ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نجف آباد ⚖️【سال1403】

املاک یکی از مهم‌ ترین دارایی‌ های افراد در زندگی است. خرید، فروش، اجاره و سایر معاملات ملکی می‌ تواند تأثیر زیادی بر زندگی افراد داشته باشد. از همین رو، مشاوره و وکالت ملکی از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است. وکیل ملکی کسی است که در زمینه‌ حقوق املاک و اراضی تخصص دارد و می‌ تواند به افراد در انجام امور ملکی کمک کند. یک وکیل ملکی خوب باید دارای ویژگی ‌های ممتازی باشد تا با اتکا به آن ها بتواند مطلوب ترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار داده و در نهایت پیروزی را برای آن ها کسب نماید. هر گونه اقدام غلط در زمینه دعاوی ملکی می تواند منجر به شکست شده و خسارت های جبران ناپذیری را برای افراد و سازمان ها به دنبال داشته باشد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در نجف آباد آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در نجف آباد

بهترین وکیل ملکی در نجف آباد کیست؟

وکالت ملکی به معنای این است که یک شخص به دیگری اختیار می ‌دهد تا در امور ملکی او تصرف کند. این تصرف می‌ تواند شامل خرید، فروش، اجاره و سایر معاملات ملکی باشد. در واقع برترین وکیل ملکی در نجف آباد به واسطه تسلط بر قوانین و مقررات می تواند نقش ویژه ای در تنظیم قراردادهای وکالت ملکی داشته باشد و این اسناد را به گونه ای تنظیم نماید که حقوقی از طرفین ضایع نشود. وکیل ملکی خوب در نجف آباد همواره سعی دارد به گونه ای اقدام کند که منافعی از موکل او به خطر نیفتد.

شکست در دعاوی ملکی می تواند ضررهای مالی را برای فرد به دنبال داشته باشد. بهترین وکیل املاک در نجف آباد سعی دارد تا با ارائه مشاوره حقوقی دقیق در این زمینه از بروز خسارات و صدمات احتمالی جلوگیری کند. بهترین وکیل ملکی در نجف آباد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از تجربیات خود برای بازگشایی گره های موجود در پرونده استفاده می کند و اجازه نمی دهد تا ناهمواری های مسیر موکل را از دستیابی به حقوق قانونی اش دور کند. در واقع احتمال کسب موفقیت با بهترین وکیل نجف آباد افزایش می یابد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ملکی در نجف آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در نجف آباد سال 1403!

ناهید ایران نژاد

ناهید ایران نژاد وکیل ملکی در نجف آباد

خانم ناهید ایران نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند با تسلط کامل و دانش حقوقی مکفی در زمینه دعاوی ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را برای بهبقود روند پرونده همراهی می کند. وی با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد و برای روند هرچه بهتر پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: اصفهان، نجف آباد، خیابان ۱۷شهریور شرقی، مابین شیخ بهایی و بیمارستان منتظری، نبش کوی لعل

شماره تماس: 09137270483

اکبرداوری نجف آبادی

بهترین وکیل نجف آباد اکبر داوری نجف آبادی

جناب آقای اکبر نجف آبادی وکیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نجف آباد است، این وکل دارای مدرک دکترای حقوق از بهترین دانشگاه کشوراست، همچنین به مدت 6 است که در دانشگاه نجف آباد استاد است، آقای نجف آبادی همنینطور 10 سال سابقه فعالیت درر زمینه قبول وکالت دعاوی ملکی، خلع ید، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، اعسار، و دعوای مربوط به شهرداری خدمات رسانی می کند.

آدرس: نجف آباد، خیابان امام ابتدای، خیابان ۲۲ بهمن جنوبی

شماره تماس: 03142733250

افسانه هاشمی

افسانه هاشمی بهترین وکیل نجف آباد

سرکار خانم افسانه هاشمی وکیل پایه یک دادگستری، یکی از بهترین وکلای نجف آباد، وکیل افسانه هاشمی عضو وکلای دادگستری شهر نجف آباد است او دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت است و توانسته در این مدت پرونده های ملکی زیادی را به خوبی به سرانجام برساند، از ویژگی های بارز این وکیل می توان به برخورد صحیح، فن بیان قوی، قدرت کلام اشاره کرد، این وکیل همینطور مشاوره های آنلاین و حضوری برای مراجعه کنندگان نیز برگزار می کند.

آدرس: نجف آباد، چهارراه شهرداری، جنب بانک ملی مرکزی ،مجتمع نخل، طبقه دوم

شماره تماس: 09134757820

حسن منتظری نجف آباد

بهترین وکیل نجف آباد حسن منتظری

جناب آقای حسن منتظری بهترین وکیل پایه یک دادگستری نجف آباد و عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری نجف آباد است، این وکیل بیش از 5 سال سابقه فعالیت در زمینه دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده را دارا است، ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور است.

برخی دیگر از تخصص های این وکیل: اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، قصاص، مطالبه خسارت، مطالبه وجه اجراییات.

آدرس: نجف آباد، خیابان امام شرقی، ابتدای خیابان 22 بهمن جنوبی، نرسیده به کوچه شهید بابک سرمدی، پلاک 44

شماره تماس: 03142733250

فاطمه انتشاری

بهترین وکیل در نجف آباد فاطمه انتشاری

سرکار خانم فاطمه انتشاری وکیل پایه یک دادگستری و عضو انجمن وکلای دادگستری شهر نجف آباد است، این وکیل یکی از برترین وکلای شهر نجف آبد محسوب می شود، خانم فاطمه انتشاری دارای چندین سال سابقه کار وکالت و قبول پرونده های ملکی اعم از خلع ید، اعسار، تملک آپارتمان ها، موجر و مستاجر اشاره کرد، خانم فاطمه انتشاری همینطور دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد نجف آباد و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه خورسارگان و مدرس دانشگاه نیز است.

آدرس: نجف آباد، خیابان امام خمینی، بعداز چهارراه شهرداری، مجتمع پارسیان، طبقه دوم، واحد۵

شماره تماس: 03142618895

عظیمه صادقی

بهترین وکیل ملکی در نجف اباد

سرکار خانم عظیمه صادقی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نجف آباد است، این وکیل عضو کانون وکلای شهر نجف آباد و دارای بیش از 8 سال سابقه فعالیت و قبول پرونده های ملکی، خانواده، حقوقی است، از ویژگی های رفتاری این وکیل می توان به حسن برخورد، هوش بالا، فن بیان اشاره کرد.

آدرس: نجف آباد، خیابان امام، بعد از چهار راه شهرداری، کوی شهامت

شماره تماس: 09138051202


سه وظیفه وکیل ملکی نجف آباد که از توان افراد عادی خارج است!

هر یک از وکلا در رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات لازم در دادگاه دارای ویژگی های ممتازی است که همین مسائل می تواند نقش خود را در دادگاه به اثبات رسانده و موکل را چند قدم به سمت کسب پیروزی نزدیک تر کند. در ادامه سعی داریم به بیان سه مورد از مهم ترین وظایف بهترین وکیل ملکی در نجف آباد بپردازیم که انجام آن ها از افرادی که تخصص لازم در این زمینه را ندارند غیر ممکن است. همواره با استخدام وکیل می توانید اقدامات مثبتی را جهت حل اختلافات ملکی بردارید.

دفاع از حقوق موکل در محاکم قضایی: وکیل ملکی موظف است از حقوق موکل خود در برابر طرف‌ های دیگر معامله دفاع کند. این دفاع می ‌تواند در قالب مشاوره حقوقی، مذاکره یا طرح دعوی در دادگاه باشد. وکیل ملکی خوب باید بتواند به طور موثر از حقوق موکل خود دفاع کند و در صورت بروز اختلاف، موکل خود را در مسیر پیروزی قرار دهد. وکیل می تواند موکل را از حقوق قانونی خود در دعاوی مطرح شده آگاه کند تا به این شکل فرد یا سازمان مورد نظر اجازه ندهد حقی از او در دادگاه ضایع شود.

ارائه مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی ملکی: مشاوره حقوقی یکی از مهم‌ ترین وظایف بهترین وکیل ملکی در نجف آباد است. وکیل ملکی باید بتواند موکل خود را در مورد مسائل حقوقی مربوط به املاک به طور کامل و دقیق راهنمایی کند. این مشاوره می ‌تواند در مورد مسائل مختلف مربوط به املاک باشد، برای مثال شما می توانید در زمینه های خرید و فروش ملک، اجاره املاک و مستقلات، تنظیم قرارداد و اسناد ملکی، فروش سرقفلی و مواردی از این جنس طبق مشاوره های ارائه شده توسط وکیل قدم بردارید.

کمک به موکل در زمینه مالیات املاک: باید این موضوع را در نظر داشته باشید که دولت همواره قوانینی را برای اخذ مالیات از منازل و سایر املاک به تصویب رسانده است. املاک یکی از دارایی ‌های مهم افراد است و بنابراین، پرداخت مالیات بر املاک نیز یکی از مسائل مهم مربوط به املاک است. وکیل ملکی می ‌تواند به موکل خود در مورد نحوه‌ محاسبه و پرداخت مالیات بر املاک مشاوره دهد.

بهترین وکیل ملکی در نجف آباد

پس از انتخاب وکیل ملکی نجف آباد چه باید کرد؟

ارائه اطلاعات در خصوص پرونده های ملکی: در ابتدا لازم است تا جلساتی را به منظور ملاقات حضوری با بهترین وکیل ملکی در نجف آباد تدارک ببینید و در این جلسات به بررسی ابعاد مختلف همکاری بپردازید. لازم است در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازید و اطلاعات جامعی را در خصوص دعاوی ملکی مطرح شده در اختیار وکیل قرار دهید. بازگو نکردن نکات مهم در خصوص پرونده می تواند باعث بروز مشکلاتی در ارائه دفاعیات لازم در دادگاه شود.

افزایش شناخت از وکیل: لازم است با چشم باز وکیل انتخاب کنید. چرا که عدم توجه به سابقه و تخصص وکیل می تواند صدمات جبران ناپذیری را در رسیدگی به پرونده های ملکی به دنبال داشته باشد. دقت داشته باشید که لازم است در جلساتی که با وکیل تدارک دیده اید، ویژگی و مهارت های او را مورد بررسی قرار دهید تا مشخص شود که سطح دانش و تجربیات وکیل به چه اندازه ای است. می توانید با بیان دغدغه ها و خواسته های خود در خصوص پرونده، شناخت وکیل از اهداف خود را نیز افزایش دهید.

تعیین حق الوکاله وکیل در دعاوی ملکی: لازم است دستمزدی در ازای قبول وکالت در پرونده های ملکی به وکیل پرداخت شود که میزان آن در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می گردد. به این منظور لازم است وکیل پرونده را از جوانب مختلف بررسی کرده و عوامل تاثیر گذار در میزان حق الوکاله را مد نظر قرار دهد تا در نهایت بتواند مبلغ پیشنهادی خود را اعلام دارد. در این مرحله موکل نیز می تواند در خصوص حق الوکاله چانه زنی کند.

پیگیری پرونده از وکیل ملکی: حتی اگر امور ملکی خود را به وکیل سپرده ‌اید، باز هم باید به طور منظم با وکیل در مورد وضعیت امور ملکی خود صحبت کنید. این امر می ‌تواند به شما کمک کند تا از روند امور ملکی خود مطلع شوید و در صورت بروز هرگونه مشکل، سریع‌تر اقدام کنید. تعامل و ارتباط موثر میان بهترین وکیل ملکی در نجف آباد و موکل می تواند باعث کسب پیروزی در دادگاه شود. صرف پرداخت هزینه وکیل و امضای قرارداد نمی تواند شما را به موفقیت برساند و شما باید در تمامی مراحل دادرسی پیگیر پرونده باشید.

بهترین وکیل ملکی در نجف آباد

کلام آخر

سپاسگزاریم که تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در نجف آباد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید گزینه های شاخص در شهر خود را شناسایی کنید. در ادامه به بررسی سه مورد از مهم ترین وظایف وکیل ملکی پرداختیم که انجام آن از عهده افراد عادی خارج است. در انتهای مقاله نیز به اقداماتی اشاره داشتیم که پس از انتخاب وکیل باید به انجام برسند. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا