ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران ⚖️【سال1402】

یکی از مشکلات موجود در زمینه املاک، تصرف غیرقانونی ملک اشخاص است. این که فردی ملک شما را تصرف کند یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که برای حل آن باید از وکیل متخصص کمک بگیرید. قانون گذار برای حمایت از حقوق مالک سند رسمی، امکان مطرح نمودن دعوای خلع ید را علیه شخصی که به صورت غیرقانونی و غاصبانه ملکی را تصرف نموده، در نظر گرفته است. در ادامه مقاله بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران قصد معرفی 10 تا از وکلای خبره و حاذق را داریم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران کیست؟

وکیل خلع ید وکیلی است که در حوزه دعاوی ملکی فعالیت می کند و دانش و تجربه کافی برای رسیدگی به این دعاوی را دارد. وکیل خلع ید در زمینه خارج نمودن ملک از دست متصرف غیرقانونی کار می کند که به اصطلاح به آن خلع ید می گویند. باید توجه داشته باشیم که انجام این کار به هیچ عنوان آسان نیست و به تخصص و تبحر نیاز دارد که مردم عادی از آن برخوردار نمی باشند. بنابراین باید به بهترین وکیل خلع ید و تخلیه مراجعه کنیم.

بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران توانایی لازم برای انجام دفاعیات در دادگاه را دارد، همچنین می داند که چه مدارکی برای اثبات این موضوع مورد نیاز است و موجب تسریع مسیر پرونده می شود. بنابراین تنها کسی که می تواند در دعاوی خلع ید و تصرف غیرقانونی ملک به ما کمک کند، وکیل خلع ید و تخلیه است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران سعی داریم به معرفی وکلای کارکشته ملکی بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره در تهران، در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خلع ید و تخلیه درتهران سال 1402!

بهاره فیض

بهاره فیض وکیل ملکی تهران

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

از جمله خدمات خانم بهاره فیض عبارتند از:

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره و ….
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز،مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
 • متخصص در تنظیم قرارداد ها اعم از قرارداد بیع، اجاره ، ارائه خدمات،شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و ..
 • متخصص در دعاوی تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی،ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و…

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09124478815
آدرس:
 تهران، خیابان وحید دستگردی(ظفر)، خیابان مصدق شمالی(نفت شمالی)، خیابان دامغانی(یازدهم)، پلاک38، واحد 2

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل خلع ید تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های حقوقی، ملکی و قراردادی علی الخصوص دعاوی تخلیه و خلع ید می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690

جواد دشتی

جواد دشتی بهترین وکیل شمال تهران

آقای جواد دشتی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای تهران، دارای 5 سال سابقه وکالت در حوزه املاک و اراضی هستند. ایشان کارشناس ارشد بین الملل خصوصی هستند. وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی، ثبتی و اراضی در سراسر کشور از تخصص های آقای جواد دشتی است.

برخی از سوابق ایشان:

 • دعاوی حقوقی: تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها و …
 • دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت و …
 • دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و …
 • دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …

شماره تماس: 09125775049
آدرس دفتر: جردن، برج مشکی، طبقه ۱۱، واحد ۴

مهدی بنار

مهدی بنار بهترین وکیل در تهران

آقای مهدی بنار وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری، دارای ۱۸ سال سابقه کار، وکیل و مشاور حقوقی چندین شرکت تجاری و هلدینگ و شرکتهای دانش بنیان، کارشناس ارشد حقوق ثبت و دارای دکترای حقوق بین الملل می باشند.

برخی از تخصص آقای مهدی بنار:

 • متخصص در امور ملکی
 • متخصص در امور ثبتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی جهت شرکتها و اشخاص
 • امور حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند، ابطال قرارداد، خلع ید، فسخ قرارداد، تقسیم ارث و انحصار وراثت و …
 • وکالت در کلیه پرونده های وصول مطالبات و چک و سفته
 • وکالت در کلیه امور ثبتی من جمله دعاوی سند معارض، اخذ سند کاداستری (تک برگ)، سند تفکیکی، افراز مال مشاع و دستور فروش، دعاوی تصرف، رفع مزاحمت و ممانعت ملکی
 • وکالت در امور اراضی من جمله دعاوی منابع طبیعی، زمین شهری، اوقاف، دعاوی بین اشخاص و ارگانهای دولتی و شهرداری و …

آدرس دفتر: تهران، فاطمی، خیابان زرتشت غربی، روبروی مدیریت شعب بانک سپه، پلاک 9، طبقه 5

شماره تماس: 09125173540

محمدرضا فولادی

جناب آقای محمدرضا فولادی

آقای فولادی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص ملکی در خلع ید و تخلیه در تهران هستند. تحصیلات آقای فولادی در رشته حقوق در بالاترین سطح علمی بوده است و یک دهه سابقه تدریس در دانشگاه و مراکز آموزش عالی دارند. همینطور به دلیل علاقه ای که به تدریس وکالت دارند، موفق شده اند دو مجموعه آموزشی بی نظیر را تهیه و تدوین نمایند.

آدرس دفتر: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، خیابان دانش، پلاک 22، واحد3

شماره تماس: 02186035779

علی حاتمی راد

آقای علی حاتمی راد وکیل خلع ید در تهران

آقای حاتمی راد وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس و مشاور حقوقی در تهران هستند. از وکلای متخصص در انواع دعاوی ملکی، خلع ید و تخلیه، انواع دعاوی کیفری (جنایی، مواد مخدر و …)، حقوقی هستند و تنظیم انواع قرارداد و شکواییه از دیگر خدمات ایشان می باشند.

آدرس دفتر: آدرس: تهران، سعادت آباد، خيابان نهم شرقی، پلاك 24، طبقه 3، واحد 23

شماره تماس: 02122386358

فاطمه مرادی حقیقت

سرکار خانم فاطمه مرادی حقیقت

خانم مرادی وکیل پایه یک دادگستری تهران و متخصص در دعاوی خلع ید و تخلیه هستند. دارای تحصیلات کارشناسی در رشته حقوق قضایی بوده و سابقه ای بیش از 14 سال در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند. خانم مرادی حقیقت از وکلای خبره در پیگیری دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده، اثبات زوجیت، اثبات نسب، وصول مطالبات و … می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان امام خمینی، نبش خیابان 14، پلاک 16

شماره تماس: 09122193076

سلمان احدی

 آقای سلمان احدی وکیل خلع ید و تخلیه در تهران

آقای سلمان احدی وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص در امور خلع ید و تخلیه هستند. ایشان به واسطه سابقه بالایی که در زمینه وکالت دعاوی ملکی دارند می توانند بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه کنند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان سپهر، نبش درختی، خیابان کوثر، پلاک ۷، طبقه۶، واحد 23 ط

شماره تماس: 09120466204


مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل سرقفلی در تهران

انواع خلع ید

خلع ید غاصبانه: خلع ید انواع مختلفی دارد که یکی از مهمترین و بیشترین پرونده های این حوزه، مربوط به خلع ید غاصبانه است. پیگیری و رسیدگی به این نوع از پرونده های خلع ید بسیار پیچیده است و نیاز به حضور وکیل متخصص خلع ید دارد. در خلع ید غاصبانه، شخص متصرف به صورت غیرقانونی ملکی را تصرف می کند که هیچگونه قراردادی بین او و مالک ملک وجود ندارد. بنابراین مالک ملک برای اثبات باید غیرقانونی بودن تصرف را به دادگاه اثبات کند.

همینطور مالک ملک باید اثبات کند که ملک به صورت قانونی برای خود اوست. برای انجام سریع و درست کارهای اثبات و رسیدن به حقوق قانونی خود می توانیم از بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران که در این مقاله معرفی شده است کمک بگیرید.

بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران

خلع ید امانی: در این نوع از خلع ید یک رابطه امانی میان مالک ملک و شخص متصرف وجود داشته است. مثلا بین آنها قراردادی بسته شده است که نشان می دهد رابطه حقوقی بین آنها وجود داشته است. درصورتی که تاریخ این قرارداد به پایان برسد و متصرف، ملک غیرمنقول مالک را تخلیه نکند، در چنین شرایطی مشکلات متعددی به وجود می آید که مالک باید علیه متصرف شکایت نموده و خواهان پیگیری حقوق خود باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر در متن قرارداد تاریخی تعیین نشده باشد، مالک نمی تواند تصرف غیرقانونی متصرف را در دادگاه اثبات کند مگر اینکه طرح دعوای خلع ید امانی را علیه متصرف طرح کند که مطالبه ملک صورت گرفته باشد.

خلع ید مشاعی: زمانی که یک مال غیرمنقول مشاع میان یک نفر یا بیشتر که شریک هستند مورد تصرف شخصی قرار بگیرد، هر کدام از شریکان می توانند دعوای خلع ید را علیه متصرف طرح کنند. پس از بررسی هایی که در دادگاه انجام می شود، خلع ید متصرف از تمام قسمت های ملک مشاع مورد حکم قرار خواهد گرفت و اجرا می شود.

تفاوت دعوای خلع ید و تخلیه ید

تفاوت های ماهوی بسیاری در دعوای خلع ید و تخلیه ید وجود دارد که نباید به جای یکدیگر مطرح کنیم. درصورتی که این دو دعوا با یکدیگر اشتباه گرفته شود، پرونده مخدوش می شود و در مراحل دادرسی با مشکل روبه رو می شویم. در مواردی هم مشاهده شده که دادگاه، حکم عدم استماع دعوا را صادر می نماید و رد دعوا اعلام می گردد.

بهترین وکیل تخلیه ید و خلع ید در تهران

ما در ادامه به موارد مهمی که از تفاوت های کلیدی دعوای خلع ید و تخلیه ید است می پردازیم:

 • خلع ید برای مواردی است که تصرف ملک بدون اجازه صاحب ملک انجام شده باشد. در حالی که در دعوای تخلیه ید، قرارداد و اجازه مالک وجود دارد.
 • دعاوی خلع ید مخصوص اموال غیرمنقول است در حالی که دعاوی تخلیه ید برای اموال منقول و هم برای اموال غیرمنقول مطرح می شود.
 • در دعاوی خلع ید نیازی به وجود قرارداد نیست و تصرف برای شروع دادرسی کافی است، در حالی که در دعاوی تخلیه ید وجود قرارداد ضروریست.
 • در دعاوی خلع ید هر ذینفعی و در هر زمانی می تواند طرح دعوا نماید در حالی که در دعاوی تخلیه ید به محض انحلال و انقضای مدت زمان قرارداد، مالک می توان طرح دعوا کند.

کلام آخر

دعاوی خلع ید و تخلیه، شباهت های بسیاری در ظاهر دارند به طوری که افراد در تشخیص آنها دچار مشکل می شود. مشورت و راهنمایی گرفتن از وکیل متخصص خلع ید می تواند، روند حل مشکل ما را راحت تر کند. ما در مقاله بهترین وکیل خلع ید و تخلیه در تهران به معرفی وکلای متخصص این حوزه در شهر تهران پرداختیم. امیدوارم مطالب گفته شده مورد استفاده تان قرار بگیرد، خوشحال می شویم نظراتتان را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا