حقوقیوکلا

10 تا از بهترین موسسه حقوقی شرق تهران ⚖️【سال1403】

در موسسات حقوقی می‌توانید به سادگی مشکلات خود در سطح جامعه و خانواده را مطرح کرده و برای آنها راهکارهای مناسبی را پیدا کنید؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که موسسه حقوقی مورد نظر می‌بایست تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت در زمینه حقوقی را داشته باشد. از سوی دیگر می‌بایست وکلای معتبر و ماهری در این موسسات مشغول به فعالیت باشند تا بار حقوقی آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. به هر اندازه که وکلای مشغول به کار در موسسات حقوقی دارای مهارت‌های بیشتری باشند نتایج به دست آمده از این موسسات نیز افزایش و بهبود خواهد داشت. شما باید مشکلات حقوقی خود را با مراجعه به شاخص‌ترین و مطرح‌ترین موسسات حقوقی برطرف کنید از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین موسسه حقوقی شرق تهران آشنا کنیم. پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

بهترین موسسه حقوقی شرق تهران

بهترین موسسه حقوقی شرق تهران کجاست؟

همواره می‌توانید با مراجعه به موسسات حقوقی با وکلای مورد نظرتان ملاقات کرده و مشکلات حقوقی را با تکیه بر تجربه و تخصص آنها حل و فصل نمایید. موسسات حقوقی به سادگی می‌توانند پرونده‌های حقوقی و کیفری را مورد مطالعه قرار داده و بر اساس آنها هدف مشترکی را با موکل ترسیم نمایند. این موسسات از تعداد زیادی وکیل تشکیل شده است و شما می‌توانید هر یک از مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده را به صورت تخصصی با استفاده از تجربیات وکیل مورد نظر حل و برطرف کنید.

سریع ترین راه اخذ مشاوره از بهترین موسسه حقوقی تهران

لازم است بهترین موسسه حقوقی شرق تهران سابقه بالایی در رسیدگی به پرونده‌های قضایی داشته باشد تا به این شکل بتواند تجربیات خود را به موکل منتقل کرده و او را برای دستیابی به اهداف ترسیم شده آماده کند. موسسه حقوقی خوب در شرق تهران سعی دارد تا در محاکم قضایی حضور موفقی را داشته باشد و با استفاده از وکلایی که دارد در این زمینه موکل را به موفقیت برساند. در برترین موسسه حقوقی شرق تهران می‌توانید اختلافات حقوقی را به صورت تخصصی با مراجعه به وکلا حل کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین موسسه حقوقی شرق تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین موسسه حقوقی شرق تهران سال 1403!

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت در شرق تهران

موسسه حقوقی دادمهر عدالت بیش از 15 سال سابقه توسط وکلای مجرب آماده خدمات رسانی و مشاوره های حضوری و غیر حضوری به صورت تیمی در زمینه وکالت طلاق، مهریه، خانواده، حضانت، سرپرستی، نفقه، دعاوی ملکی، جعل سند، خلع ید، سرقفلی، کلاهبرداری، جعل سند، دعاوی بانکی و …. می باشد.

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، نبش خیابان ملکی، پلاک 61، واحد 8

شماره تماس: 02177762314

موسسه حقوقی حقیقت گستر

موسسه حقوقی حقیقت گستر در شرق تهران

موسسه حقوقی حقیقت گستر یکی از موسسه های موفق و دارای چندین سال سابقه در زمینه وکالت و مشاره های حقوقی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، سرپرستی، قیومیت، حضانت، ارث و میراث، ملکی، خلع ید، تصرف عدوانی، نشاعات، وقف، سرقفلی، کیفری، ضرب و جرح، سرقت، دیه، تجاوز، فروش مال غیر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم اینترنتی و …. می باشد. همچنین موکلانی که در این موسسه حقوقی فعالیت می کنند از چندین سال سابقه و دانش حقوقی بالایی برخوردار هستند و می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (بعد از آهنی آمینه ۱۱۹)، پلاک۵۳، ساختمان آمیتیس، طبقه پنجم، واحد ۱۸

شماره تماس: 02191300023

موسسه حقوقی و داوری اندیشه سبز دادگر

موسسه حقوقی و داوری اندیشه سبز دادگر در شرق تهران

موسسه حقوقی داوری دادگر از سال ۱۳۸۵ در زمینه وکالت در دعاوی، مشاوره حقوقی، تنظیم قرارداد، تنظیم اوراق قضایی، داوری با شعار دادگری تعهد ماست فعالیت خود را آغاز نموده و تا کنون توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و موکلان بی شماری را به نتیجه دلخواه خود بهره مند سازند، تعداد وکلایی که در این موسسه مشغول هستند بیش از ۳۵ وکیل پایه یک دادگستری و با سابقه های درخشان است که از روحیه تیمی بالایی برخورداره بوده و تا کنون توانسته اند بیش از 7000 پرونده حقوقی و بالای 78٪ یکی از موفق ترین موسسه ها حقوقی به شمار آیند.

آدرس: تهران، بلوار کشاورز، خیابان وصال شیرازی، کوی باستانی پاریزی(فردانش)، پلاک 11، طبقه 4

شماره تماس: 09123241387

موسسه حقوقی یگانه

موسسه حقوقی یگانه در شرق تهران

موسسه حقوقی یگانه از چندین سال است که فعالیت خود را در زمینه حل دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، بانکی، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم سند، تنظیم لایحه، مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری آغاز کرده است، این موسسه دارای بیش از30 وکیل پایه یک دادگستری می باشد که به دلیل دانش حقوقی بالا، تبحر در حل پرونده ها توانسته اند تاکنون پرونده های زیادی را به سرانجام برسانند.

آدرس: تهرانپارس، خیابان رشیدجنوبی، نبش خیابان ۱۴۹ غربی، پلاک ۹۰، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۷۲۰۳۰۷

موسسه حقوقی اترس

 بهترین موسسه حقوقی اترس در شرق تهران

موسسه حقوقی اترس یکی از بزرگترین موسسه های حقوقی در شرق تهران به شمار می آید، این موسسه با چندین سال سابقه موفق با استفاده ار برترین وکلای پایه یک توانسته است پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و به یکی از موفق ترین موسسه های حقوقی تبدیل شود. خدماتی که این موسسه ارائه می دهد شامل قبول وکالت در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، کیفری، بانکی، حقوقی، دفاعیه در مراجعه قضایی، تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری می باشد. همچنین این نکته را باید ذکر کنیم موسسه اترس به دلیل معیار های خاصی که در انتخاب وکیل دارد توانسته بهترین وکلارا در دپارتمان حقوقی اش به کار بگیرد.

آدرس: میدان ونک ، خیابان گاندی شمالی ، خیابان شریفی ، روبروی کلانتری گاندی ، پلاک 30 ، طبقه 11 جنوبی

شماره تماس: 02188679400

مهمترین وظایف موسسه حقوقی شرق تهران

زمانی که برای حل مشکلات حقوقی خود به بهترین موسسه حقوقی شرق تهران مراجعه می‌کنید توقع دارید که وکلای مشغول به کار در این مکان حقوقی تمام تمرکز خود را برای حل مشکلات شما به کار بگیرد. چنین رفتاری از رعایت اصول حرفه‌ای توسط موسسات حقوقی حکایت می‌کند؛ اما لازم است پیش از هرگونه اقدام با مهم‌ترین وظایف موسسات حقوقی آشنایی پیدا کنید. در ادامه این بخش سعی داریم مهم‌ترین وظایف موسسات حقوقی را معرفی کرده و به تشریح کامل آنها بپردازیم.

ارائه مشاوره حقوقی: اکثر افراد در سطح جامعه فاقد دانش حقوقی لازم برای در اختیار گرفتن پرونده‌های قضایی هستند و همین مسئله می‌تواند مشکل آفرین بوده و آنها را به سمت شکست سوق دهد. این افراد می‌توانند با مراجعه به موسسات حقوقی مشکلات خود را برطرف کرده و بر سطح اطلاعات و دانش حقوقی خود به میزان قابل توجهی بیفزایند. اگر در چندین بخش از علم حقوق به مشکل خورده باشید می‌توانید با استفاده از وکلای شاغل و متخصص در هر زمینه مشاوره دریافت کرده و به موفقیت نزدیک شوید.

دفاع از موکل در دادگاه: یکی دیگر از وظایفی که بر عهده بهترین موسسه حقوقی شرق تهران است این می‌باشد که در محیط دادگاه حاضر شده و دفاعیات خود را به قضات مربوط به پرونده ارائه دهد تا به این شکل از حقوق موکل دفاع کرده و او را چندین گام به کسب پیروزی نزدیک کند. در جلسات دادگاه لازم است وکیل مورد نظر به تبعیت از موسسه حقوقی دانش بالایی در اختیار داشته باشد. از سوی دیگر وکلای شاغل در موسسات حقوقی لازم است از مهارت‌های کلامی و فن بیان بالایی برخوردار باشند.

تعیین اهداف مشترک با موکل: این موضوع را در نظر داشته باشید که وکیل و موکل لازم است در جلسات متعدد در موسسات حقوقی با یکدیگر دیدار کرده و از خواسته‌ها و دغدغه‌های یکدیگر به طور کامل اطلاع حاصل کنند. در چنین شرایطی است که آنها درک متقابل بالاتری از خواسته‌های یکدیگر دارند و می‌توانند به صورت مشترک اهداف خود را در خصوص پرونده ترسیم نمایند. یکی از مهمترین وظایف موسسات حقوقی این است که درک بالایی از دغدغه‌های موکل داشته و برای تحقق آنها اهدافی را ترسیم کند.

بهترین موسسه حقوقی شرق تهران

۳ ویژگی موسسه حقوقی شرق تهران

لازم است بهترین موسسه حقوقی شرق تهران دارای برخی از ویژگی‌های مثبت باشد تا با استناد به آنها بتوانید بهترین تصمیم را گرفته و خود را چند گام به کسب پیروزی نزدیک‌تر کنید. با دنبال کردن این ویژگی‌ها است که می‌توانید موسسات حقوقی شاخص را شناسایی کرده و برای رفع مشکلات حقوقی خود به آنها مراجعه نمایید و مشکلات خود را برطرف سازید. در ادامه سعی داریم شما را با برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید موسسات حقوقی در اختیار داشته باشند آشنا کنیم.

سابقه بالا در زمینه مسائل حقوقی: یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که باید موسسات حقوقی در اختیار داشته باشند سابقه بالا در زمینه مسائل حقوقی است در واقع با تکیه بر سابقه یک موسسه حقوقی می‌توانید به سطح تجربه وکلای شاغل در آن پی ببرید. اگر وکلای شاغل در موسسات حقوقی دارای تجربه بالایی باشند به سادگی می‌توانند راهکار برون رفت از مشکلات را در اختیار شما قرار داده و شما را در مدت زمان کمتری به خواسته‌هایتان نزدیک و نزدیک‌تر کنند؛ بنابراین باید به سراغ موسسات با سابقه‌تر بروید.

در اختیار داشتن مجوزهای مورد نیاز: موسسه حقوقی که به آن مراجعه می‌کنید لازم است تمامی مجوزهای لازم برای اداره یک مرکز حقوقی را در اختیار داشته باشد تا به این شکل شما بتوانید به سادگی و با خیال راحت اطلاعات خود را در اختیار آنها قرار داده و از آنها برای حل مشکلات و اختلافات حقوقی خود کمک بگیرید. لازم است زمانی که به موسسات حقوقی مراجعه می‌کنید از آنها بخواهید که تمامی سوابق کاری و حرفه‌ای خود را در اختیار شما قرار دهند تا با مطالعه آنها کسب اطمینان کنید.

در اختیار داشتن کادر قوی: قدرت بهترین موسسه حقوقی شرق تهران به سابقه و تخصص وکلایی است که در آن مشغول به فعالیت‌های حقوقی و گره گشایی از پرونده‌های مختلف هستند؛ بنابراین لازم است برای برطرف کردن ضعف‌های حقوقی خود به سراغ موسساتی بروید که از وکلای شاخص و مطرح بهره‌مند هستند. این موضوع را در نظر داشته باشید که موسسات حقوقی لازم است از وکلای با تجربه و معروف در کادر خود استفاده کنند؛ بنابراین لازم است پیش از هرگونه تصمیم گیری در خصوص ویژگی‌های وکلا نیز تحقیق کنید.

بهترین موسسه حقوقی شرق تهران

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و صمیمانه ما را همراهی کردید از شما ممنونیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با برخی از بهترین موسسه حقوقی شرق تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید تصمیمات درستی را برای بازگشایی گره‌های موجود در پرونده‌های قضایی خود اتخاذ کنید. در ادامه برخی از ویژگی‌های مهم این موسسات حقوقی را مورد بررسی قرار داده و آنها را به طور کامل تشریح نمودیم و پس از آن نیز به سراغ مهمترین وظایفی رفتیم که بر عهده موسسات حقوقی است. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا