وکلا

10 تا از بهترین وکیل زابل ⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

علم حقوق با گستردگی هایی همراه است که تسلط بر آن را دشوار می کند. تسلط بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری می تواند لازمه حضوری موفق در محاکم قضایی باشد. چرا که با استناد به مواد قانونی مختلف است که می توانید راه را برای کسب پیروزی هموار کنید و دفاعیات موثری را از خود داشته باشید؛ اما مشکل اینجاست که عموم افراد درگیر با پرونده های قضایی سواد حقوقی لازم و کافی را در اختیار ندارند و همین مسئله می تواند روند رسیدگی به پرونده در دادگاه را با دشواری هایی جدی رو به رو کند؛ بنابراین می توان گفت که استخدام یک وکیل کاربلد و خبره الزامی به نظر می رسد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زابل آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ز بهترین وکیل زابل

بهترین وکیل زابل کیست؟

تجربیات مشابه بهترین وکیل زابل در دادگاه حرف اول و آخر را می زند. در واقع اگر بهترین وکیل پایه یک دادگستری در زابل پیش از این با مشکلاتی مشابه رو به رو شده باشد و از حل و فصل دعاوی مختلف به تجربیات ارزشمندی دست پیدا کرده باشد، می تواند آن ها را ایجاد صلح و سازش در پرونده فعلی نیز به کار بگیرد. علاوه بر این، تسلط برترین وکیل زابل بر روی مسائل حقوقی و قوانین حاکم بر دعاوی مختلف می تواند در دادگاه کارساز باشد.

مشاوره و دسترسی آسان با بهترین وکیل زاهدان را از دست ندهید!

برترین وکیل زابل به عنوان نماینده رسمی و قانونی موکل در خصوص پرونده مطرح شده در محاکم قضایی به طور مستمر روند رسیدگی به دعاوی را مورد بررسی قرار می دهد تا به این شکل اجازه ندهد حقی از فرد در خلال دادرسی ضایع شود. وکیل خوب در زابل به دنبال جاری شدن عدالت در دادگاه است و اجازه نمی دهد که سوء رفتارهای طرف مقابل منافع موکل او را به خطر بیندازد و در نهایت شکست را برای او در دادگاه به همراه بیاورد. بهترین وکیل زابل هیچ گاه از تامین منافع موکل خود کوتاه نخواهد آمد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در زابل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زابل سال 1402

نعمت اله دهمرده ئی

نعمت اله دهمرده ئی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری زابل

آقای نعمت اله دهمرده ئی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت یکی از بهترین وکلا زابل می باشد چرا که با فن بیان شیوا و دانش حقوقی قبل از شروع دادگه به جمع آوری ادله محکمه پسند هستند و در روز موعد با توجه به شرایط و سختی پرونده از آن برای دفاع از موکل خود استفاده می کند. ایشان از تجارب خود در اختیار مراجعین می گذراند و آنان را به سمت موفقیت سوق می دهد.

آدرس دفتر: روبروی دادگستری زابل، جنب خیریه حضرت مهدی

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۴۴۰۴۶۸

علی عباس زاده محمودی

علی عباس زاده محمودی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری زابل

آقای علی عباس زاده محمودی وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت در تمامای امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارند و پرونده های مهمی را در سابقه کار خود جای داده اند. ایشان با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: خیابان فردوسی،روبروی دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۹۲۷۱۰۳

ناصر کیانی افضلی

ناصر کیانی افضلی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری زابل

آقای ناصر کیانی افضلی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا متخصص در زمینه های مختلف می باشند که در زابل وکالت می پذیرد. ایشان برای دفاع از موکل خود با رعایت قوانین وکالت تلاش می کند و در صورت نیاز به مراجعین برای رسیدن به موفقیت مشاوره ارائه می دهد. از ویژگی های فردی او می توان به نفوذ کلام و تبحر مکفی در زمینه وکالت اشاره کرد.

آدرس دفتر: بلوار شهید میر حسینی، جنب فلکه رستم

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۴۱۹۱۴۰

حمیده خلیلی فرد

حمیده خلیلی فرد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری زابل

خانم ر وکیل و مشاور حقوقی با بیش از 11 سال سابقه وکالت در زابل به صورت تخصصی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا بانو در زابل هستند که نامشان زبان زد خاصی دارد چرا که با صبر و حوصله به صحبت های مراجعین گوش می سپارد و آنان را دقیق راهنمایی می کند. وی پرونده های موفق و متعددی در سابقه وکالت خود دارد.

آدرس دفتر: زابل، خیابان شهید پهلوان، نبش شهید پهلوان ۳

شماره تماس:۰۹۱۵۸۴۱۲۳۶۶

عباس نجاری

عباس نجاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری زابل

آقای عباس نجاری وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 9 سال سابقه وکالت در زابل هستن. ایشان یکی از وکلا خبره در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی هستند. مراجعین با خاطری آسوده پروند های خود را به دست ایشان می سپارند چرا که حسن نیت و هوش حقوقی ایشان در زمینه های مختلف ثابت شده است. برای دریافت مشاوره از ایشان می توان با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه کرد.

آدرس دفتر: زابل، خیابان شهید پهلوان، روبروی پهلوان هفتم، جنب دفتر نظام مهندسی، واحد یک

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۴۱۷۵۶۷

تعرفه حق الوکاله وکیل زابل در پرونده های مختلف

نهادهای قضایی هر ساله در تلاش هستند تا با چاپ و ابلاغ آیین نامه ای تکلیف حق الوکاله بهترین وکیل زابل در پرونده های مختلف را مشخص کرده و نوعی وحدت رویه را در این زمینه ایجاد کنند؛ اما این موضوع را نیز باید در نظر داشته باشیم که وکالت شغلی آزاد است و نمی توان در خصوص دستمزد وکلا نوعی روند دستوری را در پیش گرفت. چرا که خود قانون نیز اجازه می دهد که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در زابل حق الوکاله خود را به صورت توافقی تعیین کند.

به این منظور لازم است موکل با اطلاعات کامل در خصوص مسائل مربوط به حق الوکاله در دفتر بهترین وکیل زابل حضور پیدا کرده و با او در خصوص پرونده و جزئیات مربوط به آن به تبادل نظر بپردازد. در این صورت است که اطلاعات وکیل در خصوص جوانب مختلف پرونده به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرده و او می تواند با در نظر گرفتن عواملی که در پایین به آن اشاره می شود، مبلغی را به عنوان حق الوکاله اعلام کند.

لازم به ذکر است که وکلای مختلف ممکن است مبالغ متفاوتی را به عنوان حق الوکاله به شما اعلام کنند. در نظر داشته باشید که بسته به میزان توانایی مالی که در اختیار دارید می توانید وکلای مختلف را از نظر دستمزدهایشان مورد بررسی قرار دهید و در نهایت بهترین تصمیم را داشته باشید. علاوه بر موارد ذکر شده باید بدانید که نحوه و زمان پرداخت حق الوکاله را نیز می توان به صورت توافقی تعیین نمود. برای مثال می توانید در خصوص قسط بندی حق الوکاله با وکیل به نقطه نظر مشترکی برسید.

توافق بر سر جزئیات مربوط به پرونده های حقوقی و کیفری می تواند از بروز اختلافات در آینده جلوگیری کند و تعامل موثرتری را بین وکیل و موکل رقم بزند. لازم است جزئیات مربوط به توافق خود را به متن قرارداد منتقل کرده و سپس آن را به امضا برسانید. در نظر داشته باشید که وظیفه شما به عنوان موکل تنها به پرداخت حق الوکاله معطوف نمی شود. در واقع شما باید در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده ارتباطی صحیح با بهترین وکیل زابل داشته باشید.

تعرفه حق الوکاله وکیل زابل در پرونده های مختلف

عوامل موثر بر حق الوکاله وکیل زابل

در گام نخست لازم است تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه های موجود به عنوان حقوقدان، بهترین وکیل زابل را به خدمت بگیرید و برای رسیدگی به پرونده های قضایی به او اعتماد کنید. پس از مراجعه به وکیل، او با در نظر گرفتن عوامل مختلفی سعی می کند نظر نهایی خود را در خصوص حق الوکاله به موکل خود منتقل کند؛ اما این عوامل موثر بر میزان حق الوکاله کدام اند؟ در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین آن ها اشاره داشته باشیم.

سابقه وکیل: لازم است پیش از انتخاب بهترین وکیل زن در زاهدان به این موضوع واقف باشید که احتمال کسب پیروزی در محاکم قضایی با کمک گرفتن از وکلای با سابقه در زمینه دعاوی مختلف به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند. چرا که تجربیات یک وکیل بر اثر فعالیت در زمینه های حقوقی افزایش پیدا می کند و او قادر خواهد بود از تجربیات مشابه خود در حل و فصل دعاوی مطرح شده بهترین استفاده را کند و مسیر را برای موفقیت هموار نماید.

پیچیدگی پرونده: اشاره داشتیم که هر چه میزان سابقه یک وکیل در زمینه ارائه خدمات حقوقی بالاتر برود، دستمزدی که از موکل مطالبه می کند به طور معمول افزایش خواهد یافت؛ اما ذکر این نکته نیز ضروری است که میزان پیچیدگی های یک پرونده نیز از عوامل موثر در بالا رفتن دستمزد وکیل است. به این منظور در ابتدا وکیل پرونده را از نظر پیچیدگی مورد بررسی قرار می دهد تا جایگاه موکل در پرونده مشخص شود. پیچیدگی پرونده باعث می شود تا کار وکیل برای کسب پیروزی سخت تر باشد و دستمزد او افزایش پیدا کند.

شهری که دفتر وکیل در آن واقع شده است: همواره این نکته را در نظر داشته باشید میزان دستمزد و حق الوکاله وکیل در شهرهای مختلف کشور با یکدیگر متفاوت است. برای مثال هرگز نمی توان دستمزد یک وکیل خبره در تهران را با یک وکیل زبده در شهر زابل مقایسه کرد. به طور دقیق نمی توان میزان دستمزد وکلا در شهرهای مختلف را مشخص نمود؛ اما می توان این موضوع را به طور معمول اشاره داشت که دستمزد وکیل در کلان شهرها به مراتب بیشتر از شهرهای کوچک است.

عوامل موثر بر حق الوکاله وکیل زابل

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج داید و ما را تا پایان مقاله همراهی کردید از شما کمال تشکر را داریم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل زابل آشنا کنیم تا با سهولت بیشتر وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه سعی کردیم تا تعرفه وکالت در پرونده های قضایی مختلف را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز تلاش داشتیم تا سه مورد از مهم ترین عوامل موثر بر روی حق الوکاله را معرفی کرده و به تشریح آن بپردازیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم تا تجربه و نظراتی که در این خصوص دارید را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + شش =

دکمه بازگشت به بالا