اما باید دقت داشته باشیم که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای انجام چنین کاری را در اختیار ندارد و همین موضوع می تواند به شکست او در دعاوی مطرح شده منجر شود. بنابراین کمک گرفتن از یک وکیل خبره و مجرب الزامی به نظر می رسد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بندر چابهار آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل بندر چابهار

بهترین وکیل بندر چابهار کیست؟

اگر قدمی در سطح بندر چابهار بزنیم با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو می شویم. افراد می توانند با مراجعه به این دفاتر و موسسات مشاوره حقوقی دریافت کرده و وکیل مناسبی را برای عهده دار شدن وکالت پرونده های حقوقی و کیفری خود پیدا کنند. اما باید دقت داشته باشیم تنها راه رسیدن به نتایج درخشان در دادگاه، استفاده از وکلای شاخص و مطرح است. بهترین وکیل بندر چابهار به عنوان وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق است.

بهترین وکیل بندر چابهار سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف حضور در محاکم قضایی جهت رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است. تجربیات بهترین وکیل بندر چابهار به او کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن بتواند پیشنهاد مطلوبی را برای حل اختلافات به موکل پیشنهاد دهد. بهترین وکیل زاهدان آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل بندر چابهار بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل بندر چابهار سال 1403!

سمانه شکیبا

سمانه شکیبا وکیل بندر چابهار

خانم سمانه شکیبا وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای بیش از 13سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. از سوابق ایشان می توان به سابقه وکالت و‌ همکاری با شرکتهای بزرگی در چابهار اشاره کرد.

برخی از تخصص های خانم سمانه شکیبا:

  • قبول وکالت در دعاوی کیفری
  • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی و قراردادها
  • وکالت تخصصی در انواع دعاوی شرکت های تجاری
  • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سمانه شکیبا، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09151913561
آدرس دفتر:
چابهار، بلوار قدس، روبروی دادگستری، دفتر وکالت شکیبا

محمود سربازی

جناب آقای محمود سربازی وکیل پایه یک دادگستری با 13 سال سابقه وکالت در بندر چابهار مشغول کار می باشد.او در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام رسانده است.

آدرس دفتر: چابهار، بلوار امام خمینی، طبقه فوقانی مجتمع اداری، مسجد جامع واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۴۵۰۳۵۴

شهرام ابراهیمی

آقای شهرام ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری با سابقه وکالت خود جز نفرات اول بهترین وکیل در چابهارمی باشد. او در دعاوی کیفری و ملکی پرونده های متعددی را با موفقیت در دادگاه پشت سر گذاشته است همچنین او به دو صورت آنلاین و حضوری به مراجعه کنندگان در خصوص پروندهایشان مشاوره میدهد.

آدرس دفتر: چابهار،گلشهر، خیابان خاور، کوچه صدف، پلاک 1

شماره تماس: 09177106785

امین حصارکی

جناب آقای امین حصارکی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بندر چابهار می باشد.او از سال 1387 با مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی مشغول وکالت است وی در حوزه ملکی فعالیت میکند همچنین به صورت روزانه در خصوص پرونده های ملکی به مراجعین مشاوره می دهد.

آدرس دفتر: چابهار، بلوار قدس، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09128097095

ستاره خورشیدی

خانم ستاره خورشیدی وکیل پایه یک دادگستری با 13 سال سابقه در چابهار مشغول وکالت می باشد. وی با بیان شیوا و آشنایی کامل به قوانین جز بهترین وکلای بندر چابهار است او قبل از موعد دادگاه موکلینش به درستی و از راه های قانونی تمامی مراحل برای رسیدن به موفقیت را یک بار مرور از خدمات وکالتی ایشان میتوان به مشاوره حضوری ارشاره کرد.

آدرس دفتر: چابهار، تقاطع بلوار قدس و باهنر، جنب مسجد امام زین العابدین

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۸۰۹۶۸

کیوان صدفی

جناب آقای کیوان صدفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بند چابهار با بیش از 14 سال سابقه مشغول وکالت می باشد وی در دعاوی کیفری و خانواده پرونده های بسیاری قبول کرده و در موفقیت های چشم گیری در چندین سال وکالت خود داشته است ایشان در 24/7 به دو صورت آنلاین و حضوری به مراجعه کنندگان مشاوره می دهد

آدرس دفتر: چابهار،خیابان قدس، روبروی دادگستری، موسسه حقوقی حامیان شرق

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۲۹۶۷۴۹

سه عامل که باعث میشود وکیل بندر چابهار دستمزد بیشتری بخواهد!

باید به این نکته توجه داشته باشیم که عموم جامعه تحصیلات و سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را در اختیار ندارد. از سوی دیگر هر گونه اقدام غلط در خصوص دعاوی مطرح شده در دادگاه می تواند منجر به شکست در پرونده شود و آینده فرد را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو، دریافت مشاوره حقوقی و یا استخدام بهترین وکیل بندر چابهار الزامی به نظر می رسد. در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده لازم است مبلغی به وکیل پرداخت شود که آن را حق الوکاله می نامند.

عوامل مختلفی وجود دارد که باعث می شود بهترین وکیل بندر چابهار پس از مظالعه و کسب اشراف بر پرونده دستمزد بیشتری را از موکل خود درخواست نماید. در ادامه به سه مورد از مهم ترین این عوامل اشاره خواهیم داشت:

سابقه وکیل: در واقع سابقه وکیل یکی از عواملی است که باعث می شود وکیل مبلغ بیشتر ی را به عنوان حق الوکاله از موکل خود درخواست نماید. سابقه وکیل به منزله میزان تجربیاتی است که او در تمامی سال ها از حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده کسب نموده است. بدیهی است که هر چه سابقه یک وکیل بیشتر باشد، تجربه او نیز بیشتر خواهد بود و تجربه بالای یک وکیل نیز باعث می شود تا دستمزد او افزایش پیدا کند.

پیچیدگی پرونده: در ابتدا وکیل پرونده را از جنبه های مختلف آن مورد مطالعه قرار می دهد تا اطلاعات خود در خصوص آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. تنها در صورت کسب اطلاع از پرونده است که وکیل قادر خواهد بود میزان پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده را تعیین نماید. پیچیدگی پرونده باعث می شود تا انرژی بیشتری از وکیل برای به نتیجه رساندن دعاوی صرف شود و این از عوامل موثر در افزایش حق الوکاله است.

موضوع دعاوی مطرح شده: بسته به اینکه دعوای مطرح شده در محاکم قضایی حقوقی باشد و یا کیفری، دستمزد وکیل در خصوص آن ها متفاوت خواهد بود. برای مثال ممکن است وکیل در ازای رسیدگی به یک پرونده مربوط به دعاوی کیفری دستمزد بیشتری را در مقایسه با قبول وکالت پرونده های خانواده دریافت نماید. البته پیچیدگی پرونده نیز در این زمینه موثر است. در صورت عدم تعیین حق الوکاله، دستمزد وکیل بر اساس تعرفه وکالت محاسبه و پرداخت می شود.

بهترین وکیل بندر چابهار

پس از انتخاب وکیل بندر چابهار چه کنیم؟

نخستین گام در رسیدگی به پرونده و یافتن وکیل مناسب برای انجام چنین کاری، در نظر گرفتن معیارهای مناسب برای سنجش توانایی و مهارت وکلای مختلف است. لازم است در انتخاب بهترین وکیل بندر چابهار دقت ویژه ای به خرج دهید. زیرا نقش وکیل در کسب پیروزی در دادگاه انکار ناپذیر است. پس از کسب اطمینان از گزینه انتخاب شده لازم است با دفتر و یا موسسه حقوقی وی تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینید.

در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک دیده می شود، طرفین ملزم هستند در زمان مقرر در دفتر وکیل حضور پیدا کرده و در خصوص ابعاد و جوانب مختلف پرونده به تبادل نظر بپردازند. در این جلسات معمولا موکل به بیان مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود می پردازد و وکیل نیز موقعیت موکل در پرونده را مورد ارزیابی قرار می دهد. گذشته از این لازم است بهترین وکیل بندر چابهار و موکل توافقات لازم در خصوص حق الوکاله و نحوه پرداخت آن را نیز انجام دهند.

پس از اینکه در خصوص تمامی موضوعات توافقات لازم به دست آمد، قراردادی به امضا می رسد. تنظیم درست و امضای قرارداد بین وکیل و موکل می تواند از بروز اختلافات احتمالی جلوگیری کند. در متن قرارداد لازم است تمامی تعهدات وکیل و موکل به طور کامل درج شود. باید مشخص شود که مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله در چند قسط به وکیل پرداخت می شود و چنین مبلغی در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. علاوه بر این، تنظیم قرارداد ضمانت اجرایی تعهدات را افزایش خواهد داد.

بهترین وکیل بندر چابهار

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل بندر چابهار آشنا کردیم تا با بررسی گزینه های موجود بتوانید به بهترین وکیل دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا سه عامل موثر بر میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل را مورد ارزیابی قرار دهیم و در انتهای مطلب نیز به اقدامات لازم پس از انتخاب وکیل حقوقی و یا کیفری اشاره داشتیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا