وکلا

10 تا از بهترین وکیل دورود⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

در زندگی اجتماعی نکته ای که حائز اهمیت است، تعامل با دیگران و ایجاد صلح و سازش می باشد؛ اما گاهی ممکن است شاهد رفتارهایی از طرف مقابل در زمینه های مختلف باشیم که حقوق قانونی شما را مختل کند و همین مسئله بروز اختلافاتی را در پیش داشته باشد. در مقابل چنین قانون شکنی هایی لازم است به مراجع قضایی مراجعه کرده و دعوایی حقوقی یا کیفری را علیه دیگری اقامه کنید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا از روش های قانونی برای دسترسی مجدد به منافع قانونی تان اقدام کنید و اجازه ندهید که عواقبی آینده شما را تهدید کند. استفاده از یک وکیل مجرب و زبده در این زمینه می تواند راهگشا باشد. از این رو، در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل دورود بپردازیم. از شما دعوت می کنیم که تا پایان مقاله ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل دورود

بهترین وکیل دورود کیست؟

زمانی که با یک اختلافت حقوقی و یا کیفری رو به رو می شوید، عاقلانه ترین تصمیم این است که بهترین وکیل دورود مراجعه کرده و از او در خصوص نحوه تامین حقوق و منافع تان کسب تکلیف نمایید. برترین وکیل دورود به واسطه تحصیلات و تخصصی که در زمینه علم حقوق به دست آورده است، قادر می باشد تا مطلوب ترین راه برای بازگشایی گره های موجود در پرونده را در اختیار شما قرار دهد. در واقع وکیل خوب در دورود تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا عدالت را در حق موکل خود جاری نماید.

مشاوره آسان و دسرسی سریع به بهترین وکیل لرستان را از دست ندهید!

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در دورود تجربیات ارزشمندی را در اختیار دارد که با استفاده از آن ها می تواند پیچ و خم های مسیر را شناسایی کرده و راهکاری موثری را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. در واقع بهترین وکیل دورود با شجاعتی مثال زدنی در عرصه دادگاه حضور پیدا کرده و سعی دارد تا از تسلط خود بر قوانین و تبصره های موجود در جهت کسب موفقیت در دادگاه استفاده کند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در دورود سعی دارد تا صلح و سازش را میان طرفین دعوی ایجاد کند و از دامنه دار شدن اختلافات جلوگیری نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در دورود را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دورود سال 1403!

زهرا موسوی

زهرا موسوی وکیل در دورود

سرکار خانم زهرا موسوی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم موسوی متخصص در دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی هستند. تجربه بالای خانم موسوی باعث شده تا پرونده های موفق بسیاری را داشته باشند. برای مشورت و کمک گرفتن از خانم موسوی می‌توانید با شماره ی قرار گرفته شده، تماس حاصل کنید.

آدرس دفتر: دورود، میدان ولایت، کوچه بنفشه سوم، ساختمان پاسارگاد، طبقه 4، واحد ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۶۸۷۹۱۴

فریبا قائد رحمت

فریبا قائد رحمت وکیل در دورود

سرکار خانم فریبا قائد رحمت وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت خانم قائد رحمت در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده است‌. شما نیز می توانید برای پرونده های خود از مشاوره های سرکار خانم استفاده کنید.

آدرس دفتر: دورود، بلوار الغدیر، بنفشه سوم

تلفن تماس: ۰۹۱۶۸۶۲۷۶۳۴

ولی الله درویشی

ولی الله درویشی وکیل در دورود

جناب آقای ولی الله درویشی یکی دیگر از وکلای با تجربه ی پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی حرفه ای هستند. جناب درویشی متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی هستند. شما نیز برای استفاده از تجربیات ایشان می توانید با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل کنید.

آدرس دفتر: دورود، روبروی دادگستری، کوچه بنفشه سوم

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۹۹۱۰۸۳

حسین فراشی

حسین فراشی وکیل در دورود

جناب آقای حسین فراشی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب فراشی در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری پرونده های بسیاری را با موفقيت به اتمام رسانده اند. همچنین تجربه بالایی در حوزه دعاوی ملکی و خانواده نیز دارند.

آدرس دفتر: دورود، الغدیر، کوچه بنفشه سوم، ساختمان دوم به سمت چپ، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۶۹۶۵۷۲۵۰

محمد حسین زندلشنی

محمد حسین زندلشنی وکیل در دورود

جناب آقای محمدحسین زندلشنی با بیش از ۷ سال سابقه وکلات در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی فعالیت می کنند. جناب زندلشنی با تبحری که در این دعاوی دارند، به راحتی می توانند پرونده ها را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: دورود، بلوار۴۵متری، مجتمع تجاری نگین، طبقه۲، واحد۲۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۳۶۶۸۹۶

آزاده چگینی

آزاده چگینی بهترین وکیل دورود

خانم آزاده چگینی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار و سرشناس در دورود می باشد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است و همچنین به صورت تخصصی در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از اتفاقات ناگوار آگاه می سازد.

آدرس دفتر: درود، میدان ولایت، ابتدای الغدیر، کوچه بنفشه۳

شماره تماس: ۰۹۱۶۹۷۰۷۸۳۱


سه اشتباه مهلک در انتخاب بهترین وکیل دورود

لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که می بایست با اطلاعات کاملی پای به عرصه انتخاب بهترین وکیل دورود بگذارید. چرا که در غیر این صورت ممکن است رفتارهایی از شما سر بزند که نتیجه پرونده را به کلی تحت تاثیر قرار دهد. باید دقت داشته باشید که انتخابی درست منجر به کسب نتایج درخشان در دادگاه می شود و از این رو در ادامه سعی داریم تا سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دهیم تا با خیالی آسوده تر انتخاب کنید.

تخصص وکیل را لحاظ کنید: دقت داشته باشید که میزان مهارت و توانایی وکلای مختلف با یکدیگر کاملا متفاوت است. به همین منظور لازم است در زمان انتخاب تخصص وکیل مورد نظر را نیز در نظر داشته باشید تا در نهایت موفق به استخدام وکیلی شوید که در موضوع دعاوی مطرح شده به تخصص های لازم رسیده است. برای مثال اگر قصد دارید در خصوص دعاوی نفقه در دادگاه وکیل به خدمت بگیرید، لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در دعاوی خانواده تخصص دارند و بازدهی خود را به اثبات رسانده اند.

سابقه یک وکیل جدای از سن و سال او است: همواره باید به سابقه یک وکیل به عنوان یک معیار مهم در استخدام او نگه شود. باید به سراغ وکلایی بروید که سابقه لازم را در اختیار دارند. چرا که کسب موفقیت در دادگاه با استفاده از وکلای تازه کار قدری دور از ذهن به نظر می رسد؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص مورد توجه قرار بگیرد این است که الزاما سابقه وکیلی که سن و سال بیشتری دارد، بالاتر نیست. چرا که ممکن است وکیلی در عین مسن بودن، کم کار بوده باشد.

به دلیل حق الوکاله قید استخدام وکیل را نزنید: به طور معمول یک تصور غلطی که در بین افراد درگیر در پرونده های قضایی وجود دارد، این است که وکلا برای عهده دار شدن پرونده های حقوقی و کیفری رقم های هنگفتی را مطالبه می کنند. همین تصور غلط در بسیاری از موارد باعث می شود تا افراد از استخدام وکیل منصرف شوند. باید دقت داشته باشید که بسیاری از وکلا با ارقامی مقرون به صرفه حاضر به پذیرش وکالت شما هستند.

بهترین وکیل دورود

پس از انتخاب وکیل دورود چه باید کرد؟

در اینجا سعی داریم با استفاده از تجربیات افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری به این سوال پاسخ دهیم که پس از انتخاب بهترین وکیل دورود چه باید کرد؟ در گام نخست لازم است چشم بسته وکیلی را به خدمت نگیرید. برای این کار می توانید معیارهایی را در نظر خود مجسم کرده و وجود این مهارت ها را در وکلای مورد نظرتان بررسی کنید. به این شکل است که می توانید از میان گزینه های متعدد که در قامت وکیل مشغول به فعالیت هستند، در نهایت معتبر ترین و زبده ترین آن ها را استخدام کنید.

در صورتی که بهترین وکیل دورود را انتخاب کردید لازم است با دفتر وی تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببنید. حضور در این جلسات می توانید شروعی برای همکاری با حقوقدان مد نظرتان باشد؛ بنابراین باید تمام تلاش خود را به کار گرفته تا در این جلسات میزان فن بیان، حسن اخلاق، قدرت برقراری ارتباط و سایر مهارت های او را مورد بررسی قرار دهید. این موضوع برای شما روشن می کند که آیا این وکیل همان شخصی بوده که از او توقع داشته اید یا اینکه مهارت های وکیل چنگی به دل نمی زند.

باید در جلسات ملاقات حضوری در خصوص پرونده تبادل نظر کنید و خواسته های خود در خصوص دعاوی مطرح شده را به نماینده قانونی خود منتقل کنید. در این صورت است که اطلاعات وکیل در خصوص پرونده مورد نظر افزایش پیدا می کند و می تواند با شناخت بهتری پای به عرصه دادگاه بگذارد. بهترین وکیل دورود لازم است پرونده را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار دهد تا عوامل موثر بر میزان حق الوکاله را شناسایی کرده و در نهایت مبلغ دستمزد را به شما پیشنهاد دهد.

علاوه بر میزان حق الوکاله، لازم است در خصوص نحوه پرداخت آن نیز با وکیل به توافق برسید. برای مثال می توانید توانایی مالی خود را در نظر داشته و در خصوص قسط بندی حق الوکاله با وکیل تبادل نظر کنید. در نهایت لازم است تمامی مفاد توافق خود را به متن قرارداد منتقل کرده و هر دو طرف پای آن را امضا کنند. به این شکل از بروز اختلاف نظرها در آینده جلوگیری به عمل می آید.

بهترین وکیل دورود

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و تخصص بهترین وکیل دورود آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید گزینه های مد نظرتان را با سهولت بیشتری انتخاب کنید. در ادامه به بررسی سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل پرداختیم و در انتهای مقاله نیز به اقدامات لازم پس از انتخاب حقوقدان اشاره داشتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا