وکلا

10 تا از بهترین وکیل گرمسار ⚖️【سال1403】

تب و تاب انتخاب وکیل در گرمسار به اندازه هوای این شهر گرم است. امروز اگر قادر نباشیم که با استفاده از معیارهای مختلف سطح توانمندی وکلا را مورد سنجش قرار دهیم ممکن است با انتخاب برخی از وکلایی که شایستگی و صلاحیت لازم را ندارند آینده پرونده‌های قضایی خود را به خطر بیندازیم. هیچگاه خودتان به تنهایی عهده‌دار پرونده‌های حقوقی و کیفری نشوید چرا که جزئیاتی در این پرونده‌ها وجود دارد که جز با کمک گرفتن از یک وکیل قادر به حل آنها نخواهید بود. شما به هیچ عنوان با مطالعه کتاب حقوقی نخواهید توانست که به جزئیات و تفاسیر دقیق از قوانین پی ببرید چرا که علم حقوق کاملاً تخصصی دنبال می‌شود. برای اینکه کار شما در جهت یافتن وکلای برجسته و ممتاز سهولت پیدا کند در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل گرمسار آشنا کنیم. پس از شما درخواست می‌کنیم تا انتهای مقاله در کنار ما باشید.

بهترین وکیل گرمسار کیست؟

بهترین وکیل گرمسار کیست؟

همانطور که برای یافتن پزشکان متخصص وقت زیادی را صرف می‌کنید و درباره توانمندی آنها تحقیق می‌نمایید لازم است با همین فرمان در خصوص انتخاب وکیل نیز به پیش بروید. باید برای دسترسی به اهداف خود به سراغ وکلایی بروید که سطح توانمندی بالایی داشته و می‌توانند شما را در این مسیر راهنمایی کنند. در این صورت است که با خیال آسوده پرونده خود را دنبال خواهید کرد.

برترین وکیل گرمسار از نظر دانش حقوقی می‌تواند راه حل‌های مطلوبی را در اختیار شما قرار دهد که با پیگیری آنها بتوانید در مدت زمان کمتری به خواسته‌های حقوقی خود دست پیدا کنید ‌ بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گرمسار می‌تواند با استفاده از مهارت‌های مذاکره با افراد دخیل در پرونده صحبت کرده و نظر آنها را برای کمک به حل مشکل جلب نماید.

بهترین وکیل سمنان خوب می‌تواند با افراد دخیل در پرونده ارتباط برقرار کند و شاید مهم‌ترین هدف او از انجام چنین کاری این است تا پیش از اینکه مشکلات دامنه‌دار شوند در جهت حل آنها گام مثبتی را بردارد. وکیلی برای انتخاب کردن مناسب‌تر است که هم دستمزد معقولانه‌ای را مطالبه نماید و هم در انجام اموراتی که به او محول شده است جدی باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل گرمسار را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید:

10 تا از بهترین وکیل گرمسار سال 1403!

میرعباس آهنگرزاده

وکیل امیر عباس آهنگرزاده وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای گرمسار با مدرک حقوق از معتبرترین دانشگاههای کشور می‌باشند ایشان در دعاوی حقوقی با تسلط بر قوانین حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ارثی در کنار وکلای نامی و شناخته شده گرمسار جای دارند آقای وکیل با سابقه ی بیش از دو دهه وکالت و دفاعیه های موفق و قلم سنگین در طرح دعاوی خدمات زیادی رادر گرمسار به مراجعین ارائه داده اند ایشان در حوزه ی وکالت معاملات سنگین و فعالیت هایی از جمله تنظیم قراردادها، انجام امور ثبتی و بررسی مدارک و اسناد حقوقی را ارائه میدهند.

آدرس: گرمسار خیابان شهرداری ساختمان نگین
شماره تماس: 09124455573

عباس ابراهیم زاده پیله رود

وکیل عباس ابراهیم زاده پیله رود یک حقوقدان با تخصص در زمینه ی دعوی ملکی و قوانین مربوط به ملکیت فعالیت دارند حل اختلافات دعاوی ملکی و تنظیم اسناد و مدارک ملکی، تنظیم قراردادهای سازمانها، بررسی و تعیین مالکیت ملک جزء مهارت و تخصص وکیلابراهیم زاده می باشد آقای وکیل علاوه بر تخصص ویژه در قوانین ملکی در حوزه ی مشاوره حقوقی و وکالت حقوقی خانواده و ارث و کیفری نیز تجارب چشمگیری دارند وکیل ابراهیم زاده با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه ی حقوق و تسلط بالای وی در مسائل حقوقی و دانش زیاد در این حوزه، موفقیت های بیشماری را در رزومه شغلی خود ثبت کرده اند.

آدرس:گرمسار میدان شهدا ساختمان ابریشم طبقه ٣ واحد ٧
شماره تماس: 09122899728 

عباس احمدخانی

آقای وکیل عباس احمد خانی وکیل پایه یک دادگستری میباشند تخصص وکیل احمدخانی در حوزه حقوقی خانواده، ملکی، ارثی، کیفری، ثبتی فعالیت دارند آقای احمدخانی به دلیل تسلط بالای ایشان به قوانین حقوقی ملکی و اعتبارشان در بین ارگانهای مربوط به املاک در دادگاه و مراکز حقوقی دارای جایگاه ویژه ای می باشند وی در حل و فصل اختلافات مربوط به ملکیت، مسئولیت حفاطت از حقوق موکلین، امانت داری و امین بودن، حفظ اسناد و مدارک ملکی و یا هر نوع سندی محول شده امین مردم شناخته شده اند وی در طرح دعوی و تصمیم گیری به موقع، فن سخنرانی قوی شهرت و اعتبار زیادی را نصیب خود کرده اند.

آدرس: گرمسار میدان شهدا ساختمان ابریشم طبقه ٤ واحد ٩
شماره تماس: 091209126081610

محمدرضا احمدی

آقای وکیل محمدرضا احمدی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای گرمسار و از وکلای نامی در حوزه ی مسائل حقوقی و کیفری، خانواده طلاق مهریه، و ملکی ، ثبتی می باشند آقای وکیل با داشتن خصوصیات اخلاقی بارز در برخورد با مراجعین و منصف بودن در تعیین حق الوکاله و حس مسئولیت و انسان دوستی در پیگیری پرونده موکل خود و همچنین عدم خیانت به موکل و تبانی با طرفین دعوی و بسیاری دیگر از ویژگی های برجسته اخلاقی، مراجعین زیادی را برای راعطای وکالت و مشاوره حقوقی سوی خود جذب کرده اند.

آدرس: گرمسار میدان شهدا مجتمع تجاری ابریشم شماره ٦ دفتر آقای صبوری
شماره تماس: 09122092699

علیرضا احمدی


آقای علیرضا احمدی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای گرمسار می باشند آقای وکیل با مهارت و تخصصی که در حوزه حقوقی دارد بیشترین موفقیت در دعاوی قضایی را در زومه خود جای داده است وکیل احمدی دارای سابقه ی درخشان بیش از دو دهه در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ارث، ثبتی و… و مشاور حقوقی می باشند ایشان با مشاوره و راهنمایی های صحیح و ارائه ی دفاعیه به نفع موکل خود و دارا بودن از شخصیت معتبر و برجسته در سطح شهر و استان و همچنین در محاکم قضایی از جایگاه ویژه ای برخوردارند و با وجود احساس مسئولیت، تجربه و مهارت بالا از بروز مشکلات بیشتر از جانب طرف دعوی ممانعت به عمل می آورد.

آدرس: گرمسار میدان شهدا ساختمان صدف طبقه اول
شماره تماس: 09124719558

بیایید بهترین وکیل گرمسار را بهتر بشناسیم!

شناخت بهترین وکیل گرمسار از این جهت دارای اهمیت است که باعث می‌شود شما با چشمانی بسته تصمیم نگیرید. اگر دانش حقوقی لازم برای یافتن وکلای متخصص را در اختیار نداشته باشید چه بسا در انتخاب‌های خود به سراغ وکلای تازه کار و بی‌تجربه بروید. چنین وکلایی باید سال‌ها در مجامع حقوقی حاضر شوند تا به تجربیات یک وکیل با سابقه برسند.

دقت داشته باشید که هر یک از مخاطبان ممکن است با یکی از مشکلات حقوقی دست به گریبان باشد برای مثال برخی از آنها ممکن است برای حل مشکلات خود در زمینه دعاوی قتل به دنبال وکیل بگردند و برخی دیگر مشکلات ملکی و یا حتی خانوادگی داشته باشند. توصیه مهم ما به این افراد این است که همواره تخصص وکیل مورد نظرشان را بررسی نمایند.

اینکه بدانید وکیل صلاحیت بیشتری برای اداره کدام یک از امورات حقوقی را در اختیار دارد باعث می‌شود تا با دید جامع‌تری تصمیم بگیرید. وکلای معرفی شده در متن مقاله می‌توانند به شما در حوزه تخصصی‌شان خدمات حقوقی ارائه دهند. بزرگترین فایده مراجعه به وکلای متخصص این است که بازدهی این افراد بیشتر خواهد بود که

وکیل موفق در گرمسار که سابقه طولانی در زمینه مسائل حقوقی دارد می‌تواند با تجربیات بیشتری در کنار شما به عنوان حامی قرار بگیرد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت شخصی وکلای معرفی شده در مقاله و در قسمت نظرات موکلین با آنها در ارتباط بوده و نظر آنها درباره وکیل مورد نظرتان را مطالعه نمایید چرا که در این قسمت نکات قابل توجهی درج شده است.

وکلا امانت‌دار هستند و اصول حرفه‌ای را به طور کامل رعایت می‌کنند بنابراین شما با خیالی آسوده می‌توانید نهایت صداقت را با آنها داشته باشید. اعتماد به وکیل باعث می‌شود تا جزئیات کاملی در خصوص پرونده‌های قضایی در اختیار آنها قرار داده و حل مشکلات خود را از آنها مطالبه نمایید وکیل نیز بر اساس همین جزئیات است که راهی برای حل مشکلات پیدا می‌کند.

موقعیتی را تصور کنید که وکیلی توانسته با تحصیلات فراوان و مطالعه مداوم دانش حقوقی سرشاری را با خود همراه کرده و قوانین و مقررات بسیاری را بداند. حال تصور کنید که اگر این وکیل فاقد مهارت‌های کلامی باشد و حتی نتواند چند جمله حقوقی را در دادگاه تشریح نماید چگونه قادر خواهد بود تا از منافع شما در محاکم قضایی و اداری به طور کامل دفاع نماید؟ پس توجه به فن بیان الزامی است.

چرا نباید تعیین حق الوکاله وکیل گرمسار را به آینده موکول کرد؟

چرا نباید تعیین حق الوکاله وکیل گرمسار را به آینده موکول کرد؟

اینکه بدانیم بهترین وکیل گرمسار چه دستمزدی دریافت کرده و برای انجام امورات حقوقی از شما چه مبلغی را درخواست می‌نماید برای بسیاری از افراد به خصوص آنهایی که با مشکلات مالی روبرو هستند اهمیت بسیار زیادی دارد. برخی از وکلا به صورت ساعتی از شما درخواست حق الوکاله کرده و برخی دیگر دریافت دستمزد را موکول به انجام امورات حقوقی به طور کامل می‌کنند.

بهترین زمان برای تعیین حق الوکاله وقتی است که وکیل مورد نظرتان را از همه لحاظ مورد سنجش قرار داده‌اید. ابتدا از میان گزینه‌های مختلف درباره مهارت‌ها و توانمندی‌های آنها تحقیق کنید تا ویژگی‌های آنها برای شما کاملاً روشن شود. در این قسمت است که شما باید ملاقات حضوری با آنها را تجربه کرده و از این طریق درباره حق الوکاله توافق کنید.

وکیل درباره دستمزدش می‌بایست با موکل خود صادق باشد و از پاسخ دادن به سوالات موکلش طفره نرود. همچنین اگر شما سوالی درباره دستمزد وکیل و نحوه تعیین کردن آن دارید می‌بایست این مسئله را با او در میان گذاشته و در خصوص این مباحث از او سوال بپرسید. او ملزم است به تمامی سوالات شما به طور کامل پاسخ گفته و نواقص حقوقی شما در این زمینه را برطرف کند.

اما توصیه مهم ما به شما در انتخاب بهترین وکیل گرمسار و تعیین حق الوکاله برای او این است که تعیین دستمزد وکیل را با آینده موکول نکنید. ما بارها از نزدیک مشاهده کرده‌ایم که بسیاری از وکلا و موکلان آنها درباره تعیین مقدار دستمزد در آینده دچار مشکلات و اختلافات جدی شده‌اند. پس پیشنهاد ما را جدی بگیرید و در این مسیر گام بردارید.

از وکیل خود سوال بپرسید که در ازای انجام امورات حقوقی مانند تنظیم دادخواست و تنظیم شکوایه و حضور در دادگاه چه مقدار دستمزد دریافت می‌نماید. شما باید درباره مقدار دستمزد با وکیل خود چانه زنی کنید و به این روش از مقدار دستمزد پیشنهاد شده توسط او کاسته و در نهایت آن را به ایده آل‌های خود نزدیک و نزدیک‌تر کنید.

همچنین لازم است توافقات کاملی بین شما و وکیل مورد نظرتان درباره نحوه پرداخت حق الوکاله اتفاق بیفتد. در پایان کار و پس از اینکه از انتخاب وکیل فارغ شدید و با او به توافقات کامل برای ادامه همکاری رسیدید وقت آن فرا رسیده تا قراردادی را بین دو طرف به امضا برسد.  امضای قرارداد سبب می‌شود تا بسیاری از اختلافات مهم و عمیق بین دو طرف ایجاد نشود

کلام آخر

امیدواریم که بتوانید از وکلای معرفی شده در مجله حقوقی برترین وکلا برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود استفاده کرده و تمامی اهداف خود را در دسترس قرار دهید. ما کوشیدیم تا شما را با بهترین وکیل گرمسار آشنا کنیم در ادامه تلاش کردیم شما را با برخی از مهمترین ویژگی‌هایی که لازم است وکلای برتر و برجسته در اختیار داشته باشند آشنا کنیم تا فرایند انتخاب برای شما تسهیل شود. علاوه بر این لزوم تعیین حق الوکاله پس از انتخاب وکیل را مورد بررسی دقیق قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که مهمترین نظرات خود درباره انتخاب وکلای برجسته را با ما و سایر مخاطبان سایت برترین وکیل در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا