وکیل

10 تا از بهترین وکیل شاهدشهر ⚖️【سال1403】

در مواردی ممکن است دعوایی علیه شما اقامه شده باشد. همچنین ممکن است حق و حقوقی از شما توسط دیگری پایمال شده باشد و قصد اقامه دعوی علیه او را داشته باشید. در تمامی این موارد لازم است از دانش حقوقی لازم برخوردار بوده و به قوانین و مقررات حاکم بر دعوای مطرح شده مسلط باشید. عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده و حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارند و استخدام یک وکیل خبره در این زمینه می تواند راهگشا باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شاهدشهر آشنا کنیم تا با بررسی مهارت های هر یک از آن ها بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود داشته باشید.

بهترین وکیل شاهدشهر

بهترین وکیل شاهدشهر کیست؟

تعدد وکلا در سطح شاهدشهر باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه از میان انبوه حقوقدانان موجود قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع اگر متر و معیار معقولانه ای برای محک زدن مهارت های مختلف وکلا در اختیار نداشته باشید از استخدام حقوقدانان خبره باز خواهیم ماند. بهترین وکیل شاهدشهر دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های سطح کشور است. تحصیلات وی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به منزله مجوز وی برای حضور در محاکم قضایی است.

بهترین وکیل شاهدشهر تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با تکیه کردن بر دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. او همواره تغییرات قوانین حقوقی و کیفری را تحت رصد قرار می دهد تا بتواند پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. در واقع بهترین وکیل شاهدشهر سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به دعاوی مختلف کرده است و در این زمینه تجربیات قابل اتکایی کسب نموده که همین تجربیات کلید حل مشکلات پیش آمده است.از طریق بهترین وکیل شهریار می توان دسترسی آسان تری به وکلای شاهدشهر داشت.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای مختلف در شاهدشهر به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در شاهدشهر سال 1403!

علی آزاده یار

علی آزاده یار بهترین وکیل شاهدشهر

آقای علی آزاده یار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهریار به صورت تخصصی و حرفه ای وکالت می پذیرد و افراد را در زمینه های حقوقی، کیفری ،خانواده، و ملکی راهنمایی می کند. ایشان بعد از ارائه مشاوره با بررسی دقیق میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد و آنها را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. همچنین می توان از ویژگی های فردی ایشان به رازداری و صبوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان تقوی، بن بست ششم، پلاک ٤٤١

شماره تماس: ٠٩١٢٢٨٦٣٤٣٧

مینا ارشد

مینا ارشد

خانم مینا ارشد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شاهد شهر یکی از وکلا نام دار با چندین سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان درتمامی حوزه های با تخصص فراوان به مراجعین مشاوره ارائه می دهد همچنین می توان از او به عنوان بهترین وکیل شاهد شهر در پرونده های ملکی و خانواده نام برد.

آدرس دفتر: شهرک اداری، بالای بانک سینا روبروی دادگستری شهریار، مجتمع اداری شهریار، طبقه ٢، واحد ٢١٠

شماره تماس: ٠٩١٢٨٧٢٦٢٤٦

سیده فاطمه اجاق

سیده فاطمه اجاق

خانم سیده فاطمه اجاق در شاهد شهر مشغول وکالت می باشد. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده وملکی پرونده وکالت می پذیرد همچنین او با تعیین وقت قبلی برای مشاوره از دانسته های حقوقی خود به مراجعین ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شهریار، سرآسیاب شرقی، انتهای معلم، مسکن فرهنگیان، بلوک ٢٠، طبقه ٦، واحد B١

شماره تماس: ٠٩١٢٤٦٤٨٤٥٠

پیام ابوطالبی زنوزی

پیام ابوطالبی زنوزی

آقای پیام ابوطالبی زنوزیوکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شاهد شهر وکالت می پذیر. او در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.از او در زمینه دعاوی خانواده و حقوقی می توان یاد کرد همچنین پرونده های موفق بسیاری در این دعاوی دارد.

آدرس دفتر: خ ولیعصر، بالاتر از چهارراه مخابرات، پلاک ١٥٩، طبقه دوم

شماره تماس: ٠٩١٢٤٤٨٣٦٧٥

حسین اردلان

حسین اردلان

آقای حسین اردلان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری به صورت تخصصی و با تبحر کامل در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با ارائه ادله محکمه پسند در محضر دادگاه پرونده های خود را با موفقیت پشت سر میگذارد.

آدرس دفتر: اندیشه فاز٥، شورای شرقی، بلوار امام خمینی، خیابان همت، خیابان بهشتی، بن بست یکم، پلاک ٣١، واحد ٦

شماره تماس: ٠٩١٢٥١٦٢١١٩

حمید آدم بیک

حمید ادم بیک

آقای حمید آدم بیک وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری در شاهدشهر مشغول وکالت است. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی مشاوره ارائه می دهد. او با ارائه مستندات و مدارک برای موفقیت پرونده خود تلاش می کند.

آدرس دفتر: شهریار، شاهد شهر، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان امام سجاد، ساختمان حافظ، طبقه سوم

شماره تماس: ٠٩١٢٦٧٥٩٣٧١

چرا باید از وکیل شاهدشهر مشاوره حقوقی دریافت نمود؟

بسیاری از افراد ترجیح می دهند وکالت پرونده های مربوط به دعاوی کیفری و حقوقی را به وکلای شاخص و مطرح بسپارند و در این مسیر با یک حقوقدان متخصص همراه باشند. در صورتی که قصد اقامه دعوای حقوقی و کیفری را داشته باشید وکیل می تواند با ارائه دادخواست و یا تنظیم شکواییه به شما کمک کند که حقوق از دست رفته خود را احقاق نمایید. همچنین در صورتی که دعوایی علیه شما مطرح شده باشد، بهترین وکیل شاهدشهر می تواند با تخصص خود آن را حل و فصل نماید.

با این وجود بسیاری از افراد نیز وجود دارند که تمایلی به واگذاری وکالت پرونده خود به وکلای خبره و مجرب ندارند. ممکن است این افراد دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشند و با روال قانونی رسیدگی به پرونده تا حدودی آشنا باشند. همچنین ممکن است افرادی باشند که تمکن مالی مورد نیاز برای پرداخت حق الوکاله وکلای مختلف را در اختیار نداشته باشند و از عهده آن بر نیایند. در چنین شرایطی، این افراد با مراجعه به بهترین وکیل شاهدشهر از وی مشاوره حقوقی دریافت کرده و ضعف های خود را جبران می کنند.

مشاوره حقوقی به روش های مختلفی امکان پذیر است. در واقع افراد بسته به شرایطی که دارند می توانند مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین دریافت نمایند. با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی در زندگی عموم جامعه امروزه بهره مندی از روش آنلاین در مشاوره حقوقی متداول شده است. اما باید این نکته را مد نظر قرار داد که نتایج به دست آمده از این روش به هیچ عنوان قابل اتکا نیست. زیرا راهکار ارائه شده توسط وکیل مورد نظر چندان دقیق نخواهد بود.

در واقع در روش تلفنی و آنلاین مشاوره حقوقی، امکان بررسی مدارک و مستندات لازم توسط بهترین وکیل شاهدشهر وجود ندارد. بنابراین اطلاعات وکیل در خصوص پرونده ناقص خواهد بود و راهکار ارائه شده با راه حل مطلوب فاصله دارد. اما هزینه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری کمتر است. در مشاوره حقوقی حضوری در ابتدا لازم است خواسته ها و دغدغه های خود را با وکیل به اشتراک گذاشته و سپس از او در خصوص حل و فصل اختلافات پیش آمده کسب تکلیف نمایید.

بهترین وکیل شاهدشهر

پس از انتخاب وکیل مجرب در شاهدشهر باید چه مراحلی را طی کرد؟

در ابتدا لازم است مهارت ها و سوابق وکلای مد نظر را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت به مطلوب ترین گزینه ها دسترسی پیدا کنید. پس از انتخاب بهترین وکیل شاهدشهر لازم است با دفتر وی تماس گرفته و جلسه ای را برای انجام ملاقات حضوری تدارک ببینید. با حضور در دفتر و یا موسسه حقوقی مورد نظر می توانید در زمان مقرر با وکیل انتخابی خود دیدار کرده و مهم ترین اهداف خود در خصوص پرونده را با او در میان بگذارید تا او از خواسته های شما بیش از پیش مطلع شود.

در این مرحله لازم است وکیل تمامی جوانب پرونده را مطالعه کرده تا از کلیات پرونده مورد نظر شناخت پیدا کند. در صورتی که وکیل آمادگی خود برای رسیدگی به پرونده را اعلام نماید، لازم است در خصوص حق الوکاله با بهترین وکیل شاهدشهر به توافق برسید. در واقع حق الوکاله نوعی تعهد مالی از سوی موکل به وکیل در ازای انجام امورات حقوقی است. نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله وکلای مختلف معرفی کرد. زیرا هزینه و دستمزد وکیل بر اساس توافق طرفین تعیین می گردد.

پس از انجام توافقات لازم میان دو طرف در خصوص جزئیات پرونده و نیز میزان حق الوکاله لازم است قراردادی بین وکیل و موکل به امضا برسد. چنین قراردادی از بروز اختلافات در آینده جلوگیری می کند. در این قرارداد می بایست تعهدات دو طرف به دقت در متن درج شود. باید مشخص شود که مبلغ مورد نظر در ازای ارائه چه نوع خدماتی از سوی وکیل به وی پرداخت می شود. از سوی دیگر لازم است نحوه پرداخت و نیز زمان پرداخت حق الوکاله از سوی موکل به دقت در قرارداد ذکر گردد.

بهترین وکیل شاهدشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبوری به خرج دادید و در کنار ما بودید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل شاهدشهر آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب وکلای شاخص در سطح شهر خود نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم ضرورت کسب مشاوره حقوقی با وکیل مورد نظر را گوشزد نمودیم. در انتهای مطلب نیز به مجموعه مراحلی اشاره کردیم که پس از انتخاب وکیل می بایست آن ها را طی نمود. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا