ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس ⚖️【سال1403】

ملک، یکی از مهم ‌ترین دارایی ‌های هر فرد است. از این رو، حفظ و حراست از آن اهمیت ویژه ‌ای دارد. دعاوی ملکی، یکی از پرکاربردترین دعاوی در نظام حقوقی ایران است. این دعاوی، به دلیل پیچیدگی و تنوع، نیازمند تخصص و تجربه کافی است. در واقع ممکن است در محاکم قضایی از روی بی تجربگی اقداماتی را به انجام برسانید که پس از مدتی خسارت آن دامن گیر شما شود. شکست در دعاوی ملکی می تواند خسارت های مالی را به همراه داشته باشد و فرد را از حقوق قانونی اش دور نماید. از این رو، استفاده از یک وکیل متخصص و کسب مشاوره از وی در زمینه دعاوی مطرح شده الزامی به نظر می رسد. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس

بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس کیست؟

دعاوی ملکی، به دلیل ماهیت حقوقی و فنی خود، نیازمند تخصص و تجربه کافی است. یک وکیل دعاوی ملکی خوب، باید با قوانین و مقررات مربوط به املاک و اراضی، آشنایی کامل داشته باشد. همچنین، باید مهارت‌ های لازم برای جمع ‌آوری و ارائه ادله و مدارک را داشته باشد. در واقع برترین وکیل ملکی در گنبدکاووس به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد از روش های مختلف مدارک و مستندات متعددی را جمع آوری کرده و در جلساتی که برای دفاعیات در دادگاه تدارک دیده شده آن ها را ارائه می دهد.

وکیل ملکی خوب در گنبدکاووس از دانش حقوقی بالایی در زمینه حقوق املاک برخوردار است و می تواند در صورت لزوم راهکارهای قانونی را در اختیار موکل خود قرار دهد تا به حقوق خود دسترسی پیدا کند. باید دقت داشته باشید که دعاوی ملکی و موفقیت در آن ها مستلزم کسب تجربه در طی سالیان متمادی است. بهترین وکیل گنبدکاووس سعی دارد از تجربیاتی که با قبول پرونده های مختلف کسب کرده است، در جهت گره گشایی از پرونده های موجود استفاده کرده و در نهایت موفقیت را حاصل نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در گنبد کاووس سال 1403!

مژگان یادگار کلاشمی

مژگان یادگار کلاشمی، بهترین وکیل ملکی گنبد کاووس

سرکار خانم مژگان یادگار کلاشمی وکیل پایه یک دادگستری است، ایشان همچنین کارناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه گردنگاه و کارشناسی حقوق از دانشگاه قائمشهر را دارا است، خانم مژگان یادگار کلاشمی سابقه بیش از ۱۰سال فعالیت در زمینه قبول وکالت در دعاوی ملکی اعم از اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، شهرداری، مطالبه خسارت ملکی، موجر و مستاجر اشاره کرد.

آدرس: خیابان طالقانی شرقی، نرسیده به بیمارستان مطهری، مجتمع بابایی، طبقه ۵، واحد ۸۹

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۷۲۷۴۸۴

لیلا تقی زاده

بهترین وکیل گنبد کاووس لیلا تقی زاده

سرکار خانم لیلا تقی زاده کیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلای گنبد کاووس است، او فارق التحصیل رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان را دارا است، همچنین سرکار خانم لیلا تقی زاده سابقه ۲۰ سال فعالیت در زمینه قبول وکالت دعاوی ملکی، خانواده، پزشکی، امور ثبتی و… را دارد، از ویژگی های خوب این وکیل که توانسته مراجع کننده گان زیادی را جذب کند می توان به هوش بالا، نفوذ کلام، زمان بندی مناسب، طرز گفتار صحیح اشاره کرد، برخی دیگر از پرونده هایی که این وکیل توانسته در حل آن ها نقش به سزایی داشته باشد می توان تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، ملکی، موجر و مستاجر، ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری را نام برد.

آدرس: خیابان طالقانی شرقی، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان شقایق یک، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۲۰۰۷۲

داوود صادق پور ملک میان

بهترین وکیل ملکی در گنبد کاووس داوود صادق پور ملک میان

جنای آقای داوود صادق پور ملک میان، وکیل پایه یک دادگستری و عضو انجمن کانون وکلای گنبد کاووس است، ایشان کار شناسی حقوق خود را از دانشگاه آزاد شهر اخذ کرده است، همچنین آقای صادق پور دارای بیش از ۶ سال سابقه فعالیت در زمینه حل پرونده های ملکی، خلع ید، اعسار، تملک آپارتمان، موجر و مستجر، مطالبه وجه، اسناد رسمی تجاری را دارا است.

آدرس: گنبد کاووس، خیابان شرقی، نرسیده به بیمارستان مطهری، مجتمع بابایی، طبقه ۶، واحد۹۹

شماره تماس: 02188676910

امین گل محمدی

امین گل محمدی وکیل ملکی گنبد کاووس

جناب آقای امین گل محمدی وکیل پایه یک دادگستری دارای ۶ سال سابقه فعالیت در زمینه های دعاوی ملکی و حقوقی را دارا است، این وکیل دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه قائمشهر و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان است، آقای امین گل محمدی یکی از بهترین وکلای گنبد کاووس به شمار می رود این وکیل توانسته پرونده های زیادی را در زمینه ارث و میراث، خلع ید، تملک آپارتمان، مطالبه خسارت، موجر و مستاجرو … را به بهترین نحو به سرانجام برساند، از ویژگی هایی وکیل امین گل محمدی که توانسته مراجعه کنندگان زیادی را به خود جذب نماید می توان به قدرت کلام، نحوه برخورد با موکلان، هوش بالا، فن بیان اشاره کرد.

آدرس: گنبدکاووس، خیابان امام شمالی، بین تقاطع سرابی و دارایی، ساختمان طاووس، طبقه ۵، واحد ۹

شماره تماس: 09120539413

علی اصغر احمدی

علی اصغر احمدی بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس

آقای علی اصغر احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در گنبدکاووس به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تبحر مکفی در زمینه دعوی ملکی وکالت می پذیرد، همچنین ایشان پرونده های مهمی را در این زمینه به موفقیت رسانده و همین امر موجب شده تا افراد با خیالی آسوده به وی اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: گنبد کاووس، خیابان اروند، پلاک ۲۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۷۳۵۷۵

صلاح الدین عالمی

صلاح الدین عالمی وکیل گنبد کاووس

جناب آقای صلاح الدین عالمی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری گنبد کاووس، ایشان دارای مدرک کاشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد اسلامی است، آقای صلاح الدین عالمی جزوی از وکلای حاذق و زبده شهر گنبد کاووس به شمار می آیند، همچنین ایشان دارای بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در زمینه های حل پرونده های ملکی ، امور بین الملل، ارث و وصیت، اسناد رسم و تجاری، امور ثبتی، آیین دادرسی.

آدرس: گنبد کاووس، خیابان طالقانی شرقی، بعد چهار راه حافظ، مجتمع نصیری، طبقه ی چهارم

شماره تماس: 01733227557


توصیه هایی برای انتخاب وکیل ملکی در گنبدکاووس

در انتخاب وکیل ملکی به جنسیت او توجه نکنید: دقت داشته باشید که دعاوی ملکی همواره با پیچیدگی های جدی همراه هستند و اقدامات غلط در این دعاوی می تواند فرد را از حقوق قانونی اش دور کند. از این رو، باید دقت ویژه ای در انتخاب بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس داشته باشید. یکی از مواردی که ممکن است در انتخاب وکیل لحاظ شود، مرد بودن یا زن بودن حقوقدان مورد نظر است. نباید تنها به جنسیت وکیل در زمان انتخاب توجه کنید و باید تمامی مهارت های او را زیر نظر بگیرید.

به تخصص وکیل اخمیت بدهید: علم حقوق بسیار گسترده است و امکان اینکه تمامی وکلا بتوانند در همه بخش های آن به بازدهی لازم برسند وجود ندارد. از این رو، باید وکلایی را برای رسیدگی به پرونده های ملکی انتخاب کنید که در زمینه حقوق املاک تحصیلات لازم را داشته باشند. همچنین ممکن است که این تخصص با قبول پرونده های متعدد در این زمینه حاصل شده باشد. به هر حال باید با این حقیقت مواجه شوید که با استخدام وکلای متخصص در زمینه املاک و مستقلات شانس شما برای پیروزی افزایش پیدا خواهد کرد.

حق الوکاله بالاتر به معنای مهارت بالاتر وکیل ملکی نیست: به طور کلی در بسیاری از موارد دستمزد وکلا به صورت توافقی میان بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس و موکل تعیین و محاسبه می گردد. با این حال ممکن است موکل از چند وکیل برای قبول پرونده دیدار کرده باشد و از آن ها در خصوص حق الوکاله درخواستی کسب اطلاع کند. در چنین شرایطی هرگز نباید تصور کنید که هر چه میزان دستمزد مطالبه شده از سوی وکیل بیشتر باشد، پس توانایی و مهارت های وکیل ملکی مورد نظر نیز بیشتر خواهد بود.

مسن بودن وکیل ملکی به معنای سابقه بالاتر او نیست: با توجه به اینکه سابقه وکیل ملکی در کسب نتایج دلخواه در دادگاه بسیار اهمیت دارد، لازم است پیش از هر گونه انتخاب به سابقه و پرونده هایی که در طی سال های متمادی عهده دار شده است توجه ویژه ای داشته باشید. ممکن است این تصور غلط در ذهن شما وجود داشته باشد که هر چه سن و سال یک وکیل ملکی بیشتر از سایر رقبا باشد، پس سابقه بالاتری دارد و گزینه مناسب تری برای واگذاری پرونده است. این تصور کاملا اشتباه است.

بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس

رازهایی درباره دستمزد وکیل ملکی گنبدکاووس که باید بدانید!

می توانید حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین کنید: با مراجعه به آیین نامه ای که برای تعیین حق الوکاله در دعاوی مختلف به چاپ رسیده است، می توانید در خصوص دستمزد بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس اطلاعات جامعی را به دست آورید؛ اما باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که ممکن است وکیل ملکی تمایل داشته باشد که دستمزد خود را به صورت توافقی و با هم فکری با شخص موکل تعیین نماید. از این رو، می توانید در این خصوص در جلسات ملاقات حضوری با وکیل تبادل نظر داشته باشید.

حق الوکاله را لازم نیست در همان ابتدا پرداخت کنید: یکی از اشتباهات رایجی که افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که تصور می کنند لازم است تمام مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را در همان ابتدا در اختیار بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس قرار دهند. این در حالی است که می توانید در خصوص نحوه پرداخت حق الوکاله نیز با وکیل مورد نظرتان به توافقات لازم دست پیدا کنید و مشخص کنید که مبلغ مشخص شده باید چگونه به او پرداخت شود؟

می توانید حق الوکاله را قسط بندی کنید: اشاره داشتیم که می توانید نحوه پرداخت حق الوکاله را به مانند میزان آن به صورت توافقی با وکیل تعیین کنید. به این منظور می توانید در ابتدا شرایط مالی خود را در نظر بگیرید و به این موضوع برسید که با چه نوع از پرداخت راحت تر هستید. با انتقال این موضوع به وکیل و تبادل نظر در خصوص آن می توانید به نقطه نظرهای مشترکی دست پیدا کنید. در بسیاری از موارد دستمزد وکیل را در دو یا سه قسط در اختیار او قرار می دهند.

حق الوکاله در صورت شکست در پرونده به توافق شما بستگی دارد: یک وکیل ملکی وظیفه دارد به تمامی تعهداتی که ضمن قرارداد به انجام آن ها پایبند شده است به بهترین شکل ممکن عمل کند تا به این شکل موفقیت را برای موکل به ارمغان آورد؛ اما این امکان وجود دارد که علی رغم تلاش های بی وقفه وکیل در دادگاه شکست حاصل شود. در این صورت برای تعیین حق الوکاله باید به متن قرارداد رجوع کنید و پیش بینی های لازم در این حالت را مطالعه کنید.

بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید سپاسگزاریم. در این مقاله تلاش کردیم تا مخاطبان را با بهترین وکیل ملکی در گنبدکاووس آشنا کنیم تا به این شکل در کمترین زمان بتوانید گزینه های مطلوب را به خدمت بگیرید. در ادامه توصیه های مهمی در خصوص انتخاب وکیل داشتیم و در ادامه نیز چند راز مهم در خصوص حق الوکاقه وکیل به شما ارائه دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان درخواست می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا