وکیل

10 تا از بهترین وکیل کوهدشت ⚖️【سال1403】

در ابتدا لازم است خود را به متر و معیارهایی مناسب برای سنجش میزان توانایی های وکلای مختلف مسلح کنید. تنها در این صورت است که قادر خواهید بود از میان انبوه حقوقدانان موجود در شهر کوهدشت شاخص ترین و معتبر ترین آن ها را به خدمت گرفته و راه را برای رسیدن به موفقیت هموار کنید. در واقع وکیل به واسطه تجربه و دانش حقوقی خود قادر است تا موکل را در عبور از اختلافات پیش آمده در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری یاری داده و مسیر پرونده را به مطلوب ترین راه هدایت کند؛ اما باید دقت داشته باشیم که یافتن وکیل مناسب به همین سادگی هم نیست. از همین رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کوهدشت آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل کوهدشت

بهترین وکیل کوهدشت کیست؟

اگر چه تحصیلات آکادمیک بهترین وکیل کوهدشت در مهارت های یک وکیل نقش موثری را دارد اما نباید در زمان انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کوهدشت تنها همین معیار را لحاظ کنید. در واقع باید علاوه بر دانش حقوقی وکیل به سایر شاخصه های او نیز توجه داشته باشید. تنها در این صورت است که می توانید به بهترین گزینه موجود دست پیدا کرده و راه را برای رسیدن به موفقیت در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری باز کنید و در نهایت موفق شوید که منافع خود را تامین نمایید.

بهترین وکیل کوهدشت سال های زیادی را در محاکم قضایی گذرانده است و به همین دلیل است که تجربیات ارزشمندی را کسب کرده است که در نتیجه به دست آمده از دادگاه موثر است. بهترین وکیل کوهدشت سعی دارد تا از تجربیاتی که از پرونده های گذشته به دست آورده است برای بازگشایی گره های موجود در پرونده موکل استفاده کند. بهترین وکیل خرم آباد با روند قانونی حل و فصل اختلافات حقوقی و کیفری آشنایی کامل دارد و به همین دلیل است که می تواند با سهولت بیشتری پرونده ها را به نتایج دلخواه موکل برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کوهدشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کوهدشت سال 1403!

رضوان قربانی

رضوان قربانی بهترین وکیل کوهدشت

آقای رضوان قربانی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار در کوهدشت می باشد. وی با تبحر مکفی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان دارای سوابق درخشانی هستند و همین امر موجب شده تا افراد با سهولت خاطر به ایشان اعطای وکالت کنند همچنین قابل ذکر است آقای قربانی قبل از شروع جلسات دادگاه جهت بهبود روند پروند زمانی را به جمع آوری ادله محکمه پسند اختصاص می دهد.

آدرس دفتر:کوهدشت، خیابان بوعلی، وبه روی دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۶۸۶۱۷۴۴۳

زینب یوسف زاده

زینب یوسف زاده وکیل کوهدشت

سرکار خانم زینب یوسف زاده با بیش از 10 سال سابقه در حوزه وکالت فعالیت می کنند. خانم یوسف زاده در انواع دعاوی اعم از حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی تجربه و سابقه دارند که می توانید از ایشان راهنمایی و مشاوره بگیرید.

آدرس دفتر: کوهدشت، خیابان بو علی، روبروی دادگستری کوهدشت

تلفن تماس: 09163607660

هادی منصوری طرهان

 هادی منصوری طرهان وکیل کوهدشت

جناب آقای هادی منصوری طرهان وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی هستند. تخصص وی در دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی است. شما می توانید در صورت نیاز از مشاوره های حضوری وغیر حضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: کوهدشت، شهرک شهید رجایی، خیابان بعثت، خیابان شهید فریدون قبادی، پلاک 49

تلفن تماس: 09166600664

فاطمه گراوند

فاطمه گراوند وکیل کوهدشت

سرکارخانم فاطمه گراوند وکیل و مشاور حقوقی شهر کوهدشت هستند. در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. خانم گراوند به علت سابقه بالایی که در حوزه وکالت دارند در بین موکلین خود بسیار محبوب هستند.

آدرس دفتر: کوهدشت، خیابان بو علی، روبروی دادگستری

تلفن تماس: 09169849300

مراد علی دادی

مراد علی دادی وکیل کوهدشت

آقای مراد علی دادی یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر کوهدشت هستند. آقای دادی تخصص در دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، طلاق، جرایم، مهریه و… دارند.

آدرس دفتر: پاکدشت، خیابان بازارچه، کوچه 6متری موتور آب، شماره 25

تلفن تماس: 09163638035

لیلا سبزی پور

لیلا سبزی پور وکیل کوهدشت

خانم لیلا سبزی پور وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در انواع دعاوی اعم از ملکی، خانواده ، حقوقی و کیفری تخصص بالایی دارند که می توانید برای پرونده های خود از ایشان راهنمایی بگیرید.

آدرس دفتر: کوهدشت، میدان امام، خیابان بوعلی، روبروی دادگستری

تلفن تماس: 09167143308


سه اشتباه مهلک در انتخاب بهترین وکیل کوهدشت

دقت داشته باشید که بهترین وکیل کوهدشت باید دارای مهارت هایی باشد که بتوان او را به عنوان یک گزینه مطمئن انتخاب کرد. لازم به ذکر است که انتخاب چشم بسته برترین وکیل کوهدشت نمی تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند، چرا که میزان توانایی های وکیل به طور مستقیم در نتیجه و آرای به دست آمده از دادگاه موثر است. ممکن است افراد به دلیل ضعف در دانش حقوقی، تصمیم های غلطی در خصوص انتخاب وکیل خوب در کوهدشت داشته باشند. در ادامه به برخی از این اشتباهات اشاره خواهیم داشت.

فریب قول های خلاف واقع را نخورید: در واقع لازم است بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کوهدشت در ابتدا پرونده را از جوانب مختلف مورد بررسی و مطالعه کامل قرار دهد تا اطلاعات خود را در این زمینه به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اخلاق حرفه ای حکم می کند که وکیل به طور شفاف و صریح نظر خود را در خصوص پرونده اعلام دارد. هر گونه قول خلاف واقع از سوی وکیل نشان دهنده غیر حرفه ای بودن او است و هیچ وکیلی نمی تواند نتیجه پرونده را به طور صد در صد تضمین کند.

تبلیغات با شهرت متفاوت است: ممکن است شما نیز با تبلیغات پر رنگ و لعابی از وکلای حقوقی و کیفری رو به رو شده باشید. بیشتر در فضای مجازی و تلویزیون شاهد چنین تبلیغاتی هستیم که هدف آن ها تنها بازارگرمی و جذب مشتری است. هرگز نباید به صورت چشم بسته به این تبلیغات اعتماد کنید و خودتان نیز لازم است در خصوص تجربه و تخصص وکیل مورد نظر تحقیقات لازم را به انجام برسانید. چرا که این تبلیغات به معنای شهرت وکیل نیست و تنها جنبه بازاریابی آن مطرح است.

جنسیت وکیل معیار مناسبی برای استخدام او نیست: ممکن است به هر دلیلی تمایل داشته باشید که پرونده های حقوقی و کیفری خود را به وکلای مرد یا زن بسپارید. این موضوع می تواند به دلیل راحتی شما با یک وکیل مرد یا زن باشد. به این موضوع نمی توان ایرادی وارد کرد چرا که سلیقه شما در آن دخیل است؛ اما اشتباه مهلک اینجا است که تنها جنسیت وکیل مورد نظر را به عنوان معیار در نظر داشته باشید و از تمرکز بر روی سایر توانایی و مهارت های وکیل غافل شوید.

بهترین وکیل کوهدشت

لزوم توجه به سابقه و فن بیان وکیل کوهدشت

معیارهای متعددی برای سنجش میزان توانایی های بهترین وکیل کوهدشت وجود دارد. باید در ابتدا این معیارها را به خوبی بشناسید تا بتوانید در زمان انتخاب گزینه مد نظرتان از میان انبوه وکلا، آن ها را به کار بگیرید. چرا که هر وکیلی نمی تواند در خصوص پرونده به شما کمک کند. این تصور غلطی است که فکر کنیم هر وکیلی قادر است نتیجه دلخواه را در دادگاه به دست آورد. چرا که وکلا توانایی و بازدهی متفاوتی با یکدیگر دارند و برای کسب نتایج مطلوب در دادگاه لازم است به سراغ وکلای شاخص برویم.

یکی از معیارهای مهمی که در زمان انتخاب حقوقدان باید وجود آن در وکیل مورد نظر را مورد سنجش قرار دهید، سابقه است. در واقع با توجه به سابقه یک وکیل می توانید به میزان زیادی به تجربیات او پی ببرید. یک وکیل در طی سال های متمادی با حضور در محاکم قضایی و انجام فعالیت های حقوقی به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا می کند. در واقع تجربیات یک وکیل به شما کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن نتیجه مورد نظرتان را در دادگاه کسب کرده و مسیر موفقیت را طی نمایید.

در بالا سعی کردیم لیست کاملی از وکلا را به شما ارائه دهیم. لازم است از هر روشی که وکیل انتخاب می کنید، سابقه او را نیز مورد توجه قرار دهید و از میان گزینه های موجود به سراغ آن دسته از وکلا بروید که از تجربه بالاتری برخوردار است. وکیل با کمک گرفتن از تجربیاتی که در اختیار دارد می تواند برای بازگشایی گره های موجود در پرونده استفاده کند. در واقع او با عهده دار شدن پرونده های مختلف در گذشته توانسته است نکات مهمی را در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری کشف کرده و آن را به کار بگیرد.

تحصیلات آکادمیک بهترین وکیل کوهدشت از اهمیت بالایی برخوردار است اما تنها نباید به همین موضوع توجه داشت. فن بیان نیز یکی دیگر از معیارهایی است که به یک وکیل در کسب پیروزی در دادگاه کمک خواهد کرد. اگر بگوییم فن بیان و قدرت نفوذ کلام یک وکیل مهم ترین ابزار او برای کسب موفقیت در دادگاه است چیزی به گزاف نگفته ایم. لازم است در زمان ملاقات حضوری با حقوقدان مورد نظرتان به فن بیان او توجه داشته باشید و به سراغ آن دسته از وکلا بروید که قادر هستند دفاعیات موثری را به دادگاه ارائه دهند.

بهترین وکیل کوهدشت

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید متشکریم. در این مقاله تلاش کردیم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کوهدشت آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید گزینه های مد نظرتان را مورد انتخاب قرار دهید. در ادامه سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را بررسی کردیم و در انتهای مطلب نیز لزوم توجه به سابقه و فن بیان وکیل را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا