وکیل

10 تا از بهترین وکیل دامغان ⚖️【سال1402】

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین وکیل دامغان آشنا کنیم. دامغان جزو شهرهایی است که جمعیت بسیاری دارد، بنابراین همانند دیگر شهرها، پرونده های مختلفی در دادگاه های آن وجود دارد. در این جا نیاز است تا وکیلی کارها را بر عهده گرفته و پیش ببرد. اگر مشکلی در زمینه حقوقی، کیفری و یا … دارید توصیه می کنیم از وکلای معرفی شده در این مقاله کمک بگیرید، ما تمام سعی خود را کرده ایم تا وکلای مجرب و متخصص را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ها در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دامغان

بهترین وکیل دامغان کیست؟

میزان مهارت هایی که یک وکیل در اختیار دارد به طور مستقیم در نتیجه پرونده تاثیرگذار است چرا که با استفاده از این مهارت است که وکیل می تواند دفاعیات لازم را در دادگاه ارائه داده و راه را برای کسب موفقیت هموار کند. بهترین وکیل سمنان سعی دارد تا همواره مهارت های خود را به کار بگیرد تا منافع موکل خود را تامین نماید. او در این راه از هیچ کمکی فووگذار نمی کند و در نهایت کار را به جایی می رساند که تمامی اهداف تعیین شده از سوی موکل در خصوص پرونده را محقق کند.

بهترین وکیل دامغان سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری کرده است و با شناخت کاملی که از پیچ و خم های مسیر دارد تجربیات گران بهایی را نیز به دست آورده است. بهترین وکیل دامغان همواره احاطه خود بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف را افزایش می دهد تا به این شکل بتواند پاسخ گوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل زن در سمنان از اعتماد به نفس قابل توجهی برخوردار است و به هیچ عنوان تحت تاثیر جو دادگاه قرار نمی گیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری در دامغان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دامغان سال 1402

ابوالفضل مهرابی

ابوالفضل مهرابی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دامغان

آقای ابوالفضل مهرابی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در دامغان مشغول می باشد. ایشان وکیلی توانا با فن بیان شیوا از طریق قوانین وکالت پرونده موکلینش را با موفقیت به اتمام می رسانند. او در پرونده های مهم و پیچیده ای شرکت داشته همچنین میتوان از تجارب و دانش حقوقی ایشان در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره گرفت.

آدرس دفتر: دامغان، بلوارآزادی ( شمالی )، نبش آزادی، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۳۱۴۶۵۹

زهرا حاجیان

زهرا حاجیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دامغان

خانم زهرا حاجیان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا بانو نام دار در دامغان می باشد و میتوان از دانش ایشان برای موفقیت پرومده های مختلف از او مشاوره گرفت.او پرونده های پیچیده ای را به موفقیت رسانده و در دعاوی خانواده وکیلی توانا می باشد.

آدرس دفتر: دامغان، خیابان فرهنگ، روبه روی آموزش و پرورش، مجتمع خلیج فارس، طبقه۲، واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۱۶۸۳۴

ملیحه مقصودی برومی

ملیحه مقصودی برومی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دامغان

خانم ملیحه مقصودی برومی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در دامغان با بیش از 14 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت پشت سر گذاشته و توانسته جز بهترین وکلا دامغان باشد. ایشان به صورت تخصصی و با تبحر خاصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: دامغان، تقاطع خیابان محله نو و باغ جنت غربی، ساختمان نگین ۳، طبقه ۲، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۴۵۵۴۵۲

ناصر ناظمی

ناصر ناظمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دامغان

آقای ناصر ناظمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت به صورت حرفه ای در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین با توجه به پیچیدگی پروندشان مشاوره ارائه می دهد و آنان را به سمت موفقیت سوق می دهد. ایشان یکی از وکلای توانا در تمامی دعاوی هستند چرا که با تسط کامل بر قوانین وکالت و دانش حقوقی به آسان در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: دامغان، خیابان پرستار، مجتمع معلم۴، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۳۲۱۵۴۴

زهرا عالمی

زهرا عالمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دامغان

خانم زهرا عالمی وکیل و مشاور حقوقی دامغان یکی از وکلا نام دار پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و مراجعین را با تبحر کامل راهنمایی میکنند. او بیش از 10 سال سابقه وکالت دارد و در این مدت توانسته پرونده های مهمی را با موفقیت به اتمام برساند.

آدرس دفتر: دامغان، میدان شهدا، خیابان شهدا، پلاک ۲۶۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۸۷۳۷۸

سمانه آقازاده

سرکار خانم سمانه آقازاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او در تمامی دعاوی حقوقی بخصوص در حوزه ی خانواده فعالیت می کند. خانم آقازاده به واسطه پیگیری های منظم و فن بیان عالی خود زمینه ساز احقاق حقوق بسیاری از موکلین شده است.

آدرس: دامغان، خیابان پرستار، ساختمان نگین، واحد 10

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۹۶۵۴۸

احسان احسانی

جناب آقای احسان احسانی با سال ها تجربه موفق در عرصه وکالت، وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 6449 می باشد. ایشان در تمامی حوزه ها وکالت می کند ولی بصورت تخصصی در حوزه کیفری و خانواده پرونده قبول می کند. شما همچنین می توانید بصورت غیر حضوری از مشاوره های او بهره مند شوید.

آدرس: دامغان، میدان امام، خیابان۱۲فروردین، روبروی گرمابه، پاساژ ولی عصر، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۳۱۸۶۸۱

تعرفه حق الوکاله وکیل دامغان چقدر است؟

در ابتدا لازم است این موضوع را مد نظر قرار دهید که کسب نتایج دلخواه تنها با استخدام بهترین وکیل دامغان است که محقق می شود. از این رو، لازم است تمام تمرکز خود را بر روی سنجش میزان توانایی و مهارت وکلای مختلف بگذارید. عموم جامعه آن چنان که باید سواد حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارند. گذشته از این، حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از تجربیات کافی و سابقه رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری نیز می باشد.

از این رو، می توان چنین بیان کرد که استفاده و به خدمت گرفتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در دامغان الزامی به نظر می رسد. لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی از سوی برترین وکیل دامغان، مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار او قرار دهید که آن را در اصطلاح حق الوکاله می گویند. نمی توان به طور دقیق در خصوص میزان حق الوکاله سخن به میان آورد چرا که ممکن است هر پرونده بسته به شرایطی که در آن حکم فرما است، حق الوکاله خاص خود را داشته باشد.

اکثر وکلای موجود در شهر دامغان به مانند رقبایشان ترجیح می دهند تا در گام نخست دستمزد خود را به صورت توافی با موکل تعیین نمایند. برای این کار در ابتدا وکیل خوب در شاهرود پرونده را از جوانب مختلف آن مورد بررسی قرار می دهد تا میزان پیچیدگی اش را تخمین بزند. گذشته از این لازم است برای بهترین وکیل دامغان محقق شود که پرونده در چه مدت زمانی به سرانجام می رسد. سپس با استفاده از این عوامل است که وکیل مبلغ پیشنهادی خود را اعلام می دارد.

در این مرحله موکل نیز می تواند نظر خود را در خصوص حق الوکاله داشته باشد. از این رو، پیشنهاد می دهیم پیش از مراجعه به وکیل در خصوص نحوه تعیین حق الوکاله اطلاع حاصل نمایید. علاوه بر این لازم است که نحوه پرداخت و قسط بندی حق الوکاله نیز با وکیل به توافق برسید. همه ساله آیین نامه ای برای تعیین دستمزد وکلا در پرونده های مختلف به چاپ می رسد که هدف اصلی آن ایجاد وحدت رویه در میان وکلا است؛ اما همچنان ترجیح حقوقدانان تعیین توافقی دستمزد خواهد بود.

بهترین وکیل دامغان

چهار معیار مهم که شما را به بهترین وکیل دامغان می‌رساند!

شهرت و شناخته شده بودن وکیل: همواره یکی از معیارهایی که می توانید برای انتخاب بهترین وکیل دامغان به آن انتخاب کنید، شهرت وکیل مورد نظر است. برای این کار لازم است جست و جوی خود را در این خصوص تکمیل نمایید تا بالاخره مشخص شود که کدام یک از وکلای موجود در شهر دامغان در مقایسه با سایر رقبا شناخته شده تر است. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل از مهارت و توانمندی او در کسب پیروزی های متعدد حاصل می شود و معیار مناسبی به شمار می آید.

شجاعت و جسارت: لازم به ذکر است که گاهی در دادگاه ها با نوعی تنش رو به رو می شویم. همین مسئله باعث می شود تا وکیل نتواند آن چنان که باید در دادگاه حضور پیدا کرده و دفاعیات لازم را ارائه دهد؛ اما بهترین وکیل دامغان تحت تاثیر جو دادگاه قرار نمی گیرد و با شجاعتی مثال زدنی تمامی منافع موکل خود را در نظر می گیرد. دقت داشته باشید که اگر وکیل شجاعت لازم را در اختیار نداشته باشد ممکن است با کوچک ترین تهدیدی از سوی طرف مقابل پرونده، بازی را به کلی ببازد.

فن بیان: لازم است همواره به فن بیان یک وکیل و قدرت نفوذ کلام او دقت داشته باشید. برای این کار می توانید در زمانی که برای جلسات ملاقات حضوری در نزد وکیل حضور پیدا کرده اید، این مسئله را مورد سنجش قرار دهید. اگر بگوییم که فن بیان یک وکیل مهم ترین سلاح او برای کسب پیروزی در دادگاه است، چیزی به گزاف نگفته ایم. چرا که دانش همواره از راه کلام است که جاری می شود و اگر وکیل نتواند قضات را تحت تاثیر قرار دهد، گزینه مناسبی برای استخدام نیست.

قدرت برقراری ارتباط با افراد درگیر در پرونده: باید اشاره داشته باشیم که موکل به دلیل دست و پنجه نرم کردن با پیچ و خم های دعاوی حقوقی و کیفری از نظر روحی با نوعی تنش رو به رو است و همین مسئله باعث می شود تا برقراری ارتباط با او قدری سخت و دشوار باشد. لازم است وکیل اندکی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد تا بتواند با استفاده از آن ها با موکل ارتباطی موثر برقرار کند. تجربه نشان داده که چنین ارتباطی میان وکیل و موکل در نتیجه پرونده موثر است.

بهترین وکیل دامغان

کلام آخر

ممنونیم که تا پایان مقاله ما را همراهی کردید. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل دامغان آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید با بررسی گزینه ها به حقوقدان مد نظر خود دست پیدا کنید. در ادامه تعرفه حق الوکاله وکیل برای دعاوی مختلف را مشخص نمودیم و در انتهای مقاله نیز چهار معیار مهم در انتخاب وکلای حقوقی و کیفری را بررسی کردیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه ای در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا