وکلا

10 تا از بهترین وکیل شبستر ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】

علم حقوق دنیای گسترده‌ای است که برای شناسایی راه‌های مختلف برای موفقیت در آن باید به سراغ راهنما هایی بروید که با این مسیر آشنا هستند و سال‌های زیادی در این زمینه فعالیت کرده‌اند. مسیر درست برای رسیدن به پیروزی در محاکم قضایی و اداری این است که به سراغ وکلای ممتاز و برجسته در شهر خودتان بروید و با استفاده از مشاوره حقوقی از آنها پیچ و خم‌های مسیر را بپرسید. یافتن وکلای برتر ضامن موفقیت است. ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شبستر آشنا کنیم پس تا انتها در کنار ما بمانید.

بهترین وکیل شبستر کیست؟

بهترین وکیل شبستر کیست؟

اگر درک درستی از توانمندی‌های بهترین وکیل شبستر داشته باشیم قطعاً می‌توانیم با فراغ بال بیشتری تصمیم گیری کرده و در نهایت به خواسته‌های حقوقی خود برسیم. ما به دنبال معرفی وکلای شاخص و برجسته در شهر شبستر هستیم وگرنه تعداد زیادی از این وکلا در سطح خیابان‌های این شهر دفتر دارند. چرا که ما می‌دانیم یافتن وکلای معتبر با دشواری‌های همراه است.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل تبریز

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که لازم است بهترین وکیل شبستر همواره با خود به همراه داشته باشد مهارت‌های کلامی و استفاده درست از لحن حقوقی است. با استفاده از این توانمندی است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شبستر می‌تواند راه‌های مختلف برای ادای جملات حقوقی و ارائه دفاعی در دادگاه را مرور کرده و مناسب‌ترین آنها را برگزینید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا ازبهترین وکیل شبستر سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل شبستر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

حسن روشن قلب

حسن روشن قلب وکیل شبستر

وکیل حسن روشن قلب وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی دارای مدرک حقوق از معتبرترین دانشگاه های ایران و کسب اعتبار بهترین وکیل در بین وکلای برجسته شهر و استان هستند و مشاور حقوقی با تجربه و آگاه به مسائل روز می باشند. آقای روشن قلب به خاطر شخصیت قابل احترام و سواد و تجربه بالا در حوزه حقوق و وکالت جزء برترین وکیل شناخته شده اند و جایگاه ویژه ای در بین مردم دارند از ویژگی های بارز وی خصوصیات اخلاقی ایشان حس مسئولیت پذیری در قبال موکل خود، امانت داری، رازداری و قوت قلب به موکل، با حس انسان دوستی می باشد.

آدرس: شبستر، جاده وایقان، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09144715854

مریم پویا

مریم پویا  وکیل شبستر

وکیل مریم پویا وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی شبستر، مشاور حقوقی و جزء برترین وکیل سلماس به شمار میروند. ایشان در دعوی قضایی تخصص ویژه ای در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری دارند که مهارت و تجربه و تخصص خانم وکیل، ایشان را در زمره ی وکلای نامی آذربایجان شرقی قرار داده است. قابلیت برگزیره وی در وکالت، وجود فن بیان حرفه ای و دانش و علم حقوقی خانم وکیل، شهرت ایشان در مشاوره های حضوری یا غیرحضوری به جهت برخورد صمیمانه و محترمانه با مراجعین در بین مردم جایگاه متشخصی دارند.

آدرس: شبستر خ پاسداران جنب بانک ملی ساختمان گلدیس طبقه ٣

شماره تماس: 09143020825

فرشید افشاری نظرلو

فرشید افشاری نظرلو  وکیل شبستر

وکیل فرشید افشاری نظرلو وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی شبستر، هستند ایشان دارای مدرک دانشگاهی معتبر از برترین دانشگاه بین المللی در رشته ی حقوق و فقه اسلامی از عالمان حوزه ی حقوق و وکالت می باشند. آقای وکیل جزء وکلای نامی شبستر می باشند اعتبار و علم و فن سخنرانی درمحاکم قضایی و دادسراها و دفاعیه های موفق وی زبان زد است. مشاوره های تخصصی در رابطه با حوزه قوانین و مسائل حقوقی، مراجعین بیشماری را سوی خود جذب کرده اند.

