وکلا

10 تا از بهترین وکیل لواسان ⚖️【سال1403】

در دنیای کنونی هریک از ما ممکن است درگیر مسائل حقوقی مختلفی شویم. مسائل حقوقی به طور معمول تخصصی و پیشرفته هستند و به آسانی نمی توان از پس آن ها بر آمد. جهت حل کردن مشکلات حقوقی و دریافت راهنمایی های لازم نیاز به مراجعه به یک وکیل خبر می باشد. اگر بخواهید بدون راهنمایی افراد متخصص در حوزه های حقوقی مختلف با این گونه مسائل درگیر شویم، ممکن است نه فقط مشکل حل نشود بلکه ضرر و زیان های بسیاری نیز بر خود وارد کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل لواسان در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل لواسان کیست؟

بهترین وکیل لواسان کیست؟

مشاوره گرفتن از بهترین وکیل لواسان راه موکلین را به سوی موفقیت در پرونده های حقوقی مختلف هموار می‌ کند. یک وکیل خوب به شما در حل مشکلات کمک می کند و برای رسیدن به موفقیت راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار می دهد. با انتخاب یک وکیل حقوقی خوب که به زیر و بم های قانون مسلط باشد، می توانید در کوتاه ترین برهه زمانی و به آسان ترین روش، راهکارهای قانونی مناسب را جهت حل مشکل خود پیدا کنید. در واقع انتخاب بهترین وکیل تهران به شما کمک می‌ کند تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و به نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی دست یابید.

جهت انتخاب بهترین وکیل لواسان نیاز است از توصیه اطرافیان که درگیر پرونده های حقوقی مشابه بوده اند، استفاده کنید. همچنین می توانید از وب سایت های اینترنتی نیز کمک بگیرید و وکلای مجرب نزدیک محل سکونت خود را پیدا کنید. هیچگونه تفاوتی وجود ندارد که وکیل مد نظر خود را از چه روشی انتخاب می کنید و در کل یک وکیل خوب باید بتواند از حقوق موکل خود دفاع کند و تنها به فکر منفعت خود در کار نباشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل لواسان می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در لواسان سال 1403!

یاسر یزدان پناه

یاسر یزدان پناه

جناب آقای یاسر یزدان پناه وکیل پایه یک دادگستری در منطقه لواسان است و سال های بسیار زیادی است که در شهر تهران به فعالیت های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلا در لواسان توسط مردم انتخاب شده اند و خدمات حقوقی بسیار خوبی را به مردم در جهت رفع مشکلات حقوقی شان ارائه می دهد. آقای یاسر یزدان پناه تسلط بسیار زیادی به کلیه امورات حقوقی در زمینه های مختلف دارد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: لواسان، بلوار امام خمینی، دوراهی کند، روبروی اداره اوقاف، پلاک 7، واحد یک

شماره تماس: 09121074724


پریسا دولتی

پریسا دولتی بهترین وکیل لواسان

پریسا دولتی وکیل پایه یک دادگستری لیسانس حقوق قضایی ۲۵ سال سابقه خدمت در عرصه حقوقی ۱۳ سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی

وکالت در زمینه های :

 • دعاوی حقوقی، مالی،تجاری، ،ثبتی اختلافات ملکی جهاد کشاورزی اوقاف وزمین شهری،شهرداری ،ثباگت اسناد و املاک ،موجر و مستاجر ،سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت ،ورشکستگی ،داوری ، اختلافات قراردادهای پیمانکاری
 • اختلافات شرکاء هیات مدیره و سهامداران اختلافات در خصوص علامت های تجاری،اختراعات مالکیت های صنعتی

شماره تماس وکیل: 09125780757
آدرس: لواسان بلوار امام نبش کند علیا، روبروی کوچه گندم پلاک ۱۰/۱۱


محمد جواد شعبان نیا

محمد جواد شعبان نیا

جناب آقای محمد جواد شعبان نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر لواسان هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: لواسان، بلوار امام خمینی، خیابان تپه سرخه، پلاک 16

شماره تماس: 09122837118

معصومه یاوری کرمانی

معصومه یاوری کرمانی

سرکار خانم معصومه یاوری کرمانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر لواسان هستند. ایشان بیش از 8 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: لواسان، خ طالقانی، خ ولیعصر، ک فریدون گندمی، پ 6

شماره تماس: 09127909917


انواع مختلف شغل وکالت

برای انتخاب بهترین وکیل لواسان نیاز است نوع پرونده ای که در درگیر آن هستید را بسنجید و در انتخاب وکیل دقت بسیار زیادی داشته باشید. از آنجا که منطقه لواسان جزوء مناطق خوش آب و هوا در استان تهران محسوب می شود، افراد بسیار زیادی به ساختن ملک در این منطقه مشغول هستند، لذا مشکلات ملکی در این منطقه بسیار زیاد است. یک فرد متقاضی که درگیر مشکلات ملکی متعدد است، می بایست با توجه به نوع پرونده خود به سراغ بهترین وکیل ملکی در لواسان برود و مشکل خود را با او در میان بگذارد تا بتواند راهنمایی های لازم را دریافت کند.

به طور کلی شغل وکالت دارای انواع مختلفی می باشد که به توضیح هر یک به اختصار می پردازیم:

وکیل شرکت: وکلای تجاری که به آنها وکلای شرکت نیز گفته می شود، امورات حقوقی مربوط به تشکیل یک شرکت تجاری، تنظیم قراردادهای بین المللی و مسائل مربوط به کسب و کار را بر عهده دارند و اطمینان حاصل می‌ کنند که تمامی معاملات شرکت در محدوده قوانین جمهوری اسلامی انجام می گردد. یک وکیل تجاری این توانایی را دارد که تحقیقات حقوقی را انجام دهد، اسناد و مدارک حقوقی را جمع آوری کند، مورد بررسی قرار دهد و درباره قراردادها مذاکرات لازم را انجام دهد.

انواع مختلف شغل وکالت

وکیل کیفری: وکلای کیفری از موکل خود که مرتکب جرمی شده است، دفاع می کنند و اطمینان حاصل می‌ کنند که حقوق آنها در سیستم مراجع قضایی به صورت منصفانه رعایت گردد. بهترین وکیل حقوقی تهران ممکن است به عنوان وکیل مدافع عمومی یا وکیل خصوصی کار کند که هر دوی آنها در مسائل مربوط به حقوق جزا، بازجویی، محاکمه کیفری، وثیقه، دستگیری و … تخصص دارند و می توانند از حقوق موکل خود در راستای قوانین دفاع کنند. این وکلا ممکن است بیشتر از سایر وکلا در دادگاه حضور داشته باشند و تلاش های بسیاری نیز در این راستا انجام دهند.

وکیل خانواده: یک وکیل خانواده در امورات مربوط به پیش از ازدواج، نفقه، طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و … به دیگران مشاوره می دهد. همچنین بررسی هرگونه روابط داخلی و مسائل مربوط به خانواده در حیطه وظایف یک وکیل خانواده است. وکلای خانواده قادرند در شرکت های دولتی متخصص در حقوق خانواده یا در شرکت های خصوصی فعالیت کنند.

وکیل مالیاتی: یک وکیل مالیاتی به خوبی با قوانین و مقررات امورات مالیاتی آشنایت دارد و برای افراد مختلفی کار می کند که می‌ تواند شامل شرکت های حسابداری، شرکت های حقوقی، سازمان های دولتی، سازمان های خصوصی و … باشد. مسئولیت این وکلا شامل تفسیر قوانین مالیات، برنامه ریزی مالیاتی و محاسبه نرخ مالیات می باشد.

وکیل جراحت شخصی و حوادث: وکلای جراحات شخصی به طور معمول در دعاوی مدنی فعالیت دارند و به عنوان وکیل مدافع افرادی هستند که دچار آسیب و جراحت شده اند. اغلب این آسیب ها ناشی از قصورات پزشکی، حوادث محل کار، تصادفات رانندگی و … می باشد. یک وکیل جراحت شخصی می بایست اثبات کند که طرف مقابل که معمولاً شخص حقیقی یا حقوقی است مقصر است و به شخص آسیب دیده خسارت پرداخت گردد.

وظایف مهم بهترین وکیل لواسان

زمانی که یک وکیل به عنوان بهترین وکیل لواسان شناخته می شود، بی شک یکسری وظایف و مسئولیت ها بر عهده دارد که باید از پس آن ها برآید و برخی از آنها عبارت است از:

وظایف مهم بهترین وکیل لواسان
 • موکل را در جریان گزارشات کاری قرار دهد
 • گردآوری اطلاعات و مستندات مفید در دادگاه به نفع موکلین
 • ارائه راه و روش های جدید و خلاقانه جهت سرعت بخشیدن به کار
 • حفظ حق و حقوق موکل و تنظیم دفاعیات قوی و ارائه آن در دادگاه
 • بررسی پرونده حقوقی و پیگیری مداوم آن در جهت دسترسی به نتایج مطلوب
 • برقراری ارتباط خوب و درست با موکل در جهت پیشبرد امور و رسیدن به اهداف کاری
 • برگزاری مشاوره های سودمند برای موکلین و مراجعینش در راستای راهنمایی به آن ها
 • یک وکیل به واسطه تعهد و مسئولیت پذیری می تواند نیمی بیشتر از وظایفش را به درستی انجام دهد
 • بهترین وکیل لواسان موظف است در جلسات دادگاه و دادسرا حضور فعال و موثر داشته باشد و تمام تلاشش را برای دفاع از موکلش کند

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل لواسان همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای مجرب در این منطقه از استان تهران پرداختیم تا اگر به دنبال وکیل هستید، انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله گفتیم که بهترین وکیل چه ویژگی هایی دارد و توضیح دادیم که وکلا چه وظایفی برعهده دارند. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا