کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل دادگاه انقلاب تهران ⚖️【سال1403】

دادگاه انقلاب تهران یکی از چهار دادگاه کیفری در قوانین جمهوری اسلامی ایران است که صلاحیت رسیدگی به طیف مشخصی از جرایم را دارد. پرونده های موجود در دادگاه انقلاب حساسیت های خاص خود را دارند و نیاز است وکالت پرونده را وکیلی حرفه ای و متخصص برعهده بگیرد. دادگاه انقلاب در تهران به جرایمی همچون توهین به مقام رهبری، جاسوسی، جرایم موادمخدر، افساد فی الارض و محاربه، ربا و … رسیدگی می کند. در ادامه مطلب بهترین وکیل دادگاه انقلاب تهران به معرفی وکلای متخصص در این زمینه می پردازیم. لطفا در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دادگاه انقلاب تهران کیست؟

بهترین وکیل دادگاه انقلاب تهران کیست؟

گستردگی دعاوی کیفری موجب شده تا انواع دادگاه کیفری برای رسیدگی به نوع خاصی از جرایم در استان ها تشکیل شود. یکی از انواع دادگاه های کیفری، مطابق ماده 5 قانون تشکیل دادگاه های عمومی و رای وحدت رویه شماره 664 هیئت عمومی دیوان عالی کشور، دادگاه انقلاب صلاحیت رسیدگی به جرایم توهین به مقام رهبری، جرایم جاسوسی، جرایم مواد مخدر، افساد فی الارض و محاربه، توطئه علیه جمهوری اسلامی، و دعاوی مربوط به اصل 49 قانون اساسی است.

برای مشاوره با بهترین وکیل اصل 49 قانون اساسی کلیک کنید!

بهترین وکیل دادگاه انقلاب تهران باید فردی کاربلد باشد تا بتواند از حقوق موکل خود در این مرجع قضایی دفاع کند. افراد عادی دانش و توانایی رسیدگی به پرونده های کیفری در دادگاه انقلاب را ندارند، از این رو بهتر است برای کسب نتیجه مورد قبول در این مرجع قضایی، به وکیل دادگاه انقلاب مراجعه کنند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

وکیل دادگاه انقلاب باید از مهارت کلامی و هوش بالایی برخوردار باشند و برای روشن نمودن حقیقت به تحقیق و پژوهش بپردازند. در ادامه مقاله به معرفی تعدادی از بهترین وکیل تهران در دادگاه انقلاب می پردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس کلای کارکشته و حرفه ای، در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دادگاه انقلاب تهران سال 1403

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل دادگاه انقلاب

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی دادگاه انقلاب اسلامی تهران وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصص در پرونده های اصل ۴۹

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر:
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

سید جلال میرکاظمی

آقای سید جلال میرکاظمی وکیل دادگاه انقلاب

آقای کاظمی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در دادگاه انقلاب هستند. کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، دیوان عدالت اداری، دادگاه انقلاب و دادگاه نظامی توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر شمالی، کوچه نوشهر، پلاک 30، طبقه 5، واحد 10

شماره تماس: 02177684200

دکتر انوشیروان کریمی

دکتر انوشیروان کریمی وکیل دادگاه انقلاب

آقای کریمی وکیل پایه یک دادگستری, عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، کارشناس ارشد حقوق بین الملل، دارای دکترای در رشته حقوق و مدیریت محیط زیست هستند. ایشان از وکلای متخصص در دعاوی کیفری و پیگیری پرونده در دادگاه انقلاب می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان طالقانی شرقی، بعد از خیابان مفتح، پلاک 161، طبقه 3

شماره تماس: 02188820999

رضا جمشیدی

جناب آقای رضا جمشیدی وکیل دادگاه انقلاب تهران

آقای جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص در پرونده های دادگاه انقلاب هستند. بیش از 14 سال سابقه فعالیت در امر وکالت دارند و از صدها پرونده کیفری، حقوقی، تجاری، خانوادگی، مواد مخدر، تعزیرات و … هستند. ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای خبره در تهران شناخته می شوند.

آدرس دفتر: تهران ،سعادت آباد، چهاراه شهرداری، مجتمع تجاری اداری سرو

شماره تماس: 09928841085

زهرا صارمی

خانم زهرا صارمی وکیل دادگاه انقلاب تهران

خانم صارمی وکیل پایه یک دادگستری تهران، عضو کانون وکلای مرکز و وکیل متخصص دعاوی دادگاه انقلاب تهران هستند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه قم و متخصص در دعاوی کیفری، توهین، مزاحمت، جرائم منافی عفت و … فسخ و انفساخ و بطلان معاملات، چک و سفته، خانواده، فسخ نکاح، مهریه، اجرت المثل و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان کارگر، کوچه آقابالازاده، پلاک 38، واحد 5

شماره تماس: 02155426824

علی اصغر نادری

 آقای علی اصغر نادری وکیل دادگاه انقلاب در تهران

آقای نادری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در دادگاه انقلاب هستند. کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و سوابق حرفه ای و تخصصی در امر وکالت دارند، ایشان 5 سال سابقه کار در شورای حل اختلاف و دادسرا و 7 سال انجام امور تخصصی وکالت شرکت های نفتی را بر عهده داشته اند.

آدرس دفتر: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بین چهارراه نصرت و فرصت، پلاک 1084

شماره تماس: 09124353280


دادگاه انقلاب در تهران و صلاحیت این مرجع

یکی از اصلی ترین دادگاه ها برای رسیدگی به جریم کیفری در جمهوری اسلامی ایران، دادگاه انقلاب است. این دادگاه در سال 1357 به دستور اما خمینی (ره) تشکیل شد و فقط مجاز به رسیدگی به جرایمی است که در قانون مشخص شده است. دادگاه انقلاب تهران نمی تواند به تمام جرایم رسیدگی کند، صلاحیت این دادگاه در پیگیری جرایم کیفری است، از این رو بهترین وکیل دادگاه انقلاب تهران باید وکیلی متخصص در پرونده های کیفری بوده و به خوبی از قوانین این حوزه آگاهی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

در ادامه موارد صلاحیت دادگاه انقلاب را ذکر می کنیم:

 • جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی
 • محاربه و افساد فی الارض، استفاده از اسلحه برای ایجاد رعب و وحشت در میان مردم
 • بغی، اقدامات گروهی علیه نظم و امنیت ملی کشور
 • جرایم اتلاف اموال به جهت مقابله با نظام
 • آتش سوزی و اتلاف اموال به جهت مقابله با نظام
 • تبانی و اجتماعات علیه نظام جمهوری اسلامی ایران
 • توهین به رهبری و مقام بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران
 • جرایم مواد مخدر، روان گردان ها، مشتقات آنها
 • رسیدگی به دعاوی مربوط به اصل 49 قانون اساسی
 • قاچاق اسلحه و مهمات، کالا و ارز سازمان یافته، کالاهای ممنوعه و اموال فرهنگی و تاریخی
 • ورود دسته جمعی و مسلح به عنف در زمان شب و سرقت اموال و تهدید مردم در منازل مسکونی
10 تا از بهترین وکیل دادگاه انقلاب تهران

جرم بغی چیست و چه تفاوتی با محاربه دارد؟

بغی و مجازات آن از جمله جرایم حدی است و در زمره حدود نام برده شده است. باتوجه به قانون مجازات اسلامی، جرم بغی عبارت است از قیام مسلحانه گروهی از افراد، به منظور ایستادن در برابر اساس و اصل نظام و جمهوری اسلامی ایران، بغی علیه حکومت است نه امنیت عمومی کشور. به همین منظور مجازات بسیار سنگینی برای مجرمان در نظر می گیرند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل کیفری در تهران

سه نکته برای تشخیص بغی وجود دارد، اول اینکه به صورت گروهی باشد، دوم اینکه قیام آنها در برابر اساس نظام باشد نه اجزای نظام و نکته سوم اینکه قیام گروهی به صورت مسلحانه باشد. نحوه مجازات و میزان آن به پرونده و جرایم متهم بستگی دارد و وکیل دادگاه انقلاب خوب در تهران از مجازات های مجرمان بغی آگاه است. به صورت کلی مجازات یاغی درصورتی که اسلحه داشته باشد اعدام و در غیر این صورت حبس تعزیری دارد.

درخصوص جرم محاربه باید بدانید که برخلاف بغی به صورت فردی هم اتفاق می افتد و هدف آن مقابله با نظم عمومی است. محاربه موجب رعب و وحشت مردم می شود. مجازات جرم محاربه بستگی به تشخیص قاضی و دفاع وکیل از موکل دارد. اما به صورت کلی مجازات محارب اعدام، صلب، قطع و یا نفی بلاد است.

وکیل دادگاه انقلاب خوب در تهران

کلام آخر

گستردگی دعاوی کیفری و افزایش آن در جامعه موجب شد تا مراجعی مخصوص برای رسیدگی به نوع خاصی از جرایم تشکیل شوند. دادگاه انقلاب یکی از مراجع قضایی ویژه برای رسیدگی به جرایم علیه امنیت ملی، محاربه، بغی، قاچاق اسلحه و … است. باتوجه به نوع جرایم، می توان دریافت که رسیدگی به آنها کار افراد عادی نیست و برای کسب نتیجه مطلبو باید به وکیل متخصص مراجعه شود.

تهران به عنوان یکی از شهرهای بزرگ، پرونده های بسیاری در دادگاه انقلاب آن مشاهده می شود. از این رو افراد زیادی به وکیل نیاز دارند. در مقاله بهترین وکیل دادگاه انقلاب تهران به معرفی وکلای متخصص پرداختیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد، در صورتی که سوال و انتقادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سه =

دکمه بازگشت به بالا