آدرس: شبستر

شماره تماس: 09149318928

فاضل بایکان

فاضل بایکان  وکیل شبستر

آقای فاضل بایکان وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس و مشاور حقوقی در آذربایجان شرقی، شبستر می باشند. ایشان یکی از شناخته شده ترین وکلا درآذربایجان شرقی، شبستر با سابقه ی درخشان بیش از یک دهه و متخصص و مسلط به قوانین در کلیه ی امور کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده و… می باشند. از ویژگی های برجسته ی آقای وکیل در کسوت شریف وکالت که ایشان را از دیگر وکلا متمایز کرده است. توجه به نیازهای موکلین با جدیت تمام، قبول وکالت و دفاعیه هایی کاملا حرفه ای، ارائه ی راه حل مطلوب، حسن اخلاق و پیگیری مجدانه پرونده های وکالتی، وی را در زمره کارگشایان خوشنام در آذربایجان شرقی شبستر قرار داده اند.

س: تبریز تقاطع عباسی و توانیر شمالی جنب پل نیایش ساختمان میلاد طبقه ٤ دفتر وکالت زمان بیانی

شماره تماس: 09149996345

نوید پی کانی

نوید پی کانی وکیل شبستر

آقای نوید پی کانی متخصص در امور حقوقی ملکی، کیفری، خانواده، ومشاوره حقوقی و کارشناس حقوقی فعال در حوزه حقوق مدنی و اجتماعی فعالیت دارند. وکیل پی کانی در رزومه کاری و کارنامه ی شغلی خود، خوشنامی و حسن سابقه ی درخشان را ثبت کرده اند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی، شبستر هستند. جدیت در کار، دقت در اظهارات و جلب رضایت موکلین و مراجعه کنندگان، درصد بالای موفقیت در وکالت دعاوی، فن بیان، حسن خلق، آقای وکیل را از دیگر رقبا متمایز می کند.

آدرس: تبریز خیابان امام روبروی مسجد سالار شهیدان ساختمان سبلان واحد 302 دفتر وکالت احمد یوسف زاده

شماره تماس: 09144008023


چرا نباید بدون ملاقات با وکیل شبستر او را به خدمت گرفت؟

اگر تاکید می‌کنیم که حتماً پیش از انتخاب بهترین وکیل شبستر با او ملاقات کنید و از نزدیک پای صحبت‌های او بنشینید، به این علت است که بسیاری از توانمندی‌ها و ویژگی‌های مثبت وکیل هست که تنها از طریق ملاقات با او روشن می‌شوند. این تصور غلطی است که برخی گمان می‌کنند تنها با مطالعه چند سطر درباره وکیل می‌تواند درباره او اطلاعات زیادی را کسب کند.

فرض کنید شما درباره وکیل مورد نظرتان مطالعه کرده‌اید و متوجه این موضوع شده‌اید که او از نظر سابقه و تحصیلات در سطح بالایی قرار دارد. علاوه بر این از طریق مطالعه درباره رزومه وکیل به این نکته پی برده‌اید که او تخصص و صلاحیت لازم برای اداره پرونده‌های قضایی مرتبط با دعاوی مطرح شده برای شما را دارد.

حال اگر با او جلسه ملاقات حضوری داشته باشید می‌توانید به مهارت‌های ارتباطی، مهارت‌های مذاکره، مهارت‌های اخلاقی و مهارت‌های کلامی او نیز پی ببرید، ممکن است وکیلی از نظر دانش حقوقی و تسلط بر قوانین در سطح بالایی قرار داشته باشد، اما نتواند دفاعیات موثری را به قاضی پرونده ارائه کند. اینجاست که مشکلات یکی یکی هویدا می‌شوند.

بنابراین بهترین راه برای اینکه بتوانید از انتخاب بهترین وکیل شبستر اطمینان حاصل کنید این است که با او از نزدیک دیدار کرده و پای صحبت‌های او بنشینید. در ابتدا چند گزینه را زیر نظر گرفته و با تمامی آنها به صورت مجزا ملاقات داشته باشید این مسئله دست شما را برای انتخاب یکی از آنها در نهایت باز خواهد گذاشت.

اگر وکیل توانست با شما ارتباط خوبی را برقرار کند و همچنین مسائل پیچیده حقوقی را با لحنی مناسب توضیح دهد می‌توانید تا حد زیادی به او برای رسیدگی به پرونده خود اطمینان کنید؛ اما اگر در مرحله ملاقات حضوری احساس کردید که وکیل با ایده‌آل‌های شما فرسنگ‌ها فاصله دارد بهتر است در همان جا قید استخدام وکیل را زده و به سراغ گزینه‌های دیگر بروید.

مسائل حقوقی شوخی بردار نیستند و باید با چشمانی باز درباره آنها تصمیم گیری کنید. اگر وکیل مورد نظرتان فاقد صلاحیت‌های لازم باشد بیم آن می‌رود که پس از برگزاری چند جلسه در دادگاه متوجه بروز مشکلات جدی و رخ دادن شکست شوید. در جلسات ملاقات حضوری امکان اینکه از وکیل خودتان مشاور حقوقی دریافت کنید نیز وجود دارد.

چرا نباید بدون ملاقات با وکیل شبستر او را به خدمت گرفت؟

صفر تا صد مهارت‌های بهترین وکیل شبستر

مهارت‌های اخلاقی: حقیقت این است که بهترین وکیل شبستر اهمیت زیادی برای مهارت‌های اخلاقی و اصول مربوط به آن قائل است و تحت هیچ عنوان حاضر نیست که از این محدودیت‌ها بگذرد. او به خط و مرزهایی که موکل برای او تعیین می‌نماید اهمیت بسیار زیادی می‌دهد و همواره سعی می‌کند به گونه‌ای رفتار کند که اطمینان موکل جلب شود.وکیل به عنوان متخصص حقوقی برجسته همواره سعی می‌کند درک بالایی از احساسات موکل خود داشته باشد. در تمامی مراحلی که با موکل خود در ارتباط است سعی دارد تا صحبت‌های او را به خوبی بشنود و جزئیاتی درباره پرونده از لابلای صحبت‌های او بیرون بکشد. رعایت اصول اخلاقی توسط وکیل باعث می‌شود تا همکاری موثرتری بین دو طرف ایجاد شود.

مهارت‌های نوشتاری: علاوه بر ارائه دفاعی در جلسات دادگاه نیاز است وکیل در برخی از موارد اسناد حقوقی را تنظیم نموده و در اختیار محاکم قضایی و اداری قرار دهد. این اسناد حقوقی که شامل دادخواست، شکواییه، لایحه، اظهارنامه قضایی و غیره می‌شود، نقش اساسی و بسیار مهمی در رسیدن موکل به اهداف مد نظرش خواهد داشت. به هر حال وکیل موفق در شبستر می‌کوشد تا اصول نگارشی زبان فارسی را برای تحریر این اسناد به کار گرفته و تمامی نکات حقوقی را که آموخته است را نیز در متن بگنجاند. هرچه تسلط وکیل بر روی قوانین و تفاسیر مربوط به آن بیشتر باشد قطعاً می‌تواند کمک بیشتری را به موکلان خود در جهت کسب پیروزی و موفقیت داشته باشد.

مهارت‌های مذاکره:  گاهی مشکلات حقوقی به وجود آمده بین دو نفر را می‌توان از طریق مذاکره حل کرد. در واقع مذاکره می‌تواند مشکلات به وجود آمده را پیش از اینکه دامنه‌دار شده و عمق بیشتری پیدا کنند از طریق مذاکره حل نمود و امید به تامین منافع موکل داشت. سخنوری وکیل و همچنین قابلیت ارتباط گرفتن او با دیگران به این مهارت کمک خواهد کرد. وکیل برای حل مشکلات حقوقی به وجود آمده در پرونده‌های قضایی می‌تواند با همکاران خود مذاکره کرده و نظر آنها را نیز درباره ناهمواری‌های مسیر و همچنین راه حل‌های مسئله بخواهد. گاهی حلقه پیرامونی وکیل به گونه‌ای عمل می‌کنند که او می‌تواند راهکارهای مناسب‌تری را برای حل مشکلات در پیش گرفته و به این شکل تمامی منافع موکل را تحقق بخشد.

صفر تا صد مهارت‌های بهترین وکیل شبستر

کلام آخر

از این که با صبر و حوصله این مقاله را مطالعه کردید و وکیل مورد نظرتان را از آن انتخاب نمودید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم در این مقاله که در سایت برترین وکیل به رشته تحریر درآمد تلاش کردیم تا برخی از ویژگی‌ها و مشخصات مهم بهترین وکیل شبستر را مورد بررسی قرار دهیم. علاوه بر این اهمیت ملاقات حضوری با وکیل و گفتگو با او را به طور کامل بیان نمودیم و پس از آن نیز به سراغ بررسی و تشریح برخی از مهم‌ترین مهارت‌های وکلا رفتیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که نظر خود درباره وکلای برجسته را برای ما در قسمت دیدگاه بنویسید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا