وکیل

10 تا از بهترین وکیل شاهرود ⚖️【سال1402】

بر کسی پوشیده نیست که حضور موفق در محاکم قضایی و دفاع از حقوق پایمال شده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است؛ اما کسب دانش حقوقی به تحصیلات آکادمیک در رشته حقوق نیازمند است و تنها با استخدام یک وکیل مجرب و خبره است که می توانید گام بلندی به سوی موفقیت بردارید؛ اما هر وکیلی نمی تواند شما را به موفقیت برساند. برای این کار لازم است تمامی معیارهای لازم برای انتخاب وکیل را در نظر داشته باشید تا با استفاده موثر از آن ها بتوانید از میان انبوه حقوقدانان موجود در کشور، در نهایت شاخص ترین و معتبر ترین آن ها را شناسایی کرده و به خدمت بگیرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شاهرود آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظر خود را جست و جو کنید. پیشنهاد می دهیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شاهرود

بهترین وکیل شاهرود کیست؟

چنانچه قصد استخدام وکیل برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری خود را داشته باشید باید به این نکته توجه کنید که مهارت هایی که یک وکیل در اختیار دارد به طور مستقیم می تواند نتیجه پرونده را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو می بایست به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در زمینه کاری خود جزو سرآمدترین و شاخص ترین گزینه ها به شمار می آیند. چنین وکلایی هستند که راه را برای موفقیت هموار می کنند و می توانند با تلاش های بی وقفه اهداف تعیین شده را به نتیجه برسانند.

بهترین وکیل شاهرود سعی دارد تا تسلط و احاطه خود بر قوانین را افزایش داده و همواره تغییرات مربوط به قوانین را نیز تحت رصد قرار دهد. چرا که این اقدام به بهترین وکیل شاهرود امکان خواهد داد تا از میان راه های موجود بتواند مطلوب ترین راه را برای کسب پیروزی به موکل پیشنهاد دهد و خود را در میان سایر رقبایش مطرح کند. بهترین وکیل سمنان تجربیات گران بهایی را در طی سال ها حضور در محاکم قضایی به دست آورده است و آن ها را در رسیدگی به دعاوی مطرح شده به کار می گیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری در شاهرود را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل شاهرود سال 1402!

سارا حمزه زاده

سارا حمزه زاده بهترین وکیل شاهرود

خانم سارا حمزه زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق بین الملل و فعال حوزه زنان می باشند. که با تجربه درخشان بیش از ۱۷ سال وکالت، تخصص در دعاوی حقوقی و کیفری بالاخص در زمینه حقوق خانواده ،ملکی، قراردادها و‌بانکی را کسب کرده اند.همینطور آغازگر و نویسنده کارزار ثبت نام مادر در کلیه اوراق هویتی و اداری و غیر اداری می باشند که موفق به جذب بیش از ۵۰ هزار امضا در کل کشور شده اند.

ایشان همواره در تلاش برای به روز کردن اطلاعات حقوقی خود و پیگیری مستمر برای احقاق حقوق مردم می باشند که با خلاقیت و استدلال های حقوقی متفاوت و خاص و بیان شیوا توانسته اند به موفقیت های چشمگیری نائل شوند.

شهروندان شاهرود و استان سمنان، گلستان، مازندران و تهران می توانند برای تعیین وقت وکالت و دریافت مشاوره حقوقی از خانم سارا حمزه زاده از طریق شماره تماس زیر بین ساعت های ۱۰ صبح الی ۲ بعد از ظهر و سپس ۶ عصر الی ۸ وقت قبلی دریافت نمایید. یا به واتساپ و ایتا همان شماره که در پروفایل موجود می باشد پیام ارسال کنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با وکیل محترم می توانید صفحه اینستاگرام وی را دنبال نمایید.

شماره تماس: 09306062342
آدرس دفتر:
شاهرود، بالاتر از فلکه، کوچه نرسیده به بانک ملت مرکزی، نبش کوچه مطبوعاتی، ساختمان فرهنگ، طبقه همکف، واحد۶
مشاهده پروفایل وکیل

حسین افتخاری

حسین افتخاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شاهرود

آقای حسین افتخاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی مختلف وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا توانا در امور حقوقی، کیفری، خانوده و ملکی هستند و پرونده های متعددی را به موفقیت رسانده اند. برای دریافت مشاوره از تجارب ایشان میتوان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به ایشان مراجعه کرد.

آدرس دفتر: شاهرود، خیابان ۲۲ بهمن، ساختمان فرهنگ، مجتمع ۳، طبقه بایین

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۷۳۶۷۴۳

حبیب اله ربیعی

حبیب اله ربیعی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شاهرود

آقای حبیب اله ربیعی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلا شاهرود در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده به صورت تخصصی وکالت می پذیرد و با بیش از 16 سال سابقه وکالت در تمامی امور به خوبی و با تبحری چشمگیر به مراجعین مشاوره میدهد و آنان را به سمت موفقیت سوق میدهد. ایشان در تمامی سال های وکالت خود هیچ گاه خارج از عرف قوانین وکالت عملی انجام نداده و در همه حالت با قاضی محترمه نهایت همکاری را به جا آورده است.

آدرس دفتر: شاهرود، خیابان ۲۲ بهمن، روبروی بازار سرپوشیده، پاساژ باقری، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۷۳۰۵۵۰

طاهره آقائی

طاهره آقائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شاهرود

خانم طاهره آقائی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری وکیلی توانا در امور حقوقی، کیفری ،خانوده و ملکی می باشد ایشان در شاهرود مستقر هستند و به مراجعین با صبوری منحصر به فرد مشاوره ارائه می دهد. وی یکی از وکلا نام دار بانو در زمینه های مختلفی هستند چرا که در روند پرونده از استدلال های خاص برای موفقیت استفاده می کنند. او بیش از 16 سال است که در زمینه وکالت فعالیت دارد.

آدرس دفتر: شاهرود، ۲۲ بهمن، روبروی بانک پارسیان، مجتمع سپهر، طبقه ۵، واحد ۵۰۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۷۳۲۷۴۲

مریم‌ جهانگیر

مریم‌ جهانگیر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شاهرود

خانم مریم‌ جهانگیر وکیل و مشاور حقوقی شاهرود با بیش از 14 سال سابقه وکالت به صورت حرفه ای در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به مراجعین با توجه به پیچیدگی پروندشان مشاوره ارائه می دهد. از ویژگی های فردی او می توان به اخلاق نیکو و بیان شیوا اشاره کرد و همچنین با نفوذ کلامی که دارند به آسانی از مسیر قانونی پرونده هایی را که عهده دار هستند را به موفقیت می رسانند.

آدرس دفتر: شاهرود، خیابان ۲۲ بهمن، خیابان شهربانی، جنب اداره آگاهی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۷۳۲۹۲۲


تعرفه حق الوکاله وکیل شاهرود چقدر است؟

در ابتدا لازم است این موضوع را ذکر نماییم که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارد و همین موضوع باعث می شود تا استخدام بهترین وکیل شاهرود به نوعی الزامی به نظر برسد. برای این کار در ابتدا لازم است با استفاده از معیارهای مختلف وکلای انتخاب شده را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت از این موضوع اطمینان حاصل کنید که وکلای به خدمت گرفته شده جزو سرآمدترین و مطرح ترین حقوقدانان حاضر در شهر شاهرود هستند.

به میزان دستمزدی که می بایست از سوی موکل به برترین وکیل شاهرود پرداخت شود در اصطلاح حق الوکاله می گویند که شامل هزینه هایی که می بایست در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل پرداخت شود. هزینه حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شاهرود با سایر وکلا متفاوت است. چرا که در گام نخست تمامی حقوقدانان ترجیح می دهند که دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نمایند. باید اشاره داشته باشیم که وکالت شغلی آزاد و قانون نیز این حق را به وکلا داده است.

برای این کار بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شاهرود پرونده را با استفاده از ترفندهایی مورد بررسی قرار می دهد تا در خصوص آن به صورت کلی اطلاعات کسب نماید. او میزان پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده ها را مورد بررسی قرار می دهد. چرا که این دو عامل به طور مستقیم در میزان دستمزدی که وکیل پیشنهاد می دهد موثر هستند. جدای از این ها هر چه سابقه وکیل خوب در شاهرود بالاتر باشد، به همان اندازه شانس شما برای پیروزی و دستمزد وکیل بالاتر خواهد بود.

البته در طی سال های متمادی آیین نامه ای به چاپ رسیده و در آن تکلیف حق الوکاله وکلای مختلف مورد محاسبه قرار می گیرد. افراد درگیر در پرونده می توانند با مراجعه به آیین نامه تعرفه حق الوکاله، میزان هزینه وکیل را مورد بررسی قرار دهند؛ اما به هر حال اکثر وکلا ترجیح می دهند که دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نمایند. در پایان و در زمانی که توافقات کامل در خصوص پرونده صورت گرفت، لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و در آن هر توافقی به طور کامل ذکر شود.

بهترین وکیل شاهرود

سه راه برای انتخاب وکیل شاهرود

همواره روش های مختلفی برای انتخاب و به خدمت گرفتن بهترین وکیل شاهرود وجود دارد. با کسب اطلاع از این روش ها است که می توانید اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهید و در نهایت به حقوقدانان مطرح دست پیدا کنید. در ادامه سعی داریم به معرفی مهم ترین راه ها برای انتخاب وکیل پرداخته و به تشریح آن بپردازیم. در پایان مشخص خواهیم کرد که کدام روش برای استفاده از تجربیات بهترین وکیل زن در سمنان و به خدمت گرفتن وی می تواند موثر تر باشد. با ما همراه باشید.

پرس و جو از افراد مطلع: یکی از مهم ترین روش هایی که می تواند شما را به وکلای شاخص و مطرح برساند، پرس و جو از افرادی است که در زمینه های حقوقی تخصص لازم را در اختیار دارند. این جست و جو می تواند از افرادی نیز صورت بگیرد که با مشکلاتی حقوقی مشابه آن چیزی که اکنون شما با آن درگیر هستید، دست و پنجه نرم کرده باشند. این افراد به خوبی می توانند شما را با برخی از وکیل برتر شاهرود آشنا کنند و به شما این امکان را بدهند تا راهی مطمئن برای یافتن وکیل انتخاب نمایید.

توجه به شهرت وکیل: دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل می تواند راه مطمئنی در انتخاب او باشد. در واقع یک وکیل با استفاده از شهرتی که در اختیار دارد نام خود را بر سر زبان ها می اندازد و همین مسئله است که می تواند به شما در کسب موفقیت کمک کند. ممکن است در فضای مجازی و یا تلویزیون همه روزه با تبلیغات پر رنگ و لعابی از وکلا رو به رو شویم که باید اشاره داشته باشیم این تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی و بازاریابی دارند و به هیچ عنوان به معنای شهرت وکیل مورد نظر نیستند.

جست و جو در مجلات حقوقی: همواره با جست و جو در سایت های حقوقی می توانید به وکلای شاخص دست پیدا کنید. باید اشاره داشته باشیم که مجله حقوقی برترین وکیل به عنوان یکی از مطرح ترین سایت های فارسی زبان در تلاش است تا وکلای مختلفی را به تفکیک شهر و تخصص آن ها در اختیار مخاطبان قرار دهد. باید اشاره داشته باشیم که وکلای معرفی شده در سایت برترین وکیل جزو زبده ترین و مجرب ترین وکلا هستند و می توانید با خیال آسوده آن ها را به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل شاهرود

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل شاهرود آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید به وکلای خبره دست پیدا کنید. در ادامه تعرفه حق الوکاله وکیل برای پرونده های مختلف را بررسی کرده و در انتهای مقاله نیز سه راه مهم برای یافتن وکیل را بررسی کردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا