وکیل

10 تا از بهترین وکیل ابهر ⚖️【سال1402】

شما در همه حال ملزم به استفاده از یک وکیل با تجربه و خبره هستید. ممکن است بر این باور غلط تاکید داشته باشید که چون پرونده های حقوقی و یا کیفری شما از پیچیدگی بالایی برخوردار نیست پس نیازی به استخدام وکیل ندارید. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هر گونه تصمیم غلط در زمینه دعاوی مطرح شده در مراجع قانونی می تواند تبعات بزرگی را به همراه داشته و موکل را با مشکلات عدیده ای رو به رو کند. وکیل قادر است تجربه ای که کسب کرده را در اختیار شما قرار دهد تا به این شکل بتوانید تصمیمات عاقلانه تری را در خصوص پرونده اتخاذ کرده و در نهایت موفقیت های چشمگیری را به دست آورید؛ اما هر وکیلی نمی تواند به شما در حل مشکلات حقوقی کمک کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ابهر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ابهر

بهترین وکیل ابهر کیست؟

زمانی که قصد استخدام وکیلی را دارید به طور قطع باید در خصوص تخصص و سابقه او تحقیقات جامعی را انجام دهید. در واقع با دنبال کردن این دو معیار مهم است که می توانید از مهارت های گزینه های مختلف اطلاع حاصل کرده و در نهایت بهترین وکیل زنجان را به خدمت بگیرید. در صورت انتخاب چشم بسته و عجولانه چه بسا در رسیدن به اهداف تعیین شده باز مانده و نتوانید خواسته های خود را محقق کنید. در واقع مهارت های یک وکیل به طور مستقیم در رای صادره از سوی دادگاه اثر می گذارد.

در واقع برترین وکیل ابهر در تلاش است تا با انرژی بالا و جسارتی که در وجود خود دارد پرونده های حقوقی و کیفری را به شیوه ای مطلوب پیگیری کرده و در نهایت موفقیت های احتمالی را برای موکل حاصل نماید. در نظر داشته باشید که وکیل خوب در ابهر به هیچ عنوان با تنش های موجود در جلسات دادگاه تحت تاثیر قرار نمی گیرد و قادر است حتی در سخت ترین شرایط نیز برای پیروزی تلاش کند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ابهر از دانش حقوقی و تجربیات خود در جهت احقاق حقوق موکل خود استفاده خواهد کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ابهر به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ابهر سال 1402!

فاطمه نقی لو

فاطمه نقی لو بهترین وکیل ابهر

خانم فاطمه نقی لو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ابهر به صورت تخصصی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و توانمندی های بسیاری که در چندین سال سابقه وکالت خود به دست آورده به مراجعین با صبوری گوش میسپارد و در نهایت با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به آنها اعلام می دارد.

آدرس دفتر: ابهر، جنب دادگستری، ساختمان عدالت، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۴۱۷۶۴۱

مصطفی بهرامی

مصطفی بهرامی بهترین وکیل ابهر

جناب اقای مصطفی بهرامی وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری و همچنین از وکلای موفق در ابهر به شمار می رود، این وکیل درچند دهه دوره وکالت خود توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، از ویژگی های این وکیل که هر موکلی را به سمت خودش جذب می کند می توان حسن خلق، رفتار نکو، فن بیان، همچنین ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری را نام برد، از پرونده های موفق جناب آقای مصطفی بهرامی می توان به دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، دعاوی مالی، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، موجر و مستاجر اشاره کرد.

آدرس: ابهر، بلوار معلم، کوی وکلا

شماره تماس: 09127405012

اسماعیل اصحابی

بهترین وکیل ابهر اسماعیل اصحابی

جناب آقای اسماعیل اصحابی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری است، این وکیل به دلیل تبحر و دانشی که در حل پرونده های خانوادگی، ملکی، کیفری دارد توانسته موکلان زیادی را به خود جذب کند، همچنین آقای اسماعیل اصحابی یکی از بهترین وکلای ابهر شناخته شده و در طول سابقه فعالیت 10 ساله خود توانسته پرونده های زیادی را حل و فصل کند.

آدرس: ابهر، بلوارمعلم، کوچه وکلا، پلاک1، طبقه چهارم شرقی

شماره تماس: 09122266107

سمیرا حسینی

سمیرا حسینی وکیل ابهر

سرکار خانم سمیرا حسینی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری ابهر است، از ویژگی های این وکیل می توان به توانمند بودن در حل پرونده ها، همچنین برخورد و رفتار محترمانه با مراجعین اشاره کرد، وکیل سمیرا حسینی به دلیل نفوذ کلام، فن بیان قوی، زمان بندی مناسب توانسته مراجعین زیادی را به خود جذب نمیاید، برخی از تخصص های این وکیل می توان به قبول پرونده های خانواده، ملکی، ارث و میراث، اختلاف در مالکیت، طلاق، مهریه، حضانت اشاره کرد.

آدرس: ابهر، بلوارمعلم، جنب دادگستری، کوی وکلا، ساختمان وکلا عدالت، طبقه2، واحد4

شماره تماس: 02435529897

علی اباذری

علی اباذر بهرتین وکیل ابهر

جناب آقای علی اباذری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری ابهر است، از ویژگی های رفتاری این وکیل می توان به رفتار نکو، فن بیان قوی، کلام زیبا، پایبندی به زمان و نفوذ کلام اشاره کرد،‌ همچنین این وکیل در طول مدت خدمت خود به عنوان وکیل به پرونده های زیادی رسیدگی کرده و توانسته آنهارا به سرانجام برساند، دعاوی که حقوقدان علی اباذری به آن رسیدگی می کند شامل دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، ثبت احوال، ارث و میراث، فک رهن، طلاق، سرپرستی و… می شود.

آدرس: ابهر، بلوار طالقانی جنوبی، جنب بانک سپه، پلاک ۲۰۴

شماره تماس: 0912542816


بهترین وکیل در ابهر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

دانش حقوقی بالا: در واقع زمانی بهترین وکیل ابهر می تواند در دعاوی مطرح شده و در جلسات دادگاه حرفی برای گفتن داشته باشد که دانش حقوقی او در سطح بالایی قرار داشته باشد. در نظر داشته باشید که لازم است وکیل تسلط کاملی بر روی قوانین حقوقی و کیفری داشته باشد و در صورت نیاز بتواند از دانش حقوقی خود در جهت حل و فصل دعاوی مطرح شده استفاده نماید. به هر حال برای کسب نتایج مطلوب در دادگاه لازم است به سطح تحصیلات وکیل و مطالعات او در سال های متمادی توجه داشته باشید.

تخصص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری: دقت داشته باشید که هر یک از وکلای مشغول به کار در شهر ابهر در بخشی از حقوق به تخصص های لازم رسیده است. در واقع تخصص یک وکیل به معنای بازدهی بالاتر وکیل در حوزه ای خاص از علم حقوق است. زمانی که به یک وکیل متخصص مراجعه می کنید، احتمال کسب پیروزی در محاکم قضایی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند و در مدت زمان کمتری می توانید به اهداف تعیین شده در خصوص دعاوی مطرح شده دست پیدا کنید.

فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام وکیل: لازم است در جلسات ملاقات حضوری به ارزیابی میزان توانایی بهترین وکیل ابهر در ادای مفاهیم حقوقی مشغول باشید. چرا که فن بیان یک وکیل به میزان قابل توجهی در نتیجه ای که از پرونده به دست می آید اثر دارد. یکی از مهم ترین تفاوت های وکلای معرفی شده این است که از فن بیان قوی برخوردار هستند و می توانند در جلسات دادگاه دفاعیات موثری را از موکل خود داشته باشند. البته باید تاکید کنیم که قاضی پرونده به خوبی تفاوت حرافی و فن بیان را می داند.

مهارت های ارتباطی: زمانی وکیل می تواند با موکل ارتباط موثری را برقرار کند که با او ارتباط گرفته و از درونیات او مطلع شود. در واقع لازم است وکیل از برخی مهارت های روانشناسی و اعتماد به نفس برخوردار باشد تا با تکیه بر آن ها قادر باشد تعامل موثری را با موکل برقرار نماید. در سایه همین ارتباط است که اطلاعات جامعی در خصوص پرونده در اختیار وکیل قرار می گیرد و او به سادگی می تواند در دادگاه از آن ها برای کسب موفقیت استفاده نماید.

بهترین وکیل ابهر

تعرفه حق الوکاله وکیل ابهر در صورت شکست در پرونده

در پرونده های حقوقی و کیفری برای دستیابی به اهداف تعیین شده لازم است از بهترین وکیل ابهر استفاده کنید تا به این شکل بتوانید از دانش حقوقی و تجربیات وکیل در جهت کسب موفقیت بهره مند شوید. دقت داشته باشید که در ازای استخدام بهترین وکیل ابهر لازم است مبلغی را به عنوان هزینه یا دستمزد به او پرداخت نمایید که آن را حق الوکاله می نامند. نمی توان میزان مشخصی را برای حق الوکاله در نظر گرفت، چرا که میزان حق الوکاله در بسیاری از موارد با تشخیص وکیل و موافقت موکل تعیین می گردد.

در واقع موکل به دفتر وکیل مورد نظر مراجعه می کند و پرونده و مدارک مربوط به آن را به حقوقدان مورد نظر تحویل می دهد تا او آن ها را به دقت مورد بررسی قرار دهد و در نظر نظر خود را در خصوص حق الوکاله اعلام دارد. میزان پیچیدگی که پرونده های حقوقی و کیفری دارند و همچنین میزان سابقه وکیل در تعیین حق الوکاله نقشی موثر دارند. برای مثال هر چه میزان سابقه یک وکیل بیشتر باشد به طور قطع از شما مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله مطالبه خواهد کرد.

بهترین وکیل ابهر وظیفه دارد تا تمام تلاش و مهارت های خود را در جهت کسب موفقیت به کار بگیرد؛ اما گاهی ممکن است تلاش های وکیل موثر واقع نشده و پرونده با شکست رو به رو شود. در چنین شرایطی برای تعیین میزان حق الوکاله باید به متن قرارداد مراجعه کرد. دقت داشته باشید که در ابتدای همکاری طرفین می توانند در خصوص تمامی جزئیات به توافقات کامل دست پیدا کنند. یکی از این جزئیات مهم تکلیف حق الوکاله در صورت عدم پیروزی و شکست در پرونده می باشد.

تمام مسائل مربوطه به توافق شما باز می گردد و این شما هستید که می توانید تکلیف حق الوکاله در صورت شکست را مشخص کنید. برای مثال ممکن است توافق شما با وکیل به این شکل باشد که حتی در صورت شکست در پرونده باز هم وکیل تمام حق الوکاله خود را به صورت کامل دریافت نماید. از سوی دیگر ممکن است توافق انجام شده مشخص کند که وکیل از بخشی از حق الوکاله خود در صورت شکست محروم شود.

بهترین وکیل ابهر

کلام آخر

از اینکه با ما در سایت برترین وکلا همراه بودید تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل ابهر آشنا کنیم تا با دیدی جامع تر در خصوص وکلا تصمیم گیری داشته باشید. در ادامه به برخی از وجوه تمایز میان وکلای معرفی شده با سایر گزینه ها اشاره داشتیم و پس از آن تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده های حقوقی و کیفری را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات خود را با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + سه =

دکمه بازگشت به بالا