وکلا

10 تا از بهترین وکیل ساوه ⚖️【سال1403】

وکالت یکی از استراتژی های بسیار مهم در حوزه برقراری عدالت و اخذ حق و حقوق مردم در جامعه است. در نتیجه جهت انجام امورات وکالتی که در واقع بسیار پیچیده و حساس می باشند، نیاز است تا متبحرترین و بهترین وکلا جهت رسیدگی به پرونده های حقوقی انتخاب شوند. علت اصلی شهرت یک وکیل، پیروزی در پرونده های حقوقی است که مسئولیت آن ها را بر عهده گرفته است و موجب ایجاد اعتماد و اطمینان مردم نیز می شود. جهت رفع هر گونه سردرگمی در انتخاب وکیل، لیستی از بهترین وکیل ساوه را در این مقاله آورده ایم تا از طریق تحقیق در مورد هر یک از این وکلا، بتوانید بهترین وکیل را انتخاب کنید. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ساوه کیست؟

بهترین وکیل ساوه کیست؟

منظور از بهترین وکیل ساوه در واقع فردی می باشد که با منعقد شدن قرارداد میان وکیل و فرد دیگری که موکل نامیده می شود، وکیل به عنوان نماینده خصوصی موکل در دادگاه و محاکم قضایی حضور پیدا می کند و به ارائه دفاعیات به نفع موکل می پردازد. یک وکیل نسبت به پرونده حقوقی که بر عهده گرفته است، تعهد حداکثری دارد و موظف است تا پایان مراحل کاری و اجرای حکم، همراه با موکلش باشد و مشاوره های لازم را در اختیار او قرار دهد.

یک وکیل حقوقی در دعاوی مختلفی نظیر ثبتی، ملکی، کیفری، طلاق، خانواده و … تخصص دارد و می تواند به قبولی وکالت در این زمینه بپردازد. اما عمدتا اکثر وکلا مانند بهترین وکیل اراک در یک یا دو حوزه حقوقی، مهارت دارند و بهتر می توانند تسلط و تمرکز کافی نسبت به موضوعاتی که بیشتر کار کرده اند، داشته باشند. در نتیجه توصیه می شود پیش از انتخاب وکیل، تخصص آن را در مورد موضوع دعاوی که بر عهده دارد، بررسی و سپس اقدام به اخذ وکیل شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ساوه می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ساوه سال 1403

معصومه داستان

معصومه داستان وکیل در ساوه

سرکار خانم معصومه داستان وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ساوه هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه اخذ کرده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای ساوه به حساب می آیند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 18 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: ساوه، خیابان فردوسی 34، ساختمان تندیس، طبقه سوم، واحد 6

شماره تماس: 09122560253

مهدی شکیبا فر

مهدی شکیبا فر وکیل در ساوه

جناب آقای مهدی شکیبا فر یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در شهر ساوه می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: ساوه، خیابان طالقانی، چهار راه طالقانی، ابتدای ولیعصر غربی، پلاک 12

شماره تماس: 09125610076

رضا ملائی

رضا ملائی وکیل در ساوه

جناب آقای رضا ملائی یکی دیگر از وکلای مجرب و شناخته شده در شهر ساوه می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، قاچاق کالا و ارز، موجر و مستاجر، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، اعسار و …

آدرس دفتر: ساوه، خیابان شریعتی، شریعتی 6، داخل کوچه، سمت راست، درب اول، طبقه اول

شماره تماس: 09122550143

معصومه امیری

معصومه امیری وکیل در ساوه

سرکار خانم معصومه امیری یکی دیگر از وکلای صاحب نام و شناخته شده در شهر ساوه می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. درصد بسیار زیادی از موکلین از همکاری با ایشان رضایت کامل دارند .برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 7 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در اعمال منافی عفت و اخلاق نظیر جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه،
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: ساوه، خیابان امام، کوچه بانک ملی، ساختمان هما

شماره تماس: 09120946071

مجتبی حیدری

مجتبی حیدری وکیل در ساوه

جناب آقای مجتبی حیدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور ارشد حقوقی در شهر ساوه می باشد که بیشتر از 11 سال، تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارد. ایشان تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند و نتایج قابل قبولی را در حوزه وکالت بدست آورند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از قوه قضائیه
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه دیون، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: ساوه، سه راه طالقانی، مجتمع تریتا، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس: 09121551809

ندا اطمینان

ندا اطمینان وکیل در ساوه

سرکار خانم ندا اطمینان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. ایشان با چند سال سابقه وکالت در حوزه های کیفری، خانواده، حقوقی، ثبتی، تجاری پرونده قبول می کند و بصورت تخصصی در زمینه ی خانواده و حقوقی فعالیت می کند. خانم اطمینان همچنین در تمام زمینه ها به ارائه مشاوره می پردازد.

آدرس: ساوه، میدان مخابرات، ساختمان شرافتی، طبقه دوم

شماره تماس: 09181632028

احمد رفیعی پور

احمد رفیعی پور وکیل در ساوه

آقای احمد رفیعی پور با سال های زیادی تجربه وکالت موفق، جزءوکلای پایه یک دادگستری می باشد. ایشان به عنوان مشاور حقوقی نیز خدمات ارائه می دهد و در حوزه های کیفری و تجاری و حقوقی بصورت تخصصی پرونده قبول می کند و به ارائه مشاوره می پردازد. شما میتوانید از یک جلسه مشاوره رایگان آقای احمدی نیز برخوردار شوید.

آدرس: ساوه، خیابان استادمطهری، پاساژ نور، طبقه اول

شماره تماس: 09196574529

وکیل پایه یک دادگستری کیست و چه عملکردی دارد؟

دعاوی حقوقی و کیفری قسمتی از زندگی اجتماعی افراد را تشکیل می‌ دهند. به علت پیچیدگی و اهمیت این قبیل دعاوی، برای حل بیشتر این پرونده‌ ها از کمک بهترین وکیل ساوه استفاده می‌ شود. نام وکیل پایه یک دادگستری برای همه افراد جامعه آشنا می باشد. وکیل پایه یک از نظر حرفه‌ ای در بالاترین سطح تخصص جای دارد. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحات بیشتری ارائه کنیم.

وکیل پایه یک دادگستری باید یک مدرک تحصیلی معتبر داشته باشد و علاوه بر تحصیلات عالیه، صلاحیت‌ های عمومی نیز داشته باشد. وکلایی که صلاحیت پایه یک را به دست می آورند، نیاز است آزمون‌ های خاصی را بگذرانند تا به این درجه برسند. کلیه افرادی که در رشته‌ های حقوق یا دیگر رشته‌ های مربوطه تحصیل کرده‌ اند و در آزمون مرکز مشاوران قوۀ قضاییه حضور پیدا می‌ کنند، ابتدا وکیل پایه دو و سپس وکیل پایه یک می‌ شوند. تمامی داوطلبان باید قبل از دریافت پروانه یک دوره کارآموزی نیز بگذرانند تا جواز خود را دریافت کنند.

وکلای پایه یک باید در رشت حقوق یا رشته‌های مربوط تحصیل کرده باشند. از جمله این رشته‌ های مرتبط عبارت است از رشته فقه و حقوق.. برای ورود به شغل وکالت هم می‌ توان از طریق کنکور سراسری و دانشگاه اقدام نمود و هم می‌ توان با معادل‌ سازی مدرک حوزه علمیه وارد این حوزه کاری شد. اگر در شهر تهران با مشکلات حقوقی مواجه شدید، می توانید به بهترین وکیل تهران مراجعه کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

وکیل پایه یک دادگستری کیست و چه عملکردی دارد؟

ویژگی های بهترین وکیل در ساوه

یک وکیل موفق و باتجربه در انجام کلیه امورات حقوقی، نیاز است تا یک سری خصوصیات را داشته باشد. برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ساوه عبارت است از:

 • دارای تخصص لازم در قوانین حقوقی و آگاهی از تمامی تبصره ها و قانون هایی که در امور حقوقی وجود دارد
 • بروز رسانی اطلاعات وکلا و بالا بردن سطح دانش حقوقی از موارد بسیار مهمی است که یک وکیل نیاز دارد تا آن ها را بداند، زیرا در قوانین حقوقی ممکن است تغییراتی شکل بگیرد که وکیل باید با این تغییرات پیش رود و دانش خود را بروز رسانی کند.
 • حفظ اسرار موکل و امین بودن یک وکیل، بسیار مهم است و می بایست تمامی اطلاعاتی از موکل را که برای پیگیری و وکالت در اختیار او قرار داده می شود را حفظ کند.
 • یک وکیل خوب و با تجربه، بر طبق چارچوب و مراحل اصولی جهت طی شدن پرونده، جلو می رود.
 • وکیل با بررسی دقیق پرونده و شنیدن صحبت های موکل، بهترین راه حل و مناسب ترین راهکار قانونی را به موکلش پیشنهاد داده تا به سریع ترین روند ممکن در پرونده دست یابد.
 • وکیل باید از دادن امید واهی به وکلش پرهیز کند و از نتیجه قطعی در مورد پرونده به موکلش هم خودداری کند، زیرا نتایج قطعی برای یک پرونده، فقط در دادگاه توسط شخص قاضی مشخص می گردد و وکیل اجازه ندارد تا در ابتدای کار در مورد نتایج قطعی به موکلش چیزی بگوید زیرا این مسئله برای او دردرسر ساز بوده و برایش به عنوان جرم محسوب می شود.
 • وقت شناسی وکیل از جمله موارد مهمی است که باید وکیل در طول کار به آن توجه کند، زیرا عمدتا موکلین در کنار نتیجه مطلوب کار، میزان وقت و زمان انجام کار بسیار برایشان بسیار مهم می باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرج

ویژگی های بهترین وکیل در ساوه

کلام آخر

ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره ی بهترین وکیل ساوه و مهمترین ویژگی های آن ها در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کارآمد باشد. ممنونم از شما همراهان گرامی که تا این لحظه ما را همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را جهت ارتقا و بهبود این مقاله برای ما کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا