طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس ⚖️【سال1403】

با بالا رفتن آمار طلاق در سطح کشور هر ساله شاهد این هستیم که تعداد زیادی از افراد برای طی نمودن مراحل قانونی پایان زندگی مشترک به مراجع قضایی مراجعه کرده و اقدامات لازم در این زمینه را به انجام می رسانند. اگر چه طلاق خسارت های عاطفی را برای زوجین به همراه دارد اما باید در نظر داشته باشیم که خسارت های ناشی از عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به آن به مراتب بیشتر است؛ اما مشکل اینجا است که امکان تسلط بر حقوق طلاق در شرع و قانون برای عموم جامعه وجود ندارد. از این رو، لازم است افراد برای اقدام در زمینه انواع طلاق، از یک یک وکیل مجرب و خبره استفاده کرده و نیازهای حقوقی خود را به وسیله او برطرف سازند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس کیست؟

بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس کیست؟

ممکن است تمایل داشته باشید به یکی از روش های طلاق زندگی مشترک خود را پایان دهید و وارد مرحله تازه ای زندگی خود شوید. در تمامی این شرایط، چه طلاق از طرف مرد باشد، توافقی باشد یا زن برای آن اقدام نماید، به شدت نیازمند استفاده از تجربیات بهترین وکیل گنبدکاووس هستید. در واقع لازم است در این مسیر از وکیلی با تجربه بهره مند شوید تا شما را با پیچ و خم های مسیر آشنا کند و اقدامات شما را به گونه ای تنظیم نماید که خسارت های ناشی از طلاق برای شما به حداقل برسد.

وکیل طلاق خوب در گنبدکاووس به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا تجربه و دانش حقوقی خود را به صورت همزمان به کار بگیرد تا به این شکل موکل بتواند به تمامی تعهدات خود در زمان نکاح عمل کرده و حقوق خود را نیز به بهترین شکل ممکن دریافت نماید. بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس به جمع آوری اسناد و ادله لازم می پردازد تا با ارائه آن ها به محاکم قضایی، دفاع موثری از شما داشته باشد. بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس راهکارهای موثر برای عبور از اختلافات را در اختیار موکل خود قرار خواهد داد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس سال 1403!

مهدی خجسته

مهدی خجسته بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس

آقای مهدی خجسته وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در گنبدکاووس به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی خانواده اعم از طلاق یکطرف] طلاق توافقی، حضانت و … وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در حوزه های حقوقی، کیفری و ملکی نیز به ثمر رسانده است. ایشان جهت صرفه جویی در زمان و هزینه موکل خود با بررسی دقیق پرونده ادله های محکمه پسندی را برای ارائه به محضر دادگاه جمع آوری می کند.

آدرس دفتر: گنبد کاووس، شهرک بهارستان، خیابان بوستان، نبش ترنج، پلاک۱۱۴

شماره تماس: 09215966026

عبدالصمد بردی پور

عبدالصمد بردی پور بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس

جناب آقای عبدالصمد بردی پور با سال ها تجربه وکالت، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان از بهترین وکیل های طلاق گنبدکاووس می باشد و تعداد زیادی پرونده موفق در این حوزه به نام خود ثبت کرده است. شما می توانید در حوزه طلاق و دیگر زمینه ها از آقای عبدالصمد بردی پور مشاوره تخصصی دریافت کنید.

آدرس: گنبد کاووس، خیابان امام خمینی، نبش آرش غربی، مجتمع آخود زاده، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۶۵۹۱۲

ایمان امیری سوادرودباری

ایمان امیری سوادرودباری بهترین وکیل طلاق گنبدکاووس

جناب آقای ایمان امیری سوادرودباری وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 57726 می باشد. ایشان در تمامی زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و تجاری فعال بوده و پرونده قبول می کند ولی تخصص آقای ایمان امیری سوادرودباری در زمینه طلاق بوده و سابقه خوبی در این باره دارا می باشد.

آدرس: گنبد کاووس، خیابان آرش

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۲۴۷۰۰۱

آزاده آزادیان بجنوردی

آزاده آزادیان بجنوردی وکیل طلاق در گنبدکاووس

سرکار خانم آزاده آزادیان بجنوردی وکیل پایه یک دادگستری با سال ها تجربه می باشد و از بهترین وکیل های طلاق گنبدکاووس شناخته می شود. پیگیری و نظم ایشان در جریان دادرسی پرونده زمینه موفقیت پرونده های زیادی را فراهم کرده و به همین دلیل موکلین اکثرا رضایت کاملی از خانم آزاده آزادیان بجنوردی دارند.

آدرس: گنبد کاووس، خیابان طالقانی شرقی، نبش طالقانی ۲۰، مجتمع نگین، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۱۰۸۸۴

علی اکبر یازرلو

علی اکبر یازرلو وکیل طلاق گنبدکاووس

جناب آقای علی اکبر یازرلو وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 7774 می باشد. ایشان سال های طولانی تجربه وکالت در تمامی زمینه ها داشته و سابقه درخشانی از فعالیت های او موجود می باشد. آقای علی اکبر یازرلو بهترین وکیل طلاق گنبدکاووس بوده و در این زمینه و دیگر حوزه ها مشاوره های مفید بصورت حضوری و غیرحضوری ارائه می دهد.

آدرس: گنبد کاووس، فلکه مرکزی، پاساژقور چائی، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۶۸۹۲۸

علی اصغر احمدی

علی اصغر احمدی بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس

جناب آقای علی اصغر احمدی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل طلاق گنبدکاووس می باشد. ایشان در تمامی زمینه های کیفری، حقوقی، ثبتی و ملکی فعال بوده و پرونده قبول می کند ولی بصورت تخصصی در حوزه خانواده و طلاق فعالیت می کند و به همین دلیل تجربیات زیادی در این باره کسب کرده است.

آدرس: گنبد کاووس، خیابان اروند، پلاک ۲۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۷۳۵۷۵


نکاتی که باید در انتخاب وکیل طلاق کنبدکاووس به آن توجه کنید!

هرگز به سراغ وکلای تازه کار نروید: دقت داشته باشید که زمانی می توانید در دعاوی طلاق به موفقیت های لازم دست پیدا کنید که از وکلای با تجربه استفاده کنید. در صورتی که به سراغ وکلای تازه کار بروید، در واقع به او این امکان را می دهید تا آزمون و خطاهای لازم را در مورد پرونده شما انجام دهد و از آن تجربه کسب کند. حال آن که شما برای کسب پیروزی به تجربه نیاز دارید. این تجربه تنها در اختیار بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس است و موفقیت تنها به وسیله آن ها است که حاصل می شود.

انتخاب وکیل بدون تحقیق ممنوع: مهم نیست که از چه روشی با وکیل آشنا می شوید. ممکن است دوستان یا آشنایان وکیل مورد نظر را به شما پیشنهاد داده باشند و یا اینکه با مراجعه به مجلات حقوقی آن ها را انتخاب کرده باشید. به هر حالت نباید هرگز چشم بسته برای استخدام آن ها اقدام کنید. به این منظور لازم است معیارهایی را در نظر داشته باشید و با استفاده از آن ها میزان مهارت و توانمندی آن ها در مواجه با پرونده های مربوط به دعاوی طلاق را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت به بهترین ها برسید.

به جنسیت وکلای طلاق توجه نکنید: به طور معمول موکلان خانم ترجیح می دهند در پرونده های مربوط به طلاق با وکلای زن در ارتباط باشند و وکالت پرونده خود را به آن ها واگذار کنند. در واقع راحتی این افراد با وکلای خانم بیشتر است و با خیالی آسوده تر می توانند با او در خصوص دعاوی مطرح شده در انواع طلاق تبادل نظر داشته باشند. این موضوع قابل احترام است؛ اما نباید وکیلی را صرفا به خاطر زن بودن او انتخاب کنید. باید تحقیقات لازم در خصوص سابقه و تخصص او صورت بگیرد.

تنها به توصیه دوستان توجه نکنید: ممکن است برخی از دوستان و آشنایان پیش از شما با تجربه های مشابهی در خصوص طلاق دست و پنجه نرم کرده باشند. این افراد به طور معمول وکلایی را برای قبول پرونده به شما معرفی می کنند. هرگز نباید کورکورانه تصمیم بگیرید. انتخاب بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس در گرو انجام تحقیقات پیچیده در این زمینه است. تمامی گزینه هایی که به شما معرفی می شوند الزاما وکلای خبره و مجربی نیستند.

رازهایی درباره دستمزد وکیل طلاق در گنبدکاووس

رازهایی درباره دستمزد وکیل طلاق در گنبدکاووس

نباید بر اساس قیمت وکیل انتخاب کنید: هزینه ای که بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس برای قبول پرونده از شما درخواست می کند، در روند تصمیم گیری ها بسیار موثر است. چرا که مسائل اقتصادی بخشی از روند استخدام وکیل است؛ اما نباید چنین تصور کنید که وکلای مقرون به صرفه برای هدایت پرونده با توجه به شرایط مالی شما مناسب هستند. همچنین نباید چنین تصور کنید که هر وکیلی که دستمزد بالاتری را مطالبه می کند پس دارای توانایی های بالاتری در کسب موفقیت است.

هزینه وکیل به صورت توافقی تعیین می شود: اگرچه هر ساله آیین نامه ای برای اعلام تعرفه حق الوکاله در دعاوی مختلف به چاپ می رسد و در اختیار عموم قرار می گیرد؛ اما ترجیح بسیاری از وکلا این است که حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین نمایند. در این صورت است که بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس عوامل موثر بر میزان حق الوکاله را در نظر می گیرد و بر اساس آن هزینه های مربوط به استخدام وکیل را اعلام می دارد. می توانید برای کاهش این مبلغ تبادل نظر کنید.

حق الوکاله به عوامل مختلفی وابسته است: باید این موضوع را در نظر بگیرید که عوامل مختلفی ممکن است میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل را کاهش یا افزایش دهد. برای مثال می توان گفت که سابقه یک وکیل بر میزان دستمزد او موثر است. در این روش، به هر اندازه که میزان سابقه بالاتر باشد دستمزد وکیل نیز بیشتر می شود و در نهایت احتمال کسب پیروزی نیز بالا می رود. پیچیدگی پرونده، زمان بر بودن آن و سایر عوامل نیز از این دسته هستند.

می توانید حق الوکاله را قسط بندی کنید: ممکن است افراد شرایط اقتصادی متفاوتی داشته باشند. برای بسیاری از افراد سخت است که تمام حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت نمایند. باید دقت داشته باشید که همواره می توانید نحوه پرداخت حق الوکاله را به مانند میزان آن به صورت توافقی تعیین نمایید. برای مثال می توانید با وکیل توافق کنید که دستمزد مربوط به دعاوی طلاق را در چند قسط در اختیار او قرار دهید.

بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش داشتیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل طلاق در گنبدکاووس آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید گزینه های مدنظرتان را انتخاب کنید. در ادامه چند نکته مهم در انتخاب وکیل برای رسیدگی به دعاوی طلاق را به شما ارائه دادیم و در انتهای مقاله نیز رازهایی درباره دستمزد وکلا مورد بررسی قرار گرفت. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا