ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در لواسان ⚖️【سال1403】

افراد در هنگام خرید و فروش و معاملات انجام شده در حوزه ملک و املاک گاهی به مشکلات و اختلافاتی می رسند که حل و فصل آن ها فقط از عهده قانون بر می آید؛ اما دفاع از حق و حقوق ملکی در محاکم قضایی با آگاهی از قوانین و مقررات امکان پذیر است. از این رو، می توان با استخدام یک وکیل مجرب و ماهر تا حد زیادی این ضعف حقوق را جبران نمود و رسیدگی به پرونده های ملکی را به وکیل سپرد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در لواسان آشنا کنیم تا شما بتوانید با کمک گرفتن از آن ها قدمی برای حل مشکلات ملکی خود بردارید.

بهترین وکیل ملکی در لواسان

بهترین وکیل ملکی در لواسان کیست؟

اگر قدمی در سطح خیابان های لواسان بزنیم با دفاتر و موسسات حقوقی متعددی رو به رو خواهیم شد که هر یک از آن ها می توانند وکالت پرونده ملکی ما را به دست بگیرند؛ اما اعتماد به تمام وکلا غیرعقلانی است و باید دنبال بهترین ها باشیم. بهترین وکیل ملکی در لواسان تحصیلات خود را در رشته حقوق و در یکی از دانشگاه های مطرح کشور به پایان رسانده است. این دانش حقوقی به او کمک می کند تا موانع پیش روی پرونده را بشناسد و بتواند بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد.

بهترین وکیل لواسان متخصص در دعاوی ملکی، جسارت و شجاعت لازم برای جنگیدن در میدان دادگاه را در اختیار دارد. او سال های زیادی را صرف رسیدگی به پرونده در دادگاه های مختلف کرده است؛ بنابراین تجربیات او باعث خواهد شد تا اقدامات او در حل پرونده شما راهگشا باشد. بهترین وکیل ملکی در لواسان ضمن رعایت رفتار حرفه ای سعی می کند در حفظ اسرار موکل خود کوشا باشد و همواره امانت دار باشد فن بیان بالا، حسن اخلاق، زمان شناس بودن و… از مهم ترین شاخصه های یک وکیل ملکی مجرب است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در لواسان بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در لواسان سال 1403

ارسلان شهبازی الموت

ارسلان شهبازی الموت وکیل ملکی در لواسان

آقای ارسلان شهبازی الموت از وکلای باسابقه در لواسان هستند. ایشان وکیلل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی در این منطقه می باشند. دارای بیش از 20 سال سابقه در زمینه وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … هستند.

آدرس دفتر: لواسان ، بلوار امام خمینی ، نرسیده به میدان گلندوک

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۰۳

عباس حمید سمیعی

عباس حمید سمیعی وکیل خوب در لواسان

آقای عباس سمیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای داگستری مرکز، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های مختلف اعم از حقوقی و کیفری، دعاوی خانواده و طلاق، مهریه، نفقه و … هستند. سایر فعالیت های ایشان در زمینه وکالت در دعاوی ملکی، ثبتی، اور قراردادها و … است.

آدرس دفتر: لواسان، بلوار امام خمینی، شورکاب، بن بست سهیل

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۸۵۴۰۹

امیر نظری نیا

امیر نظری نیا وکیل ملکی خوب در لواسان

آقای امیر نظری نیا وکیل پایه یک، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و یکی از وکلای خبره در لواسان هستند. ایشان بیش از 11 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف را دارند. قبول پرونده در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: لواسان، بلوار امام، ره شورکاب، ساختمان گرجی، پلاک ۹۶۰، طبقه آخر، واحد جنوبی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۰۲۱۶۸۷

فرزانه آقاشاهی

فرزانه آقاشاهی وکی خوب در لواسان

خانم فرزانه آقاشاهی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز هستند. بیش از 10 سال سابقه وکالت دارند، ایشان یکی از وکلای برتر در لواسان و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … می باشند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری یکی از خدماتی است که به موکلان خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: لواسان کوچک، بلوار امام خمینی جائج، جنب فروشگاه پویا، پلاک ۱۰۰۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۰۰۳۱۷۲

بیتا امیری

بیتا امیری وکیل لواسان

خانم بیتا امیری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز و از وکلای متخصص در لواسان هستند. ایشان در زمینه دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … قبول وکالت می نمایند. سایر تخصص ایشان در زمینه انعقاد انواع قرارداد، تنظیم شکوائیه و دادخواست می باشند.

آدرس دفتر: لواسان کوچک، نرسیده به میدان گلندوئک، ساختمان بانک انصار، طبقه دوم

شماره تماس: ٠٩١٢١٩٠٢٢٤٨

سحر سجده ئی

سحر سجده ئی وکیل ملکی در لواسان

سرکار خانم سحر سجده ئی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از بهترین وکیل های ملکی در لواسان شناخته شده است. ایشان در تمامی حوزه ها فعالیت کرده و پرونده قبول می کند ولی بصورت تخصصی در زمینه ملکی وکالت می کند. شما می توانید از مشاوره های تخصصی خانم سجده ئی بهره مند شوید.

آدرس: لواسان، بلوار امام خمینی، روبروی خیابان اتحاد، ساختمان اطلس، طبقه 2

شماره تماس: ٠٩١٢٣٩٩۵۵٧٩

علی هادیان

علی هادیان وکیل ملکی در لواسان

جناب آقای علی هادیان از وکلای برجسته ی لواسان در حوزه ملکی می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و خدمات دیگری نیز در این زمینه مثل تنظیم دادخواست و شکوائیه، اسناد و مدارک انجام می دهد. شما میتوانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری آقای هادیان برخوردار شوید.

آدرس: لواسان، میرداماد، خیابان وزیری پور، کوچه باغیانی، پلاک 21

شماره تماس: 09121899913

چرا باید در دعاوی ملکی از وکیل استفاده کرد؟

دقت داشته باشید که بهترین وکیل ملکی در لواسان از قوانین و مقررات حوزه ملک و املاک آگاه است. او همچنین تغییرات قانون را به صورت پیوسته زیر نظر می گیرد تا از این لحاظ از همکاران خود عقب نماند. همچنین سابقه او در رسیدگی به پرونده گویای میزان تجربه او است. دانش حقوقی و تجربیات وکیل ملکی می تواند به شما این امکان را بدهد تا با دستی پر در دادگاه حاضر شوید و بهترین راهکار برای حل پرونده را در اختیار داشته باشید.

اختلافات ملکی معمولا با متضرر شدن یک طرف از نظر مالی همراه است. از این رو، بسیار مهم است تا فرد بتواند در دادگاه دفاعیات لازم را به بهترین شکل انجام دهد و مانع از ضایع شدن حق خود شود. هر گونه سهل انگاری در دفاع از حق می تواند فرد را دچار خسارات جبران ناپذیری کند. وجود یک وکیل ملکی ماهر و کاربلد می تواند به میزان زیادی از بروز چنین مشکلاتی در آینده جلوگیری کند.

لازم است در فرآیند انتخاب وکلا متر و معیاری از جنس توانایی و مهارت در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم با استفاده از آن ها وکلای مختلف را محک بزنیم. باید در انتخاب وکلا به دنبال آن دسته از حقوقدانان باشیم که متخصص حوزه ملک و املاک هستند تا احتمال موفقیت در پرونده افزایش یابد.

ضرورت استفاده از وکیل ملکی

شرایط اثبات فروش مال غیر در دادگاه

فروش مال غیر یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در حوزه ملک و املاک است. در این نوع از دعاوی فردی بدون اینکه مالکیت یا حق برخورداری از ملکی را داشته باشد بدون مجوز قانونی یا کسب رضایت از مالک ملک نسبت به فروش آن به فرد دیگر اقدام می نماید. فرض کنید شما زمینی را در اختیار دارید. شخص دیگری بدون اینکه از شما مجوزی داشته باشد، در صدد فروش آن به دیگری بر می آید. در چنین شرایطی فرد متخلف مرتکب جرم فروش مال غیر شده است.

به طور کلی دعاوی مطرح شده در دادگاه را می توان به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری تقسیم بندی کرد. فروش مال غیر از آن دسته اختلافات ملکی است که می توان آن را از دو طریق حقوقی و کیفری مورد رسیدگی قرار داد. دقت داشته باشید که در قانون مجازات اسلامی فروش مال غیر جرم محسوب شده است و اگر فردی مرتکب چنین جرمی شده باشد، در نزد قاون به عنوان کلاهبردار شناخته می شود و دادگاه در رای خود او را مستحق اعمال مجازات مناسب می داند.

همان طور که گفته شد، فروش مال غیر را می توان از نظر حقوقی نیز مورد بررسی قرار داد. در دعاوی حقوقی فروش مال غیر قاضی پس از بررسی تمامی جوانب پرونده و مشاهده ادله و مستندات خواهان، دستور به ابطال معامله انجام شده برای فروش مال غیر می دهد. در واقع مهم ترین هدف از برگزاری دعاوی حقوقی فروش مال غیر، امکان دسترسی مجدد مالک به مال خود است. برای افزایش احتمال موفقیت در پرونده های ملکی و به خصوص فروش مال غیر لازم است با بهترین وکیل ملکی در لواسان مشورت کنید.

برای محرز شدن فروش مال غیر در دادگاه لازم است وجود سه شرط برای دادگاه اثبات شود. در ابتدا وکیل ملکی باید به دادگاه نشان دهد که فروش مال موکل او توسط دیگری با سوء نیت همراه بوده و عامدانه انجام شده است. در گام دوم لازم است اثبات شود که معامله انجام شده بر روی مال یا منفعت ناشی از آن انجام شده است. در پایان لازم است قاضی را متقاعد کرد که فرد متخلف در هنگام معامله خود را صاحب اختیار آن مال می دانسته و هدفش رساندن ضرر به مالک اصلی مال بوده است.

فروش مال غیر

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در لواسان آشنا کنیم تا کمکی به فرآیند انتخاب وکیل از سوی شما کرده باشیم. در ادامه تلاش کردیم به بررسی فروش مال غیر به عنوان یکی از دعاوی ملکی بپردازیم. در پایان نیز لزوم استفاده از وکیل ملکی در دعاوی این حوزه را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا