وکیل

10 تا از بهترین وکیل بروجرد ⚖️【سال1403】

بسیاری افراد به اشتباه تصور می کنند که چون از نظر قانونی حق با آن ها است پس بدون کمک گرفتن از وکیل نیز می توانند در دادگاه پیروز شوند و حقوق از دست رفته خود را باز به دست آورند. اما این تصور کاملا غلط است. چرا که حضور در دادگاه به منظور رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. هر گونه عدم اطلاع از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری می تواند خسارت هایی را برای فرد به همراه داشته باشد. از این رو، به جرئت می توان گفت که استخدام یک وکیل خبره ضروری است. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بروجرد آشنا کنیم. لطفا در مجله حقوقی برترین وکیل ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

بهترین وکیل بندر امیرآباد

بهترین وکیل بروجرد کیست؟

تعدد وکلا باعث شده است تا یافتن یک گزینه مطلوب از میان انبوه حقوقدانان موجود قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. از سوی دیگر کسب موفقیت در دادگاه به میزان زیادی به تجربیات و تخصص وکلایی بستگی دارد که به خدمت می گیرید و همین موضوع بر حساسیت های انتخاب وکیل می افزاید. بهترین وکیل بروجرد دانش آموخته یکی از معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تحصیلات اکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل بروجرد سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی کیفری و حقوقی کرده است و در تمامی این سال ها تجربیات گران بهایی را جمع آوری کرده است. در صورت مواجهه با مشکلات مشابه، بهترین وکیل بروجرد می تواند با استناد به تجربیات خود بهترین راهکار برای حل اختلافات را ارائه دهد. بهترین وکیل بروجرد آگاهی کاملی از قوانین و مقررات دارد و سعی می کند تغییرات قانون را نیز مطالعه کند تا در نهایت علم خود را به روز نگه دارد. همینطور برای ارائه وکالت و مشاوره حقوقی به بهترین وکیل همدان می توانید روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص بروجرد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای حقوقی و کیفری معرفی شده در لیست، به سابقه و تخصص آن ها توجه داشته باشید. لطفا تا انتها با سایت برترین وکیل همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در بروجرد سال 1403!

نوید فتح الهی

نوید فتح الهی بهترین وکیل بروجرد

آقای نوید فتح الهی وکیل پایه یک دادگستری، مدرس دانشگاه، پژوهشگر مقطع دکتری تخصصی حقوق به عنوان یکی از برجسته ترین وکلای دعاوی در بروجرد شناخته می شوند که در طول سابقه فعالیت خود توانسته اند موفقیت های زیادی را کسب کنند که این شهرت و اعتبار ایشان را افزایش داده است. ایشان از وکلای مشهور شهر بروجرد به شمار می روند که به طور مستمر پرونده ها را دنبال می کنند و قدرت کلام نافذ و بالایی دارند که باعث موفقیت ایشان در پرونده ها می گردد و همچنین مشاوره های حقوقی تخصصی بسیار جامع و کاملی را به موکلین خود ارائه میدهند.

شهروندان بروجرد، همچنین ساکنین سایر استان ها می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی زیر به ایشان اعطای وکالت نمایند:

  • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
  • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
  • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در بروجرد قرار می دهد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای نوید فتح الهی، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09128578024
تلفن دفتر: 0664260295006642607756
آدرس دفتر:
لرستان، بروجرد، خیابان شهدا، کوچه منیری، جنب پاساژ آینه، ساختمان کاج، طبقه پنجم، دفتر وکالت نوید فتح الهی

حدیث کیانی

سرکار خانم حدیث کیانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهر بروجرد مشغول وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد. ایشان در چند سال سابقه وکالت خود با مهارت و دانش کاری خود توانسته علاوه بر موفقیت پرونده جز بهترین وکلای بروجرد باشد.

آدرس دفتر: بروجرد خیابان شهدا جنب داروخانه جالینوس

شماره تماس: ۰۹۱۶۸۷۷۱۹۰۱

مریم روز بهانی

سرکار خانم مریم روزبهانی وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری با بیش از 9 سال سابقه وکالت در بروجرد مشغول کار می باشد.وی در چند سال سابقه وکالت خود پرونده های مهمی را با موفقیت به اتمام رسانده او در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالت دارد.

آدرس دفتر: بروجرد، خیابان شهدا، کوچه حاتمی

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۸۷۵۲۵۴

مجید کوشکی نوری مطلق

آقای مجید کوشکی نوری مطلق وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بروجرد یکی از نام دار های وکالت است. ایشان با تبحر خاصی در دعاوی حقوقی و خانواده پرونده هایی که عهده دار هستند را به سرانجام خوش می رساند و به صورت24/7 به مراجعه کنندگان مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: استان لرستان، بروجرد، بلوار بهار، خیابان دکتر فاطمی

شماره تماس: 06642509100

مهدی عزیزی فرد

جناب آقای مهدی عزیزی فرد با 9 سال سابقه وکالت در بروجرد مشغول کار می باشد وی با به صورت تخصصی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت میکند او در زمینه های فوق به مراجعه کنندگان مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: بروجرد چهارراه فاطمی ده متری اختران طبقه اول واحد اول پلاک ۷۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۹۸۵۴۴۹

وحید سرمدی

جناب آقای وحید سرمدی از بهترین وکیل های بروجرد می باشد. او با سال ها تجربه موفق در عرصه وکالت توانسته آراء مثبت زیادی را برای موکلین خود کسب کند. آقای سرمدی در حوزه ی کیفری و ملکی نیز مشاوره های تخصصی ارائه می دهد و در تمامی زمینه ها پرونده قبول می کند.

آدرس: لرستان، بروجرد، خیابان تختی، بعد از خیابان زرپرور، نبش کوچه پوریایی، مجتمع سبز، واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۶۲۸۲۴۹

محمد کوشکی

جناب آقای محمد کوشکی با سال ها تجربه وکیل پایه یک دادگستری می باشد. پرونده های ایشان اکثرا در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده است و سابقه درخشانی را در وکالت پرونده ها دارد. پیگیری های مرتب و اطلاعات به روز وکیل باعث رضایت اکثر موکلین شده است. شما می توانید از مشاوره های تخصصی و سطح بالای او برخوردار باشید.

آدرس: لرستان، بروجرد، خیابان حافظ جنوبی، نبش کوچه ولی شرقی، پلاک دو، طبقه ۴، واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۸۴۷۳۵۳


سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل بروجرد

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم، استخدام بهترین وکیل بروجرد از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که انتخاب وکیل نیمی از مسیر کسب موفقیت در پرونده است. در صورتی می توان به وکلای شاخص و مطرح برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری دست پیدا کرد که متر و معیار مناسبی در اختیار داشته باشیم و با استفاده از آن مهم ترین مهارت ها و توانایی های وکلای موجود را تحت رصد قرار دهیم. انتخاب خودسرانه وکیل بدون توجه به معیارهای موجود غیرعقلانی است.

در انتخاب وکیل با اشتباهاتی از سوی افراد دخیل در پرونده رو به رو هستیم که بازگو کردن آن ها می تواند نخستین قدم در اصلاح آن ها باشد. دقت داشته باشید که سابقه وکیل مورد نظر از جمله معیارهایی است که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید. چرا که سابقه بهترین وکیل بروجرد به میزان زیادی تجربیات او را نمایان می کند. متاسفانه بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که سابقه وکیل به منزله سن و سال وکیل است. دقت داشته باشید که ممکن است یک وکیل در عین جوانی سابقه بالایی داشته باشد.

بسیاری از افراد برای انتخاب وکیل همواره بر سر این دو راهی قرار می گیرند که استفاده از وکلای زن آن ها را زودتر به اهدافشان می رساند یا استفاده از وکلای مرد! دقت داشته باشید که جنسیت یک وکیل هیچ تاثیری در میزان توانایی های او ندارد. پس نباید به غلط تصور شود که وکلای مرد یا زن به یکدیگر برتری دارند. زن بودن یا مرد بودن وکیل انتخابی از سوی شما به میزان زیادی به سلیقه شما باز می گردد. تنها لازم است در میان وکلای مرد یا زن به دنبال مطرح ترین و کاربلد ترین آن ها باشید.

هرگز نباید چنین تصور شود که هزینه استخدام بهترین وکیل بروجرد بسیار بالا است. بسیاری از وکلای موجود بروجرد علی رغم سابقه و تخصص بالایی که در اختیار دارند، حاضر هستند با دریافت رقمی معقولانه وکالت پرونده های حقوقی و کیفری را بر عهده بگیرند. باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که در صورت عدم استفاده از وکیل، چه بسا پرونده با شکست رو به رو شود و بر کسی پوشیده نیست که هزینه های ناشی از شکست در یک پرونده حقوقی و یا کیفری به مراتب بیشتر از حق الوکاله وکیل است.

بهترین وکیل بندر امیرآباد

مهم ترین وظایف وکیل بروجرد کدام است؟

تشریح مباحث حقوقی: باید دقت داشته باشیم که عموم جامعه تخصص و تحصیلات لازم برای درک و فهم مسائل پیچیده حقوقی را ندارند. همین موضوع سبب می شود تا برای رفع نیازمندی های حقوقی خود برای دریافت مشاوره حقوقی و یا استخدام وکیل اقدام نمایند. بهترین وکیل بروجرد ملزم است تا با استفاده از دانش حقوقی که در اختیار دارد، مباحث حقوقی مربوط به دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را با زبانی ساده برای موکل خود تشریح نموده و درک او را در این زمینه افزایش دهد.

تنظیم لایحه دفاعیه: لایحه دفاعیه در واقع نوعی متن حقوقی است که در واکنش به اظهارات طرف مقابل پرونده در دادگاه تنظیم شده و به دست قاضی مربوطه می رسد. اگر چه در قانون اعلام شده است که تمامی افراد دخیل در یک پرونده حقوقی و یا کیفری می توانند شخصا برای نوشتن لایحه دفاعیه اقدام نمایند، اما می بایست این نکته را مد نظر قرار داد که تحریر چنین متن با اهمیتی می بایست با رعایت اصول حقوقی و نگارشی همراه باشد و بهتر است این وظیفه مهم به بهترین وکیل بروجرد سپرده شود.

ارائه دفاعیات در دادگاه: یکی از مهم ترین وظایف وکیل که افراد عادی توانایی انجام آن را ندارند، ارائه دفاعیات لازم به دادگاه مربوطه است. ارائه دفاعیات می بایست با دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین و مقررات همراه باشد. از سوی دیگر برای ارائه دفاعیات موثر در دادگاه نیاز است که وکیل در ابتدا به جمع آوری ادله و مستندات کافی بپردازد تا بتواند با استفاده از آن ها در دادگاه دفاع موثری از موکل خود داشته باشد و حقوق از دست رفته او را احیا نماید.

بهترین وکیل بندر امیرآباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما متشکریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل بروجرد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا اشتباهات رایج در زمان انتخاب وکیل را مورد ارزیابی قرار دهیم و در ادامه اگر نظر و یا سوالی دارید، خوشحال می شویم در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

3/5 - (5 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